Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. March 2014, kl 23.31

Täna lammutasime mehega päev otsa ühte vana suurt kuuri laiali. Mõnus trenn grinning smiley
Öösel tuleb ilmselt mõnus uni kaa. Loodan ainult, et külma ei saanud selle väljas passimisega.

Ootan juba kevadiste aiatööde aega. Vaikselt olen juba pottidega kasvuhoones möllama hakanud. Seemned on ka sorteeritud ja ootel. Homme on ehk aega juba vaikselt külvama hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. March 2014, kl 14.53

Siin on ikka eriti vaikseks jäänud.

Hetkel on eelmise nädalaga 200g juurde tulnud. Loodan, et homseks ehk ikka väike miinus tuleb. Tuleb õhtuks siis midagi kaalult kerget, aga väga toitvat teha grinning smiley

Ma päris salatit ei näri, ikka pastat ja kooresemat kraami kaa, aga rasva ei saa ma vist kunagi oma toiduga piisavalt. Hakkasin siis lõunaks iga päev 10-15 g mandleid sööma ja teate mis.. Kõht ei ole enam nii tühi. Vahel sellised lihtsad muidu teada tõed võivad jälle üllatada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. March 2014, kl 19.41

Ja jällegi saab nädal läbi...eye rolling smiley
Olen see nädal palju patustanud,lihtsalt energia puudus või kevadväsimus,ei teagi kohe.Muidugi olin lubanud ka lapsele temaga koos vahvleid küpsetada,loomulikult sõin neid ka ise.the finger smiley
Kaal oli vahepeal juba isegi korraks 91 millegagi,kuid viimased paar päeva keerlen viimase nädala numbri ümbruses.Eks näis,kas homme plussis või sama seis või ehk siiski väike miinus?
Peaasi,et tervist ja tahet jagub,eks keha tahab ehk ka pisut puhata ja kaaluga harjuda,muidu pärast äkki...
Ei no vabandusi leiab muidugi igaüks,arvate ehk,jaaa ...jah ,teil on õigus.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. March 2014, kl 19.41

On jah vaikne meil siin. Käin ikka pea iga päev piilumas, aga keegi pole rääkinud midagi sad smiley
Võiks ikka utsitada üksteist ja innustada.
Mul ka kindlasti juures kaal. 2 nädalat pole end liigutanud - vastikud haigused. Loodan, et nädalavahetusel suudan end uuesti kokku võtta. Kui ikka paus vahele tekib siis uuesti alustada on nii raske.
Hakkasin ka kroomitablette võtma, sest see näksimine ja magusavajadus ajab hulluks. Minumeelest täitsa töötab. Täiesti rahulikult võisin kommidega tõtt vaadata, isu ei tekkinud.

Edu kõigile homsel TÕEHETKEL! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. March 2014, kl 21.37

Ilmselt on see haiguste trall ka kõik teised maha murnud.

Mul kaa magusaisu tapab viimasel ajal miskipärast. Piia ja Ursull, ma kaldun arvama, et paljudel on nii. Mul tavaliselt tuleb kevadega jube magusaisu. Ehk on tõesti asi väsimusega seotud?! Ma alati kevadel tunnen, et kui paar kommi sisse söön, siis see annab palju energiat grinning smiley

Ma siin lugesin natuke nädalaid ja meil on nüüd järel 13 nädalat või 13 kaalumist (14 homsega), kuidas soovite. Kuidas teile tundub? Kas algselt seatud eesmärk on reaalselt võimalik?
Tean, et nii need asjad päris ei toimi, aga kui nädalas 300-400g kaotaksin, siis oleksin jaanipäevaks ideaalis. Täitsa mõistlik ja tundub, et mul oleks pingutades täitsa reaalne oma eesmärk saavutada.

Tegelikult pea pool aega on juba algusest möödas. Äkki on aeg väikeseid vahekokkuvõtteid teha? Saame inimesed jälle rääkima smiling smiley Kuidas tundub? Olete seni rahul?
Ma olen kokku kaotanud 3,8kg. Olen täiesti rahul. Esimest korda olen nii kaua vastu pidanud. Ilmselt on saladus selles, et kui olen mingi päev kõvasti rohkem söönud ja joonud, siis ei löö käega ega mõtle, et ahhh las ma siis nüüd naudin paar päeva. Sõin üks päev rohkem, siis olgu. Nautisin ja jätkan järgmisel päeval ilusti kalorite lugemist. Neid nautimise päevi on küll natuke sagedamini ette tulnud, kui tahaksin, aga kaal on ka õnneks langenud ja see on motiveerinud tublim olema.
No nendest haigustest ja muust sellisest ei taha rääkidagi, neil ju kaa oma süü.
Kokkuvõttes olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. March 2014, kl 06.50

Hommik!

