Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 26
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 24. January 2014, kl 15.43

Hei!
Hakkasin siis täna hommikul üle poole aasta jälle kaalule astuma, ja ennäe imet - patareid tühjad grinning smiley
Ei tea, kas peaksin vihjest lugema, et liiga hull number oleks peale astudes... smiling smiley
Igatahes, esimene võimalus oma numbrid anda oleks teisipäeva hommikul (sõidan täna paariks päevaks ära). Loodan, et võtate mind ikka veel kampa smiling smiley

Kaunist nädalavahetust kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krisse77
Kuupäev: 24. January 2014, kl 18.48

Minu algandmed sellised:
pikkus: 160 cm
algkaal; 76,4 kg
soovkaal: 65 kg

Jõudu ja tarku valikuid kõigile. Nädalavahetuseks kena suusailma ka! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 24. January 2014, kl 21.05

tänud, Kairka, et meid kergemaks vead!

algandmed sellised:
kaal: 81,5
pikkus: 163
soovkaal: 72,0

edukat jälgimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: 123keits
Kuupäev: 24. January 2014, kl 22.03

Tere!

Mina ka kambas!
Kaal: 72,8
Pikkus: 169
Soovkaal: 65

Võitlus alaku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 25. January 2014, kl 00.46

Tere, kas minu ka veel võtate kampa?
Algkaal: 72kg
Pikkus: 163cm
Soovkaal: 64kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: anita13
Kuupäev: 25. January 2014, kl 13.06

Tere!

Kui võimalik sooviksin ka liituda!
kaal 77,5kg
pikkus 172cm
eesmärk 69kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 25. January 2014, kl 13.13

Tere!

Kaalutlesin kaua, kas võtta taaskord ühest pikast duellist osa, aga kahjuks selleks momendiks, kui olin jõudnud otsusele, oli õige kuupäev mööda libisenud ning kaalutabel valmis tehtud. Ma siiralt loodan, et tabel mitte veel päris lukus pole, sest sooviksin enda suured numbrid samuti teiste hulka kirja panna, kuna võistlusmoment on siiski üsna motiveerivaks teguriks kogu ürituse juures.

24.01 2014 seisuga
Pikkus 165 cm
Algkaal 125,0 kg
Soovkaal 105,0 kg

Edu järgnevateks nädalateks!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 26. January 2014, kl 14.37

Tere taas!

Olin paar päeva tagasi veel kasutajanimega Liis013, nüüd siis väike muudatus ja Liis014 grinning smiley
Andmed on muidu samad, pikkus 173cm ja soovkaal 65kg. Kuid reedeks olin saanud algkaalu veidike väiksemaks, ehk siis 74,3kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 26. January 2014, kl 19.39

Tere,

Soovin ka osaleda, loodan, et võtate veel kampa.

Pikkus: 164 cm
Algkaal: 78,5 kg
Soovkaal: 62 kg

Sihikindlat ja edukat langetamist! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 27. January 2014, kl 09.38

Ma olen maailmameister juurdevõtmises sad smiley Stardikaal 69.0 kg seekord, pikkus endiselt 167 cm. Õnneks suveni on aega, nii et suveks saledaks smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 27.01.2014 09.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 27. January 2014, kl 15.41

Tere,


Kas te võtate veel kedagi kampa?


näiteks mind smiling smiley

Minu eesmärgid on sellised:
praegu olen 76,6 kg 164 cm pikk.
Vahe eesmärk on 68 kg saada, ja sealt juba edasi 58 kg.

Alustasin eelmise aasta jaanuari lõpust ja sain alla 83,4 pealt 70 ni... siis kadus see iseloom ära sad smiley aga kuna kaal kihutab taas 80 poole siis pean mõistusega taas sekkuma.
Nii see edasi minna ei saa.

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 29. January 2014, kl 09.04

Tere päikesepaistelist hommikut!

Kuidas meil siis läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. January 2014, kl 09.21

Tere!
Vaatasin seda esialgu veel mitte nii ilusat tabelit (loodan, et need kaalunumbrid seal hakkavad järjest ilusamaks muutuma). Avastasin õudusega, et ma olen kakuke36smiling smiley))) Reedel olen juba tegelikult kakuke39!!!! Seega olen siin vahelduva eduga figureerinud pea 3 aastat!!! Ja kaal iga kord järjest suurem- häbi mulle.
Hetkel ka miskit head öelda pole sest nädalavahetuse rootsi reis ja muud teatavad tegurid... olen rahul kui reedeks pole kaal tõusnud. Nädalavahetusel siis sünnipäevatrall- varun kõvasti puuvilju ja köögivilju, et mitte hullult libastuda smiling smiley
Aga meile kõigile soovin kõva miinust smiling smiley)) Kuigi sellise külmaga vist ei tahagi pekki ära anda mis soojendaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. January 2014, kl 10.39

