Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. April 2014, kl 13.09

Pipu, kaastunne ja suured kallistused teie perele sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. April 2014, kl 13.41

Et toidutabel oleks käepärasem leida ...


"Me suudame!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. April 2014, kl 13.49

Kadri, vaatasin alles nüüd sinu tänahommikust numbrit ... ja mul läksid ka silmad punni eye popping smiley ... appi , sa kahaned vist tõesti silmnähtavalt winking smiley Väga super thumbs up Huviga ootan, et mis nr. homme kirja saab ja , hakkasin juba ka sinu järgmise reede numbrit ootama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. April 2014, kl 20.03

Vurr, jah suvila juures on kask tikatud, aga kuna me tegime seda esimest korda siis võib-olla tegime midagi valesti, aga mahla oleme saanud ainult maitsta smiling smiley no nii 1l vist.

Kadri, sinu kaalu nr. on tõesti vauuu, aga natuke mures ka... üle 1kg ei soovitata nädalas kaotada.

Pipu, kahju sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. April 2014, kl 22.35

Annn, eks see on muutusest, iga muutus mõjub erinevalt, ma ei saa ju kuskile piiri panna, et rohkem ei kukuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. April 2014, kl 06.20

Tere hommikust 77,7kg (+0,9), vot mis tähendab, kui vett ei joo!!! Ja palun mind see nädal toidutabelist koomale tõmmata.....liiga kiire nädal tulemas, ei jõua lihtsalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. April 2014, kl 06.22

Hommik,

Täna 60.4(-0.5)
5 ei tulnud, aga see pole enam kaugel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. April 2014, kl 06.58

Tere hommikust !

Minu tänane number 77,6kg (-0,6). Olen väga rahul, kui langeks koguaeg nii ilusti oleks super smiling smiley
Kuna Sul KurrNurr tuli see nädal samm tagasi, siis jõudsin ma sulle järgi ja trügisin natuke möödagi winking smiley Naudin siis see nädal sinu ees lidumist, sest tean et kauaks seda ei ole, sa oled mulle alati ikka "ära teinud" winking smiley, mis siis , et Sul on väiksem KMI smiling smiley
KurrNurr, vett oled sa tõesti viimase nädala jooksul väga vähe joonud, nädala peale tuli 4 liitrit kokku, vähevõitu tõesti. Kalorite osas on ju sul täitsa ok tegelikult, aga eks peab tähelepanelik olema, sest eks sul ka varsti juba viimased kilod käsil ja ka imetamist jääb vähemaks , ... ja minuteada oled sa ennegi just selle 77-78 peal maadelnud smiling smiley

Annn, väga tubli, et ennast nädala lõpus ilusti kokku suutsid võtta ! Usun, et oled ise ka rahul, eks smiling smiley Aga sina pead ka seda vee joomist hoolega käsile võtma, pool liitrit päeva kohta on vähevõitu. Tegelikult on ju nii, et see sama vee joomine täidab ju ka kõhtu. Sea omale mingi eesmärk, näiteks , et enne süüa endale ei anna , kui on klaasike ära joodud ja püüa vahelduseks näiteks hoopis mingi pisike klaas võtta, mille rüüpad ühe lonksuga ära. Vahetevahel on vaheldust vaja smiling smiley Proovi ! Tegelikult ei ole see ju midagi ületamatut, ei pea me liitrite viisi põdrasamblateed jooma või midagi muud ebameeldivat, saame ju valida mida juua ja mis kogustes smiling smiley Elus on palju raskemaid ülesandeid ja takistusi, kui seda on tühine vee joomine smiling smiley Sea omale vee joomine nädala eesmärgiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. April 2014, kl 07.44

KurrNurr, ega Sul ei ole eelmise reede sv reale midagi "välja võluda" ?
KurrNurr, Sinu toidutabli read panin "peitu". Ma nüüd ei mäleta mis plaanid Pipul järgmiseks nädalaks olid ... kas täidad toidutabelit ?