Nagu lubatud, siis pluss juures spinning smiley sticking its tongue out
Pool süüd ajan haiguste kraesse ja pool võtan omaks. Nädala sees kaal näitas üle kilo vahepeal rohkem viimasest tulemusest. Õnneks jäi vaid +300g ehk üks vetsus käik smiling smiley

Mul tegelikult 52% eesmärgist täidetud ja kui nii võtta, et pool võistlust veel ees, siis on ju see saavutatav. Samas olen vaid mingi 3kg alla saanud selle 3 kuuga, mida on ikka maruvähe. Mõistus ütleb, et talvel ju ongi väga raske kaalulangetamisega tegeleda, siis kui keha tahaks enda ümber just polstrit kasvatada. Tegelt on vaja veel 11kg alla saada, et püstitatud eesmärk saavutada. Ning kui mõelda, et 3 kuud veel ees siis ei tohiks ju olla raske kuus 3-4kg alla võtta. Hiššand kui hea analüüsija ma olen the finger smiley suudaks nüüd asja praktikasse ka nii tublisti rakendada, oleks omadega mäel. Ega midagi kui tuleb jalad perse alt välja võtta ja pingutama uuesti hakata. Aga kui oled juba siin haige olnud, siis jube raske. Sportlased ju ütlevad ka, et haigus kaotab umbes 2 nädala treeningu tulemustest ja mul peab see täiesti paika.

Kõigile teistele ilusaid numbreid ja pikkisilmi ootan jälle midagi põhjapanevat Piia37'lt winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.09

Mina olin samuti tõbiste klubis ja täiesti audissad smiley Hea, et kaalu juurde eriti ei tulnud. Peale haigust on ikka jube raske jälle pingutama hakata. Aga tuleb jälle edasi rühkida, sest juuliks pean nui neljaks vähemalt 10 kg kergem olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 21. March 2014, kl 11.43

Tere kõigile!

Viimased kaks nädalat on olnud väga kiired ajad, mis sisaldasid endas elukaaslase sünnipäeva, lõputöö kirjutamist ja igakuiseid naistemuresid... Kaalul kajastub see +300 grammina sad smiley
Aga loobunud ma ei ole! Kindlasti mitte!!! Ilma tagasilöökideta olekski kõik väga lilleline grinning smiley

Ilusat kevade algust ja jõudu edaspidiseks! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. March 2014, kl 14.44

Noniii.. Natuke ootamatu väike langus siiski -300g. Nagu Ursull ütles, 1 korda vetsus käia grinning smiley
Väga hea meel on. Mul nüüd pea pool mu kaalust läinud smiling smiley Järgmiseks nädalaks on mul siis suuremad ootused smiling smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 21. March 2014, kl 18.56

Mul oli eile isegi 100 g ilusam tulemus, kui täna, aga see tänane on ka väga ilus. Olen see nädal väga tubli olnud. Iga päev olen toite üles kirjutanud ja rangelt sellest kinni pidanud ning iga päev kenasti jooksmas käinud. Eile tegin lausa 8 km. Nv teen veidi väiksemad ringid, kuid jooksen kindlasti. Kui jätta mõni päev vahele, siis on jälle raskem alustada. Usk endasse ja oma kaalulangetamisse on tagasi tulnud smiling smiley Esialgu tahaks oma kunagise kaalu tagasi saada, milleni on veel 2-3 kg minna ja sealt edasi ideaalini oleks veel 3-4 kg. Kokku vaja veel alla saada ca 6 kg.
Homme on vaja mehe sünnipäev üle elada eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 21. March 2014, kl 22.10

Tere kõigile!
Kuidagi toetav on lugeda,et ma ei ole ainuke keda magusa isu vaevab ja eks see on nüüd kaalul näha ka. Kartsin küll suuremat plussi aga hea, et niigi läks. Oma meelest olen söönud päris korralikult, iga päev ei ole küll oma toitumist siia lisanud aga jälginud et ei oleks väga mõõda. Trenni teen iga päev(ainukesed puhkepäevad kolmapäev ja laupäev) muidugi erinevaid:vesiaeroobika, lihastrenn 2 korda, kepikõnd 2korda. Oma meelest väga tubli, aga kaal ei nõustu minuga. Ok loodan, et tulevalnädalal olen edukam.
Oma kaalu pean vist küll korrigeerima hakkama, sest sellise tempoga ma jaanipäevaks sellise numbrini küll ei jõua. Mõned aastad tagasi olin võimeline ka 1,5 kilo nädalas maha võtma nüüd ei enam kuidagi.Tublid olete, kes on oma kaalule päris ligidale jõudnud ja suveks unistuse täitumine on tõenäoline.

