Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.11

Eks ta natuke kurb nüüd ole, et kõigil korraga kiire aeg on kätte jõudnud.... aga mis teha. KurrNurr ja Kadri, mõlemad ütlesite, et tahate proovida "ilma ... " hakkama saada. Kas ma võin sellest välja lugeda, et tegelikult olete te sellest märkimisest jm väsinud, ning pikemas perspektiivis te plaanite nagunii suveks selle "asja" katki jätta.
Miks ma küsin ?
Eks ma olen ka inimene... ja saan aru smiling smiley Teisest küljest, tahaksin ma ise edasi tegutseda, kuid kahe-kolmekesi pole asi "see". Tegelikult on juba viimased paar nädalat "veidi vaiksem" olnud. Eks ikka tuleb ka selliseid perioode ette. Kuid kui teie tänased "kirjad" tähendavad tegelikult seda, et plaanite vaikselt eemalduma hakata, siis mul oleks hea meel kui te oma plaanidest räägiksite smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. April 2014, kl 13.13

See seltskond on liiga hea, et päriselt loobuda, aga mul on neid kiireid aegu veel paar nädalat kindlasti, mul on küll jah mõni õhtu või hommik aega natuke rohkem, aga meie reeglid ei luba üksikuid päevi ju märkida ja ausõna neid järele täita on ikka liigne ajaraiskamine, ma parem selle asemel tegelen oma lastega.......

Vurr, sa ju tead, kui hea tunne on , kui kohe-kohe on see nr käes, ma olen ju ennegi sealmaal peaaegu olnud ja nagu endiselt on need viimased kilod rasked minema, aga ära loodagi, et ma loobun....luban sulle, et juba järgmine nädal näed sa minu real miinust, kasvõi pisikest, aga ikkagi miinust......ei taha rohkem + ega mingeid ´+ 4 kg-sid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. April 2014, kl 13.25

Minu mõte ei ole kindlasti loobumine. Kuna kaaluabis sai tasuline aeg täis, siis tundsin, et nüüd on see koht, kus ma pean proovima ilma märkimata hakkama saada. Lähen suvel 4-ks nädalaks reisile ja ma pean saama seal ilma märkimiseta hakkama, seega "prooviperiood" on vajalik. Ja praegu ma tunnen, et pean saama natuke vabaks lasta selle söögiteema, kogu see toitumise uurimine on hakanud liigselt "ajudele käima". Ma olen 3 aastat siin kaaluabis olnud ja selle aja jooksul päris palju õppinud, nüüd on "eksami" aeg kätte jõudnud. Ja see ei tähenda, et ma foorumit lugemas ei käi, seltskond on ära kadumiseks liiga vahva winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. April 2014, kl 15.22

Mis ära kadumise jutte te siin räägite...

Tore, et te ära ei kao.
Kadri, 3a kaaluabis on tõesti pikk aeg...selle ajaga jookseks minul ka vist juhe vahepeal kokku smiling smiley kannatame siis ära selle sinu väikese puhkuse...küll sa toidutabelit igatsema varsti hakkad smiling smiley

Vurr, äkki lubaks KurrNurr-il täita ainult neid päevi mida ta jõuab, siis saame tal natukenegi silma peal hoida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. April 2014, kl 16.35

Ei mingit lubamist, reeglid on reeglid ja kõigile ühtmoodi täitmisekssmiling smiley Ma pean saama selle järgmise nädala miinuse ka ilma toidutabelita, ja ikkagi ma jõudumööda KA toidupäevikut täidan.....nii et ei mingeid erandeidsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. April 2014, kl 20.15

Kadri, loodan, et oled eksamiks piisavalt hästi ette valmistatud ja sooritad selle hindele "suurepärane" smiling smiley
Pean mainima, et oli lohutav lugeda, et teil on plaanis ikka edasi kilode pärast võidelda ja seda siis ikka kõik koos smiling smiley
--------
Mina maandusin natuke aega tagasi suvekodusse, sellele eelnesid seiklused poodides jne seepärast mul ka toidutabel täitmata, aga ega sinna polegi midagi eriti kirja panna smiling smiley ... millel on ka omad plussid ... lasen ennast õhtul natuke " lõdvaks".

