Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 26. March 2014, kl 19.17

Ja Vurr, sul õigus olen ka ise vaadanud, et minu toit on üks ja sama... peaaegu, sooja toitu vähem, sest ma ei viitsi midagi vaaritada, kui aus olla siis mulle ei meeldi üldse süüa teha.
Nüüd veel vähem aega ja tahtmist kui saan suvilas toimetada.

Vee joomine on jah unarusse jäänud, proovin ennast parandada.
Kohvi joomist proovin samuti piirata, 3 asemel joon praegu 2.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 26. March 2014, kl 19.18


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. March 2014, kl 21.21

Pipu ... mul on tunne , et sa oled enda peale kuri olnud ja samal ajal vist toidutabelit täitnud smiling smiley Kui ma õigesti välja sealt loen, siis oled sa lihtsalt toorsalatile pannud iga 100 grammi kohta 50 kcal. Kui see oli sul toorsalat ilma lisanditeta, ja nagu tavaliselt, on seal hulgas ka jääsalatit või hiina kapasast, kurk või tomat ... siis ei tule küll nii palju kaloreid ju eye rolling smiley No ja 100grammi kanakoiba 300 kalorit on ikka ka palju võitu vist ... ega see kana söömine nüüd nii suur patt ka pole smiling smiley

Natuke võid ju enda peale kuri ka olla, aga nii kuri vist ei ole vaja olla spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. March 2014, kl 07.53

Täna jälle super ilm... smiling smiley lähen maakivi väikest müüri laduma. Tegin seda ka eile ja täna kõik kohad valutavad, see on aga selline hea valu, sest tean, et lihased muutuvad tugevamaks ja siis hakkavad rohkem kaloreid kulutama.

Arvan, et väike kaalutõus võib mul olla ka lihaste arvelt, hakkasin need nüüd peale talvel laisklemist uuesti tööd tegema.

Ja vett proovin ka juua, tänud Vurr meeldetuletuse eest, võtan müüri äärde suure pudeli vett kaasa smiling smiley

Teile aga päikest! ja minge täna kindlasti välja...meil lubas +12 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 27. March 2014, kl 09.35

Hommikust.
Täna tõepoolest taas super ilus päike väljas ja vaatasin, et ilmateate kohaselt on täna päike "saadaval" kõigile üle Eestimaa. Eile oli aknast välja vaadates sama super , aga õues olles selgus, et tuul oli külm. Üldiselt ma ei kuulu külmavarest alamseltsi, kuid eile hakkas isegi minul väljas olles kukal külmetama. Olin imepisut pettunud smiling smiley
Täna öösel sain siis magama alles kell 02 läbi, sest unustasin ennast öösel ajaloofilmi Inglismaa kuningas Henry VIII -st ja kuninganna Anne`st vaatama. Kuna lugesin hiljuti just täpselt sellesama teema kohta, siis oli film nagu "kirss tordile" smiling smiley Ausalt öeldes paneb mind ennast imestama, et mulle sellised asjad huvi pakuvad, sest ma ei ole oma (varases)nooruses, (olen ju endiselt noorsmiling smiley) üldse ajaloohuviline olnud.

Nokitsesin natuke järgmise nädala toidutabeli kallal. Kadri, märkisin sulle sinna kalorid, aga hetkel on veel tabeli alumine osa muutmata, sest ma ei teadnud mida sellega peale hakata ja mida sa täpselt plaanid smiling smiley Ise olen poolest laupäevast "sõidus", ööbimisega majutusasutuses. Kaalusin korra varianti, et äkki proovin ühe nädala toidutabeli täitmist "vahele jätta", aga kusjuures... see mõte ei tundunud üldse ahvatlev. Harjumus on vist nii sees juba. Mõtlesin küll, et oleks huvitav teada, et kas ma olen endale ise piisavalt motiveerivaks "kontrollijaks" või muutun ma ilma teieta "vabadust" kuritarvitavaks mugijaks ... aga kui peaks viimane variant minus tärkama, siis olen ma seda meelt, et ma vist ei tahaks seda teada ja selle teada saamise nimel ei tahaks ma ka ühtegi sammu tagasi hetkel teha. Nii, et püüan täita niipalju jooksvalt kui saan ja siis ülejäänu tagant järgi kas pühap. õhtul või (pigem) esmaspäeva hommikul.