-----------------------
Naudin praegu hetke, sest hetkel on minu käes ka kõige rohkem kaotatud "tiitel" smiling smiley Kas on teisi pretendente ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. April 2014, kl 08.14

Hommikust! Lajatan siis ära, tänane kaal: 64,0 (-2,3) (kaalul vilkus ka 63,7, aga mul on isegi hea meel, et see ette ei jäänud, isegi on liigne langus). Mis ma oskan öelda, enesetunne on enamasti hea, eile jäi hommikusöök kesiseks ja siis tekkis pärast lõunat väike nõrkus, kuna tarbitud kalorite hulk oli väga madal, püüan edaspidi tublim olla ja korralikult süüa. Mõtlen nädalavahetuse jooksul välja, kas jätkan samamoodi või kuidas edasi lähen.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 04.04.2014 08.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. April 2014, kl 08.46

Kadri smiling bouncing smiley vauuu !!! Väga super smileys with beer Kui ma ei teaks, et sa mingi suuremat sorti muutust katsetad .... siis ei usuks vist ausõna winking smiley Kui sul oli eelmine madalaim 65,5, siis nüüd hüppas see ühe korraga 64 peale , ei mingit paarisaja grammi kaupa nihkumist. Sellist muutust ma ei oleks osanud küll sellest toortoitumise katsetamisest oodata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.28

Ma poleks ise ka uskunud, et see toortoitumine nii mõjub, kartsin süsivesikuid kõige rohkem, sest need olid mul nii alla tõmmatud ja nüüd äkki igapäevaselt mitmekordsed kogused. Ilmselt on asi milleski muus, miks mul kaal enne ei langenud, kahtlustan ikka piimatooteid. Ilmselt ma jätkan nii, et lisan uuesti kuumtöödeldud köögiviljad ja liha menüüsse, aga piimatooteid piiran, vaatan, kuidas see mõjub. Tundub, et puuvilju ma ei pea kartma enam, selle üle on mul siiralt hea meel. Ja praegu siit järeldusi tehes jõuan ma paleo-toitumisstiilini, seal on just piimatooted välistatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. April 2014, kl 10.37

Minul täna 66,2 ehk + missugune...

Arvan, et minul asi vee seisakus ehk tsüklis, aga ka toidutabel ei ole muidugi eeskujulik.

Kadri tulemused on väga muljetavaldavad!!

Kena päikeselist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. April 2014, kl 12.35

Pipu, ootan ka sinu numbrit ja mr. Bossi numbrit. Otsisin kirjutiste ajaloost välja, et millal sa koolitustel pidid olema... kuna järgmine kord pidid Sa ära olema 9- ? aprill, siis pakun välja, et äkki täidad siis toidutabelit tänasest kuni kolmapäevani ( 8.aprill)..., et sul kõik nädalad päris untsu ei läheks. Parem ikka kui mittemidagi, onju. Ja kuna sa oled ilmselt meil reepealt natuke maha pudenemas, siis hakka aga kohe usinasti tegutsema , sest läinud kilod armastavad topeltkiirusega tagasi traavida - aga seda me ei taha ju !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 04. April 2014, kl 20.39

Pipu siis selle nädala mustim lammas sad smiley... 107,0. Mr Boss 93,0 kg.
Tänast päeva ma ei pane kirja kuna olime koolis praktikapäeval , mis tähendab erinevate toitude valmistamist ja siis nende degusteerimist. Kaloreid ei oska ma kuidagi neile pakkuda...ilmselgelt liiga palju. Aga homsest teisipäeva õhtuni panen kõik kirja.
Ära olen kodust 9-19 aprill.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. April 2014, kl 22.36

Nonii, mul läks õhtu "käest ära". Esimene soe söök sel nädalal, kanawrap, läks kõhtu ja lisaks šokolaadi. Homsest aga uuesti reel. Vaatan, kuidas ülekalorid siis mõjuvad, piimatooteid ei tarbinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. April 2014, kl 08.17

Ära tuli....see kaua oodatud 5 smiling smiley kui ma ikka saiakesi ja pirukaid ei söö siis tulevad ka tulemused, minu puhul on siis nisu see, mis mind paisuma paneb.
Need pirukad on vahepeal nii ahvatlevad...eriti kui kõht tühi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 05.04.2014 08.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 05. April 2014, kl 09.39

Tubli Annn, mul nii hea meel sinu üle!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. April 2014, kl 07.13

Vaikne siin smiling smiley

Nii nagu ma pirukatest rääkisin nii jah...tulid mind kohe kiusama smiling smiley õnneks on nüüd otsas ja enam ei tee ka tükk aega.

