Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 26
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 10. February 2014, kl 22.09

90kg kandis tüdrukud, palju kcal päevas kaaluabi kalkulaatori järgi süüa tohite ja palju juurde liigutate ennast? Minul pakub siinne kalkulaator 1600kcal istuva töö ja ebapiisava liigutamise juures, kas seda liiga palju pole? reeglipäraselt kuskil trennis ma ei käi, 1-2x nädalas ujumas ja 1-2xnädalas kepikõndi või kodust võimlemist mõne video järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 11. February 2014, kl 11.44

Kairka, suur aitäh Sulle ka innustuse ja kaasaelamise eest. Nii tore, kui raskel ajal kellegi tuge on tunda ja selles tulebki grupi tõeline väärtus välja - et saaks uuesti rajale.

Käisin täna kaalul ära, no rasvane pluss, mis rasvane pluss, ilmselt on osa sellest ka reedeks veel alles.. Aga mis seal ikka, jaanideni on aega üle 4 kuu aega ja kui praegu korralikuks hakata, jõuab veel väga palju ära teha. Suutsin eelmine kord, suudan ka seekord. Aitäh teile veelkord ning ärge mu selle nädala plussi peale siis ära minestage cool smiley Piisas, et üks, st mina seda peaaegu tegin the finger smiley

Edukat langetamist kõikidele meile, kevadehõngu on juba tunda väljas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 11. February 2014, kl 20.54

Monika9999, tahtsid teada kui palju 90-nestel lubatakse süüa. Mulle pakub 1618 kcal. Ma söön nad ära küll, vahel rohkemgi, natuke trenni arvelt. Trenni lisan kõige viimasena, alles päeva lõpus. Üritan käia 1-2 korda nädalas ujumas ja sõidan velotrenažööriga ja võimlen ka ning autoga sõitmise asemel kõnnin jalgsi. Praegu on iga nädal ikka miinust olnud (kuu aega olen teinud). Hetkel on mulle kõige olulisem see, et tekiks harjumus kõiki sööke kirja panna, kuid väga täpselt ma seda alati ei tee. Vahel kaalun, vahel mitte, vahel asendan arvestamisel sarnase toiduga. Kui enam miinust ei tule, siis pean täpsemaks muutuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. February 2014, kl 21.30

MOnika9999- liiga vähe ei tohi ka süüa, muidu tekib liiga suur defitsiit ja kui pikka aega liiga suures miinuses oled siisläheb keha säästureziimile.Samuti hakkavad isud käima ja söömishood. Kui liigud vähe siis võid teha nii, et ei märgi oma liikumist üldse üles ja seda tagasi ei söö, või siis vähesel määral. Kui liikumist juba intensiivsemalt ja 4-5x nädalas siis tasub tagasi söömise peale mõtlema hakata.

Kuidas muidu on, kas kaal alaneb? 500g-1kg nädalas on normaalne ja üle selle eriti ei tasuks punnitada, et vältida jo- jootamist ja olla tervislik kaalulangetaja.

tervisi,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 11. February 2014, kl 23.03

Tänud vastamastsmiling smiley
Ega eriti kaal ei liigu, samas ma pigem nädala sees ei söö oma kaloreid täis, no ja nädalavahetusel...söön jälle üle. Tuleb olla stabiilsem, see ongi minu suurim katsumus. Aga ega ju ei saa sotsiaalset suhtlust ka kaalulangetamise ajaks ära lõpetada ning külas olles ikka rändab hea ja parem suhu.
Sain kinnitust, et 1600 kcal ei olegi liiga palju, tänud teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 13. February 2014, kl 08.26

Tere!

Vaatasin, et mul tabelis väikene viga. 31.01 on mul märgitud kaaluks 80,9 aga ma liitusin teiega alles 10.02 smiling smiley Ise ma ei saa tabelit muuta. Kes sellega tegeleb?