Aga nädalavahetus pole veel sugugi käes. Täna alles neljapäev, terve päev aega veel homse kaalu nimel pingutada. Homme siis "tõehetk" ja "palgapäev" vastavalt sellele, et kes kui palju on pingutanud smiling smiley

Tänane päev aga veel ees... kirjutage kuidas teil läheb smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 27.03.2014 09.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 27. March 2014, kl 10.19

Tere kõigile!!
Tõesti ilus päikeseline, õue päeval ei saa, sest sel nädalal mul pingeline audit ja töiselt tubane.. Aga õhtuti ja muidugi nädalavahetus küll smiling smiley
Kuidas läheb?? Mind ikka võlub teadmine, et täna jälle kaduneljapäev ehk kõik kaob, mida vaja ei ole .. smiling smiley Aga tegelikult tulin täna mõttele, et kehale on väga oluline rutiin ehk kindlad toidud ja kindlad kellaajad. Aga vaimule hakkab kevad mõjuma.. ehk tahaks igasugu põnevaid asju ja käimisi, tegemisi ehk lusti ja vallatust smiling smiley, mis just seda kehalise rutiini toitumise kohalt ei toeta.. Sellised valikud siis..

Jõudu kõigile ja hoian pöialt homseks "palgapäevaks" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 27. March 2014, kl 12.12

Hei! Läheb kuidagi kesiselt ehk kaal seisab, täna hommikul ei olnud aega kaaluda. Avastasin just, et homme ongi juba reede ja peaks hakkama toortoitumisega pihta, aga tõenäoliselt läheb nii, et alustan sellega pisut hiljem, et jõuaks vanad asjad ära tarbida ja poest uued varud kohale tarida. Ilmselt jõuan katsetamiseni kas pühapäevast või esmaspäevast. Pisut keeruline on küll nii tabelist järeldusi teha, aga vaatan-mõtlen veel enne alustamist olukorra läbi. Ilmselt pean paika panema mingi toitumiskava, et argirutiinis oleks lihtne toime tulla (kõige keerulisemad saavad olema lõunad tööl sest siis tuleb toit ju kaasa võtta).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 27. March 2014, kl 22.02

Vurr, ma tõesti ei oska öelda nende salatite tegelikke kaloreid, sest neid olen söönud koolis. Enamik salateid on majoneesi-jogurti kastmega tõenäoliselt. Täpselt ei tea aga oletan. Midagi tervislikku sealt leida on suht õnne küsimus. Igatahes olen väga pettunud koolilõunates. Ja siis me imestame miks on nii paljud noored inimesed juba ülekaalulised. Tundub , et ebatervislikke toite hakatakse juba lasteaias pakkuma.
Üldse on väga raske nädal olnud mul. Seda näete ka kõik mu toidupäevikust.Ehhh, saaks ometi ree peale tagasi......
Järgmisel nädalal ma toite kirja ei pane kuna lähen ``välismaale``. Mul Eestis koolitus terve nädalavahetus ja jõuan tagasi alles esmaspäeva hilja õhtul. Sööke kuidagi eriti valida ei saa vaid tuleb süüa seda, mida on.
9-19 aprill olen samuti kadunud hing. Järjekordne koolitus ja seekord siis Inglismaal. ei kujuta ettegi kuidas seal toitudega. kas kõlbab üldse midagi süüa või kõik väga harjumatu meie maitsemeeltele.
Aga eks siis pärast kiiret aega olen jälle siin kogu hingega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. March 2014, kl 06.08

