Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. February 2014, kl 06.15

Tere hommikust kõigile smiling smiley
Minu tänane kaal on 80,1kg, seega -0,5kg.
Olen natuke pettunud, sest lootsin rohkem langust sad smiley, aga ajan selja sirgu ja alla ei anna.
Olen jäänud lubatud kalorite piiridesse ja mõnel päeval isegi vähem, kuigi toidupäevik on vist ainult 1 korra öelnud, et mu toitumine on tasakaalus. Ehk ongi asi selles, et toitumine pole tasakaalus. Igaljuhul on see üks pagana keeruline värk confused smiley
Aga järgmine nädal ehk paremini.
Edu teile kõigilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.05

Tere!
Minu kaal on 89,3. kaotus on seega 0,3 kg. Pole palju, aga olen hetkel sellega rahul ikkagi.
Head langemist!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kellikas
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.18

Hommikust!

Minu kaalunumber näitas täna 100,6 kg.

Edu teille!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.31

Tere!

Minul täna pluss. Usun, et rohkem ühest teatud igakuisest ajast. 70,0
Pusime edasi! smiling smiley
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. February 2014, kl 08.17

Minul väike miinus, oi kuidas ma ootan seda 6-t ette aga no ei tule!!!! See oli tõesti esimene nädal, kus ma iga suutäit kaalusin ja mõõtsin ja püüdsin vähemalt korralik olla smiling smiley Aga kaalunumber siis tänasega 70,3 ja seega langust 800 grammi.
Järgmisel nädalal ehk tuleb ka see kauaoodatud 6 smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 28. February 2014, kl 08.39

Tere,

Jube piinlik - kaal hommikul 71,8 ( +0,9).. kõik mis üle-eelmise nädalaga maha läks, tuli möödunud nädalaga tagasi moody smiley .
Need libastumised annavad ka kohe tunda; ja kui õhtu juba viltu hakkab vedama... siis pidama saamisega on suured raskused.
Isegi oli peas selline patune mõte, et ''ahh - ei pane see nädal kaalu kirja'' , kuid keda ma petan, ennast?!? ... pigem tulen ikka ees-oleva nädalaga nüüd jälle kraavist välja.. ja edasi võib olla rahulikumalt ja targemalt, kuid siiski sihikindlalt soovkaaluni smiling smiley.

Parimat Teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.03

Kaal 76.0 täna lähen Argo Aderi juurde jutule- mõõdame. Kehakoostist ja koostab mulle toitumiskava. Aitab üles,alla pendeldamast. Minu kaal ongi selline 76-lt 74-le ja uuele ringile...ehk on toitumiskavast abi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.03

Hei!
Minu kaal täna 76,5 mis teeb siis -0,5 smiling smiley

Edukat kaalumist!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.08

Tere!

Minu tänane kaal 98,5 ehk + 1,6 kg sad smiley
Nooh, eks mingis osas on süüdi organism enda rütm ja natuke kipub vett kinni hoidma, aga natuke suuremas osas olen ise süüdi oma toitumisega. Trenni pole kah väga palju jõudnud, aga loodan, et järgmine nädal tuleb parem, aga eks näis.
Rääkisin treeneriga kah läbi, et ei kuidagi ei suuda ennast väga kontrollida ja püüame leida koos lahendust, et see söömine ikka kontrolli alla saada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.35

Tere,

jube paha lugu, aga minul tänase seisuga +1,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.39

Tere hommikust!

28.02.14 kaal 123,4kg, kaalutõus 0,4 kg.

Edukat kaalulangetamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.40

Minu kaal täna 76,8 (+300gr) - ma kartsin hullemat.
Ma pole õhtuste söömistega tubli olnud, trennis olen kenasti käinud ja hommikusöögid on ma arvan ideaalsed aga no õhtul kodus on vääga raske.
Ehk kui tuleb kevad ja õhtul saab veel valges välja minna läheb kergemalt.
Kairkale kummardus smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.05

Kaalunumber täna 65,7 Minu eesmärk on nädalaga pool kilo maha saada ja kõik toimib thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. February 2014, kl 11.15

Minu kaalunumber täna 91,4 (-0,8). See teeb meele rõõmsaks, et pärast väikest passimist asi jälle liikuma läinud. Jaksu kõigile kaalukaaslastele!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 28. February 2014, kl 12.09

Tere, minu kaal 104,4 ja loodan, et mind pole veel maha kriipsutatud smiling smiley

Krissi

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 28. February 2014, kl 13.22

Tere taas!

Nüüd proovin ikka oma kaalunumbrid õigel päeval edastada.
Seekord sain üle noatera ja ikka väikese miinuse kirja.
Tänahommikune kaalunumber siis 69,4kg ehk -0,4kg.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 28. February 2014, kl 13.55

Kaunist päeva!

Hommikune kaal 66.5 kg ehk -500g. Olen rahul, stabiilne langus.

Ja kõik on tublid, kes teevad ja püüavad. Ilmad lähevad järjest ilusamaks - kõik õue värske õhu kätte!! smiling smiley

KaruKati, ära muretse selle tasakaalu pärast - KUI ma sööks ettenähtud süsivesikute koguse täis, oleks mul vist küll igal nädalal +500g. 180g süsivesikut on minu arvates kaalulangetajale ikka palju.. :/

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 28. February 2014, kl 19.34

Tere!
Minu kaal 70,5. Täitsa tubli olen.
Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 28. February 2014, kl 20.48

Tere,
Minu number eelmine nädal oli -0,4kg ehk et seis on 77,0.
Olen rahul ja lasen edasi - tasa ja targu,sest kes tasa sõuab - see kaugele jõuab smiling smiley

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 28. February 2014, kl 23.54

Üles-alla kõikumine jätkub. Seekord siis 70.3 kg (-0.8)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 01. March 2014, kl 00.57

smiling smiley smiling smiley smiling smiley 79,7 seega -0,4 