Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. June 2014, kl 20.31

Piia37, mis mõttes su aeg ümber saab? yawning smiley
Me võime siin omakeskis ju arutada, mis me eesmärgiks võtame. Arvestada tuleks, et suvel on topelt raske end reel hoida, aga üritada ju võiks. Koos tehes on kindlasti lihtsam. Kas mingi jõulu eemärk tundub liiga kauge olevat? Või paneks mingite lühemate eesmärkide kaupa, siis ehk ei loobu nii kergelt a la mõttega ahh suvel nagu nii ei õnnestu?
Ma ise pooldaks esialgu mingit suvist võistlust ehk siis mingi Sügisjooksuni, mis on 14 sept., mis torgiks mind tagant, et suvel ei tohiks ka unustada toitumist ja liikumist. Võimalik, et omavahel peaks reegleid veidi leebemaks tegema, a la et kui pole 5 nädalat käinud kaalu kirjutamas, et siis on kill-bill grupist. Paljud ju puhkavad ja ei jõua nii tihti käia kaalu kirjutamas.
3 kuu eesmärk oleks mul max -5kg ka mitte rohkem.
Hiljem teeks uue võistluse Jõuludeni, kui vajadust on. Lühemate eesmärkidega on kuidagi lihtsam, end vaimselt motiveerida. Vist mingi psühholoogiline värk smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 05. June 2014, kl 05.53

Jah, jõulud on liiga kaugel. September oleks idekas. Mul on seal üks tähtis sündmus.smiling smiley
Nii homset kaalumist kardan veits. Ei ole sel nädalal jälle toitumist korralikult üles kirjutanud...eks näis.
Eile viskasin ennast juba inertsist pikali, et hakkan kõhulihaseid tegema ja siis tuli välja, et puhkepäev grinning smiley selle programmiga on mul jaanipäevaks raudselt 6pakk ees. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. June 2014, kl 17.19

Mul on sellised kõhulihaste valud, et jommaijoo...nagu neid poleksi kunagi ennem treenitud.
Aga noh, tegelt ju ei olegi oma paar-kolm kuud grinning smiley
Tegin veel planku seljale ja külgedele ka, nüüd on selline tunne nagu oleks keskkoht tekkinud, mis ennem alati ju oli "koju unustatud" spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 05. June 2014, kl 18.03

See blank on mega hea harjutus!
Mõtlesin, et võtan täna vabamalt aga sai ikkagi ratta selga hüpatud
ja 35km sõidetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. June 2014, kl 18.16

Mul teist päeva lebo. Ainult koeraga käin õhtuti jalutamas. Hetkel tundub, et jalad vajavad puhkust veel. Homme vaja võistelda, seega hoian end veel täna tagasi. Õues selline padukas...ma lausa kibelen sellise ilmaga jooksma. Nii mõnus on soojaga padukas joosta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. June 2014, kl 22.05

Mina ka mõtlesin,et teen rahuliku puhkepäeva , AGA läksin ikkagi rullitama !
Mina oleksin ka nõus jõuludeni sellises mahedas pundis olema smiling smiley!
SIis hoiame teineteist ikka ree pealsmiling smiley
Mul see toitumine , no ikka mingit makaroni , aga toorsalat vähemalt kõrval tongue sticking out smiley
Saime elukaaslasega terrassi ka kodus valmis ja käisin ostsin aiamööbli ära. Nii hea tunne. Pühap. lähen ja istutan lilled ka terrassikasti ära. Ise ehitas mulle kõik (A) Sain isegi kurvid lauda lasta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. June 2014, kl 05.50

Jestas kui hea üllatus hommikul kaalule astudes mind tabas spinning smiley sticking its tongue out Poleks arvanudki, et kohe nii palju see kord kukub. Einoh ma ikka ülirahul...nüüd juba paistab see nr 7 kohe väga selgesti winking smiley
Teistele ka ilusaid numbreid ja häid üllatusi!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. June 2014, kl 07.48

Ursull wauuuuuu!!! Tee ikka korralikult silmad ette!
Jessukene küll. No mina feilisin korralikult sellel nädalal ja tuju natuke paha nüüd selle pärast. Minu sept. eesmärk on 5-te oma kaalul ees näha. No see 2-3 kg ei lähe mitte kuidagi alla... proovisin heaga proovisin kurjaga, aga kavalusega ????

