Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 29. April 2014, kl 09.50

Ja ma suutsingi Annn smiling smiley Aitäh sulle!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 29. April 2014, kl 09.51


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. April 2014, kl 10.00

Annn smiling smiley ... läheksin hea meelega suvekodusse ja nokitseks seal vaikselt aias. Ohhh , mõte sellisest õndsast rahus aias nokitsemisest tundub ... jumalik smiling smiley aga kahjuks olen uppumas kõikvõimalikesse lastega seotud aastalõpu eksamitesse- tasemetöödesse, siis koosolekud (koolis , lasteaias, kinnisvaraga seotud ühistutes) arenguvestlused, loengud, trennid, kevadised esinemised laulukooridega, kostümeeritud esinemised emadepäevaks ja siis veel spordi võistlused..võistlused..võistlused smiling smiley Märkmikus on nii palju kohustusi , et .... Eile just mõtlesin, et ma ei tea... see aasta vist ei saa omal kurke kasvuhoonesse pannagi. Kuna mul automaatkastmissüsteemi pole, siis mul ei ole vist nii palju aega kasvuhoone kastmisele eraldada, et seal kurke ka kasvatada. Mul on muidu üsna suur kasvuhoone , aga see aasta vist pean lihtsalt tomateid rohkem ja hõredamalt panema... Aiamaa on ka veel ettevalmistamata... ma ei tea , millal ma seda jõuan sad smiley

Väikepäike. Sa võiksid natuke oma menüüd uurida. Proovida seda näiteks mõnda tasuta portali sisestada, sellisesse mis sulle ka analüüsi pakub, et kui palju valke, rasvu, süsikaid. Ma arvan, et sinu keha töötab täielikul säästureziimil juba ja kuna sa sööd protsentuaalselt vist väga palju süsivesikuid ( palju puuvilju +kommid), siis jääb sul tulemus tulemata. Samuti on sul päris tihti sees selliseid 1000 kalorilisi päevi. Hetkel siis on sul kolme kuu tulemuseks -0,7kg. Usun, et see tulemus ei rahulda ka sind ennast vist ... või oled rahul ?

Pipu. Jah, ma tean mida ma pean/ peaksin tegema smiling smiley Aga ... ma ei leia motivatsiooni üles. Kadus kuhugi ära. Selline tunne on nagu ma oleksin saanud kuskilt suure pahmaka külma vett omale kraevahele ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. April 2014, kl 10.10

Ahh jaaa... ja olge head, ärge käige vanades nädalates oma tulpasid "kokku tõmbamas". Kui tõmmata kokku tühjad ( ilma kirjutisteta tulbad) ei muuda see midagi, aga kui on täis kirjutatud ruudud, siis need moonutavad peale koomale tõmbamist kogu ülejäänud tabeli ära smiling smiley Koomale tõmbamine ja "peitmine" on kaks erinevat "asja". Üks moonutab ülejäänud tabelit, teine ei moonuta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. April 2014, kl 12.11

Hei-hei! No lõpuks on ikka mingit juttu siia tekkinud, tore! Minul läheb hetkel nii et püüan end mitte igapäevaselt kaaluda, vaatan, kuidas nädala lõpus seis on. Nädala sees päeviti kõigub ikka sõltuvalt vee hulgast väga palju. Olin/olen natuke siiani ka tõbine, kuid loodan, et suudan nädala lõpuks siiski miinuse tuua. Palju päikest kõigile südamesse ja Vurr, võta end kokku, ilmad lähevad järjest soojemaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. April 2014, kl 15.19

Minda ajas natuke muigama see "no lõpuks on mingit juttu ka tekkinud......." Täna on teisipäev smiling smiley Kadri, Sina ise kirjutasid viimati reedel , siis kui numbri andsid. Kolm päeva vaikisid täielikult.

