Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. March 2014, kl 09.34

Väikepäike, kas kaalusid ennast täna hommikul ?

--------------------------
Minul ei ole eelistust, kas tänane number või pühapäevane. Kuidas ise tahad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. March 2014, kl 09.37

...et TOIDUTABEL oleks käepärasem leida...



"Me suudame!"


smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. March 2014, kl 10.28

Vurr, kindlasti pead tordipritsi ostma, sööme ju silmadega winking smiley Seda pudelis olevat "ollust" ma vahukooreks küll ei nimetaks, see on puhas keemia..

Rasvade kasulikkuse artiklite koha pealt niipalju, et ma loen palju ingliskeelseid artikleid, kui miskit silma jääb, siis annan teada, niimoodi prauhh praegu ei oska kohe linkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. March 2014, kl 13.20

Vurr, sul see vahukoore amps nii pisike...ma juba kujutasin ette, et ikka korralik ports smiling smiley
Mina patustasin juba šokolaadiga, kuigi lubasin endale, et olen täna korralik...proovin siis õhtuni korralik olla smiling smiley
Homme mind kaal niipalju ei rõõmusta, et 5 ette lööks, aga olin sellega arvestanud...oma tehtud viga.

Kas keegi teist trenni ka teeb (kükke)? mul nii paha tunne, et enam kõhulihaseid ei tee... keegi võiks minuga kampa lüüa siis oleks kergem ennast sundida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. March 2014, kl 15.04

Mina teen kükke, 2x on ainult vahele jäänud, muidu ikka igal õhtul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. March 2014, kl 16.19

Nii, käisin poes ära ja ostsin tordipritsi. Et te teaks, siis tordipritsil on küll maitset muutvaid omadusi grinning smiley . Nimelt kasutades seda lillekujulist otsikut, tuleb sealt välja täpselt sama maitsega vahukoor kui on nendes "pudelites"... mida vist oldaks nõus pudelite viisi sisse sööma, kui ema nõus oleks ... winking smiley Nii, et mõned asjad teevad ka imet smiling smiley

Küsimus teile šokolaadide kohta. Käisin poes ja tahtsin ühe tumeda šokolaadi osta ( pole "100 aastat " ise vist šokolaadi ostnud). Teadmised on sellised, et tean tumedat Bitteri oma , see on 56% kakaod, siis oli seal kõrval veel Kalevi 70% kakaod (Kalevi omadest kõrgeima kakaosisaldusega) ning seejärel pilk välismaiste poole ... 75%, 85% ja ka 99%! Hmmmm... ostsin ühe Lindt-i 85%-se. Lahti poel veel teinud. Kas keegi on kuskil neid 90, 99 protsendilisi kunagi degusteerinud või äkki ka ise ostnud vms. ? Millised on teie kogemused nende tumedatega ?
Räägitakse ju et mida kõrgem kakaosisaldus seda "kasulikum" smiling smiley


Nii, ja Moosi ... meil käib see toidutabeli täitmine nii, et alustame n.ö. uut nädalat reedese päevaga. Sellepärast, et me kaalume ennast reede hommikul ära, kirjutame toidupäeviku lehekülje lõppu nädala tulemuse ja alustame uue toidutabeli leheküljega ( nädalaga). Seega homme hommikul on ees uus tühi toidupäevikulehekülg. Täidame me seda kõik 7 päeva nädalas ilma pausideta.
Moosi, Sul on nüüd olnud paar päeva aega mõelda. Oled öelnud, et toidutabel tundus keeruline. Ei, see ei ole keeruline ja soovi korral me kõik aitame. Oled öelnud, et sa ei jaksa kahte tabelit täita. Meie toidutabelisse on vaja ainult ümber kirjutada. Arvan, et kui võtta arvutisse kõrvuti kaks "akent" (Kaaluabi päevik ja meie toidutabel) , siis võtab terve päeva sisestamine 10 minutit ? Arvan, et kui kaalualandamisega tegeleda, siis see ongi lisatöö ja julgen peaaegu "pea anda", et need 10 minutit on õige asja jaoks kulutatud. Võib isegi juhtuda, et sellest 10-st minutist on rohkem kasu, kui poolest tunnist jalutamisest winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley
Panin Su juba üleeile tabelisse ja palusime proovida. Sa ei ole sinna vist midagi proovinud kirjutada ... eye rolling smiley
Kas ma panen su proovimise mõttes uue nädala toidupäevikusse kirja või ei ? Paluksin konkreetset vastust, et kas jah või ei smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 20.03.2014 16.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. March 2014, kl 17.09

