Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. March 2014, kl 22.45

Mina panen kinoa õhtul veega likku, eelnevalt loputan ja pesen läbi. Siis hommikul lisan veel natuke vett ja keedan tasasel tulel 10-15 min. Maitsestada võib, kuidas maitseb või pudru harjumus on. väga kasulik. Maitsega tuleb harjuda, aga kõik on lõppude lõpuks maitse asi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. March 2014, kl 22.56

Et toidutabel oleks käepärast....

"Me suudame!"


smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. March 2014, kl 23.06

Ja kui jutt läks selle peale, et "maitse asi", siis meenus mulle üks Maalia ütlus:

"... , et järelikult pole kõht veel piisavalt tühi."

Arvan, et tegelikult peab see ütlus paika küll. smiling smiley Muidugi võime me öelda, et ega me ei ela nälja ajal ja, et me saame valida endale maitsva ja mitte maitsva tervisliku toidu vahel. Aga nii puht teoreetiliselt, usun, et see peab paika küll smiling smiley Ilmselt sööksin ma ka avokaadot rõõmuga, kui kõht piisavalt tühi oleks smiling smiley
Kusjuures, tuli meelde..., et kiskusin oma avokaadotaime välja. Lugesin, et selle taime lehed on mürgised ja hoiatati , et lemmikloomad või lapsed neid mingi juhul ei sööks ! Lemmikloomi mul pole, aga lapsed on armsad ja mürgistel taimedel minu kodus kohta ei ole.


Maalia, kuidas Sul läheb ? Usun, et käid vahel meie juures ikka lugemas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. March 2014, kl 08.04

Kadri, aitäh, et oled kõikidele päevadel kalorid ka juurde kirjutanud smiling smiley Minu jaoks hoopis teine pilt ja palju huvitavam/informatiivsem jälgida smiling smiley


Väikepäike. Vaatan, et oled terve eilse päeva toitunud ainult ja ainult tervislikust (linaseemned, kinoa, mungaoad, läätsed, nisukliid , õun) ja siis söönud õhtuooteks ära 8 kommi ( 300 kcal eest), mis on peaaegu 1/4 (veerand) tervest päevanormist. Kas see, et sa õhtuooteks kommi põske pistad, on sul kohe päevaplaani "sisse kirjutatud" või on siiski tegemist vastupanuvõime "nõrkusega" ? Olen ennegi vaadanud, et sööd väga palju erinevat tervislikku kraami ja siis "üllatad" poole purgi moosi või poole kausi kommidega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. March 2014, kl 08.19

Vabandan, aga ma ei jõua tänast toidutabelit täita, eilse kirjutan ka umbes. Tulid ootamatud külalised ja jäid ööseks, pole kahjuks üldse aega. Loodan, et annate sünnipäeva nädalal andeks.
Reedest jälle koos teiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. March 2014, kl 08.30

Annn, palun meile kõigile kergemat karistust. Magasime Sinu õige sünnipäeva päeva maha sad smiley Lugesin sõna "sünnipäevanädal" ja kohe plahvatas, et ohhh.... igatahes parem hilja, kui mitte kunagi , eksju smiling smiley

PALJU PALJU ÕNNE, TERVIST JA KADUVAID KILOSID !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. March 2014, kl 08.57

Oi kui piinlik, mõtlesin veel kirjutada, et kus sa oled, Annn! Hästi suured õnnesoovid Sulle, palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 13. March 2014, kl 09.39

Minu poolt ka palju õnne sünnipäevaks, annn, samuti hilinemisega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. March 2014, kl 09.58

Mul tuli eile äkki meelde (kui kahjuks arvutist kaugel olin),et polegi õnnitlenud.Seega -

HILINENUD ÕNNESOOV SEE KÕIGE ROHKEM ÕNNE TOOB! PALJU ÕNNE!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. March 2014, kl 12.01

Palju palju palju õnne!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. March 2014, kl 14.00

Loodan, et enamusel meist oli mahti eilset "kaalusaadet" vaadata smiling smiley Mul võttis saate lõpuks lausa pisara silmanurka, nii super töö oli tehtud smiling smiley
Mulle andis see sellise positiivse süsti, et "kõik ON võimalik" , ainult ise peab tahtma smiling smiley Teised ei saa kaalulangetamise osas meie eest mitte midagi ära teha.

Kes ei vaadanud, saab vist järelvaadata ka ... ma arvan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. March 2014, kl 14.58

Aitäh teile! smiling smiley ei ole midagi, et hilinenud, olen ka kuulnud, et hilinenud õnnesoovid toovad kõige rohkem õnne smiling bouncing smiley

Toitumine on kahjuks nii käest ära läinud, et ei julge homme kaalulegi minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 13. March 2014, kl 15.57

Soovin ka palju õnnesid Annile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. March 2014, kl 22.41

Annnile palju õnne tagant järgi!!! Eks selle õnne soovimisega ongi nii, et õnne läheb ju igal päeval vaja.. smiling smiley

Vurr, ma üldiselt sellistest toitudest toitungi. need maiustused ei ole mul sisse arvestatud, kui on päevi, kus suudan neile täiesti vastu seista, samas on päevi, kui mitte ei suuda.. kommid tööl kogu aeg olemas.. Eks meil kõigil on oma kalad ja nõrkused, millele on tõeline väljakutse vastu seista.. näiteks mingi putkasöök ja muu selline ei ole minule üldse mingi teema.. aga jah, kuna on põhimõte tabelisse kõik kirja panna, siis nii on. Tore oleks piirduda ühega, ehk teha ütluse järgi, et kui ei suuda ühega piirduda, siis ära seda esimestki võta..
Tänan mõtlemapaneva küsimuse eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.12

Tere hommikust.