Tere hommikut!
Mina täna hommikul 64,7 kg ehk -0,4 võrreldes eelmise nädalaga. Jeeee smiling smiley
Kõigile soovitud numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. March 2014, kl 06.08

Hommikust! Saingi oma palga kätte confused smiley 105,9 kg angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. March 2014, kl 06.50

Tere hommikust, minu kaal näitas 76,8 kg (-0,7).
Eilne päev jäi mul taas väga kesiseks, sest olin tööl ja sealt otse edasi Tartusse kooli ja koju jõudsin õhtul kell 21.30.....no ei ahvatlenud enam mingi söök sellisel kellaajal.
Ja ma nüüd alandan oma kalorinormi selleni, mida kaaluabi mulle pakub ehk siis 1614. Beebi, kes polegi enam nii beebi, saab rinnapiima ainult veel hommikul ja õhtul, sest muudel aegadel paelub teda kõik muu söök juba.

Aga ilusat päeva ja ilusaid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. March 2014, kl 07.52

Hommik!

Minul täna 60,9 (+0,9)

Üles alla käib see kaal mul, aga alla ei anna...saan selle 5 uuest kätte smiling smiley
Nädalaga pole üldse rahul, näksisin palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. March 2014, kl 08.13

Hommik! Mul 66,3 (+0,4), terve nädal on ühesugune number olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. March 2014, kl 08.26

Tere hommikust ! Kõik meil täna väga varased ärkajad, kell vaevu 8 alles ja tabel peaaegu koos smiling smiley

Minu olen jõudnud ka juba ennast kaks korda kaaluda ja minu tänane palgapäev ütles mulle, et mina saan palgaks -0,8 kg , kaalunumber 78,2 smiling smiley Olen väga rahul, sest see on taaskord üks ilusamaid numbreid minu ridades smiling smiley
Mõne aja pärast lähen suvilasse ( loodan, et saan Kadri numbri ka enne ikka kirja ) ja homme -ülehomme olen sõidus. Loodan, et suudan ennast mõistlikult üleval pidada, ning ei tee mingit karuteenet oma kaalunumbrile.

Pipu ... nagu isegi kirjutasin, et palk vastavalt tehtud tööle smiling smiley Usun, et sul on endalgi kahju, eks. Sul on plaan number kahekohaliseks saada aprilli esimeseks pooleks... see rong läks nüüd küll juba ära, aga ära heida meelt. Ma väga loodan, et sa leiad taas oma endise meelekindluse ja suudad järgnevatel rasketel nädalatel teha õigeid toiduvalikuid. Eks kodus ongi kergem kui väljapool kodu olles, tean seda omast käest ... aga pooleteise kilo kaupa nädalas võib ühe kuuga vääääga palju kaalu tagasi koguda, nii et päris endises "vaimus" ei tohi, eks ! Ja mr. Bossi number jäi ka kirja panemata... ta ilmselt magas varahommikul veel.

Väikepäike .... tabeli järgi on kaotuseks -0,3. Aga kuna sa oled meil sama "slim" kui Annn-gi ja minu, kui suure inimese silme läbi, on teilt "võtta" vähe smiling smiley siis on iga miinus ju väga väga super thumbs up Kõige tähtsam on , et väike miinus oleks iganädalane nähtus smiling smiley Sinu toidutabeli read on vahel natuke hämmastavad. Sa suudad toituda nii nii tervislikult ja siis kulutad prauhti 300 kcal kaupa kommidele... aga eks mingid rõõmud ju peavad ka olema , eks winking smiley

KurrNurr, ... ilus , eks ... no on ikka küll ilus seda numbrit juba vaadata , onju smiling smiley Rõõmustan koos sinuga ! Ära siis unusta, et päevapiirid madalamale kukkusid. Tubli oled!

