Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 07. April 2014, kl 22.22

Vurr, ma küll ei näe seal reedesel kalorite real peale 0 mitte ühtki teist numbrit. Mis 1224?
Söökide kirjapanemisega olen hätta jäänud. Väga kiired päevad on olnud enne ärasõitu. Koolitööd, tellimustööd ja perele söögi valmistamine nädalaks ette. Siis peaksid nad mõned päevad ise ka hakkama saama enne mu tagasi tulekut.
Kaal pendeldab ka üles-alla. Aga ega sealt midagi paremat tahta ka ei ole kui näpuga järge ei aja ja kõike kirja ei pane. Nüüd siis saan aru, et miks ma nii suureks olen paisunud. Olen koguaeg enda arust normaalselt söönud aga kui oleks kõik söögid välja arvestanud, siis oleks 90 protsenti päevadest lõhkisöödud.
Inimene on ikka üks kummaline olevus. Üritab iseennast petta tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. April 2014, kl 22.31

Pipu, reedesel päeval oli Sul enne kalorite hulk sama, mis Väikepäike'l, aga nüüd on seal 0. Mina patustasin täna lihaga, mees tuli koju ja ostis šašlõkki ja no kui pole ikka nädal aega tükkigi liha söönud... eks hakkan vaikselt uuesti töödeldud kraami menüüsse lisama, kuigi kindlasti osaliselt jätan ka toortoidu alles, sest sealt tuleb nii palju vitamiine ja hoiab seedimise korras.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. April 2014, kl 22.33

Pipu, selle reedese reaga on kõik ok, leidsin ise vea üles. Kuna Hatugirl jättis meid maha, siis ma kustutasin seal tabelis jne ...ühesõnaga minu "vuss". Väikepäikes ridades oli ka mingit minu "vussi" sees, aga nüüd peaks korras olema jälle. Kui ei ole, siis kes oskab ja viitsib... parandab ise või teeb mulle väikese märkuse ja ma nokin ise korda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. April 2014, kl 06.59

Ooooo... Annn .... sul nii ilus väike number täna thumbs up thumbs up. Äge smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. April 2014, kl 07.02

Et toidutabel oleks käepärasem leida...

"Me suudame!"


smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Tublid oleme !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. April 2014, kl 07.09

Pipu, ma panin sinu toidutabeli read ära "peitu", sest tundub, et sa vist siiski ei täida toidutabelit. Kui soovid seda teha, siis sinu read olid J ja K, võta nad sealt ülevalt servast ise lahti (vajutades nendele noolekestele, mis I ja L-i vahel on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. April 2014, kl 07.39

Minu number pole enam üldse ilus, aga kuna sõrmed on paistes, siis loodan, et see on veest, mis organismis kinni on. Ei tahaks, et mu kartus tõeks saab, et kui toortoitumisega lõpetan, siis tulebki kõik ludinal tagasi eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. April 2014, kl 08.42

Kadri, arvestades seda, et viimane nädal oli kaalukaotus 2,3 kg, siis usun, et Sa olid tegelikult ise ka kuskil hingesopis valmis igasugusteks "ootamatusteks" sellel nädalal. Olgem ausad, et 2,3 on normaalkaalus oleva inimese puhul ikka vääääga suur langus , onju smiling smiley Teoreetiliselt ... kui sellest jääb selle nädala lõpus alles kasvõi kilone langus (st. 65,3), tähendaks see seda, et ikka jääks kahe nädalaga 2x 0,5kg, mis oleks ka ju suurepärane smiling smiley
Ma tegelikult usun, et ega minu jutt eriti ei lohuta, sest "süües kasvab isu" (antud juhul ei pea ma silmas siiski söömist) ja igasugused ilusad numbrid, mis kaalule korraks ilmuvad... aga sinna jääda ei taha, teevad meele kurvaks. Tahan uskuda, et varsti varsti näed sa neid seal püsivalt ja jäädavalt smiling smiley

Ma täiesti mõistan sinu "hirmusid" aga loodan, et su kaalunumber siiski väheneb tasapisi kuni soovkaaluni ( mis tegelikult on täiesti käegakatsutav juba) ja siis saad sa hakata harjutama kaalu säilitamiseks smiling smiley

Arvestades sellega, et millise numbriga sa 2011 aastal alustasid ja mis number on sul täna, siis tea , et see teeb nii mõnegi kadedaks smiling smileysmiling smileysmiling smiley .... näiteks minu smiling smiley ... tahan ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. April 2014, kl 09.56

Vurr, aitähh lohutamast. Kaaluabi pakub minu ideaalkaaluks 58,5 kg, nii et tänase seisuga oleks mul minna veel 7,5 kg. Eks näis jah, mis elu toob, loodame parimat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. April 2014, kl 10.31

Tere niii ilusat hommikut!

