Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.08

Sandra72, PALJU ÕNNE!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.16

Sandra72, mu igapäevane lõuna tuleb ka Kaubamaja soojaletist või siis salatiletist winking smiley
Tuleb õigeid asju valida. Unusta kotletid, kastmed ja hapukoore-majoneesised salatid. Söö korraliku liha, mis seal ka olemas: kana, kala.... ja eriti head on need magustšilliste köögiviljadega :p
Toorsalatitest on väga head ja vürtsikad need pakendatud Korea salatid. Ehk siis mida rohkem toortoitu seda parem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.36

Aitäääh F! spinning smiley sticking its tongue out

Ursull, tänud! Vürtsid on ka minu lemmikud! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: käps3k
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.19

Ei teagi, kas see pikalt kestev külm või mingi muu põhjus, aga mul peale mitut nädalat püsimist hoopis pluss. Söögiisu ja väsimus on mõlemad meeletult suured. Võitlen siin terve nädal söögiisuga ja saan 700g plussi- see ei ole aus confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.24

-0,2....Ma olen tegelikult tõsiselt õnnelik, et üleüldse miinust näitas see kaal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.26

Palju õnne sulle, Sandra 72!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.50

Õnne, Sandra grinning smiley Naudi siis uue aasta algust ikka mõnuga!

Minul on õnneks sel nädalal jälle miinus, kuigi nädal algas suure plussiga. Eile õhtul nägin kaalul üle pika aja alla 65kg. Ülimõnus tunne oli, aga et kõik ikka aus oleks, siis siia lisan ikka tänase kaalu. 300g läinud. Loodan, et plussi nädal ei tule veel niipea.

Võin seda öelda, et sel korral olen ikka väga tubli olnud. Varasematel kordadel, kui kaalu olen langetanud, olen alati palju sõpradel külas käinud ja sealt on siis alkoholi ja snäkkide arvelt tulnud palju ülekaloreid ja siis lõin järgmisel päeval käega ja alustasin uuesti, aga tuli ette, et sõin trenni kalorite arvelt natuke rohkem. Jõudsin küll 64.7 peale välja, aga väga aeglaselt ja vaevarikkalt. Suvi ja grillimised muidugi ei teinud mulle kaa mingeid teeneid ja sügisel käisin paaril reisil. Ei mäletagi täpselt, aga nov lõpp/ dets algus läks kaal kaa katki ja koolis oli stressirohke aeg koos eksamitega ja siis lõin üldse käega ja maiustasin. Ja siis pühade lõpuks olin nagu õhupall. Peale kogu seda tralli tundub, et mul on tõsi ikka väga taga lõpukssmiling smiley

Piia sa oled ikka nii tubli olnud. Kõik teised kaa ikka.
Jõudu kõigile nendest nädalavahetuse ahvatlustest eemale hoidmiseks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.51

Tere kõigile!

Sandra72, palju õnne!!!

Mul on nulliring, endiselt siis 91 kg. Esimene kuu mul kaalukaotamise mõttes pole justkui edukas olnud, kaotasin vaid 0,2 kg. Lohutan end, et vähemalt olen stabiliseerinud selle õudsa kaalutõusu ja see ka juba midagi. Olen siiski kindel, et ühel hetkel hakkab ka minu kaal allapoole vuhisema smiling bouncing smiley Tundub, et pean ikkagi toidupäevikut täitma hakata. Mõtlesin, et saan ilma hakkama, aga ilmselgelt eksisin selles. Tüütu on toitu kaaluda, kuna unustan eda teha ja kui midagi suurem kogus valmis teha, siis on seda 1 portsjonit jube jama välja rehkendada. Igal juhul luban homsest alates korralikult toidupäevikut pidada. smileys with beer

Kuidas teil veejoomisega praeguse külmaga läheb? See ka ju oluline kaalulangetamise ajal. Ma pean ikka sundima ja meeles hoidma, sest janu kui sellist eriti hetkel ei teki (v.a. peale trenni). Teed ka palju juua ei taha.

