Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 03. February 2014, kl 22.50

Ma olin täna lausa nii usin, et kõndisin kokku 20000 sammu ehk 12,6 km. Hommikul tõotas tänane päev küll tulemuste osas masendav tulla, aga vot siis, läks hoopis veel paremini, kui muidu.
Magnetic Twisteri kohta ei oska veel täpsemalt midagi öelda, proovingi ära ja saan ehk teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: käps3k
Kuupäev: 04. February 2014, kl 00.56

Kahju, et siin laikida ei saa, luuletajale korralik aplaus minu poolt. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2014, kl 06.18

Jõudsin täna lõpuks oma eesmärgi joonele järgi, mis tahtis eest minema panna. Oi kui hea tunne on graafikus olla. 54% siis eesmärgist juba saavutatud ja umbes 11kg vaja veel pingutada Jaaniks alla saada. Uhhh, see tundub raju number olevat, aga hetkel veel 4,5kuud aega, aga ikkagit so much perssure!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: mery
Kuupäev: 05. February 2014, kl 19.16

the finger smiley
käps3k kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahju, et siin laikida ei saa, luuletajale
> korralik aplaus minu poolt. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. February 2014, kl 19.55

Peale nädalavahetust mu kaal tõusis natuke ja nüüd seisab. Motivatsioon õnneks kaduma hakanud pole, aga tegelikult pole sellele hetkel aega mõeldagi. Mul nüüd Kaks nädalat tihe graafik, töötan vabade päevadeta järgmise reedeni ja siis selgub kuidas see kõik kehale mõjus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2014, kl 20.29

Tegin täna endale MyFitnessi liitumise ära. Seal sõbrakuu soodustused. Kuna see mul ületee kohe astub töölt, siis hea päeval käia korraks trennis ja siis tööle tagasi.
Eriti hea on veel see, et õhtuks on lisaaeg enda jaoks nagu maast leitud ja täna tunnen pärast päevast trenni eriti energiliselt, et läheks teeks õhtul ka mingi trenni ära.
Usun, et vahest nii hakkangi tegema, kui väga tubliks hakkan winking smiley
Eile oli ka väga intensiivne ujumistrenn. Polegi vist nii intensiivne ennem olnud. Tegelt tööl igasugu kammarajura ja eks ma siis uhasin seal, et see paha energia kõik välja saaks ja sel ajal kui teised 1 otsa ujusid jõudsin 2 kuni 2,5 otsa ujutud. smiling smiley
Nii, et jälle üks hea nipp kuidas oma viha kasulikult välja elada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 07. February 2014, kl 09.48

Tänane kaal on küll väiksem, kui eelmise nädala oma, kuid see ei ole vähem, kui üleelmine. Eelmine nädal võtsin siis reisi lõpuks hoopis juurde ja ma ei ole sellest reisiväsimusest veel taastunud ning kaal ka ei taha langeda. Lisaks olen hakanud rohkem liikuma, igapäev olen ilusasti 10 tuh sammu ära teinud ning eile käisin esimest korda zumbas. Kuna ma ei jõudnud väga korralikult süüa, siis oli peale trenni üsna raske olla. Ootan juba meest koju, et saaksin vähemalt nv hommikuti kauem magada ja ennast korralikult välja puhata. Mul on väsimus ja kaal otseses seoses. Alla õnneks ei ole andnud, usk paremasse tulevikku on olemas ja liigutan ennast ikka edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 07. February 2014, kl 10.48

Jeiii! Olenemata suurtest sünnipäevapidustustest on kaal ikkagi 500g langenud eye popping smiley! Selle üle olen üliõnnelik, sest kartsin tänaseks suurt plussi smiling bouncing smiley

Kokku siis 4 kg kehalt kadunud ja seda pmst kuu ajaga! Kui nii jätkub, siis saab jaanipäevaks püstitatud eesmärk kindlasti saavutatud! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. February 2014, kl 12.00

Mina selle nädala enda tulemusega väga rahul smiling smiley
Eile tegelt oli juba kaalul ees 83, aga täna siis just selline tulemus.
Olen see nädal tõesti tubli ka olnud. Pingsalt jälginud toitumist ja üritanud pärast kl 18 mitte enam süüa.
Vahepeal olen 23km suusatanud, käinud ujumistrennis ja teinud Peetriga karmi kõht-selg treeningut.
Täna lasen oma kehal puhata, et siis homme jälle uue hooga jätkata smiling smiley

Ilusaid numbreid teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 07. February 2014, kl 18.23

Nonii- minult siis kõva 100 gr miinust- aga noh, teades seda nn perioodi kuus, on isegi hästi läinud- tavaliselt sel ajal kõva pluss alati. Näis-näis, mis edasi... Nädala jooksul sai ikka 87 ka ära nähtud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tegelinski 07.02.2014 18.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 07. February 2014, kl 21.15

