Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
"Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 08. October 2010, kl 09.07

Hei!

Olen 84 kilo ja 171 cm pikk.
Eesmärk kaugel-kaugel e. 20 kilo.

Otsin end tõsiselt kätte võtta tahtvat duellitajat e. tervislikult kilo nädalas smiling smiley
Tõsiseid maratoonlasi võiks pundis 3-4 olla.smiling smiley
Olen siin täitsa uus ja lugesin huviga duellitajate postitusi. Tundub, et kui osalejaid väga palju kaob duellieffekt ära kahjuks...

Kes on need kehalt ja vaimult kindlad?

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 08. October 2010, kl 09.21

Tere,

Ideaalis sooviks ka maha saada 20 kilo...Ehk kunagi jõuan ka sinnamaani. Aga oleksin duellist huvitatud. Olen 91,9 kg ja 165cm pikk.

Ehk võtad kampa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 08. October 2010, kl 10.34

Aga muidugi smiling smiley
Wellcome

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 08. October 2010, kl 14.50

Oled mõelnud mis päeviti kaalumine võiks toimuma hakata?

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 08. October 2010, kl 18.24

Tere,

Mina ka täitsa värske siin ja mõtlesin, et tahaks ka duellitada.
Mul oleks 7 kilo vaja kuhugi ära kaotada. Võibolla võiks see just teiega duellitades juhtuda?! Mis kostate?

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 09. October 2010, kl 07.22

Tere.
Tore algatus, Ailekas. Lugesin, et 3-4 inimest võiks pundis olla, kas võin veel liituda? Osalen jõuluduellil, aga seal tõesti väga palju inimesi koos, väikses pundis saaks üksteist ehk rohkem toetada.
Minu kaal on 77,4, pikkus 174, esialgu oleks vähemalt 8-9 kilost vaja vabaneda. Ootan huviga.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 09. October 2010, kl 08.03

No aga teeme ära! Alguse kuraas on igal juhul tähtis smiling smiley.
Ailekas, Rossu, Nikita ja Kailiis alustavad!

Kuidas kellelgi netiligipääsudega on? Kas esmaspäev sobib alustuseks ja iganädalasteks kontrollpunktideks?

Aile

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 09. October 2010, kl 09.41

Esmaspäeva hommikune kaalumine sobib väga hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Kuupäev: 09. October 2010, kl 13.34

Tere, tahaksin ka hirmsasti liituda. Mu endised duellikaaslased on kuhugi ära kadunud, minul aga soov alla võtta endiselt. Minu kaal on 78 ja pikk olen 166. Vaja alla võtta 12 kilo.
Alustasin kaaluabiga juba suve alguses ja võtsin 4 kilo maha kuni jäin septembris haigeks ja olin haige lausa üle kuu aja, mis ei ole kunagi minuga enne juhtunud. Ei saanud enam trenni teha ja kaal tõusis +4 kg tagasi. Aga duellis sooviks osaleda ja jälle alustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 09. October 2010, kl 18.18

Sööpalvetaarmasta tuleb siis ka kampa ja kui keegi vastu ei ole, alustame esmaspäeval uue teemaga, kuhu stardikaalud kirja paneme.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 09. October 2010, kl 18.36

Esmaspäev sobib muidu küll, aga siin on soovitatud ka, et kaalumine võiks toimuda reedeti, juhuks kui nädalavahetusel peaks veidike rohkem toitu tarbima, et siis võib juhtuda, et esmaspäevane kaalumine võib mõne lisa-grammi näidata.
Aga et siis esmaspäevanismiling smiley

Sööpalvetaarmasta liitumise vastu ei ole midagi, aga suuremaks siis tõesti ei oleks hea laieneda, nagu siin foorumites võib mitme arvamusest lugeda, et liiga suures grupis kaob miskit justkui ärasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 09. October 2010, kl 19.04

esmaspäev sobib väga hästi kaalumiseks.. ehk distsiplineerib end nädalavahetusel tagasi hoidma winking smiley
Kes tulemusi kirja hakkab panema - Ailekas?