Kui igaüks vaikib paar kaks - kolm päeva ja siis kolm rida kirjutab .... no mis "juttu" te siis ootate. Kust see jutt tekkima peaks ?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Usun, et olete kõik aru saanud, et minu motivatsioon kadus koos selle "lagunemisprotsessiga" ja usun, et olete ka sellest aru saanud, et mina ei plaani hetke "nui neljaks" seda duelli oma kirjutistega "toita".
Mind tegelikult natuke häirib, et Merli liitus meiega uuesti ... selleks, et hakata uuesti toidutabelit täitma ja siis nüüd ikkagi ei täida.... no sellepärast, et "nüüd" võib ka niimoodi. Ära ta ju läks just sellepärast, et tal ei olnud aega meiga jutustamas käia. Ei ole ta ka peale tagasitulekut mingit aktiivsust üles näidanud. Kas ma eksin ? Arvan, et mitte.
Kadri võttis kätte ja sujuvalt hakkas oma toidutabeli täitmise kohustusest "välja vingerdama". Alguses kadusid tabelist kogused, siis tulid erinevad ettekäänded üks nädal, siis teine ja siis kolmas nädal.

Annn, sinuga oli meeldiv koos duellitada. Täitsid toidutabelit täpselt nii nagu loogiline oli ... sul olid alati kogused kirjas ja kõik oli alati must-valge. Ei olnud sul vaja pidevalt mingeid "vabu päevi" vaja jne. Olid aktiivselt abis teiste utsitamisel jne. Tubli olid, aitäh Sulle selle panuse eest, mis sa selle duelli õnnestumisse panid ning respect Sulle selle eest, et oskasid ka viisakalt asja "lõpetada". Nii nagu me alguses kokku leppisime.... kellel aega ei ole , läheb ISE ära. Aitäh Sulle !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 29. April 2014, kl 17.35

Mind ajas lausa naerma mitte muigama, et lõpuks juttu tekkinud grinning smiley . Ma vahepeal olin juba päris üksi siin ja päris kummaline oleks olnud ise küsida ja vastata.
Aga see on küll tõsi, et sina Vurr oled selle duelli hing. Oskasid asju käigus hoida. Nüüd kui eemal oled, siis on siin täielik vaikus. Ja ma täiesti mõistan sind, et pettunud oled duelli lõpptulemuse pärast. Ja õige kah, kaua sa ikka jõuad üksi seda karavani enda järel vedada.
Tunnen sinust suurt puudust Vurr. Loodan, et leiad oma motivatsiooni siiski ükskord üles ja tuled tagasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. April 2014, kl 21.37

Tere Kõigile,

Vurr.. aitäh.. oleme nüüd kõik saanud siin omale paraja mõõduga..

Lihtsalt lisan täpsustuseks omalt poolt, et hommikujooksu ja muu füüsilisega on kehakuju muutunud. Mis näitab, et kilod ei ole ainuke näitaja, kuigi jah, loodan, et mai kuuga lisandub veel langevat kaalu.. ja minu geenitesti vastusest selgus, et süsivesikud on minu jaoks sobivamad kui valgud alla võtmisel.. Loomulikult, olen nõus, mitte kommid..

Ja ikkagi- kõigile rõõmsat meelt, soovi positiivseks ja väärikaks jääda!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 30. April 2014, kl 10.28

Minu lause ei olnud üldse halva tähendusega mõeldud. Ma arvan, et olen piisavalt palju kordi põhjendanud, miks ma toidutabelit ei täida, ei hakka neid põhjuseid enam uuesti üles lugema, kes tahab halba näha, näeb seda nii või naa. Võtsin kätte ja hakkasin vingerdama? Kas Sa, Vurr, pole mõelnud, et see oli minu viis järk-järgult proovida iseseisvalt hakkama saada? Kordan veel kord, et tabeli täitmine pole selles duellis olnud kohustuslik, vaid soovituslik. Grammilisi koguseid pole seal olnud põhimõtteliselt algusest saati, kuna ma lugesin süsiveikuid ja alles lõpus viimased paar nädalat, kui tegin toortoitumist ja oli "üleminekuperiood", siis jälgisin muud. Kurb on lugeda, et Sa minusse nii negatiivselt suhtud, alguses ma seda ei täheldanud, mul oli teiega siin väga tore aeg, aga ilmselt kui ma olen siin nii vilets tabelitäitja ja suhtleja olnud, siis pole siia enam oodatud. siiski hoian kõigile pöialt ja kuna kaalusin täna üle mõne päeva, siis märgi mahajätmiseks kirjutan siia ka, et hetkeseis on 65,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 01. May 2014, kl 06.33