Mina olen ka siin lugemas käinud ja duellitanud 2-3 aastat, mingi suure miinusega ei saa kelkida aga kui poleks kaaluabi siis oleks ma arvatavasti mõned kilod raskem.
Ma olen 41 aastat noor ja mul on 4 tütart smiling smiley.
Minu jaoks on see duell eriline sellepärast, et ma pole kunagi nii palju trenni teinud kui viimased 2 kuud ja ma plaanin jätkata ja siis on näha mis kaalunumber teeb. Tean,tean, et 80% on toitumine ja 20 % trenn kaalulanguses aga ma tahangi lihasmassi kasvatada smiling smiley. Toitumise eelistus on mul aastaid tervislik olnud aga on ka langusehetki kus maiustan rämpstoiduga.
See nädal on enam-vähem hästi, üritan süsivesikuid vähem süüa ja teen trenni ja loodan reedel väikse miinusega esineda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. January 2014, kl 10.17

Kuidagi väga vaikne on siin smiling smiley
Eile tabas mind tõeline stress ( proovisin üheks ürituseks kapist kleite selga ja kuigi mul pole S numbrit riideid, vaid ikka M ja põhiliselt L siis mitte ükski kleit ei istunud ilusti seljas). Peaksin vähemalt selle üle õnnelik olema, et nii külm on ja hetkel veel on jonni ja kangekaelsust ikka nii palju, et vähemalt jaanipäevaks raputan selle peki maha...
Aga päevad on erinevad- täna panin jalga oma lemmikkuluvad ja ilusa pluusi ja olen juba mitu komplimenti saanudsmiling smiley Mind paneb vahel imestama see ütlus, et "kelle pärast sa nüüd ennast nii ehtinud ja ilusasti riidesse pannud oled". Ikka enda pärast! Kaalu tahan ka maha saada just sellepärast, et mulle mahuksid minu kapist kõik riided hästi selga, et ma tunneksin ennast hästi!
Homme on jälle kaalumispäev. Kunagi kui alustasin siin siis kaalusin igal hommikul ja õhtul kindlasti ja veel vahepeal kasmiling smiley Nüüd püüan vähemalt seda stressi vähendada ja katsun korra nädalas kaaluda. Homme siis tõe päev winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 31. January 2014, kl 00.39

Niisiis, olen väga tublisti toitunud, liigutanud end ja muidu on hästi läinud. Olen jälle tööl mõned päevad, võib öelda, et siin antakse söök ette ja pean siis ise sellest kombineerima, mida süüa ja mida mitte. Üldiselt on olnud valikut ka minu jaoks (Õnneks). Homme on kaalumine, mul on siin kaal küll aga see tuba, kus ma tööl olles elan ei sisalda väga sirgeid põrandaid, sõna otseses mõttes on need kalde all, ja mu kaal näitab 10 kaalumise peale ka 10 eri vastet. Üritan hommikuks midagi välja mõelda.
Hoiame siis hommikuks pöialt kõigile, et see positiivne uudis ikka miinus oleks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. January 2014, kl 07.33

Tere kullapaid!Minu kaal on sama 71,4,ehk põhjus on selles et jätan hoolega oma kõige suuremat pahet maha-nimelt suitsetamist.Ajab rohkem näksima,kuid võitlen edasi!Olge ikka tublid ja edu teile mu kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 31. January 2014, kl 07.41

Tere hommikust!

Leidsin ka ühe sirge põranda koos korraliku kaaluga. Tänane hommik on kaunis, nimelt numbrid 68,5kg! -3,5kg no poleks ootanud aga enesetunne on hea. Liiga palju muidugi ühe nädala kohta, ilmselt küll vee arvelt kehas aga meel on hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 31. January 2014, kl 08.37

Tere hommikust!
Eile juba arvasin, et olen üksi siia jäänudsmiling smiley
Minu kaaluudised pole üldsegi head- tänase päevaga on liitunud juurde 1 aasta ja ka 1 kilo.. Ma ei teagi, kas rõõmustada või hoopis nutta. Katsun asja lihtsalt rahulikult võtta.
Tõstsin küll kaalu hommikul vannitoas ühest nurgast teise, et ehk põrand kõver aga 100g oli vaid vahet smiling smiley Toitusin normaalselt, vett ja teed ja kohvi tarbisin piisavalt. No tõesti ei tea, külmaga liikusin minimaalselt. Olen siit küll lugenud, et 20% sõltub vaid liikumisest ja ülejäänu söömisest... Sellele julgen küll vastu vaielda- minul sõltub siiski kaal liikumisest sest tänu sellele käib organism hästi läbi ja energiat on palju rohkem.
Alla ma veel ei anna- loodan siiski jaanipäevani vastu pidada. Nädalavahetusel lubas ilusat pehmet talveilma- otsin oma suusad ja uisud väljasmiling smiley
Nii, et mulle siis märkida häbiväärne +1

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.01

Tere hommikust!
Minu kaal on 92,1. Nii et on siis 0,6 miinust. Hea seegi.
Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.05

Tere!

Minu selle nädala kaalutulemus on suur ja ümmargune NULL, ehk siis 97,7.

