Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. April 2014, kl 21.08

Tervitused kõigile.

Ma kiiruga lugesin juba hommikul , aga lihtsalt ei olnud mahti kirjutada. Väga tore on Sinust kuulda Maalia = Joonia smiling smiley. Oled täpselt selles kaalus nagu meie juurest ära minnes. Sul oligi vist ju plaanis natuke aega säilitada ja siis edasi minna... Tubli, kõik eesmärgid on täidetud smiling smiley Ma üldse ei kahtle, et Sa oma 4-st kilost lahti saada thumbs up Nagu keegi eelpool mainis, siis tõepoolest selleks, et siia foorumisse kirjutada... ei pea olema KA tasuline klient... nii, et kirjuta meile ikka vahel kuidas Sul edeneb, eks smiling smiley

Merli .. smiling smileysmiling smileysmiling smiley.. väga tore thumbs up .... ja tore , et leidsid endale tühjad read üles ja asusid tegutsema , super thumbs up

Annn, näen, et oled nüüd oma igapäevased kaalunumbrid ka toidutabelisse lisanud spinning smiley sticking its tongue out ... on vist aeg jälle ennast kokku võtta tongue sticking out smiley

Ma olen viimastel päevadel nii palju aega autos veetnud, et kohutav... üks hea asi on see, et ma pole otsustanud kiirsöögikoht külastada, kuigi jah, eile õhtul kui selle 800 kalorit omale korraga sisse kugistasin... siis hakkas kõht valutama ja pidin ennast natukeseks pikali sirgu viskama.
Nädalavahetusel ju pühad tulemas, mina olen "õnneks" sõidus ja ilmselt ei pea kodus pidulauda üldse katma, kui, siis põikame lihtsalt kellegi juurest läbi korra . Eks näis kuidas need pikad pühad õnnestuvad. Kui aus olla siis ma ei teagi kas suudan reede-laup.-pühap. toite märkida ... mõtle, võibolla võtan ka endale ühe märkimisvaba nädala. ... mõtlen veel ! ... aga proovin homme hommikul järgmise nädala tabeli valmis panna ja teen Sulle, Meril, ka sinna alla need arvutused ... smiling smiley ja panen Su kaalutabelisse ka. Mul on olemas tegelikult ka kogu Sinu "ajalugu" , kas teen kaalutabelisse nii, et sa justkui jätkaksid ( mitte ei alusta uue algusnumbri ja uue kmi-ga? ) .... või kuidas ise eelistad ?

-------------
Sry, kui on palju kirjavigu ... olen üsna väsinud ja nälgas smiling smiley ... nüüd lähen õhtusööki omale otsima ( NB! kell on 22 läbi !!! ) .... ha ha .... paras aeg õhtusöögiks, onju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. April 2014, kl 06.30


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. April 2014, kl 06.45

Vurr, vurab meil ringi.... smiling smiley ole tubli, tean kui raske on sõidus olles õigeid toite süüa ja need toiduajad...

Minul jah kaal teeb trikke, kehal veekogumise aeg sai läbi ja keha nagu võluväel täna -1kg kergem...küll aga kahtlen, et saan homseks eelmise reede kaalu tagasi, olen ikka kõvasti kcal-d üle söönud.
Pole hullu...kui juba alla 60 saan siis silmad säravad ja eluvaim tuleb tagasi. Kui kaalul 61 nägin siis tuli ikka kurbus peale küll...kuigi tegelikult ju teadsin, et see kohe varsti kaob, oli seda ikka raske näha. Nagu oleks mu suur vaev kõik asjata ja kg tagasi tulnud.

