Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. March 2014, kl 18.51

Hatugirl, võta ennast kokku! loobu alkoholist ja magusast ning sa näed kuidas kaal langema hakkab. Raputa ennast natuke ja hakka uuesti pihta!
Ei saa endast nii vähe lugu pidada, tee seda kasvõi tervise pärastki, sa ju tahad näha kunagi lapselapsi ja lapselapselapsi...nendega joosta ja mürada?

Kõik mis sa teed, teed endale ja kõik mis sa sööd, sööd endale. Niiet mõtle mida sa sööd...su tervis ja keha tänavad sind kunagi kui nüüd alla ei anna! usu mind smiling smiley

Ja nüüd kirjuta meile, et tänu meie utsitamisele ei anna sa alla... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. March 2014, kl 18.54


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 03. March 2014, kl 19.20

Ja Hatugirl, ma soovitaksin sul väheke oma kaloraazi alandada. Oled 165 cm pikk ja tarbid 1700 kcal. Võta 100 kcal vähemaks ja vaata kuidas su kaal langema hakkab.
Vaata selle aasta 8-dat nädalat. Seal sa tarbisid keskmiselt 1600 kcal päevas ja kohe oli kaalukaotus 1,6 kg smiling smiley Proovi veel nii toituda!!! smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Pipu 03.03.2014 19.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. March 2014, kl 21.53

Pipu, vaatan, et oled juurika suppi teinud, sul tuli päris lahja...mul läks meelest öelda, et mina teen supi päris paksu...nagu pudru, siis täidab paremini kõhtu. No tegelikult läheb ikka kõht ruttu tühjaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. March 2014, kl 22.16

Aitäh, Vurr. Saladusi pole......ja veed kõik joodud.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. March 2014, kl 22.50

Annn, enne söömist ikka umbes 2-3-4 korda lasen veega läbi. Oleneb, palju purgis on.
Aga jah, süüa saab neid väga loominguliselt ehk kuidas keegi eelistab.. salatisse, leiva katteks, püreesuppidele.. maitse asi smiling smiley

Hatugirl.. alati on justkui hetkeotsuse järgi kerge loobuda, aga kindlasti oma südames ei ole sa rahul endaga.. ehk justkui oled loobuja ja lati alt läbijooksja.. Anna endale uus võimalus.. alati igal päeval on uus algus, kus saab kõike muuta, mida soovid.. aga kõik saab alguse otsusest ja valikutest. Otsusta õnnelikuma enda kasuks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 03. March 2014, kl 22.51

Tuli jah smiling smiley Mu uus lemmik smiling smiley. Ma tegin vedelama ja ei püreestanud.
Retsept siis selline:
Vesi 780gr
puljongikuubik 2 tk/ 30kcal
Külm juurviljadesegu 200 gr/ 60 kcal
Külm lillkapsas 250 gr / 43 kcal
Kokku siis kogu kupatus 133 kcal valmis supil. 100 gr`= 10 kcal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. March 2014, kl 07.49

Täna siis mõõtmise päev...kui aus olla siis olen endas pettunud...eile õhtul rikkusin oma kaalu ära, sest oli vaja lapse toidujääke süüa, makaronid hakkliha kastmega...mul oli sellest paarist ampsust terve õhtu nii paha olla, kõht punnis ja raske.

Aga nüüd mõõtmisest, kaal on mul selle kuu ajaga ainult -0.5kg muutunud...väga nutune...
ja mõõtmisel oli muutunud ainult kõht, naba pealt mõõtes -1cm.
Tegelikult peaksin rõõmustama ka selle üle, sest kaalu ma ju allapoole pole suutnud raputada.
-0.5 on ikka liiga vähe kuus...lähen ja mõtlen nüüd selle üle sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2014, kl 07.54

Pipu ( ja teised ka smiling smiley ) . Kui Sa teed seda suppi ilma püreestamata, siis sobiks sinna hulka veel edukat panna purgitäis purustatud tomateid, annab huvitavama värvi ja meki smiling smiley Ma ise teen vahel seda "kaalujälgijate o-punkti suppi" ja seal on ka purutatud tomatid ( konserv) sees, päris hea on smiling smiley

Mulle väga meeldis Väikepäike poolt öeldud sõnad " ... lati alt läbijooksja".

Just nii see ongi- teed hoovõtu ära ja siis lased käed rippu ... 0- tulemusega.

Arvan, et Hatugirl saab ise ka aru, et ainuüksi kaloripiirist kinnipidamine ei pruugi veel tähendada "võitu". Jälgida tuleb ka seda, et me ei toituks üleliia palju süsivesikutest. Tegelikult on ju toidutabel hea võimalus vaadata, et kui palju siis tegelikult nädalas magusa peale kaloreid kulub.