Aiahuvilistele aga räägin nii palju, et ostsin omale täna 6-e ampli jagu noortaimi ( no ei saanud poest vähemaga tulema) ja homme hakkan noori viljapuid istutama thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. April 2014, kl 21.07

Pole küll kaalu teema, aga Vurr räägi välja, mis sa seal istutad?
Mina istutasin just siin ükspäev pirn "Pepi", õunad "Martsipani" ja "Tallinna pirnõuna", ploomi ka.
Ja, mis amplitaimi sa istutad? mina rumal mässasin ripp lobeeliatega, külvasin jne. nüüd vaatasin, et K-rautas 10 pakk 2.- ja sente. no ei tasu see mässamine ära, järgmine aasta targem smiling smiley

Täna mul siis isud, sest kuu see periood...järgmine nädal miinust ei oota smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. April 2014, kl 11.29

Viljapuudest täieneb aed mul õunapuu "Suislepp", ploomipuu "Emma Leppermann" ja maguskirsipuu "Dönisseri Kollane" poolest smiling smiley
Amplisse panen valget ja roosat suureõielist Bacopa-t, kahte värvi täidisõielist Virk-Liisut (erkoranz ja valge/roosa), Fuksia "Voodoo" (suur täidisõis punane/sinine, rippuv) , ripp-petuunia "Royal Heart" ( roosa tumeda südamikuga) ning petuunia ( ripp?) "Black ...?" ,musta värvi ! smiling smiley
Vot sellised valikud on minu selle aastastes amplites smiling smiley

-----------
ühte sinakat tooni belargooni tahan ka, aga seda veel ei olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 12. April 2014, kl 13.25

Tervitused kevadiselt Inglismaalt. Väga mõnus on astuda hallist ja porisest kevadest rohelisse ja lillelisse.
Toitudes olen küll pettunud. Midagi tervislikku söögikohtades ei pakuta. Käisime suppi otsimas aga seda pidavat nad ainult talveperioodil pakkuma. Niisiis valikutes siis nisujahutooted ja friteeritud söögidsad smiley. Õnneks ei ole siiani kaalu lisandunud sest liikumist on väga palju. Oma 10000 sammu saan igapäev täis smiling smiley. Seda kodus mul ei
õnnestu saavutada.
Täna hommikul leidsin siit ka ühe kaalu mis näitab kilosid. Kaaluks võid Vurr mull kirjutada 106,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. April 2014, kl 08.27

Tere hommikust. Eilne "tööpäev" venis mul ikka kohe pilkase pimedani, aga olgem ausad, pimedaks enam ei lähegi nii vara smiling smiley Tegelikult oli tahtmine edasi teha, aga kuna mul on ikkagi mingi austus ka naabrite vastu, siis otsustasin oma "pillid" kokku panna ja rohkem müra mitte teha. Mul nimelt rendist võetud oksapurustaja , mida oleks vaja maksimaalselt ära kasutada smiling smiley Hetkel siis hakkas vihma sadama , kuigi olin juba riides ja valmis välja minema. Loodan väga, et see vihm ikka jääb järgi ja laseb mul oma "projekti" lõpuni teha.

Pipu, tervitused sulle sinna Inglismaale. Kui hästi otsida, siis ikka peaks seal olema ka söögikohti kus saab liha ja värskeid salateid süüa .... smiling smiley Aga eks nende söögikohtadega on igal pool sama lugu, pakutakse seda mida inimesed osta tahavad, ja kahjuks on just sellised ebatervislikud "kiirtoidud" need mis on igalpool ennast inimese lemmikuks pressinud.