Kaunist kevadet

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. March 2014, kl 18.54

No nii kullakesed!
Kevad käes,varsti ehk parasjagu soe ka juba,nii et toas istumise isu üle läheb,kes veel väljas liigutada pole mingil põhjusel saanud.Võtame siis kokku,meid ju siin nii palju,mille üle vähemalt mina isiklikult väga uhke olen.Ja tõsiselt hea meel on ka Kalajala üle,kes alla pole andnud.
Ma selle nädala lõpuni trennides laisk,saan tööl parajalt suure koormuse.Kogun aga targalt jõudu,söön ehk magusaisugi täis ja siis..drinking smiley EDASI KENTUKI LÕVID,TEEME TEISTELE TIIMIDELE ÄRA JA NÄITAME,MIS PUUST OLEME!!!hot smileyhot smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. March 2014, kl 11.04

Selle nädala TABELIT vaadates on tunne, et haigused on oma töö teinud. Polegi kamba peale ennem nii lahjat tulemust teinudki grinning smiley
Vaevu kilo (900g) oleme alla saanud. Põhipanuse andis seekord Roosaroos oma 600g kaalulangusega.

Haigetele kiiret paranemist! Käige päiksega õues veidi ikka jalutamas, saate haigusest ruttu lahti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. March 2014, kl 19.50

Tere!

Hakkame nüüd suhtlema winking smiley

Mina alustasin pärast 2 nädalat mitte liikumist uuesti jooksma. Raske oli, aga 5km punnisin 32 minutiga ikka ära.
Lihtsalt peab sel nädalal saama kaalu liikuma, muidu hakkan jonnima. Toitumisega üritan ka võimalikult korralikult, st. kaloreid ei ületa ja rohkem rohelist tarbida.
Lubab imelisi ilmasid sel nädalal, seega rohkem õue liikuma.
Mida te head nädalavahetusel ja täna tegite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 24. March 2014, kl 20.49

Tere naised! Pikalt uurisin erinevaid duelle ja teie meeldisite mulle väga ja ma nii väga tahaks teiega liituda, sest eesmärk ja soov on samasugune...ikka jaanipäevaks ilusaks.
Kas te veel võtate omale uusi liikmeid juurde? Kui jah, siis oleksin selle üle väga õnnelik ja hea meelega annaks oma panuse iganädalasele miinusele winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. March 2014, kl 21.32

Tere Rapuntsel!
Hüppa aga kampa. Värske veri kulub ka siia ära, äkki oleme siis aktiivsemad suhtlejad winking smiley
Sisesta ise tabelisse oma näidud smiling smiley Valemite pärast ära muretse, kui põhinäidud paigas, siis korrigeerin ka valemid ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 24. March 2014, kl 22.32

Tere

Nadi on meie miinus küll viimasel nädalal olnud. Pean ikka rohkem pingutama, kui vaadata tabelit siis aeg-ajalt tabab jälle mingi nõrkuse hetk ja järg kaob käest.
Minu nädalavahetus läks pisut joonepealtmoody smiley , käisin onu juubelilsmileys with beer. Külluslik laud oli muidugi ja ega siis suuda endale kõike ka keelata, aga selle eest vihtusin tantsida. Pühapäeval hoidsin ennast tagasi ja olin korralik ja püüdsin miinimum kaloritega hakkama saada ja õhtul tegin 4,5 km kepikõnni tiiru ka.Loodan et enamuse patust saan tasa tehtud.cool smiley
Olen vaadanud TV3-st kaalul on rohkem kui...., mulle jääb arusaamatuks miks seal keelatakse ära kohvi tarbimine? Veel olen mõelnud, et öeldakse -ärge rasva kartke- kas siis võiks kastmeid teha vahukoorega, sest see sisaldab ju lihtsalt rasva rohkem kui 10% koor, ma küll teen kastmeid hetkel toorjuustuga, aga vahel tekivad sellised küsimused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: käps3k
Kuupäev: 24. March 2014, kl 23.35

Minu võib nimekirjast ära kustutada. Lihtsalt pole motivatsiooni. Kõigun kilodega edasi tagasi. Tegelikult on kaalumisest juba stress saanud. Kui kaal vahepeal üles kerib, siis olen meeletu pingutusega reedeks tulemuse ikka alla tagasi saanud. Nüüd tunnen, et juba see mõte, et mida reedel kirja pean panema, ajab hulluks. sad smiley
Igatahes Seltsimehed, mina ära puhkusele. Saab vaim vabaks ehk langeb siis ka kaal.
Teile kõigile unistuste täitumist ja päikest päevadesse. smiling smiley Käin teid ikka vahel piilumas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 25. March 2014, kl 00.39