Minu number täna hommikul on 78,4(-1,1kg). Rõõm on kirjeldamatu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.32

Juhuuuuuuu grinning smiley. Esimesed 10kg läinud grinning smiley!!!! Täna näitas siis kaal ilusat 105,9 (-1,6kg) numbrit. Ei jõua kohe ennast ära kiita tongue sticking out smiley . Tubli oled Pipu!! grinning smiley
Mr. Boss ka suutnud korralik olla see nädal. Tal 94,1 (-0,9kg).
Päikeselist päeva kõigile!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.33

Tere hommikust!

Minu number 77,6 kg (-1,0), tulemus päris hea, kuigi lootsin selle nisujahu vabanädalaga nati rohkem, aga olgem ausad, see väga hea tulemus. Ja te ei kujuta ette, kuidas ma pean sibama, et Vurr kannale ei astuksgrinning smiley Ma lausa tunnen ta hingeõhku oma kuklastongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.39

Nojah, saingi Pipu käest kaela "kaotatud " realsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.40

Oi kui kena kaalutabel smiling smiley . saingi KurrNurri kätte tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.43

Väga ilusad miinused teil kõigil thumbs up . Loodan, et miinustesadu jätkub ...

Aga jah, Pipu haaras "suurima kaotaja" tiitli. Tubli, Pipu thumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. March 2014, kl 08.24

Tere päikselist hommikut! Oi kui tublid te olete! Kunagi ma nutsin seda number 6 nii jubedalt taga, et nüüd mul kõik ainult kuute ümber tiirlebki, tänane seis 66,0 (-0,6). grinning smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kadri2406 14.03.2014 08.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. March 2014, kl 08.30

Kahjuks rikun teie miinuste sadu...

minul täna 61.2(+1.4) langes siis sünnipäeva patustamine ja nüüd algav keha veekogumise aeg ühele ajale.

Teie olete väga tublid! mul nii hea meel teie miinuste üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. March 2014, kl 08.35

Muide vaatasin, et me oleme juba 17 nädalat toidutabelit täitnud, see on 4,1 kuud!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. March 2014, kl 08.55

Kadri, tubli thumbs up korralik miinus !

Mis puutub 17-sse nädalasse, ... siis aeg lendab, eks smiling smiley


Annn ..............

............................

Sa ei kujuta ette kui raske südamega ma Sulle selle plussi sinna tabelisse kirjutasin. Käsi ei tahtnud kuidagi seda kaotatud rida vähendada. Loodan väga, et järgmine nädal tuleb siis samas suurusjärgus miinus ja sa saad omale uuesti 5-ette smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.33

Minul täna 90,2kg (+0,1).
Ja toidutabelit sel nädalal ei täida.Koolivaheaeg ees ja seega palju käimisi ja arvutisse iga päev ei saa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 14.03.2014 09.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.44

Hatugirl, mis plaanid teil koolivaheajaks on ? Kas lähete perega reisile ?

Anna siis endast sellevõrra rohkem kirja-teel meile märku, ära siis terveks nädalaks päris ära kao smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 14.03.2014 09.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. March 2014, kl 10.33

Reisile ei lähe.Kolame niisama ringi ja veedame mõned päevad Tallinnas tuttavate juures.Ühtlasi plaanime Titanicu näituse ka ära vaadata enne kui see minema viiakse.
Kuhugi peaks mahutama ka majas suurpuhastuse.Igasugust träni ja väikseksjäänud riideid on ikka meeletult kogunenud.
Lisaks plaanisime teha ühe sellise päeva kus kõik laisklevad ja vedelevad smiling smiley.Telekas,telefon ja arvuti sel päeval ei töötagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. March 2014, kl 14.48

Tere ka minu poolt!
Kaal täna hommikul 64,8 ehk -0,2kg.
Tore!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. March 2014, kl 14.59

Tubli, Väikepäike ! Iga miinus on teretulnud smiling smiley

Märgin Sulle tabelisse 64,8 ( -0,3 ). Eelmine number oli 65,1 smiling smiley Ilmselt on nii õige, kui mitte, siis anna teada, teen paranduse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. March 2014, kl 19.53

Ma üldse ei muretsegi, saan 5 kindlasti tagasi, teisiti pole isegi mõeldav...
Väikepäike ka juba kaalu nr-ga nii lähedal mulle smiling smiley

Mina täna kaevasin oma veesilma valmis, savises pinnases oli see hea trenn.

Homme lubas lund...no ei kujuta seda ette, täna oli nii soe +10
Nägin ka juba liblikaid...lund küll ei taha enam.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.