Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. April 2014, kl 20.29

Hatugirl... ma lugesin ikka kõiki postitusi. Ma kahjuks ei lugenud sealt välja otsest soovi "tagasi" liituda. Võtsin seda kui toredat fakti, et vanad duellitajad ikka aegajalt lugemas käivad ja vahel endast ka märku annavad.
Kuna aga meie seltskond on märkimisväärselt kokku kuivamas. Nii osalejate arvu poolest, kui ka kilode poolest ( paljud meist on juba suhteliselt "õhukesed"winking smiley ja seetõttu kipub duell võtma sellise " kaalu säilitamise " kuju), siis ei ole mul hetkel plaanis kedagi kõval häälel hakata meelitama liituma , kui me tegelikult ei tea mis duellist edasi saama hakkab.
Eks meile kõigile ole see toitude üles märkimine erinevatel põhjustel raske... aga kui osad praegused duellitajad tabelit ei täida ... siis oleks mul veider seda nõuda ka uutelt tulijatelt....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 21.04.2014 20.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. April 2014, kl 07.20

Saan täiesti aru, et Vurr tahab lõpetada, siin tõesti vaikseks jäänud ja usun suvel jääb veel vaiksemaks.
Sest olgem ausad, kõigil ju tegemist ja kellel siis aega kaloreid lugeda.
Mina tean, et minul pole kahjuks aega enam toidutabelit täita, lihtsalt tööd on nii palju 9-21.00 teen tööd aias ja kui õhtul jõuan siis olen nii väsinud, et enam ei jõua midagi teha.
Kui te otsustate ikka duelli jätkata ja niisama siin vahepeal muljeid käia jagamas siis mina ära ei kao, käin ikka lugemas ja kirjutamas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 22. April 2014, kl 07.24

Meie tasapisi paraneme smiling smiley Tuju on super, kuna ilmad on võrratult ilusad. Õues palju sahkerdamist
Toitumine korras,liikumine ka..mis veel elult tahta grinning smiley

Olen nõus sellega,et siin muljetamas võiksime ikka käia .. smiling smiley Hoiame seda punti ikka koos ja sügisel kui ilmad koledad siis saame rohkem aega pühendada siia smiling smiley

Seniks aga naudime peaaegu suve ja langetame oma viimaseid kilosid tasapisi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. April 2014, kl 13.03

Eks selle "aja leidmisega " on täpselt nii, et kes tahab ja kellel vaja see leiab selle aja ükskõik mille kõrvat või arvelt. Küsimus on millisele positsioonile on kaalulangetamine oma "tähtsate asjade nimistus" asetada smiling smiley

Ma täiesti mõistan neid , kes ongi harjunud vähe sööma , kes tegelikult juba on normaalkaalus ja kelle jaoks suvega lisandunud 2-3 kilo ei tähenda katastroofi.

Samas minu enda olukord on selline, et kui mina suvel ei jätka, võtan vabalt ( no ütleme, et "pool vabalt" ) , siis võibolla suudan mina ka piirduda 3-4-5 lisakiloga suve lõpuks ? confused smiley Teine variant on minu jaoks jätkata... jätkata.... jätkata. See saab raske olema, väga raske olema. Aga ma tahan seda. Mulle meeldib praegu palju rohkem see mõte, et ma saan suve lõpuks ( suve lõpuni on üle 4 kuu !!! ) ikka paar kilo vähemaks. See tähendaks, et minu "pildis" on 72-73kg vs. 80 !? Ei taha ! Kui ma ei proovi, siis pole mul lootustki. Seega mina tunnen, et pean edasi rühkima ... niikaua kui suudan. Ideaalis läbi suve ja sealt edasi , et järgmiseks kevadeks ideaalkaaluni jõuda äkki smiling smiley Need mõtted mulle meeldivad smiling smiley
Küll aga tunnen, et ma ei taha sellel teekonnal kaasas vedada poolenisti lohisevat vankrit ja lugeda duellist ainult teiste vabandusi, et pole aega, pole aega, pole aega ... ja tulemuseks on kaalutabel poolenisti punane. See ei paku kellelegi motivatsiooni, ainuke mida see pakub on lohutus . Aga selle duelli eesmärk ei ole lohutuse pakkumine. Kes teist käib siin mõttega leida lohutust ? Arvan, et tegelikult mitte keegi smiling smiley Meil on vaja üksteise tuge . Meil on vaja häid mõtteid mida suvel grilli peale panna. Meil on vaja näha, et kõrval olevad duellitajad suudavad ka suvesoojuses ahvtlustele vastu panna ja preemiaks tulevad miinused ...

