Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. February 2014, kl 17.05

Tere!
Minul seekord väike pluss, 0,3 juures ehk siis 89,7
Arvestades seda saia, vahvli ja pannukate kogust, mis sai eelmisel nädavahetusel ära söödud olen rõõmus, et niigi läkssmiling smiley
Aga nüüd jälle korralik.
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 22. February 2014, kl 10.53

Tere!
Mina passin ehk 92,2 on sama ,mis eelmisel nadalal.
Parimat ja vaiksemat isukest

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: lauriine
Kuupäev: 22. February 2014, kl 11.25

Minul kah juba teist nädalat sama seis... Ikka 71 ja ei vähemaks ega rohkemaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 22. February 2014, kl 15.35

Tere kõigile,
lugesin teie reedeseid postitusi ja sain ainult innustust juurde. Siin ka natuke tagasisidet minupoolt.
Karuke03: teoreetiliselt olen minagi väga heasmiling smiley, kuid praktika on nii nagu onsmoking smiley Pe<aasi, et rajal tagasi ja punnitad edasi. Kutsitkatele head kosumistsmiling smiley
Urts: väga tubli oled ja innustab ka mind.
Mar11: püüa ikka miinusesse jääda,mina olekin väääääga rahul sellega, mis sul grinning smiley
Roosfeld; mina ka vahest mõtlen, et kaal rikkis ja peaks vahetama, näitab jonnakalt ainult plussi. Tegelikult on ikkagi asi ainult minus ja veelkord minus. See naistevärk kõigutab kaalu 1-2kg.
Karuke36: kui oled haige, siis voodisse ja pead keskenduma tervisele, mitte kaalu langetamisele.
Küll see 6 ka ette tuleb. Sul ju nii vähe jäänud smiling smiley
Naabrimamma: nullring tundub esialgu paha, kuid kui plusssi pole, on ju kõik hästismiling bouncing smiley Üritame ikka koos edasi ja peame vastu. Järgmine nädal uus kaal.
Kellikas: mul ka kapp riideid täis, kuid selga pole midagi panna eye popping smiley, sest lihtsalt ei mahu, Jonnakusest ei lähe ka uusi asju ostma, sest loodan, et saan ka vanad riided selga pusitud. the finger smiley
Helikopter: uskumatult tubli oled smiling bouncing smiley
Marjukas: nädalavahetus maal emaga, on ülimalt positiivne elamus. Kui söödki head Eesti toitu ja nats rohkem, pole hullu ju midagi. Teisipäevast reedeni on aega kõik tasa teha.
Mereuru: uskumatu thumbs up, juba teist nädalat järjest nii palju langust. Püüan sinust eeskuju võtta.
Monika9999: pannakad söödud, tühja sest. Nüüd jälle uue hooga edasihot smiley
Suurtükk: 0 on ju hea, sest null pole number smiling smiley. Oled ju ikkagi nn. reel nagu me kõik üritame. Uus nädal ees ja võta päev korraga.
Lauriine: sama tulemus, väga hästi. Plussi pole cool smiley. Eesmärgi poole edasi.

Ise püüan ka teiega sammu pidada ja enesekindlust juurde saada. Kairikale tänud!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. February 2014, kl 16.08

KaruKati42- aitäh Sulle. Lugesin Sinu kirja ja näed igas asjas palju positiivset. Nii armas sinust. Sama tahan öelda ka Karuke03- oled siin nii armas ja üdini tore. Tegelikult on kõik siin lahedad ja ma tõesti loodan (eesotsas iseendaga), et ei kao motivatsioon mis sest, et vahepeal on ka korralikud langused (või siis meie mõistes tõusud, kaalutõusud pahad winking smiley) Ilmad lähevad järjest valgemaks ja loodetavasti ka soojemaks ning saab rohkem liikuda... Kuigi siin öeldakse, et peamine on söömine pean siiski tunnistama et minul ei lähe midagi alla kui ainult söömist jälgin.. mulle isiklikult on vaja liikumist.
Kahjuks jah haaran juba pikemat aega kõikvõimalikud viirused endale, kuid täna käisin juba tunniajalisel kõnniringil. Seega on tuju hea ja usun et juba järgmisel nädalal näen 6-ga algavat numbrit.
Jaksu kõigile ja ärge haigeks jääge!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 22. February 2014, kl 19.00