Annn, kas see kanašašlõkk , mida sa pidevalt tarbid, on sul enda tehtud või poekaup ? Me grillisime eile ööpimeduses kanafileed ( värske kanafilee ise maitsestatud) ja ei osanudki sellele mingit "väärtust anda". Väärtustasin ta siis lihtsalt kanafilee ühikutega ja panin koguse ilmselt väikese varuga. Kahjuks jätsin ma seekord oma "käepikenduse" (toidukaalu) linna ja hindan söödud kraami silmaga. Loodan, et silm mulle väga palju ülekohut ei tee. Küll aga oli hea lihtne eilset päeva märkida , sest söömiseks lihtsalt polnud aega , no kui aus olla, siis polnud vist tahtmist, sest hoopis suurem oli tahtmine võimalikult palju aias ära teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. April 2014, kl 09.50

Vurr, see kanašašlõkk on jah poest valmis kujul ostetud, meil siin üks kohalik talupood ise teeb ja väga hea on. Olen mõned korrad ka ise kaminas teinud, aga see mässamine puude ja tulega...lihtsam on poest soojaletist osta smiling smiley

Nädalavahetusel lasin söömise käest...natuke ka nimelt, et siis esmaspäeval jälle korralik olla.

Nüüd lähen suvilasse ja panen 12 idudega kartulit maha, siis saan jaanipäevaks juba värsket...vähemalt naabrimutt juba pani ja lubas, et saab, eks mina algaja aednik pean ju kõik järgi proovima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. April 2014, kl 11.29

Tere pühapäeva!
Täna on vihmane, kahju kohe, tahtsin ka nii suvilasse toimetama minna.. Teil seal juba tööd ja toimetused kõik järje peal.. tundub, et ootab tuleva nädala pikka nädalalõppu.

Nädalavahetuse söömistega on keeruline jah, aga eks tuleb õppida kõigis olukordades iseendaks jääma ja õigeid valikuid tegema. Muidugi kulubki mõnel päeval nii-öelda vaba söömine ära. Just nagu Annn arvaski.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. April 2014, kl 06.46

Tänasest siis korralik jälle smiling smiley

Meile jõudis ka eile õhtul lõpuks vihm, ootsain seda juba...väetasin ja külvasin muru, niiet vihma oli väga vaja smiling smiley

Kuidas teil nädalavahetus läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. April 2014, kl 07.23

Hommikust. Mina sain eile siiski lõpuks kõik tehtud, mis vaja, kahjuks küll vihmas ja tuules... aga mis teha, järelikult ilmataadil midagi paremat pakkuda polnud winking smiley
Mis söömisesse puutub ( sest eks eelkõige oleme me siin ju selleks, et oma söömisi kontrollida smiling smiley ) , siis omast arust panin kõik kenasti kirja. Ei olnud tunnet, et nälgas oleks, samas aga kui täna hommikul kalorid kokku arvestasin, siis justkui oleksin söönud jälle "alla". Ei teagi nüüd kas on asi minu "mälus" ( äkki jäi midagi kirja panemata) , kas on asi silmamõõdus ( toidukaalu ju polnud kaasas) või siis lihtsalt ei olnud aega mõtteid toidu ümber mõlgutada ja siis keha ei tunne ennast näljasena ka winking smiley
Samas aga on sellistes olukordades kindlast hästi oluline, et mis sul "käepärast võtta" on. Järeldus: ei tohi endale "mittesobivaid" asju varuda smiling smiley
Tegelikult olid mul kapis ka igasugused shipsid ja mesikäpa vahvlid laste jaoks olemas , aga no niipalju mul ikka mõistust on, et neid ma naljalt sööma ei lähe. Seda enam, et kui pakid on kinni ... siis ei lähe lahti kiskuma ( enda jaoks). Soolasega aga on ilmselt raskem, sest tegelikult ju olen saia oma menüüst praktiliselt välja lülitanud , aga sellises olukorras , kus sööks midagi kiiresti ja tegutseks edasi, ajasin ma ikka näpud natuke saia ampsu järgi ja lavaššgi on ju puhas jahuplönn tegelikult smiling smiley Mitte , et ma endale neid lubada ei oleks saanud ( kalorite pärast), kuid lihtsalt huvitav on näha, et mismoodi ma natuke teistsuguses olukorras "käitun".
Eile hilisõhtul mõtlesin, et jube supi isu on ... peaks omale mingi lahja supi tegema aga eks näis kas ma täna jõuan selleni. Mingit purgisuppi on kodus olemas küll, aga tahaks midagi "isetehtut" smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 14.04.2014 07.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. April 2014, kl 09.22