Mina soovitaksin Hatugirlile, et ta peaks tegema ühe rahalise investeeringu. Ostma omale mingi liitumise kuhugi , kas siia KA -sse või mujale. Miks ? Mitte niivõrd selle pärast, et oleks kuhu toite märkida vaid selle pärast, et inimene tahab oma kulutuse eest midagi vastu alati saada winking smiley Ei raatsi ju osta mingit "paketti" ja siis seda mitte kasutada smiling smiley
Aga see justkui "sunnib" tegutsema ja tavaliselt on tegudel ka "tagajärg" ... hea tagajärg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.05

minu mungaubadest ....
tegin oma mungaubade idandamisega algust eile keskpäeva paiku. Leidsin kaks plastikkarpi mis istuvad üksteise sisse mõnusasti ja ühel neist on põhja all augud. Mõtlesin, et töötab sõela eest, hea veega uhada jne... panin siis karbikese põhja nii ca. 1,5 cm paksuse kihi ( aga äkki ka 2cm).... no, et neid jätkuks mulle ikka paariks söögikorraks smiling smiley

Eile õhtul juba tõstsin need purki, 0,8-sse purki , sest need ei mahtunud mu karbikesesse kuidagimoodi enam ära.

Täna olin sunnitud purgi veel suurema vastu vahetama, sest õhuruumi hakkas napiks jääma... nüüd mul siis see kraam juba 2 L purgis omadega grinning smiley

Tundub, et mul tuleb lähipäevil minna täielikule idutoidule üle grinning smiley või siis lähen neid ämbriga turule müüma, sest praegu need ju alles alusavad oma idude ajamist ja "maht" suureneb veelgi eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.16

Vurrike, naeran siin sind spinning smiley sticking its tongue out aga väga hea...nüüd oskan mina ka targem olla kui idutama hakkan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.32

Vurr, ma ei ole suurem tomatisupi sõber. Mulle meeldib nii. Aga huvitav on see, et kui mina kaalujälgijates käisin, siis oli just minu retsept 0 -punkti supp. Huvitav millal need tomatid lisandusid cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.34

Ja su idujutt on hea Vurr grinning smiley. Turule müüma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.48

Pipu, vau... siis oled Sa igati staazikas, kogemustega ja aktiivne langetaja , kui Sinu retseptidki isegi raamatutesse kantud smiling smiley Väga lahe thumbs up .
Tegelikult ma päris täpselt ei mäleta , kas selle purustatud tomatitega supi "pärisnimi" ikka oli täpselt 0-punkti supp. Võimalik, et mitte. Kuid kindel on see, et see andis 0 punkti grinning smiley Võimalik, et ma nimetasin selle ise enda jaoks "suupäraseks".
Neid raamatuid ilmus toona ikka iga aasta ja erinevate pealkirjadega. Ega sa ei tea millises raamatus sinu retsept ilmus. Täitsa huvitav oleks vaadata... äkki leian uue lemmik retsepti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. March 2014, kl 10.37

Teil kõigil on 101% õigus - ma ei taha tegelikult ju selline olla.Aga kohe peale esimest võitu (ehk siis ühte miinusnädalat) lasen ennast kohe lõdvaks ja söön kõik tagasi,mis enne läks ja nii kuust-kuusse.Ise samas teades,et mul ei ole tegelikult kuskile enam seda korralikuks hakkamist edasi lükata.Kolme kuu pärast on soe suvi ja ehk ka juba rannahooaeg aga mina olen ikka nagu vaalaskala.
Ma tahan olla normaalne aga ma ei saa aru miks ma ei suuda.Miks mul ei ole püsivust ja iseloomu?
Ühe rahalise väljamineku tegin - ostsin rattakompuutri.Teed on paljaks sulanud ja õige aeg on ratas kuurist välja võtta.Toas trenažööril väntamine ei ole ikka see mis väljas värskes õhus.
Perearstile panin ka järgmiseks nädalaks aja,et oma lõualuu korda saada.Vist liigesepõletik seal.Iga väiksemagi pingutuse peale hakkab nõksuma ja valu on juba igapäevane.
Ma tean,et pean olema tugev ja ma PEAN suutma ükskord aga nii suur tahtmine oli nädalavahetusel alla anda ja pea liiva alla peita.Tegin lapsele sünnipäevaks torti ja sõin vist pool üksi ära ning pool pesukausitäit rosoljet mahtus ka sinna otsa veel.Ainuke pluss selle juures oli see,et tegin salatid kõik selle 3% majoneesiga,mitte nagu vanast provansaaliga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. March 2014, kl 10.38

Hei! Hatugirl, ega sa selle mõõtmise pärast nüüd peidus ei ole? Tühja sellest, ausalt, alusta lihtsalt hetkest uuesti ja unusta kõik vana. Mina mõõdan õhtul. Ma tahaks korralikku hüppenööri saada, see pidi ka kogu kehalt hästi rasva põletama.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2014, kl 11.04