Tere ka minu poolt!
Vabandan aga eile väga kiire, lapselaps külas ja saa siis sellest armsast aastasest põnnist eemale jääda. Minu kaal 71,0, seega 0,7 kadu. Olen õnnelik! Ilusat kevadehõngulist nädalavahetust ja ilusat vabariigi aastapäeva teile, kallid sõbrad!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. February 2014, kl 19.03

KaruKati oled tubli,märkad kõiki ja kõike!
Mu kullapai kakuke,kas sais ikka terveks et kukkusid kõndima,äkki oleks piisanud väiksest jalutuskäigust,seda enam et pool tõbine!Oh kuidas ma tahaks taas oma 6 näha,kuid mul vaja ikka paar nädalat pingutada,jummi kui ilus nr. on ikka 6 thumbs up,mu elus on olnud,4 ja 5 aga praegu tahan ainult 6,muidugi tore oleks 62 ja tean et tegelikult ju saan hakkama,kuid ei tea mis kratt see vahepeal piduri paneb ja tagasi lükkab!Pole hullu,võtame siis asja veel rahulikumalt!
KÕIGILE EDU,JAKSU JA PAID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 22. February 2014, kl 19.41

Aitäh, KaruKati, heade sõnade eest ja tervitused ka teistele!
Aasta alguses, kui otsustasin hakata kaalu jälgima, siis kirjutasin naljapärast luuletuse enda ergutamiseks. Ehk aitab teisigi.winking smiley

Uuel aastal algus uus,
peenemaks siis läheb puus.
Trenni tehes võin ju teha,
et mul kauniks muutub keha.
Kui veel mõtlen, mida söön -
jälle kaal mul alla lööb.
Tervis tuleb suve hakul,
muidu - ai-ai! - Pea on pakul!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: triink
Kuupäev: 23. February 2014, kl 00.09

Ei tea, mis värk mul selle seedimisega on. Paar päeva on korras, aga siis jälle mitu päeva ei käi läbi nii öelda. Seetõttu ka kaal jälle tõuseb, nii et minul reedese seisuga +0,4.
Söön küll selliseid toite, mis peaks seedimisele kaasa aitama: peet, ploomimahl jne
Masendav kohe.
Suvel aitasid nektariinid ja aprikoosid mul kõhu korda ja siis kaal alanes märkamatult.
Ega kindlasti suvel polnud ka nii suurt stressi kui praegu pidevalt peal on.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 23. February 2014, kl 10.37

Nädala tulemus -1 kg ehk 69.5 (jee, 6 jälle ees hot smiley ), kuigi kokkuvõttes algusega võrreldes ikkagi 0.5 kg plussis grinning smiley

Aga mis seal ikka, suveni veel aega ja ega ma ei jäta jonni... spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 23. February 2014, kl 12.35

Hei. Kena pool kilo kadunud, 67.0 siis selle nädala tulemus. Nii palju uusi postitusi on, õhtul saan kõik läbi lugeda. Siis saan end kurssi viia, mis teil ka toimub. Homsest on minul jälle rohkem aega. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 23. February 2014, kl 13.58

Väga lahe luuletus sinult Urts smiling smiley ja tahan öelda, et trenni tehes läheb keha ilusamaks küll isegi kui kg ei lähe väga vähemaks siis kehakuju muutub ikka kenamaks.
Ma käisin just väljas ja vedasin paar tundi oksi ja nüüd olen mõnusalt väsinud smiling smiley.
Koogitükk mille endale preemiaks lubasin lisaks lõunasöögile oli küll liiast aga ... - hea kook oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 23. February 2014, kl 14.02

Triink kas sa ikka vett jood piisavalt? Mul oli ka varemalt see jama aga kui vett joon ja liigun siis sain asja korda.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krisse77
Kuupäev: 23. February 2014, kl 17.19

Minul sel nädalal nulliring. (St endiselt 75,1) Paneb natuke imestama ja kurvastama, sest olin tõeliselt tubli terve nädala. Aga noh - ehk siis järgmisel nädalal näeb mingit tulemust kaalul ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 23. February 2014, kl 21.51

80,0 seega -0,1
üks õhtu läks käest ära, hullem on see, et nv möödus täiesti kontrollimatult. homsest jälle tagasi, et päästa, mis päästa annab.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. February 2014, kl 10.12

Hei- Hei

Meie selle nädala tulemused leiate lingilt KAALUTABEL

Eesrinnas seekord Mereuru, kes on praeguseks kaotanud 9,68 % oma kehakaalust (-7,6kg). Tema järel
Letsdoit -5,63% (-4kg) ja mar11 -4,81% (-3,5kg). Tublid tulemused naised the finger smiley

Nädala lõikes kaotas kõige enam MTU -1,5kg. Käteplagin sinule.