Ja annan endast teada, et mina joon päevas väga palju vett. Mitte küll nii palju, nagu soovitatud on, liitrite kaupa, aga pudel on kogu aeg käe ulatuses ja ikka läheb peale küll. Ja õhtuti enam ei söö ennast kurguauguni täis. Igatahes enesetunne on hea ja usun juba homseks väikest langust. Sest nagu saan, antakse kaalunumber reedese seisuga?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 13. February 2014, kl 14.15

Palun reedel arvestada minu täna hommikust kaalunumbrit, kuna ma reedest pühapäevani offline
Kaal 89,4 ja -900g nädalaga, mina olen rahulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. February 2014, kl 06.03

Tere hommikust kõigile tublidele jaaniduellitajatele smiling smiley
Soovin ka teie grupiga liituda ja Jaanipävaks märksa kergemaks saada.
Kui olete nõus, siis minu tänahommikused näitajad on järgmised:
Kaal 81,5kg
Pikkus 165cm
Soovkaal 68kg smiling bouncing smiley

Olen siin portaalis algaja ja iga näpunäide on teretulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 14. February 2014, kl 06.46

Tere!
Minu kaal sel nädalal juba parem ehk 71,7 kg.
Kena uut nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 14. February 2014, kl 07.14

Tere!
Seekordseks tulemuseks on mul 90,7 kg. Miinust tuleb ainult 100g. Nii väikese tulemuse andsid vist 2 viimast päeva, mil oli arvutis palju tööd ja ma ei andnud endale aega jälgida ei sööki ega jooki. Aga eks see ole õpetuseks, et isegi kiirel ajal tuleb aega võtta, et paremaid tulemusi saada.
Ilusat sõbrapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. February 2014, kl 07.49

TEre!


Oh, te ei kujutle, milline üllatus oli täna kaalul. 69.9. Seda ma küll ei oodanud. Igatahes olen nii õnnelik. Teile ka ilusat sõbrapäeva ja toredaid miinuseid edaspidi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. February 2014, kl 08.12

Raske südamega panen oma 70.5 kirja ehk kahe nädalaga 1.5 kg plussi eye rolling smiley Lohutuseks endale olgu öeldud, et vahepeal oli pluss suurem ehk viimastel päevadel olen ikkagi miinuselainel olnud ning nädala pärast loodan juba taas ka tabelis ilusaid numbreid jagada. Ma ei saa aru, kui jõulutabelis läks nii ilusti ja nüüd kohe ei saa(nud) pidama..

Kuid kevad paistab, aeg tubliks hakata. Hakkasin taas ka toidupäevikut täitma, see peab ka aitama smiling smiley

Mõnusat ja toredat sõbrapäeva teile kõigile, armsad kaaskaalulangetajad hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 14. February 2014, kl 08.34

Astusin täna raske südamega kaalule. Möödunud nädalal ma pole tubli plnudsad smiley isegi mitte püüdnud sad smiley energia on otsas olnud ja kuidagi otsin söögist lohutust. Kuidas saab nii? Aga kaal 75. Õnneks sama nagu eelmine nädal smiling smiley nädalavahetusel teen palju värskes õhus tööd, ehk tuleval nädalal on positiivsem meeleolu smiling smiley


Imekaunist sõbrapäeva, armsad kaasvõitlejad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 14. February 2014, kl 08.37

Minul tänahommikuse seisuga 71,3. Oli väga raske nädal ja töötasin palju ja sõin vähe... Eile siis sai terve küpsetamispäev tehtud- tänaseks siis torte ja trühvleid... Loodan, et suudan ise enamvähem korralik olla. -200g on väga vähe aga ma olen tõesti õnnelik, et pole kaalu juurde tulnud. Maadlen oma haigusega mis loodetavasti tablettide abiga saab kontrolli alla ja tunnen enust rõõmu!
Teilegi kõike head ja palju miinuseid armsad sõbrad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. February 2014, kl 08.45

Tere hommikust!

14.02.2014 kaal 123,0; nädalane kaalukaotus 0,5 kg.

