Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 26
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.17

Tere taas,

Minu eelmine nädal oli suht-koht edukas,kaal langes -1,0 kg ehk siis nüüd jäi pidama 78 kg peal.
Jõudu ja jaksu edaspidiseks, kaalulangetajad!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 31. January 2014, kl 22.28

81,5 - sama mis nädal tagasi. kolm päeva patustamist ja siis kolm päeva ranget dieeti koos ujumisega, ei tahtnud plussi. ega see õige käitumine ei ole. ärge Teie nii tehke!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krisse77
Kuupäev: 01. February 2014, kl 09.38

Minul 76,0 kg (st - 0,4). Aga sel nädalal oli mul ka ainult üks "korralik" päev, nii et tulemus pole ime.
Ütleme nii, et jaanuarikuuga suutsin ma jõuluajal/aastavahetusel alanud kaalutõusule küll piiri panna, aga hoovõtt on olnud väga aeglane. Minu veebruarikuu eesmärk on saada kõigepealt tagasi eelmise aasta parimasse kaalu ja siis ehk mõni gramm veel lisakski maha jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 01. February 2014, kl 09.40

Tere hommikust!
Kahjuks sain kinnitust oma kahtlusele- diagnoos selline, mis tähendab ühel juhul siis liigset kaalutõusu ja teisel juhul langust... Mina siis seal esimeses grupis. Seepärast oli ka minu jaoks kummaline, et kaal üldse ei lange kuigi pingutan selle nimel kõvastisad smiley Järgmisest nädalast ravi peale ja siis vaatan edasi mis saab. Alla ei tahaks kuidagi anda ja kitsad suveriided ootavad kapis winking smiley
Teisetele palju palju jõudu ja jaksu ning ärge alla alla andke!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 01. February 2014, kl 11.35

Tõstataks küsimuse: mis te sööte? Kas on mõni reegel, mida üldjuhul järgite või üleüldiselt mida väldite või nimelt natuke rohkem tarbite?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 01. February 2014, kl 11.48

Tere!

Minu reedene kaalunumber oli siis 73,4kg (-0,9kg).
Aga jaa, siin ikka väga tublid langetajad ja suured miinused! Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mertsu
Kuupäev: 01. February 2014, kl 13.47

Mina jätsin täielikult välja nisujahu ja hommikul panen 1,5 L kannu tükeldatud terve sidruni ja vee ning joon selle päeva jooksul ära, lisaks veel 3 tassi figura teed. Kohvi ka pole 2 nädalat joonud. Ja peale 18 endale lõunasööki sisse ei aja, nii nagu varem tegin smiling smiley . Muidu käisin vetsus nr.2 kord kolme-nelja päeva jooksul, kuid nüüd 2 korda päevas smiling smiley ... aaa, ananassi söön ka iga päev !

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 01. February 2014, kl 15.23

Mina üldiselt ei söö kartulit, vahel riidi ja tatartu. Söön palju liha, värskeid köögivilju, köögivilja woki, kala. Veel ma väldin jahu ja suhkurt. Ei söö igasuguseid kastmeid või liha, mis on kastme sees tehtud. Aga muidugi ma vahel patustan ja söön pitsat või mis iganes isu tuleb.
Tänu nendele tavadele olen ma tänaseks päevaks kaotanud 15 kg. alustasin muutustega eelmise aasta märtsis, okt- dets olin natuke laisem ja lubasin veidi rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 01. February 2014, kl 18.06

Minul oli kuidagi mööda nädal üldse. Stress ikka annab tunda ja kaal ka kohe üleval sad smiley muidugi ega need neljapäevased 3 koogitükki ja kaneelirull ka head ei teinud. Aga head olid...

Nüüd homme nädalaks ära. Vaatame kuidas Londonis läheb Kaalu seal igal juhul ei ole nii, et seda ka jälgida ei saa. Üldse on reisidel halvasti lood. Keha läheb stressi ja kõht kohe kinni. Juua ka piisavalt ei saa kindlasti sest ringi joostes raske vetsu leida...
Aga no jaanideni aega ka ja tore saab kindlasti olema.

Toidu poolest siis niipalju, et mina, kes ma olen praeguseks 30 kg kaotanud soovitan alguses ranget korraliku toitumise reziimi ja siis mingist hetkest kui KMI roheline, jälle tutvustada kõiki toite. Aga muidugi juba uutes kogustes ja kalorite piires.

Ed teile kullakesed smiling smiley Teen siis kokkuvõtte juba Londonist , juhhuuuuuuu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 01. February 2014, kl 23.08

Minu number 93,6 (-0,4).
Parimat

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. February 2014, kl 09.28

Hei!

Annan ka oma kuu alguse mõõdud:
Rind 122cm
kõht 117
puus 124

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 02. February 2014, kl 09.31

Tere, Minu reedene kaal 107,1 . Krissi

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 02. February 2014, kl 10.31

Nulliring sad smiley No ei saa seekord kohe üldse vedama.. Toitumine on enam-vähem, kuid liikumist vähe. Nüüd ilmad väheke inimlikumad, ehk saab koos enda väljas liigutamisega kaalu numbri ka liikuma smiling smiley jaanipäevani on küll veel aega, aga aeg lippab ka pagana kiiresti..