Tere kõigile!
Meil on olnud väga tublisid kaalulangetajaid see nädal,seda on meeldiv tõdedawinking smiley.Osad pole vist veel kaaluni sel nädala jõudnud.
Diskuteerisime kunagi selle üle,kauaks kedagi tabelisse jätta,kui isik endast mõnda aega teada andnud pole.Teen ettepaneku ja ei taha seejuures julm olla,Tinku,Anaid ja Relika kõrvaldada meie tabelist,kuna antud isikutest pole tabeli järgi juba 3 nädalat näha ega kuulda olnud.Või mis Teie arvate?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 07. February 2014, kl 21.20

Nende 3 asemel leidub ehk mõni,kes meiega tõsiselt veel liituda tahaks... ja seepärast leian,et ehk on aeg nende kolme jaoks meie seltskonnas möödas...Kindlasti on nad leidnud omale teise tiimi,ja soovin neile omalt poolt vaid headsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. February 2014, kl 21.43

Ma Piiaga nõus. Sest kui isegi ise oleks mõttega ikka siin duellis (olenemata sellest, kas kaal tõuseb või langeb), siis saaks ikka kaalunumbri lisamisega ise hakkama. Aga antud isikud ei ole kaalu teavitanud juba nädalaid ja siin nad pole ka midagi kommenteerinud, kas nendega ikka veel arvestada või mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 08. February 2014, kl 11.14

Võiks nt. nii teha, et teeks nende inimeste tulemuste koopia teisele worksheedile. Juhul kui nad ikkagi millalgi lisanduvad, siis saavad vaadata, mis varasemad tulemused olid. Mis arvate?

Aga põhitabelist võiks küll ära kustutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. February 2014, kl 18.37

Ma teen pärast seda paari nädala tagust tabeli jama igal nädalalõpul varukoopia.
Kui nad mingi hetk tagasi ilmuvad siis, eelmise nädala lõpu seisuga mul koopia olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 08. February 2014, kl 19.14

Minu kaal liigub miskipärast vales suunas, muidugi olen selles ise süüdi. Olen siit veits aega eemal olnud, pole ka oma päevikut täitnud ja kohe annab tunda. Pean end parandama.
Aga teie olete ikka tublid olnud, pean eeskuju võtma. Ei taha mingi nannipunn kah välja paista winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 08. February 2014, kl 22.01

Ursull, Sa oled ikka tõeliselt tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. February 2014, kl 08.35

Sandra72, milles see küll väljendub? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 09. February 2014, kl 08.44

Minu arust võiks üldse sellise reegli kehtestada, et kes pole 3 nädalat kaalu teatanud, eemaldatakse automaatselt. Muidu on teistel sealt tühjusest väga nugel kaalutulemusi otsida ja võrrelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 09. February 2014, kl 08.51

Minu arust võiks üldse sellise reegli
kehtestada, et kes pole 3 nädalat kaalu teatanud,
eemaldatakse automaatselt. Muidu on teistel sealt
tühjusest väga nigel kaalutulemusi otsida ja
võrrelda.

-----------
Vabandust topelt teksti eest. Millegipärast ei anna eelmist teksti toimetada;(



Toimetatud 1 kord(a). Viimati F 09.02.2014 08.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. February 2014, kl 08.59

Hei!

Võite mind peksta, võtsin kätte ja eemaldasin 3 isikut smiling smiley ja edaspidi, et asi must-valge oleks, siis kui 3 nädalat pole kaalu teavitanud siis neljandaks kaalumiseks teeme kill-bill winking smiley

Selle nädala tulemused siin TABEL!!!

Selle nädala tublim oli käps3k, kes kaotas -1,9kg!!!
Aga kõikide agade tublim on siiski Piia37, kes on suutnud oma kehalt juba -8,8kg maha saagida!!!
Super tublid olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 09. February 2014, kl 13.15

Tsau!!

Olen tabeli korrigeerimisega täiesti nõus, küllap ei ole ikka õiget motivatsiooni leitud, kui juba nii mitu nädalat on kaal sisestamata.
Eriti tubli Piia37thumbs up oled tõeline eeskuju ja motiveeria,
ursull, sina oled ka gaasipedaali leidnud juba teist nädalat hea miinus, kas suusatamine mõjub nii hästi. Meil kahjuks kogusaeg sula ja vihmane nii, et suusatamisele ei saa mõelda pean lootma oma keppidele ja vihmaga pole seegi kuigi hea mõte. Vedasin oma käimislindi uuesti tuppa ja sel nädalal on plaan võtta see kasutusse.
Kõigile teistele ka OLETE KÕIK TUBLID, laseme aga edasi varsti jaanipäev käeshot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. February 2014, kl 14.51

