Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. August 2014, kl 09.12

Tsauki!
Läksime neljapäeval väljasõidule Ida-Virumaale kaaslase ja kahe peretuttavaga. Ühel olid veel kaksikud 1,5 aastased kaasas grinning smiley Ma sõin ikka valimatult kõike ja ei julgenud täna kaalulegi astuda. AGa üllatus oli suurepärane , 200g oli juurde ainult tulnud. Muidugi sai kõvasti ringi käidud niiet paras trenn oli iga päev grinning smiley
Mul täna hommikul õue vaadates tuli selline sügise tunne, kuna puud pole enam nii rohelised ja tuul ka kõva. Muidugi kraade vaadates on ikka täielik suvi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 04. August 2014, kl 00.28

vabandust, pean miskit postitama, et saada lahti e-kirjadest, mis postkasti potsatavad smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Marili123 04.08.2014 00.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. August 2014, kl 17.10

Eelmise nädala tublim oli Roosaroos -1.4 kg,tubli tüdruk!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 04. August 2014, kl 20.08

Selle nädala parim, eelmise nädala kõige kehvem spinning smiley sticking its tongue out Vaatab, mis see nädal saab cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. August 2014, kl 06.39

Hei!
Leidsin ka aega, et siia tulla...või siis võtsin end kokku, et tänasest jälle üritada toite kirja panna. No kuidagi ei õnnestu.
Kaalu jätsin samaks, sest polnud õrna aimugi mis see kaal reedel oli. Täna muidugi on see juba...uuuuhhhh piinlik....eye rolling smiley
Ma ei tea kas seenejook jalale aitab, aga organismi mul puhastab küll kenasti ja paneb kõik kenasti tööle. Nii, et võin seda seent jagada küll hetkel. Nii, et andke teada, liigun tavaliselt Tallinnas ja selle lähiümbruses.
Jalg tahab kindlasti puhkust saada, kui see paistes. Hobusesalv aitab kindlasti, aga mitte see mida apteekis või igas kaubanduskeskuses müüakse, vaid ikka päris hobustele mõeldud. Mul mees kinkis kunagi mulle poole liitrise pudeli sünnipäevaks smiling smiley, ostis kusagilt Sõpruse pst. Mustamäelt, kus special hobuste tarbeid müüakse. See aitab alati mul igasuguste spordivigastuste ja lihasvalude vastu.
Mul veel viimane nädal puhkust, mis enamus päevadest saab tööl juba veedetud confused smiley aga eks ma siis võtan millalgi üksikuid päevi veel endal vabaks. No ei saa naljalt 7 nädalat puhata, nii et tööle mõtlema ei pea.
Ma käisin ka nädalavahetusel nagu Anett Ida-Virumaal, täpsemalt Kauksis. Meil iga aastane kohustuslik 3 päevane Kauksis vedelemise periood sõbrannadega. Korralik päevitus nüüd. Sai suht okeilt söödud, aga noh õlut läks küll rohkem kui peaks, aga ise ilgelt rahul nädalavahetusega the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. August 2014, kl 08.01

Nonii, jälle vaiksed päevad meil siin?
Täna nagu peaks kaalumine olema. Mul ikka väga kehvasti suvel selle kaalu ja kaalumisega.
Täna siis pool kilo juures...deeem! angry smiley
Liikumine ka selline nagu nati on ja nagu ei ole ka. Tegelt ma veits vigane. Käsi ei taha liikuda. Hakkasin sellest nädalas käima massööri juures, sest lisaks käele, terve parem külg on nagu mingis valus ja hoian end kõveralt, mille tõttu vasaku kerelihased teevad rohkem, kui tavaliselt ja need siis sellest eluvalusad ja haiged.
Üritasin siis poolmaratoni treeningkava teha valmis, sept. keskel ju SEB maraton, aga ma pole üldse selleks valmis. No need jalad ei jaksa joosta. Maitea, kas palavusest, või sellest et ma vigane olen....piin ühesõnaga, aga üritan ja püüan end jälle jooksuvormi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. August 2014, kl 10.26

Mul kaal terve nädala seisis 65.9 peal ja täna hommikul oli 66.3. Toitumist olen korralikult jälginud ja trenni kaa ilusti teinud. Eks ma arvestan sellega, et nende suvega kergelt kogutud kilode kaotamisega pean kõvasti rohkem vaeva nägema kui nende kogumisegasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. August 2014, kl 08.35

siucra, aga sa tabelit ei muutnud või?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. August 2014, kl 10.17