Kadri, oled super tubli...lähen ka kõhulihaseid kohe tegema smiling smiley kui ma ise ei liiguta siis ei märganud sinu kükke ka... sul ju ilusasti kirjas kõik smiling smiley oh mind küll...

Šokolaadist...mul mehele meeldib väga tume šokolaad ja ta neid katsetanud igasuguseid, eks need suurema % -ga mõrudamad on, vähemalt nii mäletan.
Maitsetega tumešokolaad on hea smiling smiley apelsiniga tuleb meelde...viimane mida sõin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 20. March 2014, kl 17.51

Shokolaadid on jah seda mõrumad, mida suurem kakao protsent on. Mina tortide puhul kasutan kõige suurema protsendiga shoksi. Need sobivad kõige paremini toiduvalmistamiseks. Mina isiklikult neid väga ei armasta kuna nii mõru aga mu lapsele läheb väga peale.
Ja muidugi on need kõige tervislikumad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: moosi
Kuupäev: 20. March 2014, kl 22.20

Avastasin omanimelise tulba tõesti aga parem ärge nähke minu peale rohkem vaeva. Kui lugesin duelli reegleid algusest, siis sain aru, et kui 3x nädalas jõuad kirjutama, siis on ok. Teadmised toidutabeli täitmisest ja iga päev kirjutamisest tulid alles hiljem. Mulle sobib kirjutada tihti aga kohustusi on mul niigi maa ja ilm, ei hakka vabatahtlikult veel midagi rangelt igapäevast kaela võtma. Vabandan, et kulutasite mu peale nii palju aega. Ma arvan, et te olete täiesti õigel teel ja aitate nii tänuväärselt üksteist. Usun 100%, et kõik see toimetamine kasuks tuleb, selles pole mind üldse veenda vaja smiling smiley
konkreetne vastus on siis raske südamega ei.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosi 20.03.2014 22.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. March 2014, kl 07.48

Tere hommikust!

Minu kaal näitas siis tagasihoidlikult 77,5 kg (-0,1).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. March 2014, kl 08.57

Hommik!

Minul täna täpselt 60(-1.2) no kiusab see kaal mind...oleks siis võinud 5 ette visata, aga mis ma ikka virisen, ega ma see nädal tubli ka ei olnud...patustasin ikka smiling smiley

Ilusaid miinuseid teile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 21. March 2014, kl 08.57

Hommik! 65.8 (-0,2). Olen rahul, parem kui mitte midagi, kui iga nädal nii läheks, siis saaks lõpuks eesmärgi kätte smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.09

Tere! Minul 104,5 (-1,4) ja Mr. Boss 93,8 (-0,2)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.47

Hommikust smiling smiley

Minule siis palk vastavalt ületatud kaloritele smiling smiley kaal 79,0 (+0,6).