Tere ka minu poolt. Piiksun vaikselt, et nädalalõppu silmas pidades on "eksam" hindele "mitterahuldav" sooritatud. Eks siin ole mängus nii lõdvakslaskmine kui kuuseis, igatahes eilsest olen jälle reel, palju värsket menüüs ja üks pajatäis lahjat suppi ei teeks tõesti paha, aitähh idee eest, Vurr. Ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. April 2014, kl 13.46

Kadri, eks eksami koondhinne "saabub" reedel ja see tähendab, et isegi kui esimene osa läks kehvasti, saab ülejäänuga asja parandada. Küll aga oleks väga kurb näha sinu kaalutabeli ridadesse punast lisandumas ... loodan väga, et seda ei tule smiling smiley

Annn... pea nüüd veidi hoogu, Sul on piir 1200 peal. Päev alles nii noor, aga sina teed jälle mingit spurti. Sul oleks hoopis vaja eelmisi päevasid "tasa teha" , mitte jälle ja jälle üle süüa.

Tüdrukud, ärge jamage ... smiling smiley Mul hakkab ka varsti motivatsioon niimoodi ära kaduma, kui keegi ei pinguta smiling smiley Eelmine nädal saime me kamba peale tervelt 0,6 kg miinust !!!

Kui aus olla siis praegu on meil ikka mega vaikne aeg siin duellis ja eks omajagu on selles rolli ka selles, et kõik juba teavad, mida nad teevad. Peaks vist kuskil välja hõiskama, et pakume tugevat "naabrivalvet"- ole ainult tegija ja julge väljakutse vastu võtta smiling smiley Paar uut seltsilist oleks vast vahva, tuleks natuke uusi mõtteid.
Toidutabelist ei tule ka enam mingeid ideid , et mida süüa.... oleme kõik juba oma harjumustes kinni ja ... see nädal on ridasidki poole vähem mida vaadata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. April 2014, kl 16.26

Ma ei saa jah enam hästi ree peale...maha oli lihtne hüpata smiling smiley

Olen ka juba tükk aega mõelnud supi tegemise peale...täna isegi vaatasin poes sellise pilguga asju, aga lillkapsad olid nii suured, et ei tahtnud osta, muidu jääb pool vedelema kappi.

Laiskus on nakkav...luban, et teen kõik, et oma motivatsioon tagasi saada smiling smiley

Mõni uus liituja annaks särtsu ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. April 2014, kl 19.56

Püüame ikka !! Minul aitab füüsiline -kõnd, jooks- asja paranemisele tohutult kaasa..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. April 2014, kl 08.25

Sain numbri uuesti kahanema, aga et sama numbrit, mis eemisel reedel saada..eye rolling smiley Unistada tuleb suurelt, eksole! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. April 2014, kl 09.55

Õige, Kadri!! Unistada, visualiseerida ja kujustada pilti paremast-ilusamast-saledamast minast .. nii lihtne ja kättesaadav kõigile! Ja minul tõstab see ka kindlasti positiivsust.

Rõõmsat päeva ja päikest kõigile!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 15. April 2014, kl 14.36

Hei hei!
Loen teie postitusi pea iga päev,sest ei suuda lahedast seltskonnast ikka nii lihtsalt loobuda smiling smiley Ja ausalt öeldes,siis toidutabelist tunnen ka suurt puudust.Üksi on ikka väga raske ja pusin endiselt sama kaalu juures.Teie olete aga endiselt tublid olnud ja jätkake ikka samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. April 2014, kl 17.22

oi, tere Hatugirl smiling smiley
tule aga tagasi meie sekka, meil ongi siin vaikseks jäänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. April 2014, kl 17.25

Muidugi tule, nii vahva, et lugemas käid, just ükspäev mõtlesin Su peale smiling smiley

ahjaa, minu õgimisperioodi kulminatsioon saabus ka lõpuks ja täna õhtul oli kaalul juba palju ilusam number, tasub ikka tubli olla! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 15.04.2014 17.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Joonia
Kuupäev: 15. April 2014, kl 20.11

Tervitused Maalialt=Joonia!