Tublid kaalulangetajad
ilusat päikesepaistelist reedet! PS! Pärnus on grillfest ja ma lähen nii täna kui ka homme sinna. Täna läheme sõbrantsidega. Mõtlesin,et lähen ise autoga, et siis pole tahtmist veini juua, aga no topelt autodega pole ka mõtet minna . Seega väike vein ei tee ju liiga ? Või teeb ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. June 2014, kl 08.25

Anett, see mida sa täna sööd-jood tuleb su kaalule ülehomseks, KA vein! smiling smiley
Alkohol on ju tühjad kalorid, st. midagi head ei anna, lihtsalt jõhkraid kaloreid :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 06. June 2014, kl 08.28

Anett kõik on mõtlemises kinni. winking smiley
Kui sa arvad et teeb liiga, siis teeb. Kui tunned, et 2 klaasi veini tohib endale mõnikord lubada, siis ei tee ta midagi. smiling smiley
Mina lähen ka täna öhtul söbrannaga Pärnusse grillfestile ja jätan oma auto koju. Elu tuleb ikka veidi nautida ka! smileys with beer

Minu kaalulangus seekord siis kesine, kuna jõudsin oma lihased jälle punni ajada ja see normaliseerumine võtab 2 päeva aega. Aga peaasi, et number allapoole liigub! smiling smiley Toonus kasvab, see on mõnus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 06. June 2014, kl 08.53

Ma pean lisama, et ma suitsetamisest sain lahti aga need mõned kokteilid võivad veel olla. Nii palju sporti ei jõua teha, et kõike pahesid korvata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. June 2014, kl 22.06

Tabelis on mingi kala.
F ja siucra järgmise nädala kaalulangus juba teada smiling smiley Veel on midagi siksitud valemitega. Paneks korda kui teaks kas F ja sicral tõesti tõsi taga nende järgmise nädala tulemustega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. June 2014, kl 22.12

Minul oli raju päev eile ja veel hullem öö.
Suvepäevad olid ja pidin 7km jooksma. Tegin uue rekordi ja lippasin selle 43 minutiga ära, mis on senisest 7km rekordist 3 min parem aeg.
Homme hommikul vist ei taha kaalule astuda, pärast ohtrat alko tarbimist. Õnneks on minu puhul nii, et kui joon siis süüa ei taha. Seega eile lõunal ampsasin viimase ampsu, milleks oli peotäis pähkleid ja läksin jooksma. Pärast olid juba "energiajoogid" lihaste lõdvestamiseks ja täna hommikul ka polnud mingit isu...ei tea küll miks? smiling smiley Nüüd sõin esimese võileiva tänase päeva jooksul, aga see eest enda keedetud rabarberimahl läheb liitrite viisi sisse grinning smiley Homme on see-eest hundi isu ma tean...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. June 2014, kl 09.14

Tere hommikust pärast väsitavat Tartu laulu- ja tantsupidu!
Unustasin selle kõige ja töö pärast praktiliselt kõik sisestada,k.a. kaalunumbri,mis seekord suht seisis,aga pole ka mingi ime,arvestades töökoormust ning toitu ja alkoholi.
Ursull,väga kõvad saavutused sul sel nädalal,supertubli!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. June 2014, kl 11.40

Tänud, tänud! Kiitused motiveerivad edasi pingutama smiling smiley
Sinust Piia jään tubliduse osas veel tublisti alla.
Minu suurim soov on see, et see kõik ilusti ka püsima jääks ja midagi tagasi ei tuleks.
Tegelikult sai mul nüüd ka täpselt -20kg täis eelmise aasta jaanuarist, kui hakkasin tasapisi kaalulangetamise ja jooksmisega pihta. Seega olen poole peal oma ideaalkaaluni jõudmiseks. Kiiret pole, aega ju on. Olen ju näinud aastakümneid vaeva, et sellise kihi peale kasvatada, miks see peaks siis kaduma vaid aastaga kahega. Seega kui nüüd suurusjärku võtta, siis peaks ideaalkaaluni veel 1,5 aastat aega minema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. June 2014, kl 11.47

Lihtsalt 1 uitmõte...mis arvate, et kui plaanime pärast Jaani edasi pingutada ja no on teada, et suvi on mõnesmõttes raske periood kaalust alla saamisel, igasugu ahvatlused jne...
Kui oleks huvilisi, äkki teeks lisa motivatsioonina Endomondosse enda challangesi suve perioodiks, et oleks motivatsiooni liigutada rohkem?
Mina ja Anett oleme omavahel nüüd nii palju tuttavamaks saanud, et kolisime Endosse üksteist toetama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. June 2014, kl 18.36

Ursullil hea mõte. Mina lausa slp juba käin liigutamas , jooksmas, jalutamas , rullitamas koos endomodoga kuna huvi on suur, kas ikka suudan kuu ajaga meie challangesti täita! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 08. June 2014, kl 19.41

Endomondo kaasamine oleks küll lahe. Nii kui nii juba lahutamatuks kaaslaseks saanud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. June 2014, kl 19.44

kairee, kirjuta mulle privaatsõnumi, kui oled Endosse jõudnud....teen meile eksta challangesi ja punnime suve lõpuni koos winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 08. June 2014, kl 20.15

Aahhh...järjekordselt ajan kõik juuksevärvi süüks aga ma ei oska siin privaatsust kirjutada tongue sticking out smiley Help!confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. June 2014, kl 21.51

Ok, selgitan sulle ka kuidas... smiling smiley
Vajuta vasakust tulbast näiteks Motivatsiooni valikule, siis tekivad ülesse ritta mingid asjad ja üks nendest valikutest on Erakirjad. Vot sinna ma sulle kirjutasin.
Muidu saad ise nii kirjutada mulle, kui vajutad mu nime peale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 08. June 2014, kl 23.33

Ursull, saatsin ka sulle endomondo teemalise kijra.

