Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. May 2014, kl 17.42

Sügav kaastunne minugi poolt sulle, Piia37.

Mina hetkel leban voodis ja võitlen palavikuga. Selline nõrkus on, et isegi magada ei jõua. Seega ei ole sel nädalal sportimist ega toitumise jälgimist. Tahaks lihtsalt terveks saada, et ka sooja ilma ja värsket õhku nautida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. May 2014, kl 05.50

Ole tubli Piiakene! Katsu mõelda häid mõtteid, küll siis jälle oma tegemistega reepeale saad ja siis sellega ka kurvad mõtted peletad.

kairee, saa ruttu terveks ja tule meie ridadesse ikka tagasi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. May 2014, kl 05.53

Anett, pane oma sangad siis meie tabelisse kirja, eraldasin sulle selleks sinna rea smiling smiley
Me küll Jaanipäeval plaanime selle võistlusega siin ühele poole saada, aga kangemad (loe: eesmärgi mitte täitnud) on siin isekeskis arutanud, et jätkata ka pärast Jaanipäeva kuni võiduka lõpuni.
Aga noh, sul Anett on vaid nii nati vaja alla saada, seega ma usun, et Jaanipäevaks oled prink hirv valmis winking smiley

Edu kõigile! Ma nüüd Otepääle jooksulaagrisse 4päevaks ja kaalu ma sinna kaasa ei võta :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. May 2014, kl 22.04

Oi ma tänan teid! Olen nii rõõmus, et ikka punti võeti. Koos ju alati kergem. Ma hakkan nüüd siit lugema , saan rohkem teie kohta teada smiling smiley Ise mulle meeledib meeletult jooksmine. Kuid hetkel sellega suht nadi kuna olen 10 tunnised päevad tööl siin järjest ja peale tööd kuidagi ei jaksa minna. olen endale eesmärgi seadnud , et homme ja pühapäev lähen kindlasti jooksma. Lisaks hakkan ka peale jooksmist hularõngast keerutama. Minu SUUR probleem on see,et ma söön liiga vähe ehk näljutan end. Ja siis mingi aeg söön ohjeldamatult. Pean endale ka toitumise kuidagi korda seadma. Tegelikult mu kehal pole enam midagi hullu. Kui alustasin kaalu langetamist eelmisel talvel siis kaalusin 67 kg. Nüüd olen püsinud 61-63 kg vahel. hetkel siis 62.5 kg . Iseenesest ju okei. AGa need kuradima sangad. No ma ei tea kus minu vanemad olid kui figuure jagati grinning smiley Olen muidu 21 aastane täiskohaga töötav ja õppiv noor naisterahvas grinning smiley Saaks selle püsivuse ka oleks super kõik!
Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. May 2014, kl 08.08

Tere
Vaatasin ,et tabelis kui oma 23.da kaalu sisestasin siis näitas mu kaalu kaoks 62.5 grinning smiley Mu roosiline mõistus ei suutnud seda viga lahendada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 25. May 2014, kl 12.40

Tänan toetamast.
Nüüd siis kõik seljataha jäetud.Ja tuleb edasi rühkida.
Kummalisel kombel täna lõuna ajal kaalule astudes õnnestus mul kaalus endagi imestuseks hoopistükkis juurde võtta ja mitte vähe,kuid loodan selle paari aga ehk isegi ühe nädalaga tagasi teha.Eks näha ole,kõigepealt peaks alustama vist korralikust väljamagamisest ja siis juba toitumise ning treenimisega edasi tegelema...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. May 2014, kl 18.09

Anett, palun lisa ideaalkaal ka milleni sa jõuda tahad, siis läheb kõik jonksu seal tabelis winking smiley

Mina jooksulaagrist tagasi räigete jalalihastega smiling smiley 4 päeva jooksul sai 40km joostud, 6h tehtud jooksutreeningu harjutusi igasuguseid ja jalutatud kui ka esimesed selle aasta suplused tehtud.

Jätan selle nädala kaalu samaks mis esimesel nädalal. Ei julge siin hetkel midagi muuta, sest lihast on saanud kõvasti kasvatada ja pole elusees nii intensiivselt trenni teinud kui viimased 4 päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. May 2014, kl 18.58

Mina ei taha teadagi oma kaalu praegu. Käisin nv Saaremaal sünnipäeval. Ma muidu üldse alkoholi ei tarbi , aga kuna niiiiii kuum ilm oli siis ma panin januga sisse ühe siidri ja sisi tuli tuju,et võtaks veel. Jõin 6 0.33 cl siidrit ära. See laastas korralikult mu keha. Seega oli mul täna hundiisu kah veel. Ma ikka üritan nüüd täna 21.00 jooksma minna. Varem ei suuda, nii palav on. Mis trenni te teete muidu ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. May 2014, kl 08.23

Tere hommikuśt!
Lugesin siin ka teiste duelle ja paljudel hetkel kaal seisab või tuleb juurde. Eks see soojade ilmadega olegi grill ja chill. Samas selline läpatis nagu vahepeal oli peaks sootuks isu ära võtma. Minul oli ka kaal täna "fantastiliselt" kõrge, 63.5... et kus see siis tuli ? Need ongi need nv siidrid mis ära jõin. Ilmselgelt pole alko minule smiling smiley*

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 27. May 2014, kl 05.58

Ma vaatan ,et meie grupp on võrreldes teistega tasane smiling smiley Rohkem jutustamist winking smiley winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. May 2014, kl 18.38

Selle nädala TABEL on siin.