Muutsin küll, aga miskipärast ta ei näita seda tulemust. Kui ma sinna kasti peale klikkisin, siis ta näitas üleval ribal, et number on seal kirjas, aga kastis seda pole. Imelik. Ma proovin nüüd uuestigrinning smiley
Nagu ikka tänaseks oli kaal kaa liikuma hakkanud. Mingi reede värk on alati, et kaal tõuseb üheks päevaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. August 2014, kl 10.21

Pole ime, et seda numbrit näha polnud. Mingi nipiga oli mu teksti värv samaks läinud, mis kasti värv eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. August 2014, kl 15.31

Mul vist ka see reedene värk, et kaal tõuseb alati reedeks grinning smiley
Ma siin ikka üritan liigutada, aga eks näis kuidas läheb.
Järgmisest nädalast igapäevaselt tööl, seega peaks tekkima rutiin toitumise-trenni osas.
Suvel on ikka väga raske kaalu jälgida. Tublid, kes suudavad seda säilitadagi ja kui veel alla ka saab siis eriti tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. August 2014, kl 13.36

Hei-hei!
Kuidas kuumusega vastu peate, väsitav ju...
Ja no on raske võidelda kaaluga ja nii imelik kui see ka pole, on söögiisu vaatamata kuumusele liiga hea.
Oma tulemusega olen superrahul.Viimati oli sama kaal üle 9.5 aasta tagasi,oma raseduse alguses.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. August 2014, kl 14.49

Mul oli reedel 62.5 kg. Ma juba hirmuga mõtlen ,et millal sisi tõusma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. August 2014, kl 19.47

Anett,sinu kaal liigub küll hetkel sinu seisust arvestades täitsa valele poolesmiling bouncing smiley.Kas sa ikka sööd ka midagi või tuleb lihtsalt söödu tagurpidi üles tagasi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. August 2014, kl 20.04

Kusjuures söön ja oksendamine on vähemaks jäänud. Aga ma ei suuda peale hakkliha miskit muud liha süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. August 2014, kl 08.06

Kui hommikul nägin endos ,et Ursul oli jooksnud 10 km, sisi tuli selline igatsus. Masendav juba. Ma lihtsalt ei julge minna, juba slt ,et nii palav on ja siis on see iiveldus hommikul ja õhtul, gaasivalud jne valud ja kardan ,et teen liiga :/
Kuidas teil läheb ? Kas suve kiire tempo on juba ära väsitanud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. August 2014, kl 15.40

Mul on nüüd suvised jooksmised ja sünnipäevad möödas. Veedan rohkem aega kodus ja küpsetan maitsvaid ja tervislikke sööke. Täna nt plaanin õunakooki teha. See eriti tervislik pole, aga teen ainult pool retseptis antud kogusestgrinning smiley Mu vabanduseks on see, et vähemalt olen viimased nädalad alkoholi puutumata jätnud. smiling smiley
Kaalu sain kaa vist lõpuks liikuma. Loodame, et reedeks jälle mingit hüpet ei tulegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. August 2014, kl 19.15

Hei!
Ma viimased paar nädalat tublisti trenni teinud. Toitumisega on vahest väikeseid patustamisi, aga ei midagi suurt. Samas kaal põrutab meeletu kiirusega üles, nagu oleks mina ka rase grinning smiley
Jooksmisega on väheke raske, sest jalad jätkuvalt rasked ja ei taha liikuda. Massöör vaatas asja üle ja arvas, et lihas on kusagil kinni. Käingi massööri juures nüüd igasugu probleemidega.
Kolleegidega sai esmaspäev-teisipäev käidud Osmussaarel ja seal matkatud/ujutud ja muidugi veinitatud.
Homset kaalumist isegi mitte ei oota, sest see number on masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 15. August 2014, kl 09.44

Appi. Terve nädala oli kaal 65.2 ja tänaseks jälle 400g juures. Õnneks -700g sellest hoolimata. Reede värk nohgrinning smiley Kuigi mu enda süü.. Mees nõudis õunakooki ja ma ei saanud seda söömata jätta. Viimasel ajal on mul liiga hea söögiisugrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 15.08.2014 09.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. August 2014, kl 09.49