Vaatan ja jälgin teie tegemisi. Väga kiita ei saa. Minu kaal täna hommikul oli 66,1kg ja asusin Figuurisõprade ringi, sest kuuga plaanin veel 4 kg kaotada ja jään siis suveks pidama.

Tundub, et süsteem töötab nii, et oma vanade seadetega enam jaole ei saa, teatavad ,et juba kasutusel - no olid jah mul oma nimi ja aadress kasutusel. Tõestada sellele süsteemile ma ei oska, et olen endine Maalia ja tahan jätkata, seetõttu võtsin end arvele kui Joonia ja kõigest 3-ks tasuta proovipäevaks, et teid 'kohata'.

Ma saan aru, et pere ja lapsed ja pole just palju aega enese toitmisega tegeleda, aga kui mõned põhimõtted käiku lasta, saab ikka kiiremini ja tulemuslikumalt küll. Nii pika aja peale kipub motivatsioon ära kaduma jah, miski ei kesta igavesti.

Minu eesmärk 1996 oli 72 kg, läks veel iseenesest 10 kg maha, aga see kogunes aastate jooksul tagasi ja ei teinud mulle muret, kuniks tantsima hakkasin ja raskus pahkluudele siiski palju on.
Ega ma nii kidurana ilusam pole, aga kergem on.

Soovin Teile parimat, kevad aias aitab kindlasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. April 2014, kl 06.32

Tere Maalia!
Nii tore, et kirjutasid. Selleks, et siin meiega kirjutada, ei pea sa üldse raha maksma, logid lihtsalt sisse ja ongi kõik, ainult kui tahad kaloreid arvutada siis pead maksma, siin foorumis kirjutamine on tasuta.

Kui sa meie juurde tagasi ei taha tulla, siis käi ikka rääkimas ja nippe jagamas, mida uutelt Figuurisõpradelt saad smiling smiley

Meile võiks veel mõni vana duellikaaslane kirjutada kuidas läheb smiling smiley nii tore teist kuulda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 16. April 2014, kl 07.43

Ahhoi olen nüüd siinmaal ,et soovin tagasi tulla teie heasse seltskonda smiling smiley
Kaal on hetkel 75,2 . Kalori norm oleks mul hetkel 1372 kcal (ulme kui vähe ) kuid pean õppima sellega hakkama saama smiling smiley
Kui olete nii lahked ja lisate mu tabelisse tagasi siis oleks tore smiling smiley

Läinud on mul hästi kõik need mured mis olid on kaelast ära. Elan rahulikku elu oma pisikestega .
Kuid soovin 10 nädalaga 10 kilo maha saada smiling smiley Naq kaaluabi soovitab. Siis oleksin vägagi rahul endaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 16. April 2014, kl 07.46

Ma lisasin end sinna tabeli lõppu ,et ikka juba alustada selle uue teekonnaga smiling smiley loodan,et te vastu pole .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. April 2014, kl 08.17

Tere tulemast tagasi, merli24 ja tervitused Maaliale ka smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 16.04.2014 08.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. April 2014, kl 08.20

Tere Merli!
Tore, et tagasi oled smiling smiley hakka aga pihta jah smiling smiley
Minul pole küll selle vastu midagi, et sellel nädalal toidutabelit poole pealt alustad, järgmised nädalad siis ikka kõik päevad onju smiling smiley

Ma juba tunnen, et särtsu tuleb juurde kui nii palju vanu olijaid meid jälgib ja mõni tagasigi tuleb smiling smiley

Mul tuleb ka siis ennast kokku võtta jah uuesti vudima hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. April 2014, kl 10.44

Tere kõigile!
Tore, kui on tagasi tulijaid ja jälgijaid. See näitab, et siis on ikka asjal mõte sees smiling smiley

Just, just .. särtsu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.