Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 26
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mertsu
Kuupäev: 16. February 2014, kl 13.11

Minu reedene kaal 70,1 ,ei ole veel seda 6 seal ees, aga loodan uuuel reedel 6 näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: triink
Kuupäev: 16. February 2014, kl 15.27

Minu reedene kaal oli 68 kg. Pole ka ime, sest seedimine oli mitu päeva korrast ära. Sai söödud ka mitu päeva liiga üle. Järgmine nädal peab ikka normaalseks uuesti saama selle söömise.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.13

Tere sõbrakesed!
Minu kaal oli vale,kuna patarei tühi,nii et kokku on kurb tõsiasi et 73,3.sad smiley
Oi,oi,nüüd ruttu ennast käsile!hot smiley
Kaliid teile ja palju edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.36

Hei, natuke hilinenud number. 67,5kg ehk siis +0,5kg aga olen sellegi poolest rahul. Uus nädal paremini! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.43

Tere teile,
tahaks teada, kas on veel keegi, kellel on õhtuse õgimisega probleeme.
Minul on. Terve päeva suudan normaalselt süüa, isegi tervislikult (ei näljuta), kuid kui õhtuks koju jõuan, siis ei tea, mida näost sisse ajaks ja nii seni, kui uneaeg käes thumbs down.

Olen proovinud ka, õhtul tervislikult süüa (1 ports, nii 400kcal ja kõik), kuid siis ei tule uni poole ööni. Muudkui vähkren voodis.
Kui on selliseid kaaskannatajaid, kirjutage, mis te teinud olete ja kuidas sellega võidelnud?
Kas on see harjumustes kinni või hoopis mõtlemises confused smiley?

Vaatasin ka teie kaalukaotusi, tublid olete thumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. February 2014, kl 15.50

Tead KaruKati42 ma olen sinuga ühes paadis, mul on ka see probleem, et päeval söön ikka väga tervislikult ja korralikult aga õhtuti just ei õgi aga no väga raske on piiri pidada. No minu puhul aitab trennis käimine, sest peale trenni ikka väga ei taha oma head enesetunnet täis kõhuga ära rikkuda kuigi jah on ette tulnud, et söön ka peale trenni liialt palju. Ma arvan, et on vaja keha ära harjutada mitte õhtul liialt palju sööma, usun see võtab aega aga ta sindrinahk peaks sellega ju kunagi ära harjuma, sest meil ei ole see ju ühekordne projekt - me peamegi nii eluaeg toituma smiling smiley.
Muuseas KaruKati42 mul on mingi eelaimdus, et ma tunnen ja tean sind smiling smiley-kas oled ehk majandust EPAS õppinud kunagi ammustel aegadel smiling smiley.
Püsige ikka rajal, et reedel kasvõi väikestki miinust tabelisse saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 17. February 2014, kl 19.06

Jube hea tunne on, kui pole paadis päris üksi. Kuigi sellest paadist peaksime välja rabelema.
Kui nüüd peale õhtu esimest sööki Birika sõnumit lugesin, sai kõht nagu täis ja rohkem ei tahagi spinning smiley sticking its tongue out. Päris huvitav. Sellest see duellitajate võlu ongi. Koos on kergem smiling bouncing smiley
Mina trennis ei käi, kuid olen hakanud ühistransporti kasutama, auto asemel. Ja teadagi ei sõida need uksest-ukseni, sellepärast saan ka päris palju jalutada. Kuid asi seegi.
Birika, kahjuks ei ole ma EPAS õppinud.
Oleme siis tublid edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. February 2014, kl 13.09

Minul ka see õhtuse õgimise haigus peal... Päeval olen tööl, kus saan siis korralikku sooja toitu. Hommik on nii kiire, et peale kohvi ma muud tarbida ei jõuagi enamasti. Lapsed ka hommikuti alles söövad, kes koolis ja kes lasteaias siissmiling smiley
Koju jõudes aga ongi hundiisu, et enne söögitegemist juba haarad siit ja sealt. Ja siis veel korralik söök aga õhtuks käin veel ja veel külmkapi juures sad smiley
Olen üritanud juua, et nagu petaks ennast, et kõht ju täis... Olen kilode kaupa porgandeid koorinud õhtuseks näksimiseks aga lõpptulemus ongi see, et ikka libastun.
Minul aitab trenn. Tõesti kui käid trennis ära siis oled õhtul natuke ettevaatlikum selle kapi avamisega smiling smiley
Aga kevad juba koputab uksele ja mul nii suur soov kleit selga panna!! Hetkel stimuleerib see kõige rohkemwinking smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 19. February 2014, kl 14.36

Ei tea kas Kairkaga on midagi juhtunud? UU - kus sa oled Kairka, meie tabel on küll täidetud aga pole edasi kantud ja pole sinupoolset punast innustust smiling smiley, ma loodan, et midagi tõsist pole juhtunud.
Mina olen ilusti, kenasti, tasapisi järjesti kaalu langetamas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 19. February 2014, kl 16.04

