Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 12. June 2014, kl 22.32

Tänane jooks oli the best! Nüüd vitsutasin 6 lapikut väikest virsiku laadset puuvilja sisse... nii hea. Lisaks kasutasin lõpuks ka seda kõhulihaste appi enda telefonis. See on nii hea. Just keep going ... smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. June 2014, kl 06.06

Anett, mis app see selline on? Mul jäid need kõhulihaste harjutused kuidagi unarusse eelmise nädala lõpus kui igasugused üritused olid ja pärast unustasin spinning smiley sticking its tongue out Peaks jätkama tegelt sealt kus pooleli jäin, aga pole suutnud end selles osas kuidagi veel motiveerida. Toas ju ei vinna trenni teha winking smiley

Aga mul täna juhuuuu!!! Maagiline 7 tuli lõpuks ette. Olen nii rõõmus. Kõige suurem ootus on olnud selles osas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 13. June 2014, kl 07.29

Sit ups, see on nimi sisi sellel appil.
UUuuuu tubli Ursull! Hea meel sinu üle. Mina olen ka enda kaaluga mega mega mega rahul smiling smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 13. June 2014, kl 10.45

Minu tulemus ei ole kiita kahjuks confused smiley Mul on hullem väsimus peal ja sellega seoses pole ka mingit jõudu ja motivatsiooni sad smiley Pean täna varem magama minema ja v-o ka väikse lõunauinaku tegema.

Teisid siin väga tublid! Jätkake samas vaimus! Ainult 1 kaalumine veel ja siis juba jaanipäev käes winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. June 2014, kl 11.28

Roosaroos, ära heitu. Sa oled tublisti trenni teinud. Su lihas kasvab ja seepärast polegi tulemus selline nagu soovid kohe. Anna aega ja ära kindlasti lõpeta treenimist. Mingi hetk peaks ju see murrag toimuma.
Loomulikult anna kehale puhkust. Üle 3 päeva järjest ei tohiks trenni teha, mõned ütlevad isegi iga 2 päeva tagant peaks puhkepäev olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 13. June 2014, kl 14.08

Ursull, tänud lohutamast smiling smiley Trenni teen ikka edasi ja ka üritan toitumist jälgida. Viimasel ajal just toitumisega kehvasti: reis, sõbrad külas, õhtu- ning lõunasöögid kodust väljas ja muidu väsimus. Pole oma vana rutiini tagasi saanud. Üritan see nv ennast välja magada ja loodame, et järgmine nädal suudan korralik olla. Täna tegin endamoodi puhkepäeva, käisin kepikõndi tegemas. Üldiselt ma jooksen 2 päeva järjest ja siis teen kõndimise päeva puhkamiseks vahele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 13. June 2014, kl 15.38

Minu elukaaslane viis mind uude söögikohta sööma kuna olen trenni ja toitumise suhtes nii tubli olnud. Palju motivatsiooni annab juba see, et tema mu pingutusi märkab. Roosaroos,ära alla anna! Küll see läheb üle. Varsti oleme kõik nagu pringid hirved grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 14. June 2014, kl 06.26

Mina kahjuks sel nv-l kaaluda ei saa. Olen Pärnus. Eile oli küll plaanis sporti teha aga kuna õe elukaaslane avab täna uue klubi, siis aitasin selleks vajalike tegemiste ja toimetamustega kaasa. Täna ärkasin ja keha oleks nagu hullult vatti saanud.smiling smiley

Pea endiselt valutab hommikust õhtuni. Käisin ka arsti juures ja järgmine nädal uuringutele.

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. June 2014, kl 09.30

Minul jäi eilne trenn ära ja jääb ka tänane... Nüüd on nii suured süümepiinad. Homse trenni kohta ei oska veel miskit öelda, sest kui ma ikka mingi 21.00 ajal Saaremalt tagasi jõuan siis ei hakka ma ka ennast sundima jooksma. Süünekad, süümekad süümekad... õudne!
Loodame, et Sul Kairee on kõik hästi!


A

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. June 2014, kl 09.35

Need peavalud küll hästi ei kõla sad smiley Kindlasti mine uuringutele. Keha üritab sulle midagi öelda, kas mingid pinged või....
Äkki need selle täiskuuga vaid seotud ja varsti on kadunud?