No mul on jõhker juurdetulek. Ma ei teagi millest...ega ma muidugi sööke jälle kirja ei pane. Lihtsalt mingi tõrges sellega ees.
Kerge depress on ka, ei tea kas seepärast, et puhkus lõppes või nendest selja-jala hädadest või kõigest kokku. Eks pean edasi pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. August 2014, kl 15.26

Mul motivatsioon puudub täielikult. Mingi ahvatlus kusagil on, siis annan kohe alla. Toite panen kirja, aga ei suuda piisavalt range olla ja tänu sellele iga päev on mingi 100-200 kcal üle läinud..
Ilm on kaa siin hetkel nii kole ja vihmane olnud, et väike sügisene masendus tuleb peale. Meeleolu on muutunud ja olen jälle igasugu asjade pärast põdema hakanud. Suve alguses olin energiat täis ja kõik oli super. Nüüd ei viitsi trenni kaa teha eriti, aga sunnin end siiski, kuigi jõudu eriti ei ole. Kogu see jama muidugi kajastub kaalus kaa. Tahaks seda kevadist energiat tagasi, tänu millele mul kilod pea märkamatult kukkusid küljestgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. August 2014, kl 06.23

Mul ka kuidagi mott all. Vist seepärast, et teed ja pingutad, aga tuleb juurde. Võimalik, et mingi väss, seljahädad või sügisdepress hakkab tulema. Samas sügise alguseti on just nagu wow...uue hooga äge. Valin uusi trenne välja kus käia jne. aga hetkel sellist tunnet ei ole. Kuidagi väss ja mandunud olek. Ahvatlustele seetõttu olen nõrk ka ei ütlema, aga õnneks neid siin väga olnud ei olegi. Ise koju mingit magusat ei osta ka, peale jäätise, aga ega ma seda üksi ära ei söö vaid ikka terve perega.
Aga ma usun ka, et mul asi selles, et kirja pikalt pole pannud ja kui nüüd panen siis kuidagi tuimalt, ei kaalu jne. Usun, et mingis kohas võin ületarbida neid kaloreid. Aga olgem ausad, 12 kuud järjest ei saagi pidevalt korralikult grammi pealt pidevalt asju kirja panna, lihtsalt ei jaksa. Vahepeal tulebki paus teha, et siis jälle uue hooga mingi hetk tubli olla. Lihtsalt tuleb jälgida, et liiga pikk paus ei tekiks, et kaalule mingit eriti suurt numbrit ei lase tekkida.
Eks peame jälle end siin kokku võtma ja üksteist toetama hakkama. Nii, et kes veel hetkel ilge entukas on tulgu kohe siia ja kirjutagu midagi positiivset winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. August 2014, kl 07.13

TSauuu!
Tulin vaatama,et kuidas teil läheb. Aga mis ma näen, mitte eriti hästi. Minul on just väga hea meel , et sügid hakkab. Saab selle kiire elutempo maha raputada lõpuks. Minul oli mingi aeg kaal kinnisidee ja alla 65 ei läinudki, siis lasin end lõdvaks ja kaal kukkus kohe. Nägin sind Ursull unes täna. Läksime koos rattavõistlustele ja sa olid oma tütre rattaga grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 18. August 2014, kl 11.38

Tere kõigile!
Olen Ursulliga nõus,et sügise algus toob kaasa endaga uue jõu,ärgem siis alla andkem,oleme juba ju nii kaugele välja jõudnud.
Olen aus ja tunnistan,et ei mäleta,millal viimati toitumist ning treeninguid sisestasin,sest seda tõesti ei viitsi teha ja vahel pole tegelikult see üldse meeleski.Aga point pole minu jaoks mitte toidu ja treeningu üles märkimine ,vaid enese usaldus,meie oma grupi tugi ja tegelikult ka juba harjumus ning teadmine,et kui palju sööd,pead pärast veel rohkem vaeva nägema selle uuesti maha saamiseks.Ja siin on suur pluss meie kaalutabelil,kuhu kõik oma kaalu sisestavad.Mõtlete,et ma ei liialda ühe või teise asjaga,üldsegi mitte.Olen ka tavainimene ja olen õnnelik,et meie grupis on vaatamata pikale ajale nii palju inimesi alles jäänud.Kes ei võta alla,see katsub ju tegelikult säilitada saadud tulemust,mis kajastus eelmisel lõputulemusel.Peaasi,et suureks palliks tagasi ei paisuks.Kui harjumus käes,on lihtsam ka tervema ,õnnelikuma ja kergemana ning ilusamana enda jaoks,mis annab ühtlasi ka enesekindlust,eluga edasi minna.
Mina jätkan veel kuni jaanuarini ning püüan ehk paar,kolm kilo veel maha saada,aga elu elan ka ning veel tõsisemalt kaalulangetamisega alustan vast taas kord septembris,elu käib ju tõusude ning mõõnadega.
Toetagem siis üksteist ja rõõmustagem koos selle üle,et me tegelikult pole alla andnud ja jätkame endiselt teed tähtede poolehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 18. August 2014, kl 17.33