Kõige tublim meist oli see kord Krisly -0,9kg!!! Palju õnne!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. May 2014, kl 21.35

Nii, mina pole nüüd täpselt nädalaega päevikut täitnud. Lihtsalt pole olnud aega ja võimalik laagri ja komandeeringute ajal seda teha. Toitunud olen kindlasti laagri ajal tunduvalt rohkem kui tavaliselt, aga noh....4 päevaga sai üle 8000kcal maha põletatud ka + see räige kuumus. +34 oli enamikel päevadel kui pidime 2x päevas trenni tegema + hommikused jalutuskäigud ja õhtused ujumised.
Kaal on muidugi tõusnud, aga usun, et see pigem lihastest, sest kaal näitas, et kilosid juures, aga rasvaprotsent tervel 3% langenud. Tavaliselt selline langus tuleb mul 2-3 kuuga smiling smiley
Homsest hakkan jälle ilusti kõik üles kirjutama ja üritan end harjutama hakata ka hommikuse äratusjooksuga ning võimaluse korral ka õhtuti teha väike sörk või kiirendustrenn peale. Loodan, et kaal hakkab siis lõpuks langema ka kui sellise muudatuse ette võtan.

Kuidas teistel vahepeal läinud on? Elasite kuumuse üle?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 27. May 2014, kl 21.37

Tänud,spinning smiley sticking its tongue out oleks tore kui see langus nüüd ka jätkuks

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. May 2014, kl 21.52

Küll ta jätkub....kuu hakkab ju kahanema kohe winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. May 2014, kl 08.48

Mina olen peale nv oma kaalu tagasi saanud smiling smiley Nüüd vaja langetada tongue sticking out smiley
Mis te lõunaks sõite ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. May 2014, kl 15.24

Kana-riisisuppi smiling smiley
Ma tegelt söön 2x töö juures, et jaksata jooksma minna kohe pärast tööd.
Teise lõunani veel pole jõudnud ja vist ei jõua ka. Kohe saab tööpäev läbi ka ja siis jooksma üüber madala pulsiga nagu treeningplaan ette näeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. May 2014, kl 06.41

Nii tubli oled. Minul on selline langus. St jooksma ma pole jõudnud sad smiley Piitsutage mind nüüd!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. May 2014, kl 06.41

Mis kell sa muidu töö lõpetad ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 29. May 2014, kl 17.42

Mul on lõunaks sel nädalal olnud imemaitsvad tshillikanatortillad või kebab,hommikuks olen söönud ühekordseid putrusid enamjaolt või siis ,mis kätte juhtub.Aega pole olnud ja jõudmist ka mitte panna kirja kõik oma liikumised ning toidud,st. kirjutan küll,kuid vaid osaliselt.Hetkel mõtlen,et oleme kõik,kes meil algusest on jäänud,on ikka väga tubli tee läbi käinud ning palju vaeva näinud.Imestan näiteks enda juures seda,et polnud oma perearstiga mitte midagi antud teemast läbi rääkinud.Kartsin muidugi ohtusid,kuid kohe,kui tundsin liigset väsimust,tõmbasin ka tagasi.Ja olen uhke meie üle,et me niigi tublid oleme olnud.
Häbi tunnen ka natuke,et pole viimasel ajal korralikult kõike kirja pannud ja pean nentima,et see kiiks jõulude ajal oli parim ,mis minu elus on olnud.Olen väga palju võitnud ,jõuan siis kaugele jõuan,meie kabvaim on ikka vägev olnud!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 29. May 2014, kl 17.43

Kambavaimu pidasin silmas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. May 2014, kl 19.55

Anett, mu tööpäev algab umbes 8-9 vahel ja lõpetan nii 16-17 vahel. Suht oma aja peremees.
Meeldib ärgata vara, aga mitte liiga vara ja siis muneda hommikul hästi kaua. Ärkan kl 6, aga see läheb söömise, enda ja lapse sättimise peale.