Kairka. Mul on see kuidagi märkamata jäänud varem, et oled KOLMKÜMMEND spinning smiley sticking its tongue out kilo kaotanud? wow.. ja mina virisen, et ei liigu.. väga muljetavaldav.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 02.02.2014 10.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: anita13
Kuupäev: 02. February 2014, kl 12.15

Tervitus kõigile smiling smiley

Minu kaal siis 76,8kg


Ilusat pühapäeva kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. February 2014, kl 16.21

Minu toidust on välja jäänud kartul,nisujahu,suhkur.Enamus hommikutel söön täistera kaerahelbeputru vähese piimaga, lisandiks panen marju, seemneid, vahel ka mett. Väldin halbu süsivesikuid ja söön valgulisemaid tooteid. Joon päevas 2-3 tassi rohelist teed ja 1 tassi taimeteed lisaks puhtale veele. Puu ja aedvilju söön iga päev.
Ma olen alati olnud magusasõber aga nüüd olen avastanud enda puhul, et kui valku rohkem tarbida siis minu meelest magusaisu on väiksem.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: lauriine
Kuupäev: 03. February 2014, kl 09.01

Heippa!
Reede hommikul oli minu kaal 70.8!! no ei lähe kuidagi alla 70---väga keeurline on...
kas kellegi on veel nii, et kaal langeb mingi kohani ja sealt alla saab ainult suure surmaga ja pidea näljatundega?

jah nii on... mul läheb küll 70-st alla poole aga siis olen koguaeg näljane ja niikui täiskõhtu endale luban siis jälle number vopsti üle 70 - peaks vist mõne toitumisnõustaja juurde minema...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. February 2014, kl 10.05

See inimese keha on ikka imelik küll, mul on paar nädalat kehakaal ühe koha peal seisnud kuigi söön oma arust normaalselt ja teen trenni. Nüüd paar päeva tagasi, peale sünnipäeval käiku kusjuures- hops- minu kehakaal -1 kg 24 tunniga. Nii, et ei tea sind aidata Lauriine.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 03. February 2014, kl 12.08

Mina olen aru saanud nii, et kui sööd kogu aeg sama moodi, siis organism harjub ära, pead teda just nagu üllatama millegagi, nt korra nädalas. Millegi täiesti teistmoodi asjaga. See on minu arusaam asjast, vb õige, vb vale.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: AnnRoos
Kuupäev: 03. February 2014, kl 13.53

Tere! Sooviks ka liituda teiega kui on veel võimalik.

KAAL: 75kg
PIKKUS: 173 cm
SOOVKAAL: 60kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: 123keits
Kuupäev: 03. February 2014, kl 22.13

No uskumatu, et maha magasin, väga vabandan.....lapsed tõbised ja nii ta läheb, aga minu reedene kaal 72,3 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. February 2014, kl 22.19

Hei Hei,

Vabandan hilinenud kokkuvõtte pärast.

Meie värkse kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Tabeli eesotsas Mereuru, kes kaotas nädalaga 4 kg ja 5,1 % oma kehakaalust. Tema järel Letsdoit -2,5 kg ja -3,52%, ning Jutah -1,8kg, -2,52%.

Duell on alanud ilusate tulemustega. Loodetavasti jätkub samas vaimus smiling smiley

Soovin teile kaunist nädalat ja hoidke ikka end!

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 04. February 2014, kl 08.45

Tere võitlejad smiling smiley
Minu eelmise nädala uus kaalu number oli 75,4.
Edu meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. February 2014, kl 13.08

Mõtisklen siin omaette, et ma pole kommi,sokolaadi jm sellist söönud paar nädalat mitte ühte tükki ja teate ma ei taha ka, pole mingit isugi. Ja seda kirjutan mina, kellele veel mõnda aega tagasi meeldis raamatut lugedes karamellikaid peoga süüa. Ma mõtlen nüüd õudusega, et mis suhkur kõigi nende kommidega kehasse tuleb ja vaene keha peab selle kõige töötlemisega hakkama saamasad smiley
Ei tea kas olen juba harjunud ilma magusata olema aga pean ütlema, et enesetunne on mul hea smiling smiley.
Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 04. February 2014, kl 17.40

Mina ei ole ka magusasõber juba ammu. Kui sööd piisavalt valku siis pidigi ära kaduma (kuskilt targast kohast lugesin). Juurvili ja puuvili aitavad ka kaasa.
Hetkel läheb mul kõik hästi. Lähen nâdalaks aktiivsele reisile. Eks näis, mis saab. Õnneks reisikaaslane ka hull aktivist, siis kaaluga ei tohiks probleemi tulla. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 06. February 2014, kl 14.36

Tere!
Kas saab teiega veel liituda? Parem ju hilja kui mitte kunagismiling smiley
Eelmise nädala kaal oli 90,5

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 07. February 2014, kl 07.08

Tere!
Minu kaal 72,2 ehk - 0,3kg.
Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. February 2014, kl 07.36

Tere!

Minul läks see nädal korralikult enda kohta ja tulemus kohe ka. 71,2. Oh kuidas tahaks juba jälle seda 6.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. February 2014, kl 07.52

Tere!

Minu tänane kaal 96,9 ehk siis -0,8kg.
Pole üldse halb tulemus arvestades, et tegelikult puhkus smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 07. February 2014, kl 08.01

Hei. Minu kaal 67 kg! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 07. February 2014, kl 08.49

Tervitus,

Minul näitas kaal täna numbreid: 72,7, seega -1,8. juhuu smiling smiley
Kuigi keset nädalat oli küll tunne, et no vaikselt see number ju langeb... aga riietest veel kuidagi aru ei saa... jätkuvalt on nn suusapükse (sellised traksidega, soojemad) jalga pannes tunne, et olen ikka nagu karupoeg Puhh, kummardada ei või, muidu õmblused ütlevad kusagilt üles confused smiley
Aga indu on... no ja tuju on ka hea... edukat langetamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 26


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.