Kadril teist nädalat järjest miinus, tubli thumbs up . Tahtsin juba öelda, et väikseim number aga siis avastasin ühe 65,5 ka sealt reast smiling smiley, aga palju pole puudu smiling smiley

Annn, sina samuti tubli thumbs up mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud. See 6 jäi sinna sinu motiveerimise pärast tongue sticking out smiley, et oleks mille nimel rohkem pingutada winking smiley

Pipu oma endises hiilguses smiling smiley Ilusad miinused, ilusas rivis... varsti varsti on oodata selle ümmarguse numbri purustamist thumbs up
Ja mr. Boss liigub ka väikeste miinustega allapoole, aga algkaalust on ikka veel 100g jäänud turjale smiling smiley Äkki saan järgmine nädal ka "kaotatud " reale midagi kirjutada juba smiling smiley

Ja KurrNurr, ma usun, et oma kogemuste pealt oskad sa ka -0,1 hinnata smiling smiley


Nüüd siis veel puudu Väikepäike , kes annab ilmselt numbri pühapäeval ja Hatugirl.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.51

Kadri, vaatan, et oled oma nädala arvutused juba ise ära teinud thumbs up

Aitäh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 21. March 2014, kl 11.17

Aitähh Sulle ka, Vurr, et viitsite neid süsivesikuid eraldi välja tuua, seda on huvitav jälgida. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. March 2014, kl 13.46

Hatugirl , ootan ka Sinu numbrit smiling smiley Muutsin toidutabelis Sinu kaloraazi 1600 peale, oli nii plaanis , eks ? smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 21.03.2014 13.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. March 2014, kl 16.03

KurrNurr , kas Sul eelmise esmaspäeva süsikaid ei ole ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. March 2014, kl 17.38

ei ole jah, sest ma tegin seda salatit suurema koguse ja arvutasin siin kaloreid, kuid tegelikult ma ei söönud seda kõike ära, nii et jah, pole kahjuks esmaspäevast süsikat anda.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. March 2014, kl 20.22

Mina istusin pool õhtut koos lapsega " Känguru" matemaatikavõistluseks harjutades (õpetajad ja lapsevanemad ilmselt teavad) ja söömise unustasin sootuks grinning smiley Teekann oli käepärast ja ... olalaaa... täna 2400ml vedelikku joodud smiling smiley

Kuna aga kaloreid ka nüüd "vabalt saadaval", siis vist teen mingi veini ja veidi snäkke smiling smiley

Nii, et õppimine tuleb kõigile kasuks , ka Kaalualandajale winking smiley winking smiley


Hatugirl .... aauuuu.....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 21.03.2014 20.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. March 2014, kl 21.54

Minul täna jälle jäi hommiku ja lõunasöögi vahe liiga pikaks ja nüüd õhtul ei suuda oma isusid taltsutada...tõdesin jälle, et ei tohi ühtegi toidukorda vahele jätta...vähemalt minul läheb siis pärast käest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. March 2014, kl 07.48

Nonii, ma polegi ainus, kellel eile natuke käest läks smiling smiley
Kadri, sul tuli ka kommi isu peale? smiling smiley ja Vurr leidis oma šokolaadi üles smiling smiley

Eks tegelikult vahepeal võib...on ju terve nädal veel ees.

Täna tuleb soe ilm ja ma juba kibelen välja, meil on öösel vihma sadanud ja hommikul pea aknast välja pistes oli juba mõnusat kevade lõhna tunda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. March 2014, kl 18.33

Tundub, et kõik naudivad õues ilma........

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. March 2014, kl 19.00

Jaaaa, mina tulin just aiast ja nii mõnus oli...kevad on käes smiling smiley linnud laulsid...
Selg on ainult kaevamisest kange smiling smiley pole harjunud, terve talv ju laisk olnud smiling smiley

Nüüd keedan endale muna ja proovin õhtul mitte näksida.

