Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.07

Tere, kaaslased!

ILUSAT SÕBRAPÄEVA!!! hot smiley

Nädalaga olen kaotanud 0,5kg! Olen rahul, sest vähemalt liigub number vaikselt allapoole spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.29

Lisasin veergu "kaalukadu kokku" tänase päeva kaalukao veeru, loodan, et keegi ei pahanda isetegevuse pärastwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.37

Minul ka kenasti liigub allapoole, täna -600 g. Nüüd tunnen, et edasi hakkab juba raskemaks minema, sest selles piires olen ennegi kõikunud. Olen olnud tublim kui varem, igapäev olen vähemalt 10 tuh sammu teinud. Kaks korda nädalas ka trennis käinud (ujumine ja zumba). Täna tõotab tulla rohkem tubasem päev, kuid pean ikka midagi välja mõtlema, et oma sammud kätte saaksin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.39

Kaunist ja edukat sõbrapäeva ka kõigile salenevatele sõpradele! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 14. February 2014, kl 14.14

Ilusat sõbrapäeva kõigile.winking smiley Minul siis vaikselt, aga kindlalt- 500 gr. Hetkel trenni ei tee, vaid toitumist jälgin. Kui lähevad keerulised ajad mööda, saab ehk ka trenni tegema hakatud. Ütlen ausalt- ise olen rahul, eriliselt pingutama ei ole pidanud. Võiks muidugi ka kiiremini, aga pigem ikka tasa ja targu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: mery
Kuupäev: 14. February 2014, kl 16.53

Kaunist sõbrapäeva kõigile salenevatele sõpradele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 14. February 2014, kl 17.28

kaunist sõbrapäeva!!!! Mina ka oma kaalunumbriga igati rahul

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 14. February 2014, kl 20.17

Head sõbrapäeva kõigile! Ma kaalun end sel korral homme, olin perega spaatamas ja ei saanud täna kaalule pihta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 15. February 2014, kl 08.05

Jeei, -200 g, vähemalt hakkab lõpuks tasapisigi liikumasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 15. February 2014, kl 18.47

Mina pole ka mõnda aega kirjutanud. Minul on kalorite lugemine kulgenud edukalt....seda on näha ka tulemustest grinning smiley Hea on mõelda, et olen kokku kaalu kaotanud 10,6 kg smiling smiley Natuke müstiline, kuid pean tunnistama, et kergem on olla küll tongue sticking out smiley jalg läheb ilusasti üle põlve ja kõht ei jää ette grinning smiley Teile ilusat nädalavahetuse jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. February 2014, kl 21.05

Tere kõigile üle pika aja!

Ma olen ka nüüd tagasi. Rassisin kaks nädalat tööd teha. Ühte ööpäeva mahutasin 2 normaalse tööpäeva jagu tunde grinning smiley Esimesed päevad veel kaalusin sööke ja lugesin kaloreid, aga siis lihtsalt ei jõudnud enam. Päeva graafik oli siis umbes selline 7:30 panin kodust ajama, tagasi jõudsin umbes 22:30, kiire dušš ja sõin niimoodi hilja öösel mis iganes söögi või potsu mees mulle ette andis, siis magama ja hommikul kõik jälle otsast peale. Peaksin vist arutama ja vaatama kas ma tegelikult üle kalorinormi läksin. Kuna töö oli füüsiline ja terve päeva seisin püsti, siis energia saamiseks ja tuju tõstmiseks sõin ka šokolaadi smiling smiley Jube väsitavad kaks nädalat olid igal juhul. Sellist aega ma kaa ei leidnud, et kaalule astuda. Ma ei astu kaa vist kuni reedeni, sest sel nädalavahetusel võtsin väga vabalt ja lõdvestusin smiling smiley Polstrit tundub keskkoha ümber küll natuke vähem, aga võib ka olla, et kujutan seda endale ette grinning smiley

Kõik teised on ülitublid olnud muidu smiling smiley Ma siis võtan ennast uuesti kätte.

Tegelikult polnud aega kaks nädalat netis isegi käia. Täna siia sisse logides mõtlesin, et leian eest lehekülgede kaupa uut teksti, aga näed, jube vaikselt on siin asjad kulgenud.