Ma käin ikka vahel lugemas mis siin kirjas aga pole nagu kunagi midagi öelda olnud smiling smiley Ja enamus ajast veedan õues siis ju ei saa arvutisse tulla ja juttu ajada . Arvan ,et enamus meist on samas olukorras. Minul igatahes mott laes ja lasen täiega. Hetkel isegi kaal langeb ja olen super õnnelik

Eile käisin shoppamas ja ime ime ma ostsin endale M dressid smiling smiley Ma pole vist 15 aastat M suurust kanda saanud

Kuid ära kurjusta Vurr smiling smiley Me kõik oleme olemas lihtsalt igapäevaselt pole aega kribada

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. May 2014, kl 08.23

...no jah... mis ma öelda oskan... see see asja "point" ongi, et ainult lugemas käimisega on raske teisi duellitajaid toetada... aga kui ei ole midagi "öelda" ... siis ei ole ...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 01.05.2014 08.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. May 2014, kl 05.55

Minu kaal 75,9 (0). Uskumatu, et niigi hästi on. Minu menüüsse on mahtunud ka mikrolaineahju pitsaviilud ja kanabaqette ( mõistust oli ikka nii palju, et lõikasin selle pooleks ja teise poole surusin mehele). Kuid siiski... miinust pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 02. May 2014, kl 08.52

Tere! Minul täna palju põhjust rõõmustamiseks. Kaal näitab 2,5 kg vähem kui eelmine nädal (105,7). Siit siis moraal....pane söögid kirja ja kaal langeb. Nii nagu omast tarkusest tegutsema hakkan, on + platsis.
Ilusat päikeselist päeva!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 02. May 2014, kl 08.54

Vurr, miks ma sind ikka toidutabelis ei näe???

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. May 2014, kl 12.03

Tere,
Minu kaal täna 65,1kg. Igatahes palju parem tulemus.

Pipul ikka väga super tulemus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. May 2014, kl 08.25

Minu kaal 74,1 ehk -300gr. No ma suutsin enda ilusa languse üleeilsega ära rikkuda :/ Ah mis seal ikka elame vaid korra smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. May 2014, kl 13.31

Pipu... Väikepäike ... kas olete toidutabeli täitmisest loobunud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. May 2014, kl 15.19

Jah, tõepoolest, aeg läheb ruttu ja päevad on kiired.
Aga loobunud ma ei ole, seda päris kindlasti.
Teatan, et jätkan siinkohal ise ja tänan teid kõiki meeldiva seltskonna eest.

Soovin kõigile edu ja tahtejõudu soovitud tulemuste saavutamisel!!!

Kaunist päikeselist kevadet ja suve!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. May 2014, kl 11.58

Väikepäike, kõike paremat ja ilusat kevadet / suve Sulle !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. May 2014, kl 12.09

Kas ma sain Kadri poolt 7 päeva tagasi postitatud kirjast õigesti aru, et Kadri ei jätka enam siin duellis ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. May 2014, kl 22.23

Kahjuks küll, sest selliste tunnetega ei ole mõtet jätkata. Lahkun siit tundega, et lihtsam on alati hukka mõista kui mõista. Kõike head teile ja tänan koosveedetud aja eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. May 2014, kl 06.47

Oh, Kadri, mis sa mossitad... ise ütled midagi valesti ja kui Vurr räägib nii nagu asjad on siis...
Lase vabaks...nagu öeldakse smiling smiley