Annn... Sul jah nagu merelaine, üles-alla, üles-alla ... ainult, et mitte väikeste sada-paarsada kaupa, vaid millegi pärast viimased kõikumised väga suurte numbritega... nüüd võiks kaks korda samas suurusjärgus ainult alla "kõikuda" smiling smiley Tean, et püüad ja küll see sihikindlus su uuesti sinna 5-e juurde tagasi viib smiling smiley

---------------------------------------
Tabelis muutsin ära KurrNurri päevanormid, Kadrile märkisin´praegu kalorid, ... aga korrigeeri ise oma päevanorme jm. ja anna meile ka teada, kui oled mingid uued eesmärgid omale seadnud smiling smiley Pipu vist ei pidanud see nädal toidupäevikut täitma, tema read läksid peitu ning ... Hatugirl läks meie "lahkunute ridadesse".

Nüüd aga kõik kel võimalik D-vitamiini "koguma" !


*** Kadri. Tabeli järgi pluss 0,5. Loodan, et uued plaanid toitumises annavad uue tõuke kaalulangusele ka smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 28.03.2014 08.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. March 2014, kl 10.45

Juhuuu.....sain "kaotatud" tiitli tagasitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. March 2014, kl 13.47

Mitte kauaks Kurr- Nurr, ära mitte unistagi!!!!tongue sticking out smiley
Mr Boss oli tubli. Tal nüüd 93,1. Saab lõpuks miinuste reale numbri kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. March 2014, kl 19.45

Õhtust smiling smiley Kas keegi kasemahla kohta teab midagi rääkida, et kui palju see kaloreid ja süsikaid sisaldab ( keskmiselt) ? Ampserist ei leidnud ja toidutarest nagu ka ei leidnud ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. March 2014, kl 22.38

[nupi.ee]
Vurr vaata sealt kasemahla kohta. 100 ml annab 23 kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. March 2014, kl 00.10

Selles nupi.ee mahlas on koostisosadeks kasemahl, suhkur , sidrunhape. Arvan, et see suhkur mõjutab üsna oluliselt nii kaloraazi , kui ka süsivesikute hulka.

Ma jõin seda päris kasemahla, ... mis otse kase seest tilkunud ja millel minu arust eriti maitset ei olegi smiling smiley

Siin juures pean ausalt ütlema, et minu mälestused kasemahlast olid need nõukogudeaegsed kolmeliitrised purgid, kus sees oli mõnus magus kasemahl... no tõesti oli ikka küll magus. Ja pean ausalt tunnistama, et ma pole selle peale varem üldse mõelnud... alles täna taipasin, kui esimese lonksu seda "päris oma" kasemahla rüüpasin. Ja pean tõdema, et esimene vaimustus läks sellega üle ka smiling smiley Igaljuhul jätsime kask veel tilkuma, eks näis, kas hakkab mulle kaubaks minema või lööme punni varem ette...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. March 2014, kl 07.45

Kasemahla kaloreid ei oska mina ka öelda.

Mäletan lapsepõlvest, et kasemahl oligi selline vee maitsega rohkem, vahtramahl oli küll magus ja hea...seda jõime meie lapsed ka, kasemahlast eriti ei hoolinudki.
Kahjuks minul siin enam kuskil vahtrapuud ei kasva ja pole seda mahla enam ammu saanud.

Meie ka eile tikkasime kase, öösel oli -7, loodan, et purk pole lõhki külmunud.

Täna jälle suvilasse, päike paistab ja patt oleks kodus istuda smiling smiley seal tööd ei lõpe kunagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. March 2014, kl 09.34

Tere-tere,
Ilm on tõesti täna super juba hommikust.
Meie perel täna sama lugu ehk läheme suvilasse toimetama.
Kaunist päeva ja nautimist kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. March 2014, kl 23.15

Nunii, minul on nüüd poes käidud ja loodetavasti suur osa vajalikust kraamist koju veetud, et homme siis toortoitumisega alustada. Lisaks avastasin ka nüüd poest mungaoa idude salati, sellel oli veel porgandiga ja läätsedega variant, võtsin mõlemad prooviks.