Jah, Kadri, nii võib juhtuda.. Minul annab näiteks soolakurk ja hapukapsas sellise vedelikupeetuse keres. Inimesed on erinevad, kuidas mingi toit mõjub.. lihtsalt väike mõtteaine.. et kuidas sulle mõjub..?

Mina sain täna hommikul sellise positiivse laengu oma hommikujooksust!! No lihtsalt super ja nii mõnus iseenda jaoks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. April 2014, kl 12.14

Väikepäike, aitäh, et ütlesid, ma eile sõin ikka suht palju seda omatehtud vinegretti, äkki ongi sellest. Täna sõin lõunaks, aga siis ma vist mõtlen õhtuks midagi muud välja, esialgu plaanisin õhtuks ka süüa. Eks see olegi nii et ühtegi asja pole liiga palju hea, isegi, kui tervislik on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. April 2014, kl 14.14

Täna kaal naeratas jah mulle, aga pean aus olema, see tuli ju sellest, et eile oli hullumeelne päev ja polnud aega süüa.

Vee joomine....koguaeg tuleb Vurri jutt meelde, aga no ei suuda seda vett juua...joon vist liiga palju kohvi ja siis enam ei isutagi vee järele, praegu ka kohvi joodud ja ei mahu enam vesi, õhtul proovin ennast kokku võtta smiling smiley
Enne söömist samuti mingi tõrge selle vee joomise vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. April 2014, kl 15.19

Sellenädalases KA duellikokkuvõttes on kenasti kõik meie duelli edukad miinusesaajad kirjas. Kadri, Annn, MrBoss ja mina ise ka ... tublid olime ! Kellel oli eelmine nädal pluss, see kaotab need kiirelt tulnud grammid kiirelt ära ja annab meile sellel reedel ilusa miinusega numbri, eks ju smiling smiley Eriti tahaks ma rõhutada seda neile kahele, keda se nädal toidutabelit täitmas ka ei ole smiling smiley onju eks winking smiley ...mis ei tähenda muidugi, et eelmise nädala miinusesaajad ennast lõdvaks tohiks lasta winking smiley

Muide, täna on juba teisipäev ... kaalumiseni on jäänud vaid tänane õhtu, kolmapäev ja neljapäev. Uhhhh kuidas need nädalad lendavad.

Värske Kaaluabi uudis



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 08.04.2014 15.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. April 2014, kl 17.04

Tublid oleme! Õhtune kaalunumber ütles mulle 65,2 nii et pisut sain tagasi oma saavutatud tulemusest, loodan, et reedel ei pea väga suurt plussi näitama. Liha on taas menüüs, ei suuda ma ikka ilma selleta. Aga puhastuskuurina soovitan toortoitumist siiski smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. April 2014, kl 21.17

Mina võin kohe julgelt öelda, et ilma lihata mina elada ei suudaks smiling smiley No seda sõna " suudaks" saab ka mitmeti vaadelda... eks kui liha kullahinda hakkaks maksma või maapeal otsa lõpeks, eks ma siis ikka elaks edasi... aga võin vist üsna julgelt kuulutada, et loobuksin ükskõik millisest toidugrupist ... aga mitte lihast. Nii, et taimetoitlast minust vabatahtlikult ei saa smiling smiley

Annn, sina va kohvihoolik winking smiley kaanid kõhu kohvi täis ja siis jätad vee joomata. Proovi ükspäev vastupidi, nii, et "ütle ise endale", et enne kui sa üldse kohvi hakkad tegema, pead klaasi vett ära jooma. Just enne kui hakkad kohvi tegema, siis ei teki olukorda kus jood klaasi vett ära ja siis kohe kohvi otsa .... nagu maalia kunagi ütles, et "magu nagu tiik" smiling smiley

Ja Annn, mis su kask siis teeb nüüd ? Saad sa mahla ? Minul tilkus tänaseks 22 tunniga 5,5 L mahla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. April 2014, kl 06.40

Täna hommikul näitas kaal sama nr-t mis eile, mis tegi kohe meele rõõmsaks, kartsin natuke seda riisi-piima putru mida lapse kõrvalt ikka mitu korralikku lusikatäit sõin smiling smiley

Vett jõin ka veel eile õhtul 500ml ja siis käisin öösel 2x tualetis, olin ju õhtusöögi kõrvale joonud veel 500ml teed. Enam õhtul niipalju ei joo smiling smiley

Kasemahla sain eile 1.5l aga kuna seal ujusid väikesed purud sees ja ma kurnata ei viitsinud, siis jäigi joomata....puhas laiskus...tean smiling smiley

Täna lubas vihma, aga meil küll ilus selge ilm, kibelen juba aeda...no nii mõnus kevad on juba, iga päev kõnnin ja avastan mis taimed jälle maa seest välja on tulnud ja no töö ei lõpe seal kunagi otsa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. April 2014, kl 10.35

Hei! Mul saab 2 päeva pärast kaaluabi kasutusõigus läbi ja ilmselt ma seda enam ei pikenda, kuna pole näha, et selle raha eest siin midagi arendataks-parendataks. Ilmselt hakkan siis nutridatat kasutama.