Ilusat sõbrapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.31

Minu tänane kaal 66,7 Pole paha. Minu puhul aitab vee joomine.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.36

Tere,

Kaal näitas hommikul 71,8, võrreldes eelmise nädalaga -0,9 kg. smiling smiley
Olen rahul.

Rõõmsat meelt ja kõike kaunist Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: 123keits
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.47

Ilusat sõbrapäeva, minu tänane kaal 72,1, niiet -100 g, aga kaotus seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.06

Hommik!
Minu nädala kaalukaotus -1,0kg ehk siis 77,0. Olen rahul .... smiling smiley

Kaunist sõbrapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.47

Tere,

Nädala jagu sandwiche ja fish&chips'e on lisanud mu viimati antud kaalunumbrile 0,2 kilo ehk kokku 70kg. Hea et niigi läks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. February 2014, kl 12.03

Tere!

Mina annan oma selle nädalaseks numbriks siis 97,0 ehk +100g.

Njah, ei olnud üldse eeskujulik nädal. Algusest peale kippus ikka neid pähkleid vahele liiga palju ja nädala edenedes tuju langes ja stress kasvas ning pähklid asendusid magusate asjadega. Läks hästi, et kõigest 100g juurde tuli, eile veel ähvardas tublisti suurem aplussiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 14. February 2014, kl 12.33

See nädal läks hästi, suutsin alla võtta 1,4kg seega tänane kaal 81,6. Olen rõõmus ja loodan samas vaimus jätkata.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 14. February 2014, kl 14.38

Tere ja head sõbrapäeva kõigile!

Ma pean alustama vigade parandusega. Olin end tabelisse registreerides ebatäpne. Nimelt tuleb algkaaluks märkida 114 kg ja eelmise nädala tulemuseks 113 kg.
Sellel nädalal on miinust vaid 0,2 kg, aga püüan ikka edasi smiling smiley
Sõbrapäeval kaal seega 112,8 kg


Parimat Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. February 2014, kl 15.25

Tere!

Tänane number on 92,2 (-0,4) Asi seegi kui paremat pole võtta! Peaasi, et juurde ei tiksu.

Parimat

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. February 2014, kl 17.59

Ilusat sõbrapäeva!
Mul ikka 72sad smiley
Kuid heameel et 3 nädal suitsu vaba,küll see keha lõpuks harjub et nüüd peab ise seedima ja nii tahan uskuda et järgmine nädal näen ehk ka miinust.
Kõigile kallid ja palju edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 14. February 2014, kl 20.30

Minu kaal täna hommikul 77 kg(+800gr) ja vabandada ei saa ka mingi vee kinni hoidmise või ma ei tea millega, ikka ise olin see, kes õhtuti söögiga üle pingutas. Tulemus on nüüd näha sad smiley. Trennis käisin nädala jooksul 4 päeval ja trennisõltlane olen ikka edasi, püüan nüüd need õhtused söömised ka normi saada. Kaalu alandamise teoorias olen ma tugev, aga praktikas kipun libastuma smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 15. February 2014, kl 10.03

eilne kaal 80,1 seega -0,7.
aga täna hommikul ei olnud enam kaheksat ees smiling smiley. praegu on suurim nuhtlus, toidukogused, kontrolli all, see on minu jaoks kõige tähtsam.
mitte libastuda! mitte isudele järgi anda! mul hakkab tekkima usk endasse!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krisse77
Kuupäev: 15. February 2014, kl 10.07

Lõpuks hakkas kaal liikuma pärast rohkem kui kahenädalast paigalseisu! smiling smiley
Reedehommikune kaal 75,1 ehk siis - 0,9.
Mulle sobib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 15. February 2014, kl 14.34

Tere!

Reedene kaal oli 70,8 kg (-1,3kg). Siiani olen rahul... smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Liis014 15.02.2014 14.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kellikas
Kuupäev: 15. February 2014, kl 23.13

Tere duellitajad!
Sooviksin ka jaaniduelliga liituda.
Minu praeguse hetke kaal on 102,6
Pikkust 168 cm
ja jaaniks minu sooviks oleks saada 8-ga algav number 89.9 thumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 26


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.