Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 17.02

KurrNurr, vaatan, et Sul tuleb ennast nüüd kõvasti kokku võtta, sinu ilusast miinus kümnest sai üheksa. Tegelikult on see miinus 9 ju minulegi käega katsutav, aga mul üldiselt pole sellist languse tempot ... nii, et tõenäosus selles osas sinust mööda minna on üsna väike, sest eks ... ka sina pingutad ju miinuse pärast smiling smiley Küll aga võib juhtuda, et kui Pipu nüüd kõvasti pingutab, siis haarab tema omale selle "kaotatud" rea ilusaima numbri tiitli smiling smiley Nii, et KurrNurr ja Pipu ... kellele jääb järgmine nädal see tiitel ??? spinning smiley sticking its tongue out
Pingutama tuleb hakata juba täna, homme võib natukene lasta silma kinni- olla naine , aga pühapäeval ole´me kõik jälle kaalujälgijad, eks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 17.07

Ja, et toidutabel oleks käepärast ...


"Me Suudame!"


smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. March 2014, kl 18.58

Oi kui ilus ilm täna jälle oli...
Tegin natuke sohki, või tegelikult ei teinud ka...ütlesin, et jooksen ümber maja 5korda, aga millise seda ei öelnud smiling smiley jooksin ümber suvila ja ikka päriselt jooksin ja naersin...laps vaatas mind nagu hullu, ütles:"emme mis sa teed, miks sa jooksed siin." Ühe ringi jooksis järel grinning smiley
Loodan, et naabrid mind ei näinud spinning smiley sticking its tongue out
Lubadus on lubadus ja sai vähemalt täidetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 20.27

Annnn ...thumbs up thumbs up thumbs up , ma sain ilmselt samamoodi naerda, nagu sa isegi naersid. Aga naer on terviseks !!! smiling smiley Usun, et Sul oli päris lõbus ja said sellest mõnusa positiivse lisalaengu smiling smiley

Väga lahe !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 21.07

Nii, minul homseks kook valmis (mascarpone-pähklivõikook pähklipõhjal (kakoga). Loodan, et tasus vaeva ära. Suhkrut kasutasin 6g (vahukoore vahustamiseks) ja mett kogu koogile 60g. Arvutan kohe huvipärast koogi kaloraaži ja muud näitajad ka välja, siis tean, palju süüa võib grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 07.03.2014 21.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 21.30

Kadri, ega Sa pilti ei unustanud blogi jaoks teha ? Väga põneva nimetusega kook smiling smiley ja usun, et on kindlasti väga maitsev ka thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 21.45

Homme valges teen, Vurr, panin tahenema. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. March 2014, kl 22.33

Nonii, tehnilised andmed siis ka:
KOKKU: kalorid: 4850.1kcal; rasvad: 402.2g; valgud: 120.5g; süsivesikud: 161.4g. Kaaluda saan homme. Ma ütleks, et süsivesikute poole pealt kukkus üsna hästi välja, poetortides on tavaliselt 100g kohta kuskil 40-60g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. March 2014, kl 22.44

Annn, mind ikka jäi vaevama, et millal Sul see õige päev on / oli ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. March 2014, kl 01.56

11. on õige päev, aga pidu toimub 8., sain mina aru smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. March 2014, kl 07.39

Kadri mäletab õigesti smiling smiley 11 õige päev.
Pean pidu täna...tegelikult sättisin naistepäeva ja sünnipäeva pidamise nimelt ühele päevale, siis on üks pidu,
tänast kardan natuke, eks ikka läheb käest ära, aga proovin vähemalt mõelda enne kui midagi suhu pistan.

Ilusat naistepäeva teile! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. March 2014, kl 08.30

Tere!

Kaunist naistepäeva teile! Olge õnnelikud ja armastatud!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. March 2014, kl 11.05

Kaunist Naistepäeva kallid naised !


Hatugirl, sinu eilsed read toidutabelis on tühjad sad smiley Ei anna alla, ei loobu ! Järgmise aasta naistepäeval tahad Sa kindlasti juba palju palju kergem olla ja mitu numbrit väiksemaid riideid kanda. Väiksemas suuruses riideid on palju suurem ja ilusam valik, seljas näevad kaunimad välja ka ! Nii, et täida ikka ilusti tabel ära, kõik mis suhu läheb, läheb ka tabelisse kirja. See on üks raske osa meie teekonnast, aga kuna me teisiti ei saa kaalust lahti, siis peame seda tegema smiling smiley

Pipu ... kas sina täidad tabelit ?

Minule näitas kaal hommikul nii ilusat numbrit, kui see ka järgmiseks reedeks sinna tuleks oleksin üsna happy smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. March 2014, kl 14.20

HEAD NAISTEPÄEVA KÕIGILE!

Ma täitsin toidutabeli söögid ära aga kcal otsin teine päev juurde.Magasin lõunali ja siis viisin lapsed Poisteklubisse ja nüüd vaja ruttu hakata torti tegema,sest külalised juba paari tunni pärast kohal.
Sünnipäev ei läinudki väga käest ära,sest hommikul ei olnud sellist raskustunnet nagu tavaliselt peale sünnipäevi.Koogitüki sõin ka lapsega pooleks aga kirja panin terve tüki,sest kaloreid nagunii täpselt ei tea.
Tänase koogi jagan ka kohe külaliste vahel ära,nii et üle ühe tüki ei tohiks mulle jätkudagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 08. March 2014, kl 16.18

Vurr, täidan ikka. Olin lihtsalt tordilainel ja ei leidnud aega. Nüüd ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 08. March 2014, kl 16.22