Sõin korralikult, paar üksikut vahele eksinud mee lusikatäit välja arvatud. Trennid olid see nädal intensiivsemad, kui seni ja tuleb neid trenne koos tänasega kokku 5 nädala peale. Ma ei usu väga, et kaalu seisak trennidega seotud, kuna ma pea kõiki asju varem teinud, lihtsalt mitte nii konsentreeritult. Pigem arvan, et seisak on tingitud soolisest iseärasusest, mistõttu aeg ajalt keha hirmsasti vett armastab kinni hoida.
Igatahes küll loodan uuelt nädalalt ilusat miinust, kuid kuna on puhkus ja igasugune söömine kaootilisem, siis ei julge küll midagi väga tegelikult oodata. Eks näis smiling smiley

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.07

Tere!

Minul 72,5. Ei ole hästi läinud. Ikka olen libastunud ja kergekäeliselt endale lubanud seda, mida mitte ei peaks. Püüan uuel nädalal hoolikamalt ja nädalavahetusel pean eriti valvas olema.
Kakuke, mina olen ka siin juba mitmendat aastat, aga kuna algusest on meeles, et see mulle sobis ja tegelikult sobibki, siis jätkan. Ei anna alla kuigi vahel vaatan, siis tekiks lootusetus. Aga ärme laseme sellel tekkida. Minu selle aasta unistus on lõpuks jõuda normaalkaalu. Hoian sellest kinni. Sulle ka ikka vastupidamist ja tubli, et ikka püüad!
Birika- 4 tütart! Milline varandus ja milline emakoorem nii heas kui ka vahel raskustes. Nii tubli oled, et enesega tegeled kõige ja kõigi kõrval.
Letsdoit- no niisugune miinus!!!!! Kuidas???
Karuke- pole midagi, tubli oled, et loobud-see on hetkel ehk kõige olulisem. Pea vastu, küll need kilod ka langevad, sa oled ju väga sitke ja visa.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.35

Tere hommikust!

31.01.2014 kaal 124,4; nädalane kaalukaotus 0,6 kg.

Edu kaalulangetamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.38

Tere,

Minu tänane kaalunumber oli täpselt 70kg, nädalaga miinust 400grammi. Olen rahul, kuna nädalavahetusel oli elukaaslase sünnipäev ja sellega tuli veidi kaalu juurde, mida oli siis vaja nädalaga maha saada ja õnneks läks veidi veel. Sel nädalavahetusel on ka kaks sünnipäevade tähistamist tulemas, kuid püüan mõistlik olla.

Karuke03 - jõudu!!! Mitmele asjale korraga on ikka raske keskenduda. Tubli, et suutsid oma kaalu hoida!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.43

Tere!
Minu kaalukaotus on 0 ja mõistan teid väga hästi, kallid kaasvõitlejad. Võib ju vabandusi otsida:sünnipäev, külm, meeleolu jne, aga nii see jääda ei saa. Järgmisel nädalal, st juba täna-homme tuleb otsida omale tegevusi, et oleks liikumist.
Kõike ilusat ja ei lase pead norgu- see ju alles algus ja on millest järeldusi teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mertsu
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.11

Minul on ka hästi läinud smiling smiley kaalukadu -1,8 kg , ehk siis 73kilolt 71,2 kg peale smiling smiley Edu teistele !!! Ja jooge palju palju palju sirduni vett!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.19

Algus on ilus - tänane kaal on 69,8 kg, seega kaalukadu 1,8 kilo. Kui samas tempos jätkata, on eesmärk mõne nädalaga saavutatud winking smiley (unistad ju võin)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: triink
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.55

Minul oli jaanuarikuu lõpu peamiseks eesmärgiks, et kaal oleks vähemalt 68 kg ja mitte üle selle. Aga oh seda rõõmu kui täna nägin kaalu peal hoopis 67 kg ehk mul -1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.09

Minu kaal täna hommikul 76,9 (-300gr)- pean ütlema, et olen rahul, sest ma olen juba paar kuud tõsiselt pusinud kaalu alla saada ja mingeid megasuuri langusi nädalaga enam ei loodagi ja ei tahagi.
Minu põhimõte on tervislik toit ja et kogused oleks normaalsed, normaalne on ühel söögikorral peotäis toitu( paned kaks kätt kokku kausiks) ja see mis sinna mahub selliseid portse võid päevas 5 korda süüa.
Trenni tegin nädala jooksul 5 korda, kulutades umbes 400 kcal igal korral.
Aitäh Mar11-sa panid mind uhkust tundma, soovin sulle kõike head.
Karuke03- tubli, et suitsetamisest üritad loobuda.
Ärge siis ennast nädalavahetusel lõdvaks laske toitumise koha pealt, pidage meeles, et see pole mingi ühekordne projekt- me peamegi hakkama normaalselt ja tervislikult toitumasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 31. January 2014, kl 12.55

Minul esimene nädal oli edukas, hommikul kaal näitas 74,5 kg, seega -4 kg. See oli muidugi üle ootuste suur. Aga arvan, et põhjuseks on suuresti nn paika loksumine... esimene nädal ja organsim puhastus üldse vanast jamast. Edasi vast läheb rahulikumalt ... kuigi päris tore oleks mõelda, et 4 -nädalaga soovkaalu. Aga olen ikka realistlik. Ja ei heitu järgmise nädala väiksemast languse numbrist.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 26


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.