Ilm on meil ka mõnusalt päikseline!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. April 2014, kl 11.29

Kadri, ka mina ei ole pikendanud, aga kõik muu siin peale toitude sisestamise toimib endiselt.
Ilma juttu ka.. ilm on küll päikeseline, aga tuuline..
Annn tekitab oma suvila ja aiajuttudega kohe suurt huvi.. smiling smiley kas see on teil kodu lähedal või oled seal kohapeal ka mõned päevad.. ja kuhu kanti see jääb? Palun vabandust, kui olen liiga uudishimulik..
Aga jõudu ja päikest kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. April 2014, kl 20.38

Väikepäike, suvila jah kodu lähedal, 5min tee koju autoga. Suvila mu suur unistus, eelmine aasta saime alles selle ja nüüd ma nii vaimustuses ning tahaks kõike teha smiling smiley
Nagu väike laps sai uue mänguasja smiling smiley
Elan ma Lõuna-Eestis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. April 2014, kl 06.33

Hommikust. Minul siis kaal juba mitmendat päeva täpselt sama. Eile oli selline huvitav päev, et läksin hommikul korraks ( planeerisin ca.1h-1,5h) suvekodusse, kasemahla järgi. Välja aga kukkus nii, et olin praktiliselt hilisõhtuni. Kuna ma ei ole veel suvekodusse "kolimist" alustanud, siis ei ole ma sinna ka mingeid soolaseid sööke varunud (magusat veidi on). Hommikul minnes tegin laste jaoks 2x3 võileiba (saia) kaasa, et tagasitulles saavad autos ära süüa ja endale võtsin pakipiima (juhtumisi oli see täispakk), et tagasitulles üks suur kohv omale autosse teha. Asjaolude muutudes aga selgus , et ma ei peagi linna tagasi kiirustama ja nii ma siis otsustasin lillepeenardele seda "viimast lihvi" teha. Juba eile õhtul oli selline tunne, et oleksin nagu peksa saanud. Kõik väikesed lihased valutavad sellest kiviktaimlates kivilt kivile hüplemise tagajärjel smiling smiley Kui ikka igapäev ei tee ja siis teha päev otsa "võõrast liigutust" siis on tulemus päris "valus" smiling smileysmiling smiley Söögiga aga sai nii, et pätsasin siis laste kõrvalt omale lõunaks kaks saiaga võileiba ja õhtul koduteel sõin ära autotagavarast müslibatooni. Ja just nagu Kadri eilse päeva kohta ütles, siis õhtul oli kodus hundiisu, sest tundub, et keha ei arvuta mul selle järgi kui palju ta energiat toidust saab vaid selle koguse järgi mis suust sisse läheb- kaks võileiba ei kaalu just üleliia palju. Aga lahendasin oma õhtuse hundiisu seekord kasemahla ja tomatimahlaga , kõht sai päris "täis" winking smiley
Igatahes on tänagi veel meeles, et eile "peksa sain", osad kohad annavad seda magusa valu aistingut endiselt ja mingil põhjusel ei läinud mulle täna hommikul üks "veidi parajam" sõrmus sõrme eye rolling smiley... kohe nii, et ei saanudki sõrme, panin riiulisse ära.
Aga ilm oli ilus, päike paistis ja tehtud töö üle on jupiks ajaks nüüd silmailu, ... kuigi jah... ei tähenda see seda, et aiatööd otsa oleks saanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. April 2014, kl 08.36

Vurr, nii tuttav su juttu lugeda smiling smiley mina saan iga päev peaaegu peksa smiling smiley täna lähen jälle...
Eile vaatasin just, et mul on käe muskel suuremaks läinud...no ikka proovisin pingutada lihaseid ja täitsa punnis muskel kohe smiling smiley
See on see kivide vedamine müüri ladumine. Ja no kaevamine, see on ikka raske töö smiling smiley

Ja kui hea rahustav see taimedega nokitsemine on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. April 2014, kl 08.41

Hei! Küsimus teile, kel kaaluabi tasulist paketti ei ole ja kasutate Nutridatat või Toidutare vms, kas arvestate ükshaaval kõikide asjade kalorid? Näiteks mingi kirju salati puhul kulub selleks siis vist küll pool päeva, et iga jupikese kalorid kirja panna, sest õige kaloraaži teadasaamiseks tuleb veel söödud kogus läbi korrutada, sest kaloraaž antakse tavaliselt 100g kohta eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. April 2014, kl 20.03