Tänasest meil enam öökülma ei luba ja minu jaoks algab suvi...jeee. Minule tähendab see rohkem aega suvilas...
Toidutabelit täidan siis õhtuti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 17. April 2014, kl 07.44

Minul ei tule homseks mingit miińust vist smiling smiley Mul hakkavad need naisteasjad ja kaal muud ei tee kui tõuseb hetkel smiling smiley
Kuid pea püsti ja selg sirgu ja samas vaimus edasi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. April 2014, kl 08.17

Ma loodan homme nulliringi või siis väikse plussi peale. Eile oli mega janu ja sai rohkem kui 2,5l vett ära tarbitud, naisteasjad ka käivad veel nii et õigema tulemuse jääb järgmisel nädalal. Loodan nii väga, et läheb ja jääb soojaks, ei taha seda külma enam, saaks ometi liikuma, rattaga sõitma, kõndima jne. Värvilisi pühi! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 17. April 2014, kl 12.55

Kuidas ära hoida magusaisu confused smiley enne naisteasju on see mul meeletu ...Täna krabasin jälle vahvlid näppu..no oli vaja confused smiley

Just ilmad võiks nüüd ilusamaks minna ja soojemaks ..saaks palju rohkem õues ringi liikuda..hetkel istu toas selle külma tuulega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. April 2014, kl 13.17

Tegelikult öeldakse , et ei ole halvad ilmad , vaid on valed riided .... oli vist nii, eksju winking smileywinking smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 17. April 2014, kl 15.49

Minul pole koleda ilmaga ka probleemi õues käia kuid minu 1 aastasel piigal on smiling smiley Nii kui natuke tuulisem või külmem ilm on siis plika kohe nohune smiling smiley Ei riski sellega ja istume soojas .
Hetkel on õues igatahes super..tütar ärkab ülesse siis teeme lastega väikese jalutuskäigu ja ostame mune poest ,et õhtul värvida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. April 2014, kl 18.06

Merli, magusaisu osas ei oska midagi soovitada, minul sellel ajal kui isu tuleb siis söön kõik ära, vahet pole kas magus või soolane smiling smiley
Minu jaoks on tegelikult ikka tähtis see, et söömise vahed liiga pikaks ei veniks. Siis suudan oma isusid taltsutada.

Täna olid lastel batoonikesed laua peal, no nii näpud sügelesid, et võtaks ühe...suutsin ikka vastu panna, homme ju kaalumine.

Väljas meil +12 õhtul ja no nii mõnus juba...šašlõki lõhnad tulid kuskilt, kui hakkasin suvilast ära tulema ja suu hakkas nii vett jooksma smiling smiley tahan ka juba smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 18. April 2014, kl 06.38

Oeh ma jäin eile nii vara magama ,et ei saanudki täita tabelit ,et õhtusööki kirja panna. Panen siis täna. smiling smiley

Kaal täna täpselt 75

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. April 2014, kl 07.14

Hommik!

Minul täna 60(+0,7) loodan, et järgmine nädal on niipalju miinust. Ei tohi ikka lõdvemalt lasta nagu ma sellel nädalal tegin, tulemus kohe käes.

Päikest! ja olge palju väljas siis pole aega süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. April 2014, kl 07.41

Tere hommikust.
Esimese asjana küsin kohe uuesti, et Merli... kas panen Su kaalutabelisse uue alustajana või panen tabelisse tagasi ka Sinu vanad saavutused ?

Mina. Minule hakkas kaal juba eile päeval ! mingeid "kummaliselt väikeseid" numbreid näitama. Arvan, et need numbrid kaasnesid lihasvalu kadumisega äkki, aga võibolla ka mitte ...
Igatahes minu kaalunumber täna on 75,7 kg (-1,5). Käteplagin mulle smiling smiley See number on mulle uueks rekordiks kohe päris paljude aastate jooksul. Viimati oli väikseim number paar aastat tagasi - seitsekümmend kuus koma midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. April 2014, kl 08.11

Merli. Mis ma Su eesmärgiks kaalutabelisse kirjutan ? Blogis kirjutasid mingil päeval 69-st...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 18. April 2014, kl 08.19

Vurr pane mulle uus eesmärk ,et siis 75-st kuni 69 hetkel smiling smiley Ei hakka liiga suuri eesmärke endale seadma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. April 2014, kl 09.17