Uuuh, niiii kiire on olnud. Sööke pole sisestanud ja kõik paigast ära. Täna sain aja maha võtta ja tagasi reele. Käisin isegi jooksutiirul. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 20. February 2014, kl 12.15

Tere kõigile,
homme on siis kaalumine. Minul esimest korda peale alustamist smiling smiley.
Käisin täna kontolli mõttes kaalul ja midagi head ei ole. Mõtlesin siis, milles asi? Ja meelde tuli, et eelmine reede oli Valentinipäev, mil sai ikka üsna palju patustatud.
Kõik heasoovlikudconfused smiley töökaaslased tõid midagi "HEAD", mis ei jäänud pikalt lauale vedelema ja õhtul oli menüüs hiinakas ja head magusad kokteilid smileys with beer Laupäeval sai söödud seda, mis reedest üle jäi eye popping smiley
Eks vist see nädal sai kogu seda kraami kulutatud.
Muidu ei olnudki väga hull (algaja optimism vist). Kui plussi ei tule olen vääga rahul cool smiley
Kuidas teil on läinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 20. February 2014, kl 14.40

Ohhh jessumu, jessumu, ma vaatan, et mu kokkuvõte ei ole kohale siia jõudnudki!!!! Tegin ju ära külla aga ei saa aru kuidas ta siin üleva siis ei ole.....

Nii et topelt ei kärise ja mis sitasti, see uuesti nagu vanasõna ütleb.... ega muud ei jää kui vabandust paluda, nii, et VABANDUST!!

mitte enam nii värske kaalutabel lingil KAALUTABEL

Eelmisel nädalal olid eesrinnas:

Mereuru -kokku kaotanud 8,54% kehakaalust, s.o -6,7kg
Letsdoit - kokku kaotanud 4,93% kehakaalust, so -3,5 kg
Liis014- kokku kaotanud 4,71% kehakaalust, so samuti -3,5 kg

Nädala lõikes kaotas kõige rohkem Marjukas ,-1,4 kg.

Ka kõik uued nimed said kirja pandud. Teretulemast meie sekka ja ilusat kaalusula teile smiling smiley

Naised, ilmad juba ilusad ja õhtud valged, aeg oma jooksu-, kõnni-, spordijalatsid välja jälle otsida ja oma kondid õue viia. Enam pole vabadndusi ega midagi.

Homme ootan siis juba värkeid numbreid!

Vabandan veelkord oma kirjutatud aga netiavarustesse mitte jõudnud kokkuvõtte pärast eye rolling smiley Õnneks te kindlasti kõik nii tublid, et leidsite varasemast postitusest lingi üles ja tegite omad järeldused the finger smiley

Edu!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. February 2014, kl 16.27

KaruKati tead ma loen siin sinu postitust, joon teed ja võtsin suht suure tüki sokolaadi kõrvale sad smiley aga siis otsustasin, et teen selle suht suure tüki pooleks ja panin ülejäänu tagasi, sest homme ju kaalumine smiling smiley. Mina olen enam-vähem rajal, õhtuti on küll raske vastu pidada aga üritan ikka edasi. Käin rõõmuga trennis, sest olen täiega sõltuvuses tundest, mis peale trenniskäiku on smiling smiley
Ootan väga kevadet, täna hommikul oli meil imeilus päikesetõus, mis andis hea alguse päevale. Ja kiivitajat olla juba kuskil nähtud smiling smiley.
Homme siis näidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. February 2014, kl 05.31

Tere taas kõigile,
minu täna hommikune kaal on 80,6kg, seega -0,9kg smiling smiley
Väga rahul olen, kuigi esimene nädal pidavat kõige kiiremini kaal alanema. Ja hirm, et miinust ei tule, oli asjata.
Sina Birika oled ikka hea tahtejõuga, kui juba näpuvahel shokolaadist, poole tagasi suudad panna. Mina küll ei suudaks. Mis minu käes, see minu oma spinning smiley sticking its tongue out
Head vastupidavust kõigile ja kevade lõhna on juba tunda smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. February 2014, kl 06.12

Tere armsad!
Võtsin end nüüd taas kokku ja liigun ka igapäev,tulemus 71,5,sain liikumaspinning smiley sticking its tongue out
Ma ei saa tõesti aru miks see loll inimene omades pea kõik teadmised,kuidas kaalust jagu saada jäbb loorberitele puhkama.Aga olgu,oli kuidas oli,nüüd ilmselt taas ilusti rajal ja jään tubliks pikemaks ajaks.
Saaks nüüd nii kaugele et taas oma 6 näha ja siis veidi veel.
Elu teevad lõbusaks ja toimekaks mu 5 väikest kutsikat,kes teevad ööga ollllalaaa tegusid,nüüd hea tujuga koristama!
Kallid ja palju jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 21. February 2014, kl 07.12

Tere! Olen väga rõõmus peale kaalumist, sest esimene kaalunumber muutus ja esimene raske tõke on ületatud. Seega kaal on 89,6 kg. Miinust tuli siis 1,1 kg.
Õnnelikku kaalumist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. February 2014, kl 07.32

Tere hommikust!