Oi kui tore kaalutabelit on vaadata smiling smiley Olen Vurri kätte saanud kaotatud kilode real smiling smiley ja nüüd asun siis Kurr Nurri kilosid jahtima ja siis juba Hatugirli hetkekilodele järgi tongue sticking out smiley. Põgenege kui hing armas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. March 2014, kl 19.30

Jaaaaaa smiling smiley , Pipu, mina ka eile vaatasin, et oled usukumatult tubli olnud ja suht lühikese ajaga sama palju kui mina maha võtnud. Super tubli oled thumbs up
Minu said sa juba kätte ja mina sinuga võistelda ei suuda, ausõna smiling smiley . KurrNurr aga võibolla suudab veel ühe nädala sulle vastu pann... kui KurrNurr tubli on , ja kui sina veel mõned muffinid ära sööd winking smileywinking smileywinking smiley KurrNurr-il on üldse raske seis....sina, Pipu ähvardad temal selle "kõige rohkem maha võtnud" tiitli käest ära võtta , ning mina plaanin talle samuti vaikselt järgi hiilida winking smiley

Pipu, tee ära , Sa suudad !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. March 2014, kl 21.44

Kuulge, unustage ära, te ei saa mind kätte, pidage oma plaane nii palju kui tahate....spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. March 2014, kl 22.44

Tere ja ilusat naistepäeva õhtut! Minul läks päev korda, sõin tükikese omatehtud "pirukat", see sai nüüd ka pildi ja retseptina üles. Hommikusöögi tegi mees ja pani kokku täpselt nendest asjadest, mis minu menüüs lubatud on, see tegi südame eriliselt soojaks. smiling smiley Lõuna jäi vahele, sest jagasin pirukat emale ja vanaemale laiali ja kui koju jõudsin, siis oligi juba õhtu käes. Nüüd veel näksid ja naistepäeva puhul pokaal veini ja võibki rahuliku südamega magama minna. Annn, kuidas peod läksid? Vurr, kas sul ongi täna nii kesine kaloraaž?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. March 2014, kl 00.19

Kadri, sinu "pirukas" ei näe kuidagi moodi pirukana välja smiling smiley , pildi pealt annab küll kena tordi mõõdu välja smiling smiley

Ma olen täna kõik kenasti jooksvalt kirja pannud, nüüd hilja õhtul tegin ka naistepäeva jäätise pokaali veiniga.... nii, et nii kesiseks kaloraaz ei jäänud. Küll aga mahtus kõik vabalt piiridesse ja jäi ülegi.

Homme olen "sõidus", taas Pärnumaale ( varsti nagu teine kodu), lastega sporti tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. March 2014, kl 01.01

Hihii, Vurr, piruka nime all ta oli välismaises retseptis. smiling smiley Õnneks tuli vaid kilone tort nii et jagasin laiali, mees ütles, et võinuks magusam olla, aga mina vähendan meelega seda magusa osa iga korraga (suhkru asemel kasutan mett ja seda püüan ka tagasihoidlikuma käega lisada, enda jaoks paneksin veel vähem). Veinijoomine jäi mul ära, sest sisestasin toidud ära ja sain kalorinormi täpselt 100% täis, ei taha ületada, äkki võtan pokaalikese homme...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. March 2014, kl 12.05

Tere päikselist päeva! Ilus pühapäev, kui ma poleks kaalu peale astunud, see polnud üldse ilus, mis sealt vastu vaatas. Ma ei saa aru, mis toimub, omastarust tubli olnud, aga kaal ei lange või siis üldse tõuseb! Uhh, püüan mitte sellele mõelda, aga alateadvuses ju ikka tiksub sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 09.03.2014 12.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. March 2014, kl 15.30

Tere, idude asjatundjad, ostsin täna omale ühe idusalati, firmaks on Lõunaidu. Koostises munguba, rohelised ja punased läätsed, oskab keegi öelda, kui palju sellel umbkaudu ka kaloreid olla võib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. March 2014, kl 19.16

KurrNurr, pane eraldi oaidud ( mungaoaidud) ja läätsed / läätseidud. Vaatasin, et kui mungaoaidud on 31 kcal/ 100g kohta, siis läätseidud on 132 kcal/100g kohta. Vähemlat KA näitas nii. Mõned idud siis ikka tunduvalt toitvamad smiling smiley ma ise pole selle peale mõelnudki.... sojaidud ( vist olid soja) olid veel 2x suurema kaloraaziga smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 09.03.2014 19.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. March 2014, kl 19.50

Pidu läks nii nagu arvasin...ikka käest ära smiling smiley magama sain hommikul kell 6
Kaalu peale küll ei julge minna...
Homme siis juba tavaline päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. March 2014, kl 20.30

Ma ise ka juba uurisin nii järgi....aga tänud

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 07.34

KurrNurr, kas sa kaaluda julged ennast täna hommiku !?? Vaata mis minu kaal mulle täna näitas spinning smiley sticking its tongue out Äge, eksole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 07.39

Ehh, ma sõin ennast juba ja jõin ennast täistongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 07.41

Nojah, sellepärast mu kannad nii valusad olidkitongue sticking out smiley, aga ma see nädal ülikorralik.........ja juba reedest saadik ka nisujahuvabasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. March 2014, kl 08.02

Vurr, mulle jäi ka toidutabelit täites sinu kaalu nr. silma...väga äge! smiling smiley
Kalorid on sul ka 3päeva täis söömata, kas proovidki vähemate kaloritega või hoiad neid tagavaraks?

Oh mind vana inimest, üks korralik pidu võtab nii läbi...väsimus ikka veel. Nüüd ei taha ühestki peost tükk aega midagi kuuldagi smiling smiley

Täna jälle nii ilus ilm ja teengi oma tubased toimetused ruttu ära ja vut vut välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.