Võibolla on paljude jaoks see duell ja see toidutabeli täitmine kestnud liiga kaua ja kuna nüüd vajus korraga mitu inimest ära, tõi see kaasa täieliku laialivalgumise smiling smiley
Aga ei ole halba ilma heata.... iga asi on millekski hea. Võibolla ongi meile kõigile midagi uut ja huvitavat vaja, et uut särtsu saada.


Ma ootaks väga , et ka Pipu või KurrNurr näole annaks ja paar sõna sekka ütleks. Pipu, sinul on veel päris korralikult jäänud minna. Mis plaanid/ mõtted Sul on ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 22. April 2014, kl 21.46

Tere smiling smiley
Tegelikult see tere nii rõõmus ei olegi. Täna siinseid postitusi lugedes olin kergelt öeldes nördinud. Juba hakkate pille kotti panema. Ma alles sain alustatud ja juba hakkab asi otsa saama confused smiley Mul veel pikk tee minna ja oleks väga kurb kui peaks otsima uue seltskonna.
See 10 päeva, mis ma eemal olin, on kevad kõigi mõtted mujale viinud ja eemale hoidjaid nii palju juurde tekkinud. Kurb sad smiley.
Mina olen igatahes alles siin olgugi, et vahepeal reisil ära olin. Nüüd pole enam plaanis kuhugi ära kaduda.
Rakse on nüüd muidugi jätkata sealt kus pooleli jäin aga küll hakkama saan.
Vurri sõnasabast kinni haarates, mida panete grillile??? Ma pigem ei grilligi kui sinna midagi maitsvat panna ei ole.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pipu 22.04.2014 21.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. April 2014, kl 09.04

Hei! Mul on ääretult kahju, kui see seltskond laiali vajub. Toidutabeli kohta nii palju, et see oli ju pigem soovituslik ja see, et nii paljud seda täitsid, plusspunktid igaühele endale. Paraku kui ei ole kaaluabi "maksuline" klient, siis võtab toidutabeli täitmine väga pikalt aega ja tõesti, eluaeg ei taha ka tabelit täitma jääda, kuskiltmaalt peab tekkima tunnetus ise hakkama saada. Mulle oleks pigem oluline see, et saame endiselt muljeid jagada, kuidas kellelgi läinud on ja nippe ning uusi retsepte saaks endiselt edasi anda. Mis tuletab meelde, et olengi oma retseptiblogikese unarusse jätnud.. Aga eks igaüks teeb valikud ise, kas kõik või mitte midagi, kes soovib, siis mina olen valmis ikka edasi suhtlema, arusaadav, et suvel on kõigil vähem aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. April 2014, kl 10.08

Tere!!

Ma loodan, et ikka selline rõõmus tere smiling smiley
umbes nagu Tootsil oli see "jah" peris õnnelik, kui ta selle Raja Teele käest kätte sai.. smiling smiley
No mis teha.. ma ise arvan, et mai lõpuni tahaksin küll siin tabelit täita ja suhelda.. Siis tuleb suur suvi, sõidud, puhkused ja vaheaeg jne. tegemised, mis just väga ei soosi paigal elamist. Aga loomulikult, kuidas arvate ja otsustate. Mina jah kuskil mujal tabelit ei täida ja sooviks ikka seda edasi teha. Kui Vurril on muud plaanid, pole parata.. kui nii siis nii..
Võibolla leidub veel "vapraid", kes on veel nõus vähemalt mai lõpuni tabelit täitma ja mitte veel päris kõrvale jääma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. April 2014, kl 11.45