Vurr, kuidas sünnipäeval läks? kas kcal-d läksid palju lõhki?

Kadri, kuidas mõjus väike patustamine?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 06.04.2014 07.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. April 2014, kl 08.37

Hommikut,

täna siis vihmane ja tundub rohkem tubasem päev tulema.

Olen aru saanud, et minul kipub toitumise pool ikka suuresti mõtte ja emotsioonide tasandiga seoses toimima. Kui olen tasakaalus ja omadega mäel.. siis toimib ka kõik toitumises. Kui on parasjagu augu koht, siis kipub ka toidutabelisse ja ka muus osas jõnksud sisse. Ehk see näitab, et kõik on seotud ja üks tervik.. Minul paraku see augu koht ja tegelen välja ronimisega.. Teen täna otsustava rebimise ja nüüd jätan kõik augud seljataha ja astun rõõmsalt ja tasakaalus kergel sammul edasi!!!!

Mul on teie kõigi üle hea meel ja tore, et igaüks tegeleb omal kombel oma asjaga, ehk kaaluga, mis on meie kõigi teema - õppida ennast ja oma keha paremini tundma ja saada paremaks iseendaks.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 06. April 2014, kl 10.31

Väikepäike, mul on sama emotsioonide ja toitumise seos. Kui hinges ei ole kõik korras, siis ei saa ka häid tulemusi tulla. Ometi olen ju ajudega inimene ja peaks suutma ennast kontrollida aga nii see kahjuks ei ole sad smiley. Miks küll tundub, et kõht on koguaeg tühi???
Jätkuvalt rabelen augu põhjas ja kuidagi ei paista veel päikesekiiri läbi pilvede...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. April 2014, kl 12.50

Tervitused.
Sünnipäeval käidud, kaolorite arvutamiseni pole veel jõudnud ja tean, et see saab paras katsumus olema, sest laud oli rikkalik ja ülihuvitavaid roogasid täis. Vaatamata sellele , et magusaosakonda ainult maitsesin, siis usun, et sain soolaselaualt korraliku kalori laksu kätte. Kuid laud oli tõesti selline, et maitsmata jätmine oleks olnud lihtsal patt. Sain sealt endale väga palju huvitavaid ideid, mida kavatsen tulevikus kindlasti katseda ise teha, küll aga siis juba vähemrasvaste komponentidega. Eks kaloriarvutus tuleb suhteliselt umbkaudne, kuid siiski huvitab mind ennast, et mitmekordse "laksu" ma sealt kätte sain smiling smiley Kavatsen kindlasti üritada kaloreid kokku arvutada. Tänane päev aga taas oma vanas rutiinis edasi ... Kuna mul on vaja veel paa käiku kodust väljapoole täna teha, siis ma ei tea, kas jõuan arvutamiseni täna, võibolla jääb homseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. April 2014, kl 16.15

Hei! Ann, väiksele patustamisele järgnes veel suurem patustamine, eks paari päeva pärast paistab, mille ma omale kaela võtsin, aga ütlen ausalt, et seda lõõgastust oli ka vaja ja ei saa kogu aeg seltskonnas must lammas olla, kes porgandeid närides meeleolu alla kisub smiling smiley Nüüd püüan jälle tubli olla. Ilmselt jätkan natuke veel toortoitumisega, ehk annab keha kergemini patud andeks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. April 2014, kl 19.06

Pipu, kas see reedene kogukalorite number 1224 on sinu enda poolt kirjutatud või on see kuidagi muudmoodi sinna kogemata satunud (kuna Väikepäikesel on kõrvalreal sama number , siis ... tekkis kahtlus smiling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. April 2014, kl 19.11

KurrNurr, anna meile vahepeal märku ka, et kuidas sinu kiirenädal kulgeb, kas natuke on ikka aega "asjaga" ka tegeleda ? Kuidas vee joomisega lood on ja kas reedeks sihid ikka miinust , eks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. April 2014, kl 07.01