Kuidagi vaikne täna siin, mis teoksil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. March 2014, kl 18.10

Olen ka neid mungoa idude salateid proovinud, aga kõige rohkem meeldivad mulle ikka ainult mungoad.

Ilmad on ilusad ja kõigil vist tegemist rohkem.
Kui ma suvilasse lähen ja tulen on tee ääres nii palju jooksjaid...neid on nii äge jälgida, kevadel on kõik nii usinad, kuu aja pärast on pooled juba loobunud ja suvel näen vaid mõnda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 30. March 2014, kl 23.15

Ja mina naudin eestimaa kevadet smiling smiley Kahju kohe homme tagasi minna...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. March 2014, kl 06.09

Hommikut,
Mul on kuidagi keeruline nädalavahetus olnud.. mõtlen just toitumiselt.. keha hoiab vett ja igasugu isud ajavad peale.. nii raske endast aru saada ja hakkama saada.
Loodan, et algav töönädal toob hea rutiini jälle tagasi.

Proovin teha madala koormusega päevi. Kadrile hoian katsetusteks, endast aru saamiseks ja hakkama saamiseks pöialt!

Kõigile jõudu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. March 2014, kl 06.41

Hommik!

Ma ei leia toidutabelis käimas olevat nädalat...kas teie leiate?
Eelmine nädal küll on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. March 2014, kl 07.26

hmmm, nüüd olemas, tabel tegi vist 1.aprilli juba minuga smiling smiley

Ja ilm teeb ka aprilli...hommikul väike lumi maas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. March 2014, kl 07.39

Tere hommikust smiling smiley
Annn ma nihutasin käesoleva nädala õigesse kohta tagasi, mingil põhjusel oli see oma asukohta vahetanud smiling smiley Teinekord võid sealt alumiselt realt ( kus on eenevate nädalate leheküljenumbrid) noolekestega paremale- vasakule liigutada...

Mina siis oma "sõidust tagasi" . Sain ohtralt päikese käes olla. Julgen loota, et teie ka, sest siin foorumis oli "kahtlane" vaikus need ilusad päevad smiling smiley Kohe meele teeb kurvaks, et jälle ilmad jahedamaks kipuvad, minul oleks vaim igatahes valmis juba suviseid riideidki kapist välja otsima smiling smiley... seda, kas keha ka valmis on ... päris nii kindel ei ole, ... vaja ikka veel tööd selle kallal teha winking smiley Nagu ikka väljasõitudel kombeks, sai päris palju fotoaparaati kasutatud ja pean tõdema, et kuna seekord oli fotokas rohkem (kui tavaliselt) mehe käes, siis jäin mina ka rohkem kaadritesse. No ma ei saa öelda, et mulle meeldib see mis ma sealt näen. Ja kui ma mõtlen sinna juurde veel kümmekond lisakilo, paksemad talveriided ... uhhhh. Vaja oleks omale mõni mitte-meeldiv foto külmiku uksele kinnitada ... no , et ei unustaks. Midagi ei ole teha, aga neid mõtteid mõeldes tuleb mulle meelde Hatugirl. Mul on natuke hing haige, et me ei suutnud teda kuidagi endaga kaasa vedada ( tegudele utsitada) ja nüüd ta ilmselt istub kodus ja naudib seda "rahu" ja head-paremat ning kaalu viis ilmselt üldse keldrisse ära eye rolling smiley
Oma nädalavahetusest rääkides... läksid päevad ikka lõhki küll. Kui igat päeva eraldi vaadelda, siis on ju iga päev noh paarsada või natuke rohkem ( winking smiley kuidas tahta asja hinnata winking smiley ) lõhki. Kui aga vaadata kolme päeva koos, siis tuleb välja, et ma sõin tegelikult kolme päevaga ära peaaegu 4! päeva normi. Nii lihtne see ongi tulema. Püüan siis jälle tööpäevadega midagi tagasi võtta- kuid tegelikult ei pea ma seda "süsteemi" ( et ndl vah. üle ja siis tööpäevad alla) päris õigeks. Samas arvan, et see on siiski parem variant, kui jätta nädalavahetus üldse kirja panemata, ilmselt siis sööks mitte veidi alla 2000-e vaid hoopis ... veidi alla ( või üle?) kolmetuhande ( käsi ei tõuse seda numbritega kirjutama) smiling smiley No näete ise ka, et inimene leiab alati kõige jaoks mingi õigustuse smiling smiley et ... nii oleks veel halvem , järelikult on niimoodi ikka "natuke hea ka".