Ma teen toidutabelisse valmis "nädalad" kuni mai kuu lõpuni. Kes soovib, see saab täita.
Ka reedeste kaalunumbrite tabelisse kandmist jätkan kuni mai kuu lõpuni. Numbrid kannan kaalutabelisse nii kiiresti kui võimalik, hiljemalt esmaspäeval.
Jätkame seda duelli "ilma reegliteta" kuni mai kuu lõpuni, kõik hoiavad oma aktiivsust vastavalt "südametunnistusele".

Et toidutabel ei hakkaks välja nägema nagu tühjade ridade "meri". Siis palun andke teada, kelle nimed ma võin täiesti ära kustutada, kes soovib võibolla mõnel nädalal või päeval täita. Need kes soovivad täita, palun leppige ise omavahel kokku, et kas toidutabelit võib täita ka üksikutel päevadel, poolikute päevadega või mismoodi soovite jätkata.

Duell jätkub "vabas voolus" kuni 31.maini 2014.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 23. April 2014, kl 19.03

Mina kahjuks toitutabelit ei täida enam..ma saan suht iseseisvalt hakkama kuid tahan siin ikka jutustamas käia ja arutada asjade üle smiling smiley

Tore oleks sügiseks ikka miinuseid näha kõigi poolt smiling smiley Ja loodan südamest,et me saame hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. April 2014, kl 20.32

Mind võib toidutabelist ära kustutada, pole kahjuks üldse aega seda täita.

Minul läheb teine päev ilma kohvita, kiusatus on suur, aga olen otsustanud ennast kohvist võõrutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. April 2014, kl 10.16

Pipu. Mulle on jäänud mulje, et Sinul on natuke rohkem aega, tahtmist ja vajadust ( nagu minulgi) selle kaaluasjaga veidi tõsisemalt tegeleda. Kas üldises plaanis tunned, et oleks vaja midagi sellist avaliku toidutabeli sarnast , et ennast rohkem kontrollida ? Kuidas sulle tundub mõte toidutabeli suvisest täitmisest (ilmselt küll mitte konkreetselt selles duellis) ?

Mina alustasin eile taas toitude toidupäevikusse märkimisega, aga päev jäi ikka poolikult kirja... pole enam nii tugevat motivaatorit üles märkimiseks. Järelikult, ei ole ma veel valmis täiesti "ise" hakkama saamiseks ja pean võtma ette tugevama motivatsiooni otsimise.

Imetlen teid, kes te ise hakkama saate, tublid olete.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. April 2014, kl 17.31

Mina ei saa üldse hakkama, no nii palju patustamist on, sest keegi ju ei näe smiling smiley
Kirjutasin küll, et mind võib ära kustutada, aga kui veel saab siis hakkan ikka reedest täitma, tahan oma 5 tagasi sad smiley

Ja ei tohi te siit duellist kuhugi minna....saime laiselda küll, võtame nüüd ennast kokku!
Suvi ju alles algab ja nagu Vurr ütles on meil valida, kas suve lõpuks teatud arv kilosid rohkem või vähem. Mina tahan ka ikka vähem smiling smiley
Kuidagi ma pean selle aja leidma, et toit üles märkida.

Kui aus olla siis tunnen toidutabelist puudust smiling smiley tahaks nii näha kuidas teil läheb ja kes suudab ilusti kcal-te piires püsida smiling smiley
Ja sellest tunnen ka puudust, et Vurr ütleks, et Annn mis toimub, alles lõuna ja sul juba kcal-d otsas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 24. April 2014, kl 20.44

Vurr, minul on jah väga vaja sellist toitude ülesmärkimist ka suvel. Praegu 2 nädalat eemal olles on ka homme hommikul tulemus näha. Ja sugugi mitte meeldiv confused smiley
Ma olen super näide inimesest, kes oskab iseennast ära petta ilma igasuguse probleemita.
Nii, et minu ettepanek on siiski jätkata....kuni võiduka lõpuni smiling smiley
Koos on ikka kergem:
Annn, sina old ka paras naljanina grinning smiley. 24 tundi tagasi tõstsid käed üles ja andsid alla . Nüüd hoopis teine jutt tongue sticking out smiley Mul hea meel, et said ise ka aru, et vea teed.
Läheme siis kolmekesi edasi? Võtame oma punased numbrid homme vastu ja siis hakkame tublideks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. April 2014, kl 06.21

Hommik!