Jeiii...ma olen väga õnnelik!!! Tänud, et võtsite mu enda seltskonda.
Veidi ka taustainfot. Olen 29 aastane, 2 last vanuses 5 ja 3. Pikkust 178 ning hetkel kaalu 85,2kg. Peale viimase lapse sündi oli kaal 98kg ning november 2012 otsustasin hakata kaalu langetama, kuna iseenesest see ei tahtnud kuidagi juhtuda nagu see oli esimese lapse puhul. Kaalu langetamisega alustasin 10 novembril 2012 ning mai kuuks 2013 sain kaalu 81kg peale ning olin tulemusega väga rahul.
Põhjus, miks ma tahan uuesti kaalu langetada on asjaalu, et tunnen, et hakkan jälle laisaks minema ning olen tagasi vanade harjumuste juures ning ka kaal hakkab vaikselt kogunema. Seega, ennem kui on jälle liiga hilja...tegutsen nüüd ja kohe!
Minu toitumine saab olema mitmekülgne ja keelud väga lihtsad ning nendest kinnipidamine annab ka kiire tulemuse. Ütlen ei piimale, suhkrule, kohvile ning nisule. Kindlasti pole algus minu jaoks lihtne, kuid siiski teostatavd. Vaja raske algusaeg üle elada ja siis juba läheb kergelt ja mõnusalt. Õnneks tean, mis mind ees juba ootab! Tänud teile ja edu meile winking smiley! Ikka ilusama ja kergema elu poole...sest see on lihtsalt nii mõnus tunne, tunda end kergena ja ilusana grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 25. March 2014, kl 00.45

Nädalavahetus oli jube kiire jälle. Nüüd kevadel algabki see periood, et netti enam nii tihti ei satu ja enamuse ajast tegutsen väljas. Hetkel on väga tihe graafik. Neljapäevaks üks projekt lõpetada ja tänu sellele jõuan koju paar tundi hiljem. Natuke puhkan peale sööki ja õhtu poole teen paar tundi kodus kaa tööd. Jube väsimus, aga samas pole aega ega mõtteidki nosimiseks grinning smiley

Pingutage nüüd naised, et järgmiseks nädalaks ikka kõvem miinus tuleks.

Tere, Rapuntsel! Käps3k, loodan, et leiad selle motivatsiooni üles ja tuled jälle meie sekka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. March 2014, kl 06.43

Krisly kohvi viib head ained su organismist välja ja ei aita mitte kuidagi kaalulangusele kaasa. Kui sa mõtled, et pärast kohvi tarbimis läheb sul ainevahetus kiiremaks, siis see on tegelikult vale. Ta teeb seda korraks ja ühtlasi kõik hea mis on su kehale vajalik, aitab ta kiiresti väljutada.
Ma üritan kohvi joomist piirata. Ennem võisin vabalt päevas juua 4-5 tassi, nüüd saan hakkama 1-2 tassiga ja rohke piimaga. Rohkem rohelist teed.
Mis puudutab piimatooteid siis need peavadki need kõige rasvasemad olema. Lahjades toodetes on kõik kasulikud ained jälle välja jäänud, mida su kehal on vaja. Mina tarbin ka kõige suurema %-ga hapukoort ja piima. Piima puhul vaid täispiima või mahepiima. Lahjemad on tehtud pulbrist või muul moel lahjendatud ja uskumatu, aga need sisaldavad süsivesikuid ehk järelikult on piima lisatud ka suhkur!!! See küll ei peaks seal olema! Süsivesik tekitab sõltuvust. See on ka 1 põhjus miks on raske meil magusale ei öelda, et kui omaarust hoiad kookide ja kommidega tagasi, aga samas jood seda 2,5% piima siis libastumine on kergem tekkima.
Kui su keha saab õigeid rasvu ja valke täis, siis ei tekigi sul täiendavat isu süsivesiku järgi. Kui liigutad, siis keha hakkab põletama ennem päeva jooksul kogutud süsivesikuid ja siis alles rasvu. Kui sa süsivesikut ei tarbi päeva jooksul ära, siis edasi nad ladestuvad sul uueks rasvaks. Seega mida vähem sa süsivesikuid päeval tarbid seda parem, need ei anna kehale midagi väga kasulikku eriti juurde. Nagu ikka on head rasvad ja on halvad rasvad, sama on ka süsivesikutega: sai paha, rafineerimata teravili hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 25. March 2014, kl 06.53