Siin duellis meeldiski mulle Vurri ausus... ei mingit nunnutamist smiling smiley

Vurr, kuidas sul muidu läheb? kas oled moti üles leidnud?
Ja teised ka, kuidas läheb?
Minu läheb normaalselt...kaal seisab, aga kui aus olla siis olen patustanud päris palju ja imestan, et kaalu pole juurde tulnud. Kui ükspäev läheb rohkem käest siis järgmine päev püüan hoida. Niipalju on mul kalorite lugemisest kasu olnud, et säilitada kaalu oskan, kui allapoole tahan siis pean ikka lugema hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.27

Omapärane on seda tühjust lugeda smiling smiley Ma ei saa aru, et kas ma võin sellisel kujul nagu see duell siin meil "tiksub" selle asja nüüd " "lukku panna" ? Viimased "olijad" ei ole otseselt märku andnud, et "aitab sellest naljast", samas ei ole keegi ka enam midagi kirjutanud. Kas te ootate, et mina paneks asja "lukku"? Või mis teil on mõttes ... ?
Kuidagi nii veider on siin see olukord ...

Toidutabeli panin ma kinni. Mul ei ole mõtet "mittekellegi" jaoks iga nädal uut üles riputada smiling smiley

Nüüd siis minust... Terve see nädal olen hommikuti kaalust mööda kõndinud sellise näoga, et seda ei ole olemas. Kiiresti omale kohvi teinud ja siis tõdenud " et, nüüd pole enam mõtet kaaluda, sest mul on juba kohvi joodud" smiling smiley ... alateadvuslik vältimine koos ettekäändeks otsitud põhjendusega. Täna hommikul siiski sundisin ennast ( peaaegu vägisi) suuna kaalu poole võtma. Tulemus, nagu arvata võisin, oli kole pluss. Ma ei teagi, ma vist ei taha seda siinkohal üldse välja hõigatagi ... las ta siis jääb ainult minu hinge kriipima ja teistele uudishimu tekitama smiling smiley ... tegelikult on ju põnev, eks... kuidas üks, enne nii tubli inimene, lihtsalt ennast uuesti paksuks sööb cool smiley
Ok, peale kaalumis mõtlesin, et nüüd oleks vaja minna ja anda foorumisse üks lubadus ... et võtan ennast kokku ja hakkan uuesti eesmärgi suunas rügama ... on juba mitu nädalat hea ja parema seltsis "mõnuletud". Siis aga mõtlesin, et mulle ei meeldi inimesed kes annavad tühje lubadusi. Seepärast ei meeldi mulle endale ka anda lubadusi mida ma ilmselt täita ei suuda....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. May 2014, kl 09.44

Tere! Ma ei mossita, ma pidasin mittemõistmise all silmas seda, kui ma põhjendasin korduvalt, miks ma tabelit ei täida ja siis sain vastulause, et ma "sujuvalt viilisin ära" nagu mismõttes?

Vurr, mul tekib küsimus, et kelle jaoks või mille pärast sa seda kaalulangetusprotsessi läbi viid? Kas selle duelli pärast või iseenda jaoks? Ma saan aru, et kohati on raske end sundida, aga no kokkuvõttes, mis on asja eesmärk? Mis on ajendanud Sind järsku loobuma? See, et teised püüavad märkimata hakkama saada, ei tähenda, et Sina seda tegema peaksid, kui Sa selleks praegu valmis pole. Võta end nüüd ometi kokku ja vaata tõele näkku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. May 2014, kl 11.24

Kadri, usun, et võtangi ennast varsti kokku, vaatan tõele näkku ära ja siis asun uuesti tegutsema. Loodan, et leian mõne omasuguse , kes vajab pidevat "tegevust" ja kasvõi " duelli jaoks" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. June 2014, kl 07.38

Hei, kadunud hinged!

Kuidas teil läheb?