No nii naised, äratus.... äratus smiling smiley Päike juba kõrgel ja ilm suurepärane.... aeg ärgata, ennast ära kaaluda ja kohvitassi kõrvalt see number siia kirja panna.
Ma nüüd lahkun mõneks tunniks oma "valvepostilt". Tagasitulles loodan väga, et mind ootavad siin ees siiski palju miinusnumbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. April 2014, kl 09.24

Uus toidutabeli nädal on ka olemas. Kes täidab, kes ei täida ??? Kes juba mitmendat nädalat järjest ei plaani täita , siis võimalusel palun rääkige oma mõtetest, et mismoodi edasi .... kas järgmine nädal plaanite täitma hakata jne... Kuna meie duelli "kuju" on olnud viimasel ajal "koos toidutabeliga" ( olen ju isegi mõne liituda soovija "ukselt" tagasi saatnud, kes ajapuuduse üle on kurtnud ) siis oleks aeg vist sellel teemal natuke arutleda, et kes - kuidas edasi....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 18.04.2014 09.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. April 2014, kl 10.16

Tere ja häid pühi kõigile!!

Minul täna hommikul 64,9 tagasi! Olen rahul ja õnnelik!

Kena kevadist olemist ja palju rõõmu ilusast ilmast, mõnusat toimetamisest ja kerget olemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. April 2014, kl 11.14

Tere ka minu poolt! Tänane kaal 65,5 (+0,5). Mina plaanin ka sel nädalal "peast arvutamisega" jätkata, kuna läinud nädal kõikus kaal teatavate asjade pärast päris palju, siis tahaks ikkagi "eksamitulemust" ka näha. Ilmast niipalju, et mulle ei meeldi tuulised ilmad, kui on lihtsalt jahedam, siis pole hullu, aga tuult ma kardan, et kui on selline külm tuul, nagu viimastel päevadel on olnud, sest mul on neerud nõrgad ja võib kohe põletiku lüüa. Ja puffaikaga ikka väga raske liikuda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. April 2014, kl 13.14

Ootan KurrNurr-i numbrit ja ka Pipu ning mr.Bossi numbrit.

KurrNnurr. Mis plaanid Sinul on ?

Olen natuke kahevahel , et millega ennast edasi motiveerida ...

Tõmban praegu ka enda read toidutabelis kokku...

----------------------------------
Kui keegi avastas vahepeal, et toidutabeli nädalad on kõik rist-rästi, siis see ei olnud minu "töö". Ma tõstsin need nüüd uuesti ama tavapärasesse järjestusse tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 18. April 2014, kl 18.45

Tere ka minu poolt!!
Kaalunumber jääb seekord minu poolt andmata, sest olen jätkuvalt reisil ja ei ole kaalu käepärast. Järgmine nädal olen jälle teiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 18. April 2014, kl 20.40

Mr. Boss 91,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. April 2014, kl 23.07

Otsustasin, et ei täida ka see nädal toidutabelit. Proovin peast, peaks ju selge küll olema see kalorite arvutamine smiling smiley
Täna oli kiire päev, õhtul veel sünnipäeval käimine, niiet kcal-te lugemine sassis ja nüüd tulevad super ilmad ka siis pole aega kcal-d lugeda.
Kui halvasti läheb hakkan jälle lugema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 19. April 2014, kl 13.37

Mina vabandan et pole tabelit täitnud kuid meil juhtus nii,et plika jäi raskelt haigeks ..ja veedame paar päeva haiglas. Tulin korraks ütlema,et keegi ei mõtleks,et ma luusi lasen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 19. April 2014, kl 18.53

Merli, saage ruttu terveks ja ära muretse selle tabeli pärast, vaatan, et keegi vist see nädal ei täida.

Meil näitas täna +23 auto termomeeter...no ikka väga kuum oli tööd teha.
Häda kui külm, häda kui kuum.
Igatahes otsisime plätud välja smiling smiley

Süüa väga ei tahtnudki.