Tabelist pean kustutama juba praegu 2 nime: mammu8 ja AnnRoos, kes ei ole tänahommikuse seisuga 3 korda oma kaalu edastanud. Kurb-Kurb.

Täna siis Vabariigi aastapäev. Palju õnne meie tublile pisikesele riigile ja meile kõigile sellega koos. Söögem siis kiluvõikusid ja nautigem kooki aga seda mõistlikuse piires smiling smiley

Ja kui keegi veel ei ole lugenud meie Urtsi motiveerivat luuletust siis sisestan selle siia veel punasena ka, sest see on lihtsalt niiiiii tore smiling smiley Aitäh sulle selle eest thumbs up

Uuel aastal algus uus,
peenemaks siis läheb puus.
Trenni tehes võin ju teha,
et mul kauniks muutub keha.
Kui veel mõtlen, mida söön -
jälle kaal mul alla lööb.
Tervis tuleb suve hakul,
muidu - ai-ai! - Pea on pakul!

Ja täna veel võimalik tervise radadel üle eesti kilomeetreid koguda nii, et asugem aga asja kallale. Mina ka õue jooksuringile. Lisaino lingil: Terviserajad
Terv!
K




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 24.02.2014 10.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 25. February 2014, kl 13.00

Tere sõbrad!

"Tehnilistel põhjustel" ei saanud ma teiega ühendust reedel,21.veebruaril. Palun vabandust,aga kaalul polnud miskit "viga" - ainult +0,4kg tuli sad smiley ehk et seis oli siis 77,4. Muidugi leiab põhjuseid alati ....
Aga luuletus on ülihea!!

Ikka kevade ootuses!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. February 2014, kl 20.53

Tere!

Kairka smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Minul möödus nädalalõpp ikkagi järele andes. Täna on juba normaalne, aga vaevalt et reedeks miinus on. No lihtsalt ei saa. Vanemate juures käies on lootusetu rajal olla. Aga ega ei jäta ka, nüüd jälle vaja väga pingutada.

Vastupidamist meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. February 2014, kl 21.22

Hei!

Eks ta ole jah, minul ka alati see mure, et ema veel teeb spetsiaalselt neid toite, mis mulle meeldivad ja poputab ja saputab. Tuleb nautida kuniks seda rõõmu on! Väga harva olen suutnud ei millegile öelda. Ainuke nipp mida olen püüdnud rakendada on see, et jätan kõik tavalised asjad söömata. Nagu kui on kartul ja liha ja salat siis kartuli ja leiva jätan söömata. Või kui mitu erinevat magustoitu siis alati võtan ainult veerandi igast ühest. Kõik on juba mu veidruste ja poolitamistega harjunud ka. Nalja küll heidetakse aga no tulemused on ju näha smiling smiley JA kui iseenda üle naerda ei suuda siis on kurb küll smiling smiley

Aga tavaliselt on nende ülesöömistega ka niii, et paari päeva jooskul on asi normis ka nii, et reedeks jälle ilsuad numbrid. Ma loodan ka jälle nulli saada omadega. Igakuised külalised käinud ja aeg jälle normaalsusesse naasta.

Edu meile smiling smiley
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 26. February 2014, kl 09.02

Tere!

Olen küll veidi hiljaks jäänud, aga reedene kaalunumber oli 69,8kg.
Aga kahe päeva pärast on juba uus reede ja hea oleks, kui kaalunumber suuremaks ei ole läinud. Lihtsalt pühad on oma teinud smiling smiley ja loodan mindagi nulli kahe päeva pärast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. February 2014, kl 17.06

Tohutult raske on jälgida iga suutäit kui pole seda elus tegema pidanud... Ja nii kui libastud, kohe kaalul tunda. On see siis tükike kooki või pokaal veini. Ma loodan siiski, et saan oma soovitud kaalu kätte ja siis võin midagigi endale lubada.
Kuidas teiega? Kui ikka nädalavahetusel mõni pidu siis ok, enne katsud vähem süüa ja peolaualt saab ju ka lahjemaid asju võtta. Kuid vein, kook, juust jne on lausa vastunäidustatud..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 27. February 2014, kl 00.38

