Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. March 2014, kl 11.16

Vurr, tore kui idud meeldisid, mul ka mees nosib neid vahepeal niisama. Idud meenutavad mulle värskeid herneid smiling smiley

Tabeli täitsin natuke ette jah, sest hommikul kaalule astudes vihastasin, et kaal ei lange...ning siis sõin vihast ühe koogitüki ära, ning siis vaatasin palju kaloreid mul lõunaks kokku tuleb...et väga üle ei läheks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 06.03.2014 11.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 06. March 2014, kl 11.42

Vurr, see nädal platseerun eelviimasele kohale tongue sticking out smiley. Kuidagi väga lappab see nädal mul. Ahvatlusi liiga palju ümber ringi. Ei aita ka meie toidutabeli täitmine. Ikka häbi ei hakka confused smiley
Mina ostan kookosrasva kg purgiga sama hinnaga tavalisest toidupoest. Huvitav, et Eestis nimetatakse seda soodushinnaks.
Kunagi ammu olin Selveris tööl ja pidin panema soodus silte kaupade juurde. Millegipärast oli Arieli SOODUSHIND kõrgem kui tavahind. Vot sellised lood siis teil. Peab olema väga rikas, et seal elada sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. March 2014, kl 11.45

Meil peres idusid mees ei ole nõus proovima.. veel.. sabad taga jne.. smiling smiley
Aga tore, kui sobivad.

Kaalu teema on jah keeruline vahest.. Neid edulugusid, kus kaal kenasti langeb ja ei ole tagasilööke ja üles-alla kõikumist, imetlen isegi. Ühest küljest on asjal kaks poolt, et kui palju sisse süüa ja füüsilisega ära anda, kuid mulle tundub , et ikka on midagi veel.. Mingi keemia, mis tekib ja sellepärast olemegi kõik erinevad. Küll on hea, kui teada, mis igal ühel töötab, et siis just selles suunas tegutseda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. March 2014, kl 12.04

Vurr, mina olen ostnud niihea.ee seal on olnud 500g ka, eks tuleb silma peal hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. March 2014, kl 15.44


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. March 2014, kl 22.11

Uhh pidin peaaegu vinguma hakkama, et jälle 400g juures, aga õhtul saabus "lahendus". Ma ei tea, kas homseks miinus jõuab tulla, aga vähemalt arvasin õigesti, millest + tingitud on smiling bouncing smiley Ja millega teie tegelete, et nii vaikne on?? Tuletan meelde, et homme on kaalumispäev, ruttu külmkapist näpud eemale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. March 2014, kl 22.30

Õhtust smiling smiley Mina jõin päeval oma veenormi täis, õhtul sõin ära viimase hernesupitilga ja kuidagi üllatavalt ükskõikseks jätab see külmkapp smiling smiley Isegi see toorsalat , mille ma hommikul valmis tegin, on söömata... ma ei tea, kas see homme hommikul veel kõlbab, aga sellepärast ma seda küll täna ei hakka enam ära sööma, et "äkki ei kõlba" grinning smiley
Pesin juba hambad ära ( siis ju ei taha sööma enam minna ka, sest kes see ikka mitu korda õhtul hambaid viitsib pesta) smiling smiley olgu õnnistatud see "inimlooma laiskus" smiling smiley Nii, et mul jäävad ka tänasest mõned kalorid üle, No tegelikult ei ole üle siin midagi, vaid need sai juba eelmine nädalavahetus ette ära söödud winking smiley. Kokkuvõttes aga sain nädala keskmise isegi täitsa hea. Tuleks nüüd homme väike miinus ka, oleksin super rahul smiling smiley

Homme siis kõik kaalule ja loodan, et tuleb ilus miinuste sadu !

----------------------------------------------------------------------------------
Uus toidutabel on ka praeguse kõrval juba ootel, homme vahetame nendel kohad smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 06.03.2014 22.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. March 2014, kl 23.19

Soovin ka hommseks ilusat miinuste sadu!

Minu kaal teeb trikke, nüüd õhtul kaaludes oli 60,2...kaalusin kohe mitu korda, sellist nr-t pole minu silmad ammu näinud, kui nüüd hommseks 5 ka ees on siis jooksen suurest rõõmust 5 tiiru ümber maja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.23

Tere hommikust, kallid kaalusõbrannad!

Alustan esimesena ja ikka kohe masendava numbriga, 78,6 kg ehk siis plusse lausa 1,2 kg. Aga ma tean täpselt, miks see nii on ja pole hullusad smiley

Üritan teiega see nädal taas olla ja annan endast parima, lubadused kehtivad ja juba järgmine nädal peaks ikka juba taas miinus olema.