Mina kasutan toidutaret ja kui näiteks suppi tegin, siis lõin kõik toidud eraldi sisse ja kogused ka, ning siis arvutasin 100g kcal-d.
Kui sa ise salatit teed, siis on lihtne, aga kui valmis salat siis raskem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. April 2014, kl 22.01

Kolasin mööda kappe ringi ja no ei leidnud midagi mille järgi isu oleks, lõpuks otsustasin, et kuna mul on päris palju kaloreid "ripakil", siis teen omale ühe magusa õhtu jäätise ja šokolaadiga.

Homme hommikul ootan siis kõikide kaalunumbreid. Loodan, et tuleb ilusadi miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. April 2014, kl 06.01

Hommik!

Alustan oma ilusa miinusega 59.3(-1.1)

Täna on super ilm, niiet kõik välja smiling smiley
Päikest teile ja ilusaid miinuseid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. April 2014, kl 06.03

Tere hommikust, annan kiiresti oma suure numbri ära, igatahes kaal liigub......paraku vales suunas, aga olen üleni ise süüdi.......pole olnud mahti sööke üles kirjutada, ei ole joonud ega ka liigutanud, va see rahmeldamine ühest punktist teise, mis mu aja ära hetkel võtab.

Igatahes näitas kaal nr 78,6 (+0,9). Ei võta ka see nädal toidutabelist osa.
Ma tahan järgmine nädal ikka miinust saada ja seda selle kiirete toimetuste saatel ja õppida oma toitumist hindama ka vahelduseks ilma toidutabelita ja ülesmärkimiseta.......vaatame, mis saab.
Kuna ma pole meie duelli reegleid täitnud, et kirjutada igapäevaselt mõni rida, siis ei pahanda ma ka selle üle, kui te mu siit välja viskate.........

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. April 2014, kl 07.24

Hommikust. Minu kaal liigub endiselt õiges suunas ja just nii nagu mulle meeldib, tasa ja targu smiling smiley Seekord siis kaal 77,2 ( -0,4 ) thumbs up
Annn, sinu number on lausa üliväragahüpersuper thumbs up, tubli ! Palun hoia nüüd seda, ära lase enam 6-t ette smiling smiley

KurrNurr. Nii kergelt sa ei pääse. Ei lase ma Sul jääda mõnulema ja tasapisi kaalu koguma. Ma tean, et sinus on see jõud olemas- jõuda oma eesmärgini ükskord lõppudelõpuks. Mitu korda võib üritada , ahhh smiling smiley ? Tee oma kiire nädal ära ja siis võta asi jälle "kätte". Karistuseks pead sa elama paar nädalat teadmisega , et Sul oli juba number 76 ees , nüüd oled kahe nädalaga peaaegu 2 kg ! juurde kogunud. KUi lase kaks nädalat veel samas vaimus, siis on +4kg vä ?? Niimoodi läheb see number juba päääris koledaks .... Mind teeks see küll kurvaks sad smiley Ma nii väga tahaks näha seda Sinu rõõmuhõiset, kui Sa oma 75 kätte saad smiling smiley Püüame ikka koos selle välja võidelda, eks ....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.06

Tere hommikust ka minu poolt! Minu tänane kaal 65,0 (+1kg). Ma ei ole väga õnnetu, sest nagu Vurrgi ütles, siis eelmisel nädalal oli liiga suur miinus ja kui osagi sellest püsima jääb, on ka hästi. Ja seekord teen ka mina toidutabelivaba nädala. Tunnen, et olen pisut omadega ummikus ja pean natuke ilma igasuguse statistikata õppima oma keha kuulama ja vajadustest aru saama. Mulle meeldisid paljud toortoitumise road, õppisin, et ei pea kartma puuviljadest tulevaid süsivesikuid, aga viimastel päevadel on tekkinud meeletud isud (ja õhtuti on jube näljatunne) ja ma ei saa aru, millest need tingitud on. Olen natuke segaduses, kuidas jätkata, ehk proovin lihtsalt mõningate tervislike piirangutega "normaalse" toitumisega jätkata ja kaloreid arvestada. Loodan, et aeg annab mulle arutust ja kevad toob päikese südamesse. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.18

-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 11.04.2014 08.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.04

Tere kõigile,
Minu kaal täna 65,3 ehk -0,9 minu matemaatika järgi.
Tore ja tõeline heameel, et keha laseb lahti ja teeb minuga koostööd!!! Meeldivad nii hommikujooks kui ka puuvilja smuutid lõuna ajal.

Rõõmustan kõigi teiega kaasa!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.