Mina olen nüüd 2 päeva luusinud ja mitte end liigutanud ja täiesti teadlikult kehale puhkust andnud, et tulevikuski progress oleks kaalulanguse osas ning mitte keha stressi ajada. Samuti ka jala pärast puhkasin, sest parema jala säär pealt viimasel ajal valutab ja segab jooksmist.
Tegelt tean isegi, et mul liiga ühekülgne sportimine. Jalad saavad põhilise koormuse ja ülakeha mitte midagi. Aga ma ei suuda end kuidagi häälestada selle peale, et hakata midagi kätele ja ülaseljale ja rinnalihastele ka midagi tegema. Eks vaikselt loodan sellele, et ilmad lähevad ilusaks ja saab looduses ujumas käia mitte kusagil basseinis, kuhu üldse praegu ei taha minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. June 2014, kl 10.05

No eile tegin ma 2h jalutuskäigu. Aga ei hakanud endosse seda kirja panema, sest see pole nagu ikkagi sport.
Ma nüüd teen kõhulihaseid ka, aga loodan ka sellele, et ilmad paranevad ja saan hakata ujumas käima. Mul kodus kohe olemas järveke smiling smiley Ujumine voolib ilusti keha.
Kardan , et teen muidu põlvedele liiga.
Ja teate naised, eilne babybacki söök olin nii hea. Sõin selle suure veisepihviga hamburgeri ja friikad grinning smiley Njom njom... Ja ei teinud teist nägu ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. June 2014, kl 12.48

No ma nüüd siin puhates ja kuid kestnud pingutuse lõpus lasen kogu oma kuid nähtud vaeva veega alla.. Järgmiseks nädalaks tegelikult on veel võimalus asja parandada..grinning smiley
Aga kui tabelit vaadata, siis meid on ikka väga väheks jäänud.. Viimase kaalumiseni siis järgmisel nädalal! smiling smiley Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. June 2014, kl 13.31

Sain sõbranna käest teeseene tüüpi asja. Välimuselt ilusam smiling smiley
Täpsemalt siis jaapani kristallid ehk veekeefir. Aitab igasuguste hädade vastu ja nüüd kasvatan seda seent purgis ja teen endale jooki, et ehk aitab seedimisele kiiremini kaasa. Külmast peast on kohe eriti hää. Maitseb nagu kali, aga ei ole nii magus, pigem vesisem.

Kel huvi, saab lugeda siit [helju.wordpress.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. June 2014, kl 14.45

See kuupäev mis tabelis, seda pikendame tongue sticking out smiley EI lõpeta ju ometi veel ? Ilma teieta läheb mul kõik lörri sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. June 2014, kl 15.34

Äkki teeks uue tabel ja jätkaks nendega, kes tahavad?
Piia37 oskas nii ilusti tabelit teha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. June 2014, kl 15.37

Võiks jah, siis parem jälgida neid ridu ka tongue sticking out smiley
Piia37 on tõesti ilusa ja hea tabeli teinud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 15. June 2014, kl 07.49

Minu meelest oli see tabel Ursull ju sinu poolt väga kenasti kohandatud.Aga võin luua taas uue tabeli,mida Sina siis ehk uuesti kohandaksid,palun?
Kui palju pikendame,kas 3 või 6 kuud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. June 2014, kl 09.45

Jah Piia37, ma nõus smiling smiley
Võid selle sama tabeli endale alla laadida või mismoodi sa seda tabelid seal Googles teed. Ma pole seda ennem teinud seal. Valemid ja asjad võin kõik ise ülevaadata ja kohendada nii, et asi jookseb.
Teeks siis tabeli 14.septembrini nagu mõtlesime siin Sügisjooksuni punnida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 15. June 2014, kl 14.52

Ma arvan kaa, et 3 kuud on parem. Kui vaja, siis saab veel uue ringi jõuludeni teha. Loodetavasti ei ole kellelgi seda vaja ja septembriks oleme kõik pringid ja saledadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. June 2014, kl 17.58

Aga hoidma peab ju ka! grinning smiley
Nii minul mure... reedel ja laupäeval oli puhkepäevad. Täna tahaksin jooksma minna , aga samas on täpselt selline õhtu kus mul on selline saunasiidri isu, ma joon nii harva ja ülimalt harva tuleb selline siidri isu. Nüüd ma ei teagi mida teha... sad smiley Sõin ka just ja lähema 1,5h jooksul ma jooksma minna ei saa. Pean seedima... tean,et tunnen end räbalalt kui ma ei lähe , sest siis juba kolmas päev ilma jooksuta KUID samas on täna just selline kodulebo isu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. June 2014, kl 18.15

Otsusta ise Anett, kumb on parem tunne, kas see et ei lähe jooksma või kui tagasi tuled siis on topelt energia ja siidri joomine oleks preemiaks winking smiley
...või teed homme topeltringid! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. June 2014, kl 19.33

´Tegin väikese rulliringi. Käisin täna Saaremaal ja matkasin päris kõvasti ringi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. June 2014, kl 20.11