Võtan ka toidutabelist osa. Kui Vurr mu palvel mind sealt kokku tõmbas, tekkis kohe kuidagi selline tühi auk enda sees, nagu oleks liivakastist välja aetudsmiling smiley, aga jah, see oli mu enda soov.
Aga ei ole aega siin molutada, nagu näha, siis kevad ronib igast uksest ja aknast ikka täiega sisse ja kaugel see suvigi enam on.

Ilusaid miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.36

Hommikust.

.... Annn loodan, et elad hästi - hästi suures majas, no sellises staadionisuuruses smiling smiley Ja loodan, et 5... tuleb ka smiling smiley

Minu number täna hommikul 79,5 ( -0,2). Miinus küll suht väike, kuid siiski samm vähenemise poole thumbs up. Tuleb osata ka väikestest asjadest rõõmu tunda smiling smiley ehk siis minu selle duelli kõige väiksem number, loodan, et järgmine nädal teen jälle uue "rekordi" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.44

Tere ilusat hommikut!

Minul täna 59.8(-0.9) jeeee, olen nii nii õnnelik, et täna vist ainult naeratan kõigile smiling smiley
Vannitoas pole vist põrandal kohta kus ma täna kaalunud poleks, käisin vist 5 minutit oma kaaluga ringi ja ei uskunud ikka silmi smiling smiley
No eks see suur langus tuli sellest, et kaloreid kõvasti kärpisin ja arvatavasti järgmine nädal kui jälle 1200kcal-i peale tõstan, siis nii suurt rõõmu pole, aga olen rahul kui järgmine nädal nulliski olen. See oligi selline eriline nädal...ilus kink endale sünnipäevaks ja, et restoranis ja pärast peol ennast hästi tunneks.
Muidugi peale seda ka ennast käest ei lase, koos teie abiga on kõige suurem töö veel ees...need viimased 5kg-i.

Tahangi teid kõiki tänada! ilma teieta ma ei oleks seda suutnud smiling smiley

KurrNurr, muidugi tule liivakasti tagasi...koos on kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.46

Vurr, maja on suur jah ja ega ma nüüd sellest 5 ringist ei pääse smiling smiley sai ju lubatud



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 07.03.2014 07.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.54

Annnn ... WOW thumbs up väga äge smileys with beer ilus miinus ja number algab nii nii ilusa nr.5-ga thumbs up Nüüd siis jooksuringidele kohe, et see 5 sealt kuhugi ei kaoks smiling smiley

Ja kui jutt läks sünnipäeva peale, siis sry, ma mäletan, et on märtsi alguses aga et mitmendal... kas on kahesilmavahele jäänud või... igatahes soovin Sulle ÕNNE ilusa numbri puhul ja ka SÜNNIPÄEVA puhul smiling smiley , et kui hilinenult siis teeme sind natuke nooremaks ja kui ette, siis õnne läheb ju ikka tarvis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.57

annn, õnne igal juhul, kohe suuuuuure kuhjagasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.08

Sünnipäev veel tuleb 11 märts, ega ma sellest vist kirjutanud ka pole smiling smiley pidu lihtsalt ette.
Tänud teile! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 07.03.2014 08.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.13

Tere Hommikut!

Annn, tubli oled ja rõõmustan koos sinuga!!! Ilusat sünnipäevapidu- sära ja naudi !!! smiling smiley

Minul täna 65,1 ehk sama.. ja tegelikult pole paha, sest nädal oli kui oli.
Tuleb tublim olla..

Rõõmsat reedet kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.19

Väikepäike. Arvestasin juba sinu nädala keskmise välja ja nüüd märkan, et sul eilne õhtu tabelis tühi ... seega see 7 päeva keskmine on vale.
Mind võttis päris mõtlema, et ütled: " nädal oli nagu oli" . Toidutabeli järgi oli sul ju igati korralik nädal, või eksin ? Mida sa silmas pidasid selle ütluse all ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.19

Hommikust! Nagu mainisin, siis tänane seis ei ole ehk päris "normaalolekus" kaal, aga numbriks on 66.6 (+0,1). Loodan lähipäevadel juba ilusamat numbrit näha spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.31

Kadri, pole hullu , see 0,1 on ikka väga väike pluss ja kaalu siis ennast homme ka , vaatame mis homne number näitab smiling smiley

See tähendab aga, et me hoiame siis kõik sinu numbritel silma peal. Täna sa ilmselt jälle tööjuures patustad ... sest homne pidupäev langeb puhkepäevale ....?!? Mõtlesin, et äkki sa võiksid lõhki läinud päevadel nt. märkustesse või kuhugi reale väikselt oma kalorite numbri kirjutada eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. March 2014, kl 10.09

Annn, superthumbs up!