Häid miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.46

Nii nõme, +0,4kg olemine on haiglane, nohu-köha, vett ei taha praegu üldse ja tulemus on käes. Aga pean tunnistama, et olen ka patune, magusast pole haigusest hoolimata mööda käinud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 31. January 2014, kl 15.28

Aitäh heade soovide eest! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 31. January 2014, kl 15.49

Niisiis, 600 gr eelmise nädalaga võrreldes läinud nagu niuhti (nojah, pole siin miskit eriti niuhti). Jube ikka, kuidas kaal kõigub- just kirusin, et esmaspäeva hommikul oli 90,4 ja täna siis 88,6 kg.
Minu trenn koosneb tänu külmadele ilmadele hetkel vaid kahest tunniajasest uisutamiskorrast. Söömises olen tubli olnud, ei aja valimatult kõike endale sisse. No aga see õhtune söömine - niikui koju jõuan, nii hakkab peale... Siit amps ja sealt tükk. Panin endale väikse vahe-eesmärgi - veebruari lõpus ühele ülipidulikule vastuvõtule minek, no sinna võiks ju umbes vaid 87 kilosena minna smiling smileysmiling smiley
Keegi küsis siin kunagi eesootavate sündmuste kohta, milleks üritatakse hea välja näha - minul oleks see siis tütre gümnaaiumilõpetamise juunis- meie võistluse lõpupoole ja suve lõpul reis Gruusiasse.(veidral kombel tahab mu kallis kaasa juba mõnda aega just sellesse riiki minna - no mis seal ikka, saab ta siis 20.pulma-aastapäevaks selle reisi (koos minuga loomulikult). Kui ma aga seda reisiprogrammi vaatasin- oi need õhtusöögid ja veinikeldrid jmt... Tundub, et septembrist on jälle põhjust siia vaadata (nüüd sülitan kolm korda kolm korda üle vasaku õla)...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. January 2014, kl 18.51

Loodan, et keegi ei pahanda, kui veel oma kaalu muutsin tabelis. Täna ju võib eks? winking smiley
Tulin töölt koju ja ei suutnud silmi uskuda, et kaal näitas veel väiksemat numbrit, kui hommikul. Eks asi oli selles ka, et hommikul käisin pärast kaalumis vetsus.

Iššššand kui õnnelik ma olen täna! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 31. January 2014, kl 19.05

Noh muuta ju võib, kuid tegelikult on õigem see, mis sa hommikul kaalul nägid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. January 2014, kl 19.26

Eks nädala pärast lihtsalt raskem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. February 2014, kl 08.51

....ja täna hommikul oli veel vähem, kui eile winking smiley
Loodan, et püsib ka ja saan ka järgmine reede ilusat numbrit näidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. February 2014, kl 08.56

TABEL!!!

Toon, seda veidi lähemale jälle. Homme teen numbrid punaseks, kes pole selle nädala andmeid lisanud. Hakkavad tasapisi tekkima esimesed kasutajad, kes pole 3-4 nädalat oma andmeid lisanud.
Jaanuarikuu kõige tublim on meil olnud siis Piia37!!!
Võistluse esimene kuu alles läbi ja 5 kuud veel pingutust ees. Varsti kevad käes ja siis saab õues rohkem liikuma hakata winking smiley
See nädalavahetust, minge suusatama, sest ilm on soojem ja täna öösel tuli ju lund ka juurde. Kes ei suuska, need lihtsalt kõndigu pikemaid ringe ja nautige ilma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. February 2014, kl 17.32

Tere!

Ma olen terve nädalavahetuse suusatanud. Nii mõnus tunne ja nii läbi olen omadega. Pikali asendis on tunne nagu jätkuvalt suusataks smiling smiley
Niiiii väga tahan reedeks ilusaid numbreid öelda....pliiiz, pliiiz, pliiiz! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: mery
Kuupäev: 02. February 2014, kl 19.12

Tere!

Mul päris häbi: ei ma viitsi ei suusatamas ega trennis käia. (Õnneks praegu kaal ikka tasapisi langeb). Need foorumi pealkirjad siin inspireerisid mind hoopis ajaviiteks luuletama.
Loodan, et meiega nii ei juhtu nagu selle optimistliku kaalujälgijaga. Jõudu ja jaksu kõigile!winking smiley



Optimisti aastaring.