Tänud Piia selle sütitava postituse eest! See andis mulle motivatsiooni kõvasti juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. August 2014, kl 20.32

ühinen siucra kooriga, et tänud Piia, et optimismi sheerid.
Üritan siin mõelda, et kohe-kohe sügis siis ju uued spordikavad igalpool spordiklubides, et äkki hakkaks midagi uut tegema. Sügis-talv oleme alati kolleegidega palganud endale personaalse ujumistreeneri, seda trenni ootan ka tegelt. Kuna seljajamad, siis peaks kaaluma mingit pilatest ja jooga variant. Ütlen ausalt, ma pole elusees mingi body&mind teema fännaja olnud, sest mulle tundub, et ma suren igavusse ja jään esimese 10 min jooksul seal trennides magama grinning smiley Olen proovinud ja olen ka maganud seal nagu nott ja pärast põen, et kurja seda aega oleks võinud kasutada räige kalori põletuseks grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Anett, sa saad vist tütre, et sellist und nägid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. August 2014, kl 10.05

Mul on seljaga terve elu jama olnud. Mu selg on kõige nõrgem koht. Mõtlesin kaa, et proovin siis pilatest. Pidin sinna ära surema. Juhendaja malbe häälega sosistas kõrva, et hoia nüüd seda selga ja see oli selline piin ja mu selg lihtsalt vajus ära koguaeg. Ta siis painutas mind, aga sai ka vist lõpuks aru, et mõttetu üritus. Mu meelest võis see olla pilates algajatele isegigrinning smiley Ilmselt peale paari nädalat/ kuud oleks sellest asja kaa saanud, aga ma arvan, et kui midagi ikka selline piin teha on, siis pole sel mõtet. Võib-olla proovin kunagi uuesti. Nt siis kui olen ideaalkaalus ja ei tunne end süüdi, et räige kaloripõletusega ei tegelegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 19. August 2014, kl 10.35

Aga palun winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. August 2014, kl 18.47

Ma vist ei tohiks teid ahvatleda ja seda retsepti siia postitada, aga see on üks ütlemata hea ja lihtne õunakook. Tegelikult koogi kohta pole kaloreid kaa palju (190kcal 100g kohta), niiet proovige kui teil aias palju õunu smiling smiley Viimase paari nädala jooksul olen seda juba mitu korda teinud ja teen ilmselt veel. Täna nt tegin väikesesse vormi ainult 1/4 sellest kogusest. Ma sõin tüki ja mees kaa ühe ja pool kooki oligi otsas. Nii söön homme kaa ainult tüki ja suur kogus kooki ei jää mind mitmeks päevaks ahvatlema, aga maiustada saan ikka grinning smiley

[www.kokkama.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. August 2014, kl 19.40

Praegu jäin mõtlema, et millal ma viimati küpsetasin midagi....no ei meenu. Kooki pole kindlasti see aasta kordagi küpsetanud. Mingeid rabarbereid olen kaerahelvestega teinud ahjus. Pannkooke olen küll teinud, aga et lihtsalt teha mingit kooki, seda küll mitte. eye rolling smiley
Sünnipäevadeks kas olen ostnud või teinud mingi jäätise variandi. Nüüd tütre sünnipäevaks tõesti üle pika aja käkerdasin midagi külmatordi moodi asja kokku, aga ei küpsetanud. Mees mul kooke väga ei tarbi, hoiab saledamat joont rohkem kui mina. Seega enamuse kooki pean mina ära sööma. Samas lapsed ju on, neile võiks teha...oehh, mis ema ma olen kui kooke lastele vahest ei tee.
Peab ikka võtma ette mingi lihtsa/kerge koogi tegu.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.