Olin nüüd nädalakese perega puhkamas. Olete kenasti jutusoone kõik üles leinud ja oli tegu, et järgi jõuaks lugeda. Kuna reisides ja pidevalt autos istudes pole võimalik väga oma toitumist joonel hoida, siis kartsin, et kaalu tuleb kõvasti juurde. Õnneks ei olnud tulemus üldse nii hull, ainult ca 1 kg oli juures ja seegi kadus juba täna hommikul. Tabelisse paningi selle viimase tulemuse, et algaval nädalal norm tulemus tuleks, mitte hüppeline langus.

Ma tegin täna oma lemmik toitu Casari salatit. See on toit, mis maitseb mulle hästi, kuna koosneb salatist ja lihast (saiakuubikud ei ole väga olulised) ja lisaks on mul alati peale seda küllastunud tunne terveks päevaks, ei mingeid näksimisisusi peale seda.

Oh ja jooksmine ka. Puhkuse ajal ei käinud ka jooksmas. Eile ja täna oli ikka üsna raske ennast liigutada. Keha oleks nagu jooksuliigutused ära unustanud ja kangeks muutunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. June 2014, kl 05.50

Äge! Leidsin su üles ja saatsin kirja ka vastu smiling smiley
Kus puhkasite perega? Ma tahan ka juba puhkama. Tegelt 30 juunist peaks puhkus hakkama, kui tööl just nüüd mingi uus projekt võidetud ei saa, siis käkivad küll puhkuseplaanid ära.
Peaks puhkama siis kuni 10 augustini, kuhu sisse olen planeerinud palju liikumist winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. June 2014, kl 08.09

Minul oli reedel viimane tööpäev , nüüd puhkan juulini grinning smiley Nii mõnus, aga juba mõte,et juulis pean tööle minema on õudne. AGa augustis tuleb mul veel puhkus tongue sticking out smiley
See endomondo on küll tõsiselt hea asi smiling smiley Annab palju motti juurde. Täna hommikul käisin kaalul ja oli 62,2 kg... olin lausa üllatunud grinning smiley Väge äge!

A

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 09. June 2014, kl 08.49

Mul tuleb jaanude ajal puhkus aga ega ma muidu ka nuriseda saa. Aprillis ja mais rabasin nii palju, et juunis saan lõdvemalt võtta. No mulle sobib! smiling smiley

Täna lähen Tarmo juurde!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. June 2014, kl 10.16

Ma ei teagi kuidas mu kaal valesse lahtrisse sattus, aga parandasin ära.
Hetkel kestab veel puhkus ja naudin elu. Vahepeal sain jälle joonele, aga nüüd läks jälle natuke nihu. Loodan reedeks vähemalt sama kaalu saada. Netti eriti ei satu ja toiduaineid sisestan siia kuidas juhtub, niiet ei tea. Sporti teen kaa kuidas kunagi. Eks ma panustan sellele pärast jaanipäeva võistlusele siisgrinning smiley Aga teie olete küll väga tublid, kes siin nii kõvasti spordivadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 09. June 2014, kl 10.31

Käisime Inglismaad külastamas. Üks atraktsioon kõige muu kultuuri ja Legolandi kõrval oli vasakpoolne liiklus. Esimestel päevadel väsitas see ikka korralikult ära. Mehega põhimõtteliselt kahekesi juhtisime autot, mina olin lisa mõistus ja silmad tema juhtis. Kokkuvõtts oli reis siiski mõnus.
Mina ei saa tegelikult kuidagi kurta, mul on igapäev puhkus ja 2 aastat veel samamoodi. Et saaksin ennast veidi kasulikumana tunda, siis alustan sügisest vabatahtliku tööd.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 09.06.2014 10.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 09. June 2014, kl 13.56

Nii Tarmo juures käidud! Tuleb välja, et ma polegi nii lootusetu juhtum, otse vastupidi..kõik eeldused on olemas, et järgmine aasta nagu noor hirv lipata. Isegi tagasi koduteel sörkisin veits. Ma olen täna ennast igatahes ületanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. June 2014, kl 16.24

Oh jumal.
Mina tegin täna igatahes lasanjet... Pole seda mingi sügisest saadik teinud. Väga hea oli. Nüüd ootan millal vihm järgi jääb,et jooksma saaksin minna. Kairee, mis Ta sulle täpsemalt rääkis ?
Naised , kes mida täna head ja paremat süüa tegi. smiling smiley ? Võiksime siia kirjutada ka vahest mida süüa teete smiling smiley

Et vihm järgi jääks,
A

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. June 2014, kl 16.51

kairee ja Roosaroos...ilusti kõik üles leitud Endos.
Kas paneme mingi võistluse alates Jaanipäevast või varem juba ja kuni Sügisjooksuni välja? winking smiley

Mina teen täna suvesuppi, üks mu lemmikuid. Ostan neid Salvesti suppe ja lisan ise juurde värsket tomatit, kurki, tilli, krakovi vorsti ja keedetud muna ning sega pettiga kokku :p

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.