Jõudu ja edu meile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 10. October 2010, kl 08.39

Panen esmaspäeviti kõik andmed ülevaatlikku tabelisse smiling smiley
Ilusat nädalavahetuse lõppu...viimased koogid...Minu poolt igatahes küll

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 11. October 2010, kl 07.02

Hei-hei.
Mul kaalumine tehtud - tulemuseks sain 91,5 spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 11. October 2010, kl 07.17

Minu stardikaal on 77,9. Ilusat nädalat ja väiksemat kaalunumbrit kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 11. October 2010, kl 08.19

Tere kaunist esmaspäevahommikut!

Minu kaal 64,6

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 11. October 2010, kl 09.36

Minul õudne 84,5 smiling smiley
Teen kohe uue teema, kui laekuvad sööpalvetaarmasta andmed.

Aga...järgnevaks nädalaks..minu laps küsis mu käest hommikul, et ega mina enesele hammastega hauda ei kaeva?!
Olla teine kuulnud sellist väljendit kuskilt ja tekkinud hirm...

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Kuupäev: 11. October 2010, kl 13.25

Minu kaal oli 78,9. Jubeduse-jube

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 11. October 2010, kl 14.03

No kuulge.. kui teie kaalud on jubedused.. mis siis minu oma veel on? grinning smiley
Ehk pingutan sellevõrra rohkem, et teile järgi jõuda!

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 11. October 2010, kl 19.03

Teen nüüd uue teema:
Duell: sööpalvetaarmasta, rossu, nikita, Kailiis ja Ailekas

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 13. October 2010, kl 15.41

Kenakaunist kolmapäeva pärastlõunat teile kallid duellitajad,

Kuidas teil läinud on esimesed päevad? Ma hakkasin puudust tundma sellest, et just meie grupisiseselt jagada rõõme ja muresid, emotsioone ja muidu mõtteid tundeid, mis selle duelliga kaasneb. Et seda võiksime ju siin jätkata, kuna uus teema, mis tehtud sai, peaks ainult numbreid sisaldama.
Minul endistviisi magusaga halvad suhted, või väga head, väga maitsebsmiling smiley No ja üks asi, et maitseb, teine asi, et peabki siis maitsma ka üht-teist, ja seda tuleb päris tihti ette. Enne kui kaaluabiga liitusin, siis oli asi hoopis hull-pakk küpsist päevas (domino on lemmiksmiling smiley, või suur shokolaad pähklitega päeva jooksul- ei mingit probleemi. Nüüd ma olen ikka väga-väga-väga palju piiranud, aga siiani on juhtunud, et pole päeva ilma magusata. üks amps ikkasmiling smileysamas kalorinorm on piirides ja liigutan ikka ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 13. October 2010, kl 21.01

Nädala esimene pool ei ole mul kuigi hästi õnnestunud. Miski viirus-köha,palavik lapsel õnneks möödus ja saan nüüd iseendaga tegeleda. Neli päeva on siiski veel ees ja eriti jälgin seda, mida õhtuti suhu pistan. Igatahes on tore leida mõttekaalasi ja küll nendest üleliigsetest kilodest ka vabaneme.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 14. October 2010, kl 07.19

Tere hommikust!

Raporteerin ka natuke. 3 päeva on seni hästi läinud. Kolmapäeva hommikune kaal oli 91,1 (mis on väga hea grinning smiley ) ja kolmapäeva õhtune kaal oli 90,8 .... ei tea kuidas see küll õnnestus. Täna hommikul astusin kaalust mööda ja mõtlesin, et kaalun ehk reedel või nädalavahetusel smiling smiley

Igatahes... teksad on natuke laiemaks jäänud ja peab hakkama püksirihma ostma.. ei teagi kuidas see nii on läinud et püksid suured, kuna kaalu langus pole ju üüüüüüratu suur.