Otsustasin, et aitab kohvi joomisest, sai kodust otsa ja uut ka ei osta enam. Kui janu siis joon vett ja kõik.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 19.04.2014 18.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. April 2014, kl 20.58

Tere,
Ongi pühad ja poja sünnipäev õnnelikult üle elatud. Ilm oli super, maal vedasime mulda ja tegime muid vajalikke aiatöid. Toitumine on tõesti aiandusega selline kõrvaline tegevus, ainult vahepeal tundub, et jõudu jääb väheks. Siis võtad midagi.. muidugi ühel hetkel kui perega lauda istuda, siis ei saa valvsust kaotada, et muudkui sööd-sööd ja veel sööd, sest pole nagu saanudki. smiling smiley
Toidutabeli püüan ikka tagantjärgi ära täita nii täpselt kui võimalik.. Eks näeb, kuidas kokku tuleb.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. April 2014, kl 06.41

Väikepäike, minul täpselt sama, päeval pole aega süüa ja siis õhtul kodus...no on natuke ikka käest läinud. Nüüd kui kaloreid ei loe on ikka raskem küll, aga ma ei saa ju eluaeg kaloreid lugeda.
Tänasest proovin ennast kokku võtta smiling smiley

Kuidas teised pühad üle elasid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 21. April 2014, kl 09.58

Minul läksid pühad enam-vähem, veejoomine jäi unarusse natuke. Püüan sel nädalal rohkem liikuda, kui soojad ilmad on. Nii vakseks on siin jäänud, aga eks kevad teeb oma töö, väljas müttamist palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. April 2014, kl 11.41

Tere. Minu pikad pühad kulusid aiatöö ja "sõidus" olemise peale. Arvan, et söömisega väga üle ei ole pingutanud, küll aga sai üks päev vist veniga üle pingutatud winking smiley .... sealtki tuleb ju ohtralt kaloreid.
Üldiselt pean tunnistama, et kui toidutabelit mitte täita, siis ei kipu eriti tihti ka siia foorumisse vaatama. Ma ei pannud need kolm päeva "oma" toidupäevikusse ka midagi kirja ja ei tegelikult ka täna veel midagi üles kirjutanud. Tegelikult pole peale kahe kohvi midagi muud tarbinud ka.
Kuidagi naljakas on see meie duell ilma toidutabelita ... Väikepäike on meil ainus tubli kes seda täidab, aga ta vist on ka ainuke kes kuskil mujal ei täitnud ( ülejäänud meist vist täitsid muidu ju topelt).

Ootame - vaatame selle nädala ära ja siis mõtleme, mis edasi... Tegelikult on mul selline tunne, et peame vist olema valmis laiali minekuks. Arusaadavatel põhjustel nokitseme nüüd igaüks juba rohkem nagu ise... Tegelikult see ju ongi eesmärk smiling smiley ... ja seetõttu pole ka eriti palju ühiseid teemasid , mida arutada. Ma ei tahaks , et see duell jääks ainult kaalutabeliga tavaliseks duelliks mis läheb vaikse hääbumise teed. Kahjuks ei leia ma ka ise piisavalt motivatsiooni, et teid piisavalt palju tagant torkida.... no ja tegelikult , kas ongi vaja winking smiley ... sest ma olen päris kindel , et KMI 21-22 juures istuvad suvelkeidid juba päris kobedalt seljas smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 21.04.2014 11.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 21. April 2014, kl 13.41

Mina küll ei tahaks, et see punt siin nüüd päris laiali vajuks, ikka on tore arutamas ja natuke "aru andmaski" käia. Ma ütlen ausalt, et toidutabeli mittetäitmine on minul seotud mitmete asjadega: esiteks sellega, et olen niigi pikalt seda juba teinud ja teiseks kuskilt toidutarest kulub ainete väljaotsimiseks ikka meeletu aeg, pigem kulutan selle aja mõne põneva retsepti otsimise peale. aga kaalusõbrannadest ei tahaks küll lahku minna sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. April 2014, kl 19.05

Vurr vist ei taha mind tagasi,sest mu nädalatagusest kirjutisest ei teinud ta väljagi, erinevalt teistestmoody smiley Eks ma olingi seltskonna must lammas ka ju.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.