Annn, Kadri (ilmselt ka KurrNurr)... proovime ikka veidi rohkem vett juua. Pidus olles on võibolla tõesti raske mõelda oma päevase veenormi täitumise peale, aga argipäeval võiksime proovida ikka kuidagimoodi selle vedeliku tarbimisega hakkama saada smiling smiley Mina näiteks täna hommikul "ütlesin endale", et ma ei saa enne hommikukohvi , kui mul on kannutäis kasemahla ära joodud smiling smiley Kuna see kasemahl on ju "üsna vesine" , siis panen hulka törtsu mahla (rohkem nagu värviks) ja törtsu sooja vett veekeetjast, et külm hambaid suust ära ei viiks smiling smiley Annn, sinul ju ka kask tilkuma pandud ... miks sa seda ei tarbi ? Kui kask ei tilgu, siis on sul auk valesti järelikult. Minul tilgub kask ka -1 kraadise õhutemperatuuri juures (külmema ilmaga pole ma lihtsalt sattunud vaatama) . Ilmselt on oluline siiski maapinna temperatuur ja see väike öökülm ei pane kasel mahla seisma. Äkki oleks sul vaja auk üle "puurida" ? confused smiley Loe kasemahla kasulikkuse kohta, siis sa ei mõtle " et ahhh , vahet pole" smiling smiley

Pipu on tubli veejooja, tal peaaegu igapäevaselt "oma taks" täis joodud. Väikepäikse kohta ma ei tea, sest Sinu veeread on tühjad.

Ärme alahinda seda teemat- vee joomise teemat. Ma tean küll kuidas see tundub nii tühine selle kaloriahvatlusega võitlemise kõrval. Aga kõik asjad saavadki alguse väikestest asjades. Äkki oleks kasulik omale mõttes siis seada eesmärgiks ära juua veel suurem kogus... et siis ennast natuke "petta" , juua pool sellest suurest eesmärgist ja tõdeda, et ma ikka niipalju ei suuda, aga andsin endast parima ja jõin ära ...tongue sticking out smiley... 1,5 L !?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. April 2014, kl 09.41

Hommik! Mina olen oma veejoomist meelega tagasi tõmmanud, sest ma tarbin nii palju puu- ja juurvilju ja sealt tuleb väga suur osa vett. Lisaks on mul neerud nõrk koht, ei taha neid liialt kurnata. Aga panen omale normiks 1l vett päevas, vähemalt seni, kui palju värsket söön. Eile tegin hiiglasliku potitäie "vinegretti" toorest peedist, porgandist, punasest kapsast, punasest sibulast, hapukapsast, soolakurgist ja kastmeks oliivõli-sidrunimahl, no super! Ainult kartuli jätsin välja, sellepärast on jutumärkides vinegrett. Sain oma patustamistega nädalavahetusel kilo juurde, loodan, et see motiveerib mind nüüd tublim olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. April 2014, kl 09.49

Kadri, Sinu "vinegrett" ajas täitsa isu peale. Ma arvan, et see peaks teoreetiliselt isegi päris mitu päev säilima ka vist, .... vaat , et läheb seistes vee paremakski winking smiley
Jube tüütu on salateid teha ühe söögikorra jagu. Palju mõnusam on teha üks suur ports valmis ja siis käia kapist lihtsalt võtmas smiling smiley
Palju sa selle "vinegreti" energiahulgaks said (kui viitsisid arvutada) ? Ekstra ei ole vaja minu pärast arvutama hakata smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 07.04.2014 09.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. April 2014, kl 11.34

Vurr, arvutasin küll:
Toiduaine Kcal Rasv Valk Süsiv.
Vinegrett (toores, kartulita) 27.0; 0.0; 1.6; 3.0 natuke kummaline on see, et rasvu näitab 0, aga mul tuli praegu meelde, et jätsin õli sisestamata, kuid seda oli sellise koguse kohta vaid tilgake ka.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 07.04.2014 11.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. April 2014, kl 20.18

Vurr, sul täiesti õigus vee joomise kohta...täna olin terve päev sõidus ja ostsin istikuid. Suvila röövib kõik minu aja, nii et pole aega süüagi smiling smiley
õhtusöögi sõin ka alles kell 21.00

kasemahla pole jõudnud vaatama, aga homme vaatan üle smiling smiley tean, et see kasulik ja hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.