Minul täna 60.4(+0.4) aitab naljast, minu motivatsioon, mis vahepeal jalutama läks tuli tagasi smiling smiley
Otsige teie ka oma üles ja hakkame pihta! smiling smiley

Kohvi nälg on mul endiselt suur sad smiley no nii raske on see võõrutamine...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 25. April 2014, kl 06.54

Minu kaal 74,4 et siis -600 .Pole paha nädala kohta vähemalt on allapoole läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. April 2014, kl 07.28

Mina täna 65,8 ehk pluss nädal sad smiley
Tean, et olen kõvasti kommitanud.. ja võin tsükli kaela ajada, aga eelkõige tuleb enda ees ausaks jääda, see ei ole meeldiv..

Annn, edu kohvist loobumisel.. tean, et see ei ole kerge.. mul vaja seda kommidega teha..

Nädalavahetusel olen reisil, püüan pärast kirja panna.
Kõigile mõnusat nädalavahetust!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati väikepäike 25.04.2014 07.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.17

Hei ka minu poolt! Minu kaal trikitab, eile oli 65,6, aga täna 66,1 loodan, et see üleliigne läheb peagi jälle alla. Püüan praegu enesetunde järgi süüa, isutab igasuguse värske järgi, seega teen päris palju puuviljasalateid. Proovin natuke paleot järgida ja piimatooteid piirata, eks näis, kuidas siis tulemused on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. April 2014, kl 14.25

Ja Vurr nii vaikne täna, kas kiire või on tõesti su motivatsioon täiesti kadunud? näen, et oled meie nr.-d tabelisse kandnud, aga kuidas sul läheb?

Väikepäike, tänud! poleks uskunud, et kohvist selline sõltuvus tekib smiling smiley Täna ka sõitsin hommikul autoga ja nägin kuidas tanklas üks poiss auravat kohvi jõi...tundsin kohe kohvi lõhnagi...muidugi oma mõtetes smiling smiley

Merli, sinul aga super tulemus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. April 2014, kl 14.28

Minul samuti pluss. Kaal 75,9 ( +0,2). Õnneks on pluss väike, kuid teisest küljest vaadatuna tähendab see ainult seda, et miinust ei ole. Pole mõtet ennast plussi "väiksusega" lohutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. April 2014, kl 14.33

... ja panin igaks juhuks kana poolkoivad grillimarinaadi, et kui peaks olema aega nädalavahetusel grillida, siis on kapist võtta. Kui pole aega grillimiseks, eks siis praen esmaspäeval panni peal ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 26. April 2014, kl 08.13

Vabandan, et eile ei jõudnud kaalu kirja panna. Oli hullumeelne päev. Hommikul koolis ja õhtul veel tööl. Koju sain alles südaööl ja siis ei suutnud enam midagi kirjutada.
Minul kaal 108,2 ja Mr Boss 91,0
Samuti oli ka söökidega hullumeelne päev. Kui ikka kodus olla ei saa ja jooksvalt asju kirja ei pane, siis lähevad asjad väga kiiresti käest ära. Enda arust oli nagu kõik suht ok aga täna sööke umbkaudselt kirja pannes jäi suu ammuli. Ja siis ma imestan miks kaalu juurde tuleb.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 26. April 2014, kl 22.45

[docs.google.com]



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pipu 26.04.2014 22.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. April 2014, kl 08.20

Hommik!

Mind võib tabelitest ära kustutada. Motivatsioon on mul olemas ja liigun üksi edasi.