Aga selge on see, et vaatan mida söön ja millal söön. Eile panin nt jogurti külmkappi tagasi, kuna kõht ei olnud siiski tühi smiling smiley
Loodan, et jätkan samas vaimus smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 14. October 2010, kl 10.04

Küll me vabaneme, kailiis, mis meil muud üle jääbsmiling smiley
rossu, see ju küll tore, et teksad suured, iga selline väike märk annab ju hoogu juurde reipalt edasi minna, eksole. Ma vaatan endal, et kõht vist veidike hakkab taanduma, enam ei punnita niipaljusmiling smiley ja ka see on hea tunne.
Ma olen nüüd mitu päeva endale hommikul juba porgandid ja kaalikad kööki valmis puhastanud, etkui pealelõunal hakkab näksimise isu tulema, siis pistan aga porgandi põskesmiling smiley ja õhtul muidugi ka, kui kõht tegelikult tühi pole, aga midagi tahaks.

Jätkame samas vaimu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Kuupäev: 14. October 2010, kl 11.24

Seoses sellega, et püksid on suuremad aga kaal näitab vähe kaalukaotust, siis mina võtsin alla alguses kuskil 3 kilo, mis ei ole üüratult palju, aga püksid jäid nii suureks, et pidin ära andma. Kaalukaotus on igale inimesele väga erinev.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 15. October 2010, kl 08.43

Hei,

Hea kuulda, et üle kivide ja kändude, kuid siiski hästi läheb teil.
Ma kah siin haigusega kimpus, mis miskipärast söögiisu ei vähenda e. istun kodus külmkapi lähedal. Kõige ohtlikum asi mu jaoks. Siiani pole kalorinormi ületanud ja hetkel näitab kaal lausa -1,5. Kardan,e t pigem vedelikukadu.
Avastasin maitsva ja kõhtutäitva toidu: kodujuust segatuna riivitud porgandiga--kõlab väheütlevalt aga tõesti! üllatavalt hea on. Kõrvitsapüreesuppi(ilma kartulita) tean kah soovitada.
Nädalavahetuseks kõigile vastupidamist ja ärge andke alla! Mil siis ikka kaalust alla võtta kui noorena, mil see veel väidetavalt lihtsam pidavat olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: Ailekas
Kuupäev: 15. October 2010, kl 09.03

Tahtsin veel küsida, et kas teil on ka kapis motivatsiooniriideid smiling smiley Noh, näiteks viis numbrit kitsamaid pükse vms.

Mul on üks mantel: velvetist, must, tuliuus, väga šikk, 3 aastat tagasi ostetud--nr.36. Vaatasin ostmisel suuruselipikut valesti. Tahtsin osta 38 ja alles hiljem avastasin, et ....
No nüüd olen juba suurus 42.

Üks megailus kleit on ka, kümme aastat tagasi veel Sokosest ostetud, mis asus praeguses Viru keskuses. Hästi vastu pidanud--38 nr. Praegu läheb ka selga, aga olen vorst mis vorst.

Tegelikult tahaks lihtsalt normaalselt riideid kanda, mis ei ole lohvakad, seebiga jalga aetavad, välja veninud, pitsitavad, punnitavad või võimalikut palju katvad.sad smiley

Ma olen 31 ja lott on lõua all. No ei ole kena ju...

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 15. October 2010, kl 10.46

Motivatsiooniriideid eriti ei ole...olen kõik õele andnud, kes kannab rõõmuga.. vist grinning smiley

Üks Ilves Extra vabaaja pluus on alles, mis mulle õudsalt meeldib.. selga ta tegelt läheb, aga igalt poolt punnitab ja mulle ei meeldi, et iga volt välja paistab - see ei ole lihtsalt ilus. Ehk kunagi saab selle pluusi veel selga panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 16. October 2010, kl 14.52

No duellitajad...
Varsti kaalumine.. on kaalunumber alanenud kaa? Mul õnneks on. Ehk venitab ka 1 kg miinust välja tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 17. October 2010, kl 06.01

Nädala teine pool on olnud täitsa OK.Täna katsun ka õhtuse söömise kontrolli all hoda.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.