Vaatasin, et Kadri ja Väikepäike on mõlemad jalutamas käinud tublisti. Mõlemal sama pikkusega distants... muidu võiks arvata, et äkki käisite koos ? smiling smiley aga elate te ju erinevates piirkondades smiling smiley Tublid olete! Mina ja Annn peame aga nüüd asuma on konarlikku nädalavahetust siluma ja sealjuures omale veepudeli käe külge siduma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. March 2014, kl 08.08

Ahjaa, sellest kasemahlast veel. No ma olen proovinud netist leida mingit infot kasemakla kaloraazi kohta, aga ...ei. Ei oska mina leida. Niipalju jah leidsin, et nendesse paki-kasemahladesse lisatakse säilitamise eesmärgiga sidrunhapet ja veel mingit ....ainet ja kuna nende lisamise tagajärjel ei oleks mahla maitse meeldiv, siis lisatakse omakorda suhkrut. Ühesõnaga paki-kasemahla kalorid tulevad ilmselt suuresti just sellest lisatavast suhkrust.

Kuna aga kasemahlas on nii palju kõikvõimalikku kasulikku ja selle "kättesaamise" periood on siiski suhteliselt lühike, siis ma tarbin seda ilma süümepiinadeta nii palju kui kätte saan, panen enda jaoks kogused kirja ja jätan kalorite rea lihtsalt tühjaks. No ja kui peaks kunagi kuskilt selle kaloraazi leidma, ... eks ma siis saan teada kui suure hulga eest ma seda puumahla ( nii naljakas/võõras sõna) olen omale sisse kaaninud smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 31.03.2014 08.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. March 2014, kl 08.50

Vurr ma arvan küll, et mingit tohutut kaloraaži sellest kasemahlast küll välja ei pigista, nii et kui võimalus, siis naudi (mina olen kase õietolmu allergik kahjuks, seega ei julge mahla ka juua, tööl just kiideti kui hea oli). Minul läheb praegu hästi, hoian hinge kinni, mis edasi saab, tänahommikune kaal oli minu kaalulangetusperioodi madalaim: 65,4kg. Eile õhtul sõin aga midagi (variant kas sarapuupähklid, metsapähklid või kuivatatud aprikoosid) mis minu kehale ei sobinud ja kutsus esile allergilise reaktsiooni punnide ja paksu suu näol, öösel ärkasin õudsalt kuivava kurgu peale ja natuke paha oli hingata ka. Katsun edaspidi tähelepanelikum olla. Tööle võtsin kaasa mungaoa idudest salati ja tomatit-kurki ning vahepealaks krõbistan pisut pähkleid ja seemneid. Külmiku tagantotsast leidsin veel sinna peidetud tumeda šokolaadi-maapähklivõi "muffinid/kommid" kuna toores kraam annab vähe kaloreid, siis usun, et võin omale natuke lubada smiling smiley

Soovin kõigile päikselist ja sooja nädalat ning palju tahtejõudu! Kevad on kohe-kohe kohal!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.