Mu kuuenädalane puhkuseperiood sai ka lõpuks läbi. Reis ningi viimase nädala pidustused lükkasid mu üldse teelt kõrvale. Nüüd tagasi töö rutiinis, küll alles neli päeva aga enesetunne on hea ja söömine ka stabiliseerunud, ikka hommik, lõuna ja õhtu. Mitte kõik läbisegi ja pole mingit poole päevani magamist.
Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 27. February 2014, kl 10.25

Tere kõigile,
mina olen püüdnud tubli olla, kuigi õhtuti läheb ikka kcal norm üle. No ei saa tühja kõhuga magama jääda.
Ja natuke shokolaadi luban ka endale. Muideks, mul pole kunagi üks shokolaadi tahvel niikaua vastu pidanud, nüüd juba üle nädala eye popping smiley (muidugi suur tahvel). Eile sai otsa.
karuke36, mul on ka jube raske igat suutäit lugeda ja kirja panna. Veinist ei ole ma veel loobunud, kui on ikka mõni koosolemine, siis luban endale mõne klaasi drinking smiley. Järgmised päevad proovin siis natuke tagasihoidlikumalt võtta (söögiga). Kaal muidugi ei lange nii kiiresti, kui sooviks, kuid ikkagi...
Homme jälle kaalule confused smiley. Eks näis, kuidas on läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 27. February 2014, kl 10.46

Hei, mis on teie ettenähtud päevane kalorite hulk? Ja kuidas selle täitmine edeneb? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. February 2014, kl 15.12

Minu lubatud päevane kalorite hulk on 1430 ja pean ütlema, et olen selle viimasel nädalal lõhki söönud. sad smiley
Eilegi vaatasin TV3 neid tublisid kaalulangetajaid ja limpsisin samal ajal ise jäätist.
Mul on väike kriis. Samas ma mäletan seda rajal olemise tunnet ja see oli kordades parem kui heaolu maitsvast söögist.
Homme ma ei tahaks kaalule minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 27. February 2014, kl 15.57

Minul on 1522. Sellel nädalal olen enam-vähem normis püsinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. February 2014, kl 16.55

Minul 1435,kuid praegu söön 1300,kuna lasin asja käest ja tahan kiiremini tagasi,kuid see pole õige,nii teha ei tohiks,kuid kuna kõht on täis siis pole suurt ohtu et plahvatan ja söön tasa,valin toite mida saab vääääga palju aga kcal annavad vähem.Eks näis mis homme saab!
Edu ja kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. February 2014, kl 20.00

Minul on 1260. Vahel söön ülegi, vahel jääb puudu. üldiselt trenni kaloreid maha ei arvesta ehk siis sellevõrra rohkem ei söö. Üldiselt katsun täis süüa- kui puudu jääb siis aitavad pähklid ja kasvõi shokolaad smiling smiley Pigem läheb ikka üle- eriti raske on nädalavahetustega sest ikka küpsetad midagi või käime lastega väljas söömas.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 28. February 2014, kl 00.47

Minu päevane soovitus on 1333kcal. Ma ei söö seda tavaliselt täis. Ma söön VÄGA palju salatit, ilma kastmeta, ainult sidrunit pigistan peale. Kõrvale ainult paljast (kana)liha, sojakastme vm sellisega.. Ja kodujuustus. Magusasõber ma nagunii ei ole, see ei ole mu probleem. Kogu selle aasta ajase kaalulangetamise protsessi tulemus on see, et ma valin ikka väga kriitilise pilguga, mida taldrikule tõstan. Analüüsin mis ja mida sisaldab - valgud, süsivesikud ja rasvad. See on see, mis tulemust annab. Kahjuks, tânu sellele, et eelmises töökohas toodi toit ja seda pidi sööma, võtsin 20 kg juurde. Nüüd aastaga olen tubli töö ära teinud ja tahan samas vaimus jätkata. Vahel patustan aga see juhtub pigem nii, et ma lihtsalt ühel päeval söön kohutava hunniku mingit jama. grinning smiley vahel on hea seda lubada aga veel parem on end hästi tunda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. February 2014, kl 06.01

Tere hommikust kullapaid!
Minu kaal on 71 seega maha läks -0,8
Olen rahul ja arvan et saan vast hakkama!
Kõigile edu soovides ja tahaks ka palju päikest!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.