Käps3k!Oled sa ikka päris kindel,et tahad meist eemalduda,ehk lihtsalt võtad endale aega paar nädalat ja vahest siis ka peas ja hinges uued positiivsed tuuled?
Minagi olen paar-kolm viimased nädalat laisk söömisharjumuste kohalt ja kerges stressis olnud või kimbutab lihtsalt kevadväsimus.Eelmise nädala lõpu poole panin enda jaoks paika,et alates eilsest võtan end uue hooga käsile ja ei lase end mingitest muudest probleemidest liiga palju häirida,muidu ei tulegi sest teemast midagi hääd välja.Oleme siin ju üksteisele toeks.
Tere tulemast Rapuntsel!Olen Ursulliga ühte meelt,et uus veri kulub ära ja annab mõnusa tõuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 25. March 2014, kl 08.49

Tere hommikust!

Teil tundub siin lahe seltskond olevat.smiling smiley Äkki võtate mind ka kampa? Minugi eesmärk on jaanipäevaks vormi saada ning teiste toega on see tunduvalt lihtsam. Olen 180 cm pikk ja pühapäevase seisuga on mu kaal 87.9.

Mul oleks väga hea meel, kui teiega ühineda saaksin.

Päikest!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 25. March 2014, kl 09.05

Tere tulemast Kairee!
Märgi palun ise oma andmed tabelisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: käps3k
Kuupäev: 25. March 2014, kl 09.38

Piia37, aitäh toetuse eest. smiling smiley
Ei teagi, mida vastata, eks ma võin seal nimekirjas veel mõni nädal olla, aga kaalumisest vabastuse võtan nüüd mõneks nädalaks kindlasti. Samas ega tea ehk 2 nädala pärast on päikest rohkem ja tuju ka positiivsem. (y)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 25. March 2014, kl 13.05

Väga lahe, et sain teiega ühineda!smiling smiley
Enda tutvustuseks niipalju, et eelmise aastaga võtsin siin juba 10 kg alla. Kaal jäi ka ilusti püsima. Nüüd 34-aastaselt olen oma elu täiesti puhtalt lehelt alustamas ja miks mitte seda siis ilusa ja saledana teha.smiling smiley

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. March 2014, kl 13.43

käpsik3k ära pulli! smiling smiley Ära veel tabelist end ära kustuta. Võta rahulikult. Puhka ja ürita selle kaalu teemale mõndaaega lihtsalt mitte mõelda. Meil see võistlus käimas siin veel 3 kuud. Jõuad oma motivatsiooni uuesti üles leida.
Usu mind see on sul vaid mingi hetkeline kevadväsimus ja see läheb üle.
Lihtsalt anna endast aegajalt märku ja võid rääkida, kui vinnad, kuidas puhkusega läheb winking smiley

Tere tulemast kairee!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 25. March 2014, kl 16.15

Ma olen täitsa ursull jutuga nõus, kõik on nii õige ja oma enda naha peal kogetud. Just selle sõltuvuse pärast on esimesed dieedipäevad mul eriti rasked, sest suhkrusõltuvus on hirmuäratav ja selleks, et see olukord normaliseeruks ongi vaja teha täielik keha puhastuskuur valgest. Kui seda enam ei saa, siis ka kõik muu normaliseerub ja stress kaob, aga esimesed 2 nädalat on ikka veidi stressirohked kahjuks sad smiley
Toitun ikka korralikult ja kaloreid ei loe. Söön köögivilju, rohelist, ikka rasvast kodujuustu ja hapukoort, liha, puuvilju ning tumedat shokolaadi. Tumedat just selle päarst, et selles on kõige vähem suhkrut ja seega ka süsikaid.
Tervitused kairee`le ja loodan, et käpsik3k leiab endas jõudu, et edasi minna!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. March 2014, kl 19.45

Rapuntsel, mul läks ka aega 2 nädalat ennem kui täiesti harjusin ilma süsivesikuta ehk magusata. Jube raske olid need 2 nädalat.
Hetkel ma seda muidugi jälle ei järgi. Häbi mulle! Eks pean end kokku võtma, kui see kaal enam ise liikuda ei taha. Öeldakse, et kaalu tulemusele annab kaasa suurem osa ikka toitumine (umbes 75%) ja siis alles liikumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 25. March 2014, kl 21.35

Tere tulemast meie sekka kairee ja Rapunsel.
Tänud ursull põhjaliku vastuse eest, siis võin ikka hommikul oma tassikese kohvi juua aga tark oleks koore asemel lisda täispiima.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.