Hatugirl smiling smiley ma arvan, et sa isegi ei peaks niiväga mõtlema selle peale, et kohe kohe on suvi käes jne... See tekitab ainult lisastressi ja lõpuks viib mõttele, et "nagunii ei jõua" ja ahh "alustan siis järgmine aasta veidi varem- sügisel". Muidugi on kevad-suvi need ajad kus tahame käia õhukeste kleitidega ja ei taha et tuuleiil sitsikleid voltide vahele surub ... karm , eks eye popping smiley , aga tegelikult on ju eesmärk meil olla aastaringselt kena. Tahame lapse lasteaiajõulupeol ka normaalsed välja näha, eksju smiling smiley ...või nt. mõnel talvisel juubelipeol smiling smiley Seega ei tohi oma sihte ainult kevadeks -suveks seada, sest kui selle aasta kevadeks ei jõua, siis võib juhtuda , et alateadvuses lükkame plaani aasta võrra edasi, mis tähendab, et aega veel on.... tegelikult ei ole. Ei ole mõtet tehtud tööd teadlikult prügikasti visata smiling smiley
Hatugirl, ka see, et oled meiega koos pool aastat nokitsenud on kindlasti säästnud sind nii mõnestki lisakilost. Võibolla kaaluksid praeguseks muidu juba 95.

Minu arust on nii, et ok... talvel on külm ja ei taha välja liikuma minna jne., AGA mina arvan, et tegelikult on neil "kellel on kalduvus ennast paksuks süüa" (eeskätt mina ise), palju hullem katsumus ees ja seda just kevadiste- suviste grillimiste näol eye rolling smiley Kes meist ei tahaks juba praegu vorstikesi vardasse ajada ?
Ja kui kaalujälgimine enam mõtteski ei mõlgu, siis ma usun, et päris suur pakk vorstikesi mahuks meie kõhukesse eye rolling smiley . Ma ei taha öelda, et me pea,e kõigest loobuma, aga kui läks üks-, teine- ja ka kolmas päev aia taha, siis neljandal päeval on meil vaja ennast kokku võtta, siis on vähemalt lootus nulliski püsida. Eesmärk on meil alla võtta, aga kõige rohkem kardame me siiski ju juurde võtmist. Olen päris kindel, et siin koos käimine peaks vähemalt selle garanteerima, et me ei kogu omale lisakilosid smiling smiley

Hatugirl, ütle, et sa oled ringi mõelnud ja, et ma võin su tabelisse alles jätta smiling smiley Püüa ikka koos meiega mõned kilod maha saada. Sa ju tead seda tunnet, kui hea on reedel väiksemat numbrit näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 04. March 2014, kl 11.40

Ei, ei, mitte minu retsept vaid see, mida kasutan (ilma tomatita). grinning smiley See oleks küll võimas kui MINU koostatud retsept tongue sticking out smiley.
Kui kunagi koju jõuan koolist, siis võin vaadata , millise aastakäigu raamatud mul on. Olen vist 3 X osa võtnud rühmadest. Hea meelega käiks ka praegu rühmas aga ma nii kaugel sad smiley. Õnneks olete mul teie smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. March 2014, kl 12.17

Teie toel - TEEME ÄRA! Kas nüüd või mitte kunagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. March 2014, kl 12.52

Tubli!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 04. March 2014, kl 13.04

Juhuuuuu, Hatugirl smiling smiley. Well done hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. March 2014, kl 14.02

Hatugirl, tubli! smiling smiley
Proovi see magusa söömine kontrolli alla saada. See salakaval veresuhkur, mis kõigub ja magusat juurde nõuab...see on nõiaring, kui lubad endale natuke, siis on väga raske juba uuele portsule vastu panna.
Söö rohkem valku...liha, muna, kala...tean enda kogemusest, et see aitab ka magusa vastu...näksimise vastu.
Ja tõmba need kalorid 1600 peale, nagu keegi juba kirjutas...1600 eest saab väga palju süüa, kui õigeid asju valida.
Minu jaoks oleks see 400 lisakalorit üks tugev toidukord lisaks smiling smiley (mul ju 1200kcal ja saan hakkama)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2014, kl 14.17

Hatugirl, teeme ära thumbs up Nüüd ja tänasest smiling smiley

Ise pead otsustama, kas sulle võiks paremini sobida 1600 või 1700. Põhiliseks eesmärgiks aga sea omale igapäevasest magusa söömisest loobumine. Esimene komm tahab alati lisa... esimesest on lihtsam loobuda, kui järgnevast smiling smiley See ei tähenda, et mitte kunagi ei tohi. Ikka tohib, aga las kommid koogid jääda erilisteks päevadeks, siis kui on kellegi sünnipäev vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2014, kl 14.24