Tänan teid, et olite minuga need kuud, teist oli palju abi smiling smiley

Ilusat ja sooja suve teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 27. April 2014, kl 12.17

Ehhhh, jätkan siis vist üksi siin confused smiley Kahju sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. April 2014, kl 09.23

Pipu, tubli oled. Ma ikka kiikan siia foorumisse, aga hetkel olen veidi äraootaval positsioonil. Olen natuke hämmingus ( vist on õige sõna) , et kui kiiresti üks asi laiali valgus ...

Minu üritus toite kirja panna läks vett vedama, no lihtsalt ei suuda (loe: viitsi). Samuti leidsin laupäeva õhtul üles oma piparmündi šokolaadi, eile õhtul ei jätnud ma möödaminnes kätt šhipsipakki pistmata jne... just nii see asi minu puhul läheb. Ma ei hakka teile valetama, et minuga on kõik korras ja , et ma "töötan " usinasti oma eesmärkide suunas. Ei "tööta". Mingi kontroll on veel olemas, aga ... see on ebapiisav. Ma ei teagi, mis ma peaksin edasi tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. April 2014, kl 11.51

Vurr, tore näha, et ma ei olegi päris maha jäetud. Tekkis juba tunne, et jäin täiesti üksi.Mul ja sama, et olen hämmingus. Käisin korra reisil ära ja tagasitulles oli vaikus majas. Ei saanud arugi, mis toimub....
Selle küsimuse peale, et mida peaksid edasi tegema on ainult üks vastus!! Ja sa tead seda isegi, onju nii smiling smiley
Hakka või tänasest sööke kirja panema. See päästab päris palju. Mille pärast siis minul kohe + tuli kui ära olin. Ikka seetõttu, et ``teadsin`` mida söön. Aga tuhkagi. Nii kui kirja panen, nii kaal langeb jälle smiling smiley
Nii, et teeme ülekilodele ära??????

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. April 2014, kl 11.52

Ja veel..Kuidas ma saaksin toidutabeli linki siia lehele tuua, et teda kergem leida oleks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. April 2014, kl 14.39

Tere taas,
Mina ikka ka .. smiling smiley Teeme!!!
Pipul hea küsimus, tahaks ise ka teada..
Püüangi kõik siis kirja panna, mis on küll oluliselt raskem kui kohe või ette, nagu ka olen teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. April 2014, kl 07.23

Käin teid ikka lugemas smiling smiley

Liniki saate nii siia lisada, et võtate toidutabelil selle lehe lahti mida tahate lisada, kopeerite ja siis lisate siia teksti kastikesse nii, et vajutate selle maakera märgi peale, tuleb lahti üks kastike sinna kleebite ja vajutate ok, siis tuleb ette teine kastike kuhu saate kirjutada "Me suudame!" ja vajutate jälle ok, kui olete ok ära vajutanud siis vajutate siin kirjutamiskasti üleval ääres olevale T(värvikuubik all) sealt saate teksti punaseks teha.

loodan, et polnud väga segane jutt, katsetage smiling smiley

Minul läheb muidu hästi täna nägin jälle oma 5 ära.

Vurr, sina tublidus ise, mis siis juhtus...mine aga suvilasse tööle ja ära enam mõtle söögi peale, sa ju tead mida süüa võid...
Vahepeal ongi puhkust vaja, liiga palju ainult toidule mõelda pole ka hea, me mõtleme ennast lukku, elus on tegelikult nii palju muid asju mille peale mõelda.

Iga asi saab ükskord otsa ja iga lõpp on millegi uue algus. Mina tundsin, et on aeg edasi minna ja ma ei suuda enam toidule mõelda ja seda üles kirjutada.
Ainult teie seltskonnast tunnen puudust, toidust ei taha ma enam midagi teda.

Me sööme selleks, et elada, mitte elame, selleks, et süüa....parim lause mida olen söömise kohta kuulnud smiling smiley

Päikest teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 29. April 2014, kl 09.49


Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.