***
Mis siis, et jõuluks olen paks.
Kui jõuluvana kaalu toob,
saan jaanipäevaks kergemaks
ja juuliks jälle rannavormi.
Ees mind ootab sügisjooks
veel enne sügistormi.

Kui olen tubli treenima,
võin ennast nats premeerida.
Tean ju täpselt, mis mul arus:
mõned kilod kogun talvevaruks.

Ei ma iial anna alla:
kaalus juurde, kaalust alla...
Vahel ikka kaduda võib jaks.
Mis siis, et jõuluks olen jälle paks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 02. February 2014, kl 20.08

Hahaaa... Äge luuletus! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 02. February 2014, kl 22.14

Jeesus, kui lahe luuletus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 02. February 2014, kl 22.36

See luuletus käib vist pea kõigi kohta siin grinning smiley Minu kohta kindlasti grinning smiley

Mina sõin eile šokolaadi ja jõin õlut. Mitte korraga muidugi, enne šokolaad ja pärast õlu. grinning smiley Kaloreid sõin ikka korralikult üle. Eks ma siis sel nädalal maadlen eile tehtud lollusega ja loodan reedeks ikka graafikus olla ja väikese miinuse tekitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. February 2014, kl 06.32

Väga andekas, Mery!
Aga ise ei tahaks küll selliseks optimistiks saada.
Mul oli väga värvikirev nädalavahetus-sai tantsimas käidud koos kolleegidega,tantsisin nii,et pesu ka seljas läbimärg ja eile veel terviserajal kõnni ajal polnud häda midagi,ainult magamatus andis tugevalt tunda,lõunal magasin ja pärast uuesti ärkamist,jube,nagu puuhobune olen(pole tegelikult välja tantsimas käinud juba väga kaua aega).Kõige rohkem teeb liiga aga kael ja kukal,eks ma sain vist mingi hetk külma.Toiduga ei liialdanud,küll aga ei puudunud lauast alkohol.Ja loomulikult on tulemus hetkel tabeliga võrreldes plussis,võib olla on ka tegemist lihasmassi teemaga ja naisteasjades koos korraliku välja puhkamiseta.Igal juhul alla ei anna ja loodan reedeks ikka juba 97 peale saada,olgu siis kasvõi 97.9the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 03. February 2014, kl 08.58

No ei ole mitte midagi teha... ka sel nädalal ei tulnud mul miinust... aga õnnelik olen sellegi üle, etk una oli see vinge nädal kus kõht tundub ainult paisuvat ja keha hoiab vett kinni siis hea et niigi läks =)
nädalavahetusel sai muidugi patustatud... trennis käisin ka aga kui õhtul peale trenni kell 9 veel liha sööd siis ilmselt ei saagi hommikuks kuidagi kaal normaalset numbrit näidata... grinning smiley

igaljuhul sel nädalal on mul kindel plaan 6-ga algav number kätte saada =)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. February 2014, kl 11.19

Nädalavahetusega suutsin kilo veel alla rebida, aga see küll krt püsima ei jää kui täna tööle tulles avastad oma laualt kringlitüki, mille sõbralik kolleeg on sulle poetanud.
Lisaks on 3 inimesel sünnipäev ja õnnitluste käigus pakutakse loomulikult kõike head ja paremat. Sõin tüki kohupiimakooki ja kringliga vaatan jätkuvalt tõtt.
Vaatan, kaua ma suudan.
Täna teen trennist puhkepäeva, sest nädalavahetusel sai end piisavalt piitsutatud. Kokku sai 17km suusatatud, mis algaja kohta on mu meelest täitsa hea tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. February 2014, kl 14.58

Kas keegi teab,millal jääaeg teedel lõpebconfused smiley,täna ei saa väljas üldse normaalselt liikuda.Kohe varahommikul välisuksest väljudes käisin pikali nagu 5 kopikat,1 suur jääväli on kõik...Aga see tõmbab normaalsele kõnnile kriipsu peale ja ujuma ei saa ka hetkel minna...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 03. February 2014, kl 15.50