Minu kaalunumber 90,1 ehk -300g.
Mõtlesin,et proovin nüüd nädal aega ilma hommikuse kaalumiseta olla.Muidu vaatan kogu aeg neid numbreid aga tähtis on ju siiski nädala miinus.
Täna jälle sünnipäevale minek ja homme siis "meiepäev" ees.Nii et koogisöömist saab olema aga teen siis suppi ka kõrvale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 10.22

Hatugirl smiling smiley said miinuse kätte , super thumbs up

Püüa täna - homme natuke meid ka meeles pidada, no et kui koogitükki lõikama / tõstma asud, siis vali/ lõika väiksem tükk. Ja pea meeles, et sünnipäeval ei pea koguaeg toidulaua ääres istuma smiling smiley

Ja supp tee juba täna valmis, et oleks kapist käepärane võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.35

Vurr, kusjuures meil on reeded tööl kõige vaiksemad päevad ja täna ei toonud mitte keegi homse puhuks lilleõitki, paraku on meie majas suhted nii, nagu need on.. seega ilmselt pattu täna ei tule, mille üle mul on tegelikult ainult hea meel. Ja eile oli ka 2 sünnipäeva, millest mul õnnestus väga edukalt ära nihverdada, pärast oli nii hea tunne smiling smiley Homse puhul küpsetan võibolla ise midagi "sobilikumat" ja lähme vanaema juurest läbi, siis saab ka ise asju reguleerida. Ma loodan, et kõigil tuleb tore ja päikseline naistepäev ja tuletage siis ikka meelde, et see teine tükk maitseb samamoodi kui esimene ja pole vaja "täie raha eest" süüa, oi kuidas mulle see lause ikka meeldib grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.36

P.S Vurr, ma olen ise ka mõelnud lõhkiläinud päevade juurde kalorinormi kirjutada, aitähh, et märkasid tähelepanu juhtida, siis ehk distsiplineerib rohkem.

Ja Annn, kallistused Sulle, oled tõeline eeskuju!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 07.03.2014 11.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.58

Uue nädala link "Me suudame"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. March 2014, kl 12.51

Tänud teile! smiling smiley
Kui ma nüüd ise seda 5 käest ei lase smiling smiley

Õnneks on mul oma pidu ja naistepäev ühel päeval, niiet kahte pidu ei tule smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 07. March 2014, kl 13.13

Tere smiling smiley Minu number siis 107,5 (-0,4) ja Mr. Boss paisub grinning smiley 95,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 14.38

Vurrr- mõtlesin, et maiustamised ikka kuuluvad minu päeva, vähe on päevi, kui ei ole maiustanud..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 15.10

Väikepäike, njahh... vaadates Sinu tänast rida... kas kaerahelbekook on kook või midagi muud ? Kui see on kook , siis võibolla tõesti ei peaks hommikut koogiga alustama eye rolling smiley Päeval oled juba ka kommikoti kallal käinud ja pool purki moosi lusikatäie kohupiima kõrvale ära söönud ( no ma natuke tegin sääsest elevante, aga mõte jääb samaks smiling smiley )
Väikepäike, kus sa oma kaloreid kirja paned ? ... vaata sealt palun, kui palju sul tänase söödud kraami juures süsivesikuid söödud on ? Praeguseks sul 998 kcal söödud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 16.02

Tüdrukud, tüdrukud ....
kas ma olen ainuke, kes täna on vett joonud ??? Ärge naljatage spinning smiley sticking its tongue out , sest just niimoodi need plussid ligi tasapisi hiilima hakkavadki.... vett ei joo, ühest koogipäevast nädalas saab kolm koogipäeva, sekka lisanduvad grilliõhtud .... ja plaksti on reedeks pluss olemas. Punased roosid võivad ju ilusad olla küll, aga meie tabelis ei tähenda punane värv mitte midagi rõõmsat ega head confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 16.23

ei, minu vesi saab ka kohe joodud, aga ma tavaliselt panengi alles õhtul kogu koguse korraga kirja, nii et ei ole midagi, mul lubadus ju hästi meeles ja pean sellest kõvasti kinnitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.