Minul 69,2. Olen väga rahul tulemusega, küll aga mitte enda nädalavahetusega. Aga eks ma õpin. Kairka, suur tänu meid innustamast ja kõigile toredaid miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.10

Ma arvan, et mu kaal on rikkis smiling smiley selle asemel et väiksemaid numbreid näidata kuvas täna hoopis 75.8 ette sad smiley ehk +0.8. sad smiley ma ei tea milles asi, olen korralikult toitunud ja trenni 3 korda nädalas teinudsad smiley lohutan ennast sellega, et äkkiti on naiste värk... edu teile head langetajad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.21

Tere hommikust! Mina vist olen tõeline hädapasun smiling smiley Terve nädala enamvähem voodireziimil olnud kuna õnnestus mingi vastik viirus külge haakida. See keha on üks imelik asi- söögiisu polnud ja üritasin ennast tee ja muude looduslike ravimitega aidata... Sõin kordades vähem kui tavaliselt aga kaalu näit siis 71,1 ehk -0,2 . Täitsa kummaline. Loodan, et saan nädalavahetusega siiski rajale ja hakata ka trenni tegema.
Unistan juba pikemat aega numbrist algusega 6 aga sinnani veel aega vist..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.34

Tere hommikust!

21.02.2014 kaal 123,0; sel nädalal nulliring.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kellikas
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.55

Tere hommikust!

Te olete köik siin nii tublid. Loen teie postitusi ja mötlen, et kuidas ma olen oma kaalunumbri nii käest lasknud.
Kapis ootavad riided, mis praegusel hetkel enam selga ei lähe, loodan et jaaniks leidub midagi sealt.

Motivatsiooni teie postitustest saan tohutult.

Järjekindlus viib sihile!!! smiling smiley

Minu kaal siis tänase seisuga 101,9

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.05

Kaalunumber on mõnusalt languseteel. Tänane kaal 66,2. Kaalukaotust -0,5 kg., mis on nädala kohta täitsa normaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.11

Tere!
rõõmuga vaatasin täna hommikul, et kaal näitas 81 seega läinud 0,6 kg. Loodan, et see jääb ka püsima. Kuna nädalavahetuse veedan maal ema juures siis kardan, et ei suuda end koguaeg kontrollida, et liiga palju ei sööks. Katsun endast parima anda!
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.25

Kuidas küll saada üle motivatsioonikriisist? Nädalaga +1,1 kg ehk siis 71,1 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.47

Minu kaal täna hommikul 76,5 kg ( -500 gr) - täitsa normaalne kui arvestada, et ma tegelikult ikka patsustasin nii mõnelgi õhtul söögiga. Trennis käisin 4 korda nädala jooksul ja tänagi peale tööd plaanis trenni minna.
Head saabuvat vabariigi aastapäeva kõigile ja minge välja liikuma ikka ka smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.58

KAKUKE!Kullake haigusega nii ongi,sest sööme liiga vähe,kuid eks sa katsu süüa kui on kas valus või paha!keha ei jaksa 2 asjaga korraga võidelda,küll see taastub,usu,kõige pealt tervis!Parane kullake!Paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. February 2014, kl 10.14

Tere!

Minu tänane kaal siis 96,9. Mnjah,küll kõigest - 100g, aga arvestades, et sõbrapäev läks siiski veits nagu käest ära ja siis ei saanud veel paar päeva tordi söömisega pidama, siis tegelikult saan rahul olla.
Terve nädal võitlesin meeletu näljaga, isudest rääkimata. Ma oleks ainult söönud, valimatult. Füüsilist jõudu kah ei olnud. Tänaseks õnneks tundub, et jõuvarud enam vähem taastunud ja loodan, et see nädalavahetus suudan kõigile kiusatustele vastu panna ja uut nädalat alustada vähemalt samas kaalus, millises täna olen.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 21. February 2014, kl 10.23

Tere,

mul läks seekord ikka väga hästi smiling smiley kaal 111,3kg. Seega on miinust 1,5kg.


Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.01

Tere tublid duellitajad!
Kas on veel ruumi ühele kaalulangetajale? smiling smiley Ma liituksin ka teiega, koos on ikka kergem ja eks see distsiplineerib ka natuke, kui peab iga nädal oma kaalu ette kandma winking smiley
Minu tänane kaal oli 77,0 ja eesmärk oleks 68, pikkust mul 168.
Pikk tee minna, aga kes aeglaselt sõuab, see kaugele jõuab grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati cocochanel 21.02.2014 11.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.13

Tere,

Minu kaalunumber täna hommikul oli 70,9 kg. Seega teist nädalat on miinus 0,9 kg.

Parimat kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 26


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.