Ma olen siit nüüd paar nädalat eemal olnud. Kaalud küll märkisin tabelisse, kuid lugeda ei jõudnud. Nimelt käisin "teil" Eestis külas talve nautimas. Tegin endale tiheda sõprade ja sugulaste külastusgraafiku ning lund üritasin ka lastega koos võimalikult palju nautida. Algul oli entusiasm suur, kuid lõpuks hakkasin sellest kõigest väsima. Eriti, kui hommik algab külmas toas, terve päeva küta ja paki ennast, elamine kõik kohvris ja autod hommikuti käima ei lähe. Nüüd oleme rõõmsalt kevad-sügiseses kesk-euroopas tagasi. Täna on esimene päev, kus saan omaette olla. Kahjuks ei ole motivatsioon veel tagasi. Väga palju aitas teie tekstide lugemine ja üritan nüüd ennast jälle käsile võtta. Eestist sain kätte ka oma tellitud sammulugeja. Õega tegime väikese tabeli, kuhu motivatsiooni mõttes oma igapäevased sammud lisama, et kerge võistlusmoment tekiks. Kuidas ma samme siia treeninglehele saan lisada. Seal ju võimalus tundides trenne lisada. kuid terve päevast aktiivset liikumist ei saagi kuidagi kirja panna? Lisaks teie tekstidele tellisin endale Magnetic Twisteri. Mees veel paar nädalat Eestis ja saab mulle selle siis järgi tuua. Hea, kui oleks kodus mõni kasulik vidin, mida nt teleka ees kasutada saaks.
Nüüd võtan end kokku ja lähen jalutan natuke õues winking smiley
Meile kõigile jätkuvat jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. February 2014, kl 16.15

Kõndimised saad treeningu alla panna, aga ajaliselt mitte sammudena. Seega pead välja arvutama palju samme sa tunnis teed keskmiselt.

Mis selles Manetic Twisteris head on? Võimalik, et hästi loll küsimus, aga ei tea sellest midagi. Kas on mingeid konkreetseid tulemusi ka näidata, et see parem on kui tavaline graatsiaketas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 03. February 2014, kl 18.16

smiling smiley Nädalavahetus veedetud vanaema sünnipäeval ja sõbranna seltsis! Tunnen end hästi ja käisin juba uusi teksaseid proovimas, sest -8,7 kilo on minu eelmised teksad kõigest natukene suureks jätnud grinning smiley
Hetk tagasi sõim mehe tehtud ülimalt head ahjuvormi ja enne seda käisin 7,5 km pojaga kärutamas. Üle väga pika aja oli täitsa ideaalne ilm enda väljaajamiseks winking smiley Ilusat nädala algust teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. February 2014, kl 19.23

Mõtlesin,et proovin täna Ursulli soovitatud salati ära,aga siis tegin hoopis tükkis sedapidi,et viilutasin pool kooritud õuna,ühe avokaado,peoga jääsalatit,umbes sama koguse värsket kurki,lisasin krevette ,kirsstomatit ning maitsestasin sidrunipipraga ja segasin läbi.Mulle maitses superhästi,toidupäevikusse märkisin iga toiduaine kogus eraldi ja kaloreid andis vähe,lubasin kõrvale ühe ämma tehtud hakkliha-riisipiruka,mille kastsin eriti madala kalorisisaldusega majoneesi ja magustoiduks oli mul omal küpsetatud vähese rasvasisaldusega kohupiimast ja maitsetatud jogurtist ja kodusest maasikamoosist pärmilehttaignakohupiimakook.Ja lõpptulemus,õhtusüügi lubatud kalorid 499 ei tulnudki veel täis.Aga kõhule oleks justkui pai tehtudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: koovike
Kuupäev: 03. February 2014, kl 21.02

merete, minul on nii kodus kui tööl 300-ne klaas veejoomiseks. Panen klaasi sidruni- või veel parem, laimiviilu või hoopis koorega apelsinikettapoolikud, peale valan kuumapoolse sooja vee ja joon seda, teeb seest soojaks ja on organismile sõbralikum, talvel on selline jook ideaalne, aga suvel tahaks ikka külma vett.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.