Kas käib veel mõni siia ka piilumas, mina ikka käin vahepeal.
Minul läheb normaalselt, ei hästi ega halvasti, sest kaal seisab, 1kg üles ja siis jälle alla. Oma 60kg juurest ma ikka minema ei saa smiling smiley

Tegelikult on see aeg ilma kaloreid lugemata olnud minu jaoks müstika, sest olen söönud kõike mida hing ihkab, saia, saiakesi, kartulit, makarone...kõike seda mida ma vältisin kaloreid lugedes ja mis mulle süümepiinu tekitasid.

Minu järeldus on see, et kõik on ikka mõtlemises kinni, mida rohkem söögile mõtled seda rohkem see värk kõik võimendub.... Kui ma mõtlen muudele asjadele siis ei tule mulle söömine meeldegi ja vahepeal haaran mõne ampsu.

Elada on vaja mitte mõelda söögi peale, oi mulle meeldib see lause mida keegi kunagi ütles:
Me sööme selleks, et elada, mitte elame selleks, et süüa!

Ilusat suve teile! Loodan, et te pole oma kilosid tagasi söönud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. June 2014, kl 09.08

Tere ka minu poolt,

Minagi vaatan siis aeg ajalt ringi. Aitäh Annn, et kirjutasid..

Minu kaal on valdavalt 64 ringis ehk nagu Annnilgi kõigutab + ja - vahepeal. Minu olemine on positiivne, teen ikka oma hommikujooksu ja õhtupoole proovin leppida vähesega. Keha teeb üldiselt koostööd ja enamasti saame hästi läbi smiling smiley

Kõigile tervitused, rõõmsat olemist ja kerget suve jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 01. July 2014, kl 19.39

Tere!

Kas see duell siin veel ikka tegutseb või pigem välja surnud?
Ma liituks heameelega, sest üksi ei saa kuidagi hakkama. On küll toetav elukaaslane, aga pole niiöelda võistlus momenti kaalu osas. Duellitamine annab kõvasti motti juurde..
Muidu ka kogu aeg viilin.. Viimased nädalad kogu aeg viilinud.. Ma siuke harrastussportlane, et kui vihmane ilm on, siis ma ikka nina välja ei pista ja kuidagi pole suutnud end kokku võtta, et klubisse vedada aeroobikasse või jõusaali. Toitumine ka paigast ära täiega..
Ning mul on seatud päris suur eesmärk.. Oma sünnipäevaks - mis on õnneks päris aasta lõpus, terve trobikond kilosid maha raputada.. Algul nagu edenes, aga siis hakkas jälle tõusma ning saanud tagasi mõnedki kilod. Õnneks mitte päris kõike, millest alustasin..

Päikest,
Kadi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. July 2014, kl 20.24

Kidi, kahjuks jah on see duell lõppenud, küsisin lihtsalt kuidas teistel läheb ja sellepärast tõusis teema ettepoole smiling smiley
Loodan, et leiad endale sobiva duelli, sest tean, et alustada on üksi raske.

Väikepäike, mul nii hea meel sinu pärast, tubli oled, teed jooksu ja saad oma kehaga läbi smiling smiley

Nii tahaks teda kuidas teistel läheb smiling smiley Tänud ka sulle Väikepäike, et kirjutasid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 10. July 2014, kl 10.04

Annn, kirjutasin sulle erakirjades vastu ka. Käin siingi vahepeal uudistamas nagu sinagi. Eelmise postitusega olen mina täiesti nõus. Eriti nüüd suveajal tahaks rohkem väljas olla ja hullata, minulgi ununeb söömine vahepeal täielikult. Peale selle on suur isu ainult värskete asjade järgi, kuid kui näiteks krõpsude isu peale tuleb siis täiesti süümepiinadeta söön neidki.
Palju vabam tunne on, sest ei mõtle iga söögitegemise ajal, mida süüa ja palju kaloreid milleski on. Näksimine on kõvasti vähenenud ja oskan piiri pidada.
Selline vist ongi ühe kaaluprobleemideta inimese elu.

Lõpetuseks lisan, et kaal on langenud 59.6kg peale, olen enesekindlam ning numbriga täiesti rahul nagu ei tahakski enam kaalust alla võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.