Väikepäike, vaatan sa jooksmas käinud thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 22.03.2014 19.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 22. March 2014, kl 19.46

Tere! Läks natuke käest jah, tulime maale, see komm, mis ma sõin, oli isetehtud komm ja pidin ju maitsma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. March 2014, kl 21.22

Kadri, vaatan, et oled joonud kohvi maapiimaga, kas seal maal kus oled on olemas veel päris lehm?
Lihtsalt see tundub nii armas...ma ei teagi enam kedagi kellel oma lehm oleks smiling smiley
Kui ma väike olin siis meil maal oli lehm ja palju muid loomi ka...minu lapsed kahjuks pole lehma lähedalt küll näinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. March 2014, kl 21.26

Tervitused. Tänane ilm üllatas oma kevadisusega ja otsustasime selle töökalt "ära kasutada" smiling smiley Nagu juba ka toidupäevikusse sai kirja pandud, siis käsime perega maakodus aiailu eest hoolitsemas smiling smiley

Ütleme nii, et söögi peale rõhku polnud aega panna ja kuna hetkeks kerkis ka mõte õhtusest grillist ( mida siiski ei teinud) siis säästsin kaloreid õhtuks. Nüüd lahen vaatan kas telekast tuleb midagi mõnusat, et ennast diivani peale teki sisse kerra tõmmata. Lapsed olid väsinud ja läksid magama... kodus on meeldiv rahu ja vaikus. Vaatan mis ma selle rahu, vaikuse, laupäevaõhtu ja üleliigsete kaloritega peale hakkan ... smiling smiley

Šokolaadist niipalju, et see Lindti 85% tume šoks on selline hästi õhuke ja suurte ruutudega. Üks ruut kaalub 8grammi. Tegin selle eile mehega pooleks, esialgu nii, et minu pool oli väiksem. (Kusjuures ka seda, oma vaiksemat poolt, sain veel omakorda kaheks murda !) ja siis mees tegi enda oma ka pooleks ja ütles, et tema jaoks ikka pisut vänge see 85% kakaod. Seega sain ka tema poolest pool endale smiling smiley Keeruline värk, aga kokkuvõttes sain kolm suus sulavat mõruda šokolaadi maitse-elamust mis kaalusin kokkuvõttes max. 6gr /31kcal ! Seega ei pea üldse sadade kalorite kaupa magusat piimašokolaadi õgima, vaid võib hoopis niimoodi oma maitsemeeli "rõõmustada" smiling smiley
Täna ostsin koju rukkileivasnäkke, need sellised leivakausikesed. Mõtlesin, et panen igasse kausikesse noaotsaga toorjuustu ja siis ühe kirsstomati ... saan vist mõnusad snäkid teleka ette omale .... smiling smiley ja porganditest ei ole ma ka veel tüdinenud smiling smiley

Mõnusat laupäevaõhtut teile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. March 2014, kl 09.41

Tere,
Väikepäike kaalus end nii eile keset päeva kui ka täna hommikul ja tulemus sama 65,0 kg. Number küll seisatas seal 64 koma taga ka, aga nii see kirja praegu läheb.

Käisin jooksmas jah ja väga mõnus on. Tahan täna ka minna..
Rõõmsat pühapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 23. March 2014, kl 10.12

Mina lahkun teie seltskonnast.
Edu ja kordaminekuid teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. March 2014, kl 15.08

... no mis ma oskan öelda...

Hatugirl, kõike paremat Sulle. Ära siis oma peegelpildiga liiga ära harju ( nagu öeldakse, inimene ju harjub kõigega) vaata vahel fotosid ja tuleta meelde seda karmi tõde, mis viimase kirja pandud nädala analüüsimisest selgus ... sest kui sa sinna juurde veel võtad tagasi oma vanad harjumused pudelite viisi coca-colat juua jm, siis ... on lisakilod väga kerged tulema. KMI 33 on juba väga suur number, selle juures peaks ohulambike ikka töötama juba. Anna andeks , aga ma ei saa takka kiita, et oled pingutanud ja tubli olnud. Mul on väga kahju, et me ei suutnud sind piisavalt motiveerida oma ülekilodega võitlema. Loodan, et Sa leiad mõne aja pärast endas uue jõu, et ikkagi enda tervise huvides uuesti seda rasket teekonda alustada. Sa oled liiga noor veel, et kilode asemel südamehaigustega võitlema asuda. Usu mind, et kilodega võitlemine on lihtsam ... ja meeldivam tegevus.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.