Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 17. October 2010, kl 20.26

kaalumas pole käinud, ootan esmaspäeva hommiku ära, aga on lootust,et midagi on alla läinud, aga kui palju....enam pole kaua jäänud kaalumisenismiling smiley

motivatsiooni riietest niipalju,et enne rasedust olid mul ühed püksid. Kui rasedusega kilod muudkui lisandusid, siis ühel hetkel pakkisin lihtsalt kõik väiksed riided kapist eest ära. Jõudis kord siis nende püksteni, vaatasin neid, olid teised kohe täitsa väiksed (kaalusin siis 58-59, kui need püskid ostsin). Küsisin siis mehe käest ka naljaviluks,et ei tea, millal ma neid pükse jälle kanda saan? Ta vastas, et järgmises elussmiling smileysmiling smiley no seda me veel vaatame...grinning smiley

aga homseni siis

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 18. October 2010, kl 07.08

Kas me märgime siia oma kaalumised? Igatahes hetkel 91,1 kg (-400g)

Kahjuks ei tulnud nii suur number nagu oleks lootnud. Aga vähemalt on miinus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 18. October 2010, kl 07.28

Minul 77,3 kg (-600 g)

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 18. October 2010, kl 07.48

kaalunumbrid lähevad kirja eraldi teemasse: Duell ja meie duellitajate nimed. Ja sinna siis ainult kaal ja palju kadunud. Ma kohe kaalumasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 25. October 2010, kl 06.12

Kuidas teil läinud on? Minul 400 g kadunud, olen täitsa rahul. 77 oli minu jaoks maagiline number ja püsis oi kui kaua, nüüd kaal 76,9 kg. Õnneks on sel nädalal koolivaheaeg, väike puhkus tööl. Plaanis minna teatrisse ja reedel lapsega ujuma. Loodetavast suudan õhtused näksimised kontrolli all hoida. Head jälgimist kõigile ja andke tada, kuidas läinud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 25. October 2010, kl 06.57

mul ei olnud üldse hea nädal sad smiley

+500g ja kaal 91,6

Ehk võtan tänu sellele nüüd ennast rohkem käsile.

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 25. October 2010, kl 19.57

terrrvist

mul oli niii mõnus nädalavahetussmiling smiley kaks sünnipäeva peetud, nalja, naeru ja mõnusat olemist ja palju palju süüa. Ma kartsin küll veidi täna kaalule astuda, aga küll mul oli hea meel, kui sellegipoolest oli kaal vähenenud. Eks ma ikka veidi üritasin tagasi hoida kaa, aga kõik need head sünnipäevatoidud....
aga nüüd ilusti tagasi kaloreid jälgimasmiling smiley ja ootan juba millal 62 kaalul näen jälle...

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 26. October 2010, kl 13.38

Tere kõigile.
Kas Ailekas kusagile kadunud, Sööpalvetaarmasta samuti? Kangesti tahaks, et see hoog nüüd kohe ei kaoks ja esmaspäeviti me kõik oma numbrid siia kirja paneks, sest "ega me siin mingit nalja tee"ju...

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 28. October 2010, kl 12.46

sad smiley ma nagu patuoinas siin seltskonnas, kes suutis ainsana plussi välja vedada ... no miks minul ei õnnestu???!!!

Kui siiani olen jälginud mida söön (noh peaaegu alati)... siis nüüd tuleks kõhulihaste harjutused käsile võtta - ehk leian ka kunagi oma kõhulihased üles grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: nikita
Kuupäev: 03. November 2010, kl 11.15

kuidagi üllatavalt hästi läheb küll, ju see duellitamine siis sobib mullespinning smiley sticking its tongue out sinna juurde veel vankriga kiirkõnniringid ja natuke sörkimist, ronimisseinal ronimist ja kordades vähem magusat....töötabsmiling smiley
ja eks mul on ka motivatsiooni novembrilõpuks väiksemaks saada, kui sünnipäeva hakkan pidamasmiling smiley aga jõudu meile kõigile edasiminekukssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 06. November 2010, kl 16.17

Tere!
Ma ei tea, kas satute siia teema alla lugema. Mul on kaks ettepanekut. Kas võiksime muud juttu kirjutada ka teema all, kus kaalunumbrid kirjas. Kuidagi tüütu on kahte erinevat teemat avada ja paistab et siia me keegi eriti ei kirjuta. Ja veel... mis te arvate, kui teeks kaalumise pühapäeva hommikul või vähemalt oleks kaalunumbrid esmaspäeva hommikuks kirjas, siis jõuaks Ailekas esmaspäeval ka koondtabeli teha. (Kaaluabi duelli reeglite järgi peaks esmaspäevaks koondtabel tehtud olema) Mis arvate sellest?
Minul on need paar nädalat läinud viirustega võideldes. Lapsel köha-nohu ja endal kogu eelmise nädala jube kurguvalu. Nüüd AB kuur ja õnneks hakkab paremaks minema. Kaal langeb aeglaselt, aga ikka veidi langeb ja see on tore, sest ilma kaaluabita pigem tõuseks. Jälgin, mida suhu pistan. Kirja muidugi kõik ei lähe, kuigi peaks.
Kuidas teil läheb? Kas jälgite ainult söömist või teete ka trenni? Edu meile kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: "Ega me siin mingit nalja tee" duellitaja otsib kaaslast.smiling smiley
Saatis: rossu
Kuupäev: 09. November 2010, kl 15.00

võiks tõesti kogu meie kirjutamised ühe teema alla panna.. ma alati mõtlen, kumba teema alla ma kaalunumbri kirjutama pean smiling smiley
Ja kaalumispäevaks sobib mulle pühapäev väga hästi

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.