Tegin ahjus rabarberi-maasikamaiust koos kaerahelvestega. Nüüd söön koos jäätisega....näämmm. Olen ühe magustoidu auga välja teeninud, tubliks olemise eest.
Täna käisin rattaga sõitmas üle 32km ja eile jooksin 13km.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. June 2014, kl 20.24

Selle nädala TABEL on siin! smiling smiley

See nädal oli kohe päris palju tublisid. Kõige enam kilosid kaotas mery -2,7kg WOW!!! ja talle järgnesid Roosike57 -1,3kg ning Anett -1,2 kg. Palju õnne kergema olemise puhul the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. June 2014, kl 09.19

Wooooohoooo, kummardan!
Nüüd annab motti edasi minna.
Ei saa sellest ilmast aru. Eile oli ideaalne ilm, päike paistis ja kõik oli ilus. Nüüd täna ?? Vihm, tuul . Nii jube sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. June 2014, kl 10.08

Kus see vihm ja tuul on?
Tallinnas sama ilus nagu eile, päike ja tuul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. June 2014, kl 13.45

Meil nüüd korraks tuli päike ja vihma on järgi jäänud. Härra on nõus nüüd minuga jalutuskäigule koertega tulema. Hiljem siis jooks kah veel.
Kuidas teil on või tarbimisega ? Mis värskeid salateid te teete ? Ja kuidas tatraputru suhtute ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 16. June 2014, kl 15.35

Meil siin ka ilmad lähevad igapäevaga ainult jahedamaks confused smiley Ei tea, kas see oligi suvi ja nüüd hakkab juba sügis tulema grinning smiley

Mina kasutan tavalist taluvõid leiva peal, kuna ma leiva-saiatooteid väga tihti ei söö, siis täitsa ok. Neid pehmeid võisi plastik karpides ei osta enam ammu. Isegi margariini ei osta, vaid kõik kringlid ja muud küpsetised teen puhtast võis. Pika jutu kokkuvõtteks taluvõi mulle meeldib smiling smiley

Igapäevaselt on mul klassikaliseks salatiks saanud hiinakapsas/jääsalat, kirsstomat, kurk, ruccola, basiilik, oliiviõli, seesamiseemned, sool ja küüslagumaitseaine (ilma soolata). Mõnikord lisan ka juust nt parmesan, feta või mozzarella.

Tatraputru sõin kunagi väga palju, kuna väga maitses. Nüüd on see sahtel kõhus täis ja väga ei isuta selle järgi, samas ka ei hakka vastu kui juba pakutakse või pere nõuab smiling smiley

Kuidas on see võimalik, et me siin grupis üldse oleme?!?! Meie endomondo treeninggraafikut jälgides on hullemad sportlased kokku tulnud ja mul ei õnnestu kohe kuidagi viimaselt kohalt tõusta. Millised me küll varem olime ja kuidas see küll nii raske sai varem olla?! Praegu tundub ju see sporditegemine nii normaalne ja ei võta üldse tükki küljest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 16. June 2014, kl 15.43

Mul on viimasel ajal kaal seisma jäänud, kuid palun lisage ka mind edasisse duelli. Arvan, et ma pole alla andnud veelwinking smiley Samuti loodan, et keegi ei pahanda, kui ma tagantjärgi oma kaalunäitusid sisestan. Suvisel ajal on mul keeruline õigel ajahetkel arvutisse saadathumbs down.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. June 2014, kl 18.19

F, peaasi et sa üle 3 nädalase hilimisega ei teavita, siis mõtleme, et oled loobunud ja kustutame su rea ära. Aga hea, et ütlesid winking smiley Kindlasti võtame sind duelli, seltsis segasem.
Anett, mis asi see või on? grinning smiley Pole sada aastat seda tarbinud. Viimane poolaastat üldse söön võileibu üliharva, kui söön siis vaid toorjuustuga või määrin avokaadot peale.
Küpsetamisel kasutan peamiselt kookosrasva. Paneb pekid paremini põlema ja on üleüldse kõige kasulikum rasv.
Tatart söön, kõige kasuliku teraviljadest. Aga ei söö seda viimase söögina, ainult lõunaks.
Salatitest on lemmik "Roheline salat": erinevad rohelised lehed, seedermänniseemned, parmesaani laastud ning kastmeks veits küüslauku, õli, veiniäädikat, sinepi-mee kastet.
Teine lemmar on üks seenesalat, ka igasugused rohelised lehed, punane mugulsibul, tomatit ja siis marineeritud seened viilutan sisse..nämmm.
Roosaroos, kas Endo võistlusest on siis kasu sulle? winking smiley Nagu torgib tagant, et liigutaksid end?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.