Täna tegin jälle oma lemmik salatit - šnitslisalat. Retsept peaks ka mul siin kusagil üleval olema. Nii nämma on ikka apelsin ja avokaado :p
Oehhh, kaal võiks endalgi langema uuesti hakata, aga ei midagi. Pärast treeninglaagrit oli hoopis ligi 2kg kaalutõsu. Nüüd veidi langenud, aga siiski...muidugi on punased ka platsis sad smiley Homseks imele ei looda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. May 2014, kl 15.10

Tundub,et asi on ikka enda kättevõtmises nii liikumise kui toidu suhu pistmise kohaltthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. May 2014, kl 15.22

Ja teate,mis ma just veel avastasin,et meie siinse tabelis algusega on täpselt 20 kg kaalukadu hot smileyaga päris tegelikkuses,kus mu kaal oli siin algul 106 kg,max isegi 107kg,on ikka kõva number küllsmileys with beer.Enam väga libastuda ei tohi,jäänud ju vaid kuu... Kui siis endiselt tahe ja jõudu aega jätkata veel edasi,siis peaks vist varem antud lubadust pidama,kuid paraku võtavad ka suvised toimetused oma aja,aga eks näha ole.
Kuidas teistel läinud on,paljud on vaikseks jäänud,ka vist igasugu toimetusi nii palju...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 30. May 2014, kl 15.42

No ma jään sellele lootma,et mul algab puhkus 1.junnil ja siis tuleb see tahtejõud tagasi. hetkel olen juba emotisonaalselt nii kurnatud. Minu tööpäev on 10.00-20.00
Suvel on see hea,et saab palju väljas olla. Hetkel meil hoovi tegu ka. Saame terrassi ehk valmis smiling smiley Nüüd käin ja otsin endale ilusaid terrassipotte ja tuhlan erinevaid ideid. Kui teil miskit toredat välja pakkuda andke aga märku! Istutasin just potti ka tilli, salatit ja redist. Ma suht noor ja mitte sina peal selle istutamisega. Ei teagi kas saab asja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. May 2014, kl 16.01

Tubli ettevõtmine,Anett!
Küll külvatud seemned ka vilja hakkavad kandma,ära muretse!
Kas sul on istuv või liikuv töö?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 30. May 2014, kl 19.04

Hei-hei! Olen tagas. Natuke kopsud ragisevad veel aga mugavaks pole muutunud ja liigun endiselt jala smiling smiley
Pole nädal aega toitumist jälginud, nii et mu tulemus on super hea smiling smiley

Ja et olete siin nii jutukaks muutunud...lahe smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. May 2014, kl 09.39

Mulle meeldib ka see , et jukutam see seltskond meil ! Üksteisega rääkimine annab rohkem energiat ja tahtejõudu. Ma tean miks mul kaal tõusnud. Alagb samamoodi punane nädal sad smiley !
Teen endale tööl ka nädalase trenniplaani . See aitab ehk kinni pidada mu trennidest
Mu töö on suhteliselt nii ja naa. Olen juhataja poes. Vahest jooksen korralikult ringi vahest aga istun paigal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 31. May 2014, kl 11.25

Nagu arvata oli, siis minu motivatsioonikriis kajastub tulemuses. Palju juurde ei ole tulnud (300 g ainult), aga maha ka ei lähe. Olen toitude märkimises laisemaks muutunud ja patustamised kerged tulema. Algaval nädalal läheme perega ka puhkusele ja ma ei oska sellest midagi arvata, aga võimalik, et ega see kaalule kindlasti hästi ei mõju. Kaalul ei saa silma peal hoida ning jooksma ka ei saa minna. Ja järgmise nädala tulemuse saaksin anda laupäeva hommikul alles.
Aga nüüd jooksma! winking smiley Ja siis suurt torti meisterdama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. May 2014, kl 18.29

Tore tõesti, et jälle räägime smiling smiley
Mina saatsin mehe ja lapsed kodust minema, et saaks rahus tööd teha. Lõpuks kui juhe kokku jooksis numbritega läksin ja tegin kohe vääääga piiiiika jooksu, mis kestis veidi üle 2h ja sellises tavalisemas ja rahulikumas tempos, täpselt nii nagu mu keha mulle sel hetkel ütles. Kokku tuli peaaegu 16km, mis on ühtlasi mu uus distantsiline rekord smiling smiley Enne seda oli veidi üle 13 km. Kokku sai maikuus joostud veidi üle 118km. Hakkab juba lootust andma, et võin poolmaratonil osaleda smiling smiley
Aga enesetunne on supper ja nüüd vitsutan värsket kurki näost sisse.

Kes Feissaris on, siis homsest hakkab selline asi pihta NAGU KÕHULIHASTE TRENN smiling smiley
Liitusin ka ja hakkan tegema. Olen ennem ka seda sama kava teinud mingi 2 kuud järjest ja aitas tõesti väga hästi :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 01. June 2014, kl 06.36

Tere!
Ja ongi juuni käes.smiling smiley
Ma eile kõndisin veits üle 20 km. Vaatan inimesi, kes jooksevad ja imetlen. Ise kahjuks ei saa, sest põlved ei luba.sad smiley See suvi tahaks rulluisutamise ära õppida.

Ursull, äkki saad selle fb lingi saata!? smiling smiley Ma ei leia seda üles tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.