Siit ka küsimus suurele ringile.... kas vastlasõitu ka teete winking smiley

nali naljaks smiling smiley smiling smiley smiling smiley meil lapsed teatasid , et nad thaks minna jalgrattaga mäest alla sõitma smiling smiley

Tegelikult aga tahtsin küsida vastlakuklite kohta... kui palju keegi koju neid ostab , või teete ise ja kas plaanis ise ka süüa smiling smiley


Mina ostsin koju 12 tk ( kolm neljast karpi) Pagaripoistest ( moosiga). Meil siis leibkonnas kaks täiskasvanut ja kolm last. Ma ise pole veel otsustanudki , kas ajan ka ühele hambad sisse või jätan lastele. Eelmine aasta sõin vist pool kuklit, võibolla peaks see aasta ka sümboolselt pool ära sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. March 2014, kl 14.47

Mina ostsin moosiga kukleid 6tk.Igale ühele 1 kukkel.Sõin selle kohe hommikul ära.
Suurem laps jõuab iga hetk koolist koju ja siis plaanime rattaga veidi sõitma minna.Tegelikult on meil metsa all veel niipalju lund,et hea tahtmise korral saaks väikse liumäe ka teha ja sealt alla lasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. March 2014, kl 15.44

Tegelikult mina juba küsisn enne Vurri kuklite kohta, aga ma vist nii pisike, et jäin 2 silma vahele spinning smiley sticking its tongue out Ise plaanin mandlijahust muffinitaolisi kukleid teha ja need toorjuustu-vahukooreseguga katta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. March 2014, kl 16.30

Rõõm Sinu otsuse üle, Hatugirl!!!

Meie peres on täna kaks ühes ehk lisaks vastlapäevale veel pulma aastapäev ja seekord hõbedane.. smiling smiley
Seega, üks kohupiima tort on kapis, kukleid veel ei ole näha ja loodan, et ei näe ka. Mind kuklid väga ei ahvatle, kui siis limpsiks vahukoort. Kui ise teeme, siis valin poest tera-ja kliikukleid, kaevan sinna augu ja siis vahukoort..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. March 2014, kl 18.53

Kadri, mul oli sinu küsimus meeles küll, aga kuni tänaseni ei suutnud otsustada, kas söön vôi ei smiling smiley
Nüüd tean kindlalt, et ei...ei ostnud ühtegi koju ka, niiet lapsed ja mees ka ei saa smiling smiley tegin hommikul kohupiima pirukaid, laste lemmikud... ja otsustasingi, et ei lähe kommetega kaasa, pole neid kukkleid vaja smiling smiley

Täna oli super ilm...meil siin lõunas smiling smiley päike ja sooja +5. Lõikasin õunapuude oks ja riisusin.
Tõeliselt soe ja suve tunne tuli juba, esimene mõnus ilm see aasta.
Lumikellukesi istutasin ka ühest kohast teise, naaber vaatas, et ma hulluks läinud vist smiling smiley küsis, kas ma rohin juba smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 04.03.2014 18.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. March 2014, kl 19.24

Hihii, Annn, lahe! Ma jätan küpsetamise ära hoopis. Püüan nädala sees korralik olla ja reedel võtan lõdvemalt. Mees sõi tööjuures kukli ja nii see vastlapäev vaikselt mööda saabki. Ei kujuta ette, kas seekord tuleb miinust või mitte, tsükkel on nii sassis, eelmine kord jäi vahele, seekord on tunnused olemas, aga siiani veel miskit..eye rolling smiley Jube keeruline on nii, aga mis parata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2014, kl 21.25

Väga lahe, et meie hulka ka üli-eeskujulikke mahub , kes suudavad selle vahukooresaia söömisele ei öelda. Tegelikult vist peaks endale rohkem sisendama, et tegemist on vahukooresaiadega grinning smiley, siis nad ei tundugi enam nii isuäratavad.
Mina ikka sõin ühe vahukooresaia ära. Kaloraazi pakendil ei olnud, küll aga oli keegi selle KA toidupäevikusse sisestanud. Mäletan ise, et eelmisel aastal oli see kindlasti pakendil olemas, seega loodan, et info on sealt pärit ja on "tõene". Kusjuures praegu hakkan mõtlema, et ma üldse ei vaadanud äkki oligi minu enda sisestatud smiling smiley

Kadri, hakkasin huvi tundma selle mandlijahu kohta ( lugesin ka ühte artiklit kiirelt). Juttu oli, et see on veidi magusapoolse maitsega... seega saan ma aru, et see sobib siis põhiliselt magustoituduks sobivateks küpsetisteks. Sain ma õigesti aru ? Ja see vist on üsna kallis ka , eks ? Kust sina seda ostnud oled ?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.