Tänud Krisly heade ja motiveerivate sõnade eest! smiling smiley
Suusatamine põletab väga palju kaloreid. Töös on ju korraga väga palju erinevaid lihaseid.
Kuigi praegu see vihmane ilm ajab harja punaseks. Kas ei võinud siis veel selle kuu lõpuni vähemalt mingi lumi ja mõni miinuskraadi olla, et saaks kenasti suusatada? Täpselt selline ilm, et sellega ei suusata ja ei jookse kah. Vähemalt mitte minu kandis, sest puudub jalakäiatele mõeldud kergtee ja siin suure tee ääres vuravad rekkad. Ei taha nagu surma saada. Eks peab nüüd aktiivsemalt end jälle spordisaali sulgema, kuniks ilm normaliseerub.
Joosta pole ammu saanud, isegi mitte lindil, seega saab see raske olema kui jälle alustan.

Aga jah selle nädala pluss oli see, et liitusin MyFitnessiga, mis mul ületee kohe töölt asub. Hea lõunapausi ajal teha mingi 30-40 min kõrge pulsisagedusega trenn ja pärast trenni ei ole kohe söögiisu ka vaid saab lõunasöögi aja lükata kuni 2h edasi ja siis süüa korralik ports nii, et õhtuni vabalt välja veab.
Olen sel nädalal üritanud pärast kella 18 enam mitte süüa ning kaaninud rohkem vett ka. Üritan see nädal samamoodi käituda, eks näis kuidas keha sellele nii pikalt reageerib. Mingi hetk tuleb pekki jällegi muudmoodi ehmatada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. February 2014, kl 07.43

Minul kuidagi lootusetu paigalseis... Juba kolmas nädal enamvähem yhe koha peal ja ei teagi, mis teha... Ega ma vist olen ise ka natuke hooletubolnud.., pyyan ennast uuesti tänasest kokkuvõtta ja õhtuseid toiduportsjoneid vähendada... Need ei ole hiiglamssuured aga kaalulanguseks ilmselt ikkagi liiga suured... Olen 71 juures tagasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. February 2014, kl 08.04

Tere ilusat nädala algust kõigile!
Aitäh Ursullile,kes nii vapralt ja kenalt meie tabelit korrastab!
Olen hetkel nagu 2 erinevat isikut,1 on see,kes tahab hullult magusat ja pähkleid näost sisse ajadathe finger smiley,ja seejuures taab ka kahjuks seda eye rolling smileyja siis on see teine mina,kes ütleb,tahad magusat ja pähkleid süüa,sööangry smiley,aga siis hoia teiste kalorite pealt kokku ja kui see ka ei õnnestu,pead teadlikult veel rohkem liigutama kui tavaliselt!
Ja nii ma siis endaga võitlen juba viimane nädal aega,loodan,et saan sellest näksideemonist varsti lahti,sest ei ütlev iseloom on end kuhugi ära peitnud ,tuleb alustada iseloomu otsinguideye popping smiley.
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 08.49

winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.02.2014 08.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. February 2014, kl 20.21

4 päeva molutamist ja kohe hakkas kaal tagasi tiksuma.
Täna sundisin end trenni. Kuidagi tahaks suuta olla järjepidev ka trennidega, aga vahest on ikka krdima raske end trenni saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: käps3k
Kuupäev: 12. February 2014, kl 18.30

Kas olete märganud, et meie kaalulangetuse tulemusena, on maakera juba 1 inimese võrra kergem (63kg)
smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. February 2014, kl 06.45

Hommik sõbrad!

Minul tuli nüüd pidur peale. Õnneks suutsin saavutada sama tulemuse, mis eelmisel nädalal, seega peaks rõõmus olema, et juurde ei tulnud, kuigi nädala algul oli ligi kilo juures.
Suusatada ju enam ei saa, trenni pole ka piisavalt palju jõudnud, vaid 2 korda. Tööd palju tekkinud ja isegi võib halamise mõttes süüdistada saabuvat täiskuud grinning smiley Keegi ju peab süüdi olema winking smiley

Loodan, et teil oli tegus nädal ja pattusid vähe.

Varsti ehk teed kuivad, saab uuesti jooksmas käima hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. February 2014, kl 06.59

Ilusat sõbrapäeva hommikut kõigile!
Mul see nädal tagasihoidlik -0.4 kg,olen peaaegu rahul,arvestades endale järeleandmisi toidus,eks edasi lähebki vist raskemaks kaalukaotus,teen pea iga hommik ka hommikvõimlemist 5-10 minutit,vastavalt,kuidas aega on,toitumisega üritan ka juba rohkem lubatud piiresse jääda.
Ursull,millegipärast ei arvutanud kaalutabel kaotus kokku ära miinust,see vist tuli hiljem?
Loodan järgmisel nädalal siiski juba 95.80 ees näha...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.