Ma siis teen veel ühte väikese teema lahti jälle. Küsimus siis kõigile- kuhu teil suurem osa rasva kogunenud on? Mul on kõht ja sangad. Trullam olin, siis oli see rasv nagu ühtlaselt jaotunud. Kaalust alla võttes hakkas ta ikka eriti silma. Kaal iseenesest ei ole mul kõrge, täiesti normaalkaalu olen jõudnud, aga see kuradi keskkoha rasv on nii kange grinning smiley Nüüd vist on igalt poolt mujalt kõik ära kadunud ja lõpuks hakkavad need sangad koos kõhuga kaa ära sulamagrinning smiley Loodame vähemalt..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. February 2014, kl 22.22

Õhtust!
Luban, et homsest olen jälle tubli. Pole muidu eriline peoloom, nii 2-3x aastas ja selle aasta esimene pidutsemine siis oli reedel. Tantsitud sai küll öö otsa, et tänagi jalad veel valusad, aga noh rämpsu sai ka söödud ja muidugi alko.
2 päeva ei ole julgenud kaalule minna, aga homme lihtsalt sunnin end, et mul vastik oleks.
Täna otsustasin, et 1.märtsist hakkan taas end jälle jooksuvormi ajama ja tegin endale Endos poolmaratoni kava ära, et sügisel jaksaks joosta oma elu esimese poolmaratoni.

Küsimusele, kus mu pekk asetseb, siis seda on jätkuvalt kõikjal ;-) aga põhikoht ikka kõht. Olen nagu Selveri tibu, peenikeste jalgadel suur kere.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 17. February 2014, kl 21.52

Mina olen ka nagu karupoeg PUHH paksu kõhuga ja eriti koguneb rinna alla, kuid õnneks kui hakkan alla võtma siis ta sealt hakkab ka kahanema. See on ka mingi piirini ja siis ei enam kuhugi, meeletu rippuv kõht jääb iga kord, seekord püüan iga päev teha kõhulihaseid , et vähegi siledam oleks, kuigi olen seda ennegi üritanud.Lugesin kusagilt, et väikesed naised kes on sünnitanud, neil võib rebeneda mingi kõhulihas ja siis ei olegi enam võimalik lamedat kõhtu tagasi saada. Kui leiaks targa kes teeks kindlaks kas minuga on ka lood nii, siis teaks kas ma üldse olen võimeline seda saavutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 17. February 2014, kl 22.21

Mina olen pigem pirnikujuline. Ülakeha riidenumber on väiksem, kui alakehal. Nüüd aastatega on ka kõhule polstrit kogunema hakanud ja puusad ka ikka laienenud. Alakeha rasv pidi olema pärilik ja tervist mittekahjustav, kuid mind ennast ikka häirib see. No ja kõhuga pean ka tegelema. Õnneks on need kaks probleemset piirkonda ka esimesed, mis mul kahanema hakkavad, kui ma mägesi liigutan. Kuna olen lühike, siis iga kilo on keha peal näha. Inimesed võiks olla plastiliinist, saaks ennast voolida sellise kehaga nagu tahaks, ilma et peaks midagi kaotama. Ma lisaks kõhu ja tagumiku arvelt endale pikkust juurde grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 18. February 2014, kl 18.23

Vahepeal on siin viirus kallale tulnud, pole 2 päeva toast välja saanud sad smiley Eks näis, kuidas see kaalule mõjub...

Minul koguneb rasv peamiselt kõhule/sangadesse, käsivartele ning reitele. Samuti on mul näost kohe näha, kui olen juurde võtnud.. Põsed lähevad paksemaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. February 2014, kl 08.24

Hei!

Eelmise nädala tublimad olid F ja Apple, mõlemad kaotasid terve kilo enda kehalt. Väga tublid olete!

TABEL!!!

Viimased 3 nädalat pole oma kaalu meile sisestanud mannja Helisekesekene. Nagu eelnevalt oleme kokku leppinud, siis kustutame need nimed oma tabelist ehk siis loodame, et nad reedeks jõuavad oma kaalu ära anda või muidu... sad smiley

Teistele kõigile soovin kena langust ka sel reedel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. February 2014, kl 18.23

Tere üle pika aja!
Ka mina olen 1 tüüpilistest naistest(kes lisaks tavalisele üldisele paisumisele nagu kakuke),kel nägu,kõht,puusad ja reied esimestena kas siis kõhnuvad või lähevad paksemaks.
Toidu kogustega käin ikka veel kohati äärmusest äärmusesse,aga söön ikkagi kõike,mida tunnen,et organism nõuab ja muide,olen tähele pannud,et kui kuulan südame häält,siis on toitumine tavaliselt tasakaalus,kummaline,kuid nii see on.
Paar päeva tagasi panid ka need inimesed,kes mind umbes kuu aega näinud polnud ja ei teadnud,et olen siin,Kaaluabis,tähele,et olen nö. kõvasti väiksemaks jäänud,nojah,enda kiituseks võin öelda ,et 26.dets.2013,oli vöökoht 117 cm ja nüüd 94 cm.Ja kaalu koha pealt annab ka ikka tunda,et polstrit ümber vähem,see on maru hea tunne.Peaasi,et alla ei annaks...
Edu kõigile homsel kaalumisel ja ka edaspidi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. February 2014, kl 20.16

Nagu ikka peale suurt füüsilist pingutust ja stressi sain endale haiguse külge. Olen kodus lebotanud nüüd paar päeva. Lisaks on jälle käes teatud aeg kuus. Minul tuleb homme siis esimene plussi nädal sad smiley Pole hullu, panen vaimu valmis ja üritan nädalavahetusel mitte murduda siis. Edu kõigile homseks kaalumiseks smiling smiley

Kuule Piia 117 ja 94 vahe peaks ikka eriti hästi nähtav olema ju. Sa oled ikka eriti tubli olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 20. February 2014, kl 21.31

-23 cm on ikka korralikult märgatav kahanemine! thumbs up

Jõudu Sulle, Piia (ja muidugi kõigile teistele ka)! Siucra'le edu tervenemisel! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 21. February 2014, kl 06.35

Vahe on tõesti märgatav ja tuntav ka riiete peal,mis seljas lotendavad.
Siucra,head ning kiiret paranemist Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 21. February 2014, kl 06.47

Ma ei tea,kas teistel ka samamoodi,aga mul jälle ei näita kaalukadu kokku...sad smiley
Õnneks ise tean ja see on kõige tähtsam.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.40

Oh, mul ei ole midagi hõisata sad smiley 500 g juures. Vabandan enndast sellega välja, et eile käisin trennis ja tavaliselt on mul peale trenni järgmine päev kaal kõrgem, kui eelmine päev ning alles ülejärgmine päev kaal langeb. Hoian ikka vaimu positiivse ning küll ma oma parjääri purustan ja kaal hakkab ka kenasti alla liikuma.
Piia on küll väga tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 21. February 2014, kl 10.31

Nagu näha, mõjus haige olemine kaalule päris korralikult! Tervelt -1,4 kg eelmise nädalaga võrreldes maas! eye popping smileythe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 21. February 2014, kl 10.47

Mul on piinlik yawning smiley mõtlesin tükk aega, et kas julgengi siia midagi kirjutada. Olen alguses tagasi, nädalavahetus läks käest ära ja enam ei ole suutnud end kokku võtta. Nõrk naine, mees muudkui vaaritab ja mina õgin..ebanormaalne.
Aga mis siin ikka, mis s..i, see uuesti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.14

Jessy911, ära anna alla! Elu ongi sinusoid oma tõusude ja mõõnadega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. February 2014, kl 12.31

Hommikust kõigile (jah ma just ärkasin)!
Minul see nädal kohe väga halvasti. Üritasin nädala alguses tubli olla ja alustasin uuesti jooksudega õues, aga pingutasin siiski üle selle +2 kraadises temperatuuris. Buff oli küll ees, aga noh see liikus pidevalt suu eest ära ja mõtlesin ise kah, et savi pluss kraadid ju, aga siin ma nüüd olen. Paar päeva oli algul kurk vaid valus, täna öösel vaevlesin palavikus ja selline nohu on, et nuuskaks ajud välja.
Ma pole tavaliselt inimene, kes haige eriti oleks. Meie peres jään tavaliselt mina ja poeg viirustest puutumata, kui ülejäänud pere 2 ringi põevad neid viiruseid järjest.
Aga võin teha siucragaklubi, tööl on viimasel ajal stress tekkinud, tuju on pidevalt paha, lisaks see teatud periood kuus, mis kohe kätte jõuab ja haigusega ma küll vähem ei söö, pigem ei vaata mida söön, kõik läheb kaubaks, kui enesehaletsus kallal.
Nüüd siis 700g juures ka sad smiley
Kõige enam tahaks terveks saada, savi see kaal hetkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. February 2014, kl 19.10

Issand, Ursull. Ma kahjuks tean täpselt, mis tunne sul on. Ei soovi seda ka vaenlasele mitte.
Ja haige olles ikka tahaks ju end hea ja paremaga turgutada grinning smiley Natuke maiustan, aga vähemalt ei puutu alkoholi sel nädalavahetusel siis. Mina ei ole kaa väga tihti haige. Päev enne haigeks jäämist just hõiskasin, et näed, polegi haigeks jäänud ja siis..

Minu kaal on siis 66kg. Ehk plus 600g. Väga ei muretse, sest kõige hullem polegi. Panin juba vaimu valmis ja teadsin, et plussi oodata. Järgmiseks nädalaks siis jälle rajale ehk smiling smiley Üritan tubli olla ja mitte libastuda.

Kas pluss või miinus, ikka oleme kõik väga tublid!! smiling smiley

Aitäh kõigile heade soovide eest ja teistele kannatajatele kaa jõudu!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 21.02.2014 19.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 21. February 2014, kl 21.44

Liitun siis ka nendega, kes peavad tabelisse plussi kirjutama, mul küll mitte kõige suurem kõigest 100g aga lootsin,et paraja miinuse saan ja sellepärast olen kuidagi väga pettunud. Olin terve nädala pea-aegu korralik tegin trenni ainult ühe puhkepäeva tegin, aga ei tulnud seda mida lootsin. Õhtul küpsetasin ämmale sünnipäevaks kooki ja suures pettumuse hoos sõin mitu lusikatäit kakaoglasuuri. Nüüd tunnen jälle, et oli ikka vaja. Ah inimene on ikka nõrk.
Kõigile haigetele edukat paranemist jooge ingveriteed meega ja sööge küüslauku, siis saate järgmiseks nädalaks terveks ja ehk on siis ka miinused kohal.

Aga tublid olete kõik olnud ja edu, tõstan oma pea ka jälle püsti(uuel nädalal)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 22. February 2014, kl 11.28

Hei, minul seis ikka sama 71 sad smiley muidugi tore, et juurde pole tulnud.. Trenni teen korralikult ja toitumist jälgin ka aga kuidagi paremaks see seis ei lähe... Ilmselt peab hakkama midagi teisiti tegema... Muidu ju mõtetu loota, et midagi muutub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. February 2014, kl 23.24

Lauriine, ma tavaliselt vaatan kaa endale menüü üle, kui kaal seisma jääb.
Tegelikult ma ei pea vaatamagi, kui seisab, tavaliselt juba ise tean, et olen jube laisk olnud ja söön laisemat toitu grinning smiley

Mul oli eile juba natuke parem olla ja käisin asju ajamas. Panin ehk liiga õhukeselt riidesse, jube palav oli ikka.. Jaaa ei oleks pidanud kusagile minema. Täna ärkasin ja enesetunne oli jube. Päev otsa üritanud puhata, aga ikka liigutasin ja tegin koduseid asju. Kurk on nii kole valus, et jube lausa. Loodan, et sellest väikesest külmetusest nüüd midagi hullemat külge ei saanud. Eks homme paistab. Kalorite lugemisest kaa loobusin ja otsustasin toituda tunde järgi ja piisavalt, et energia rutem taastuks. Nüüd õhtul ikka tulin ja panin kõik asjad kirja ja näed ei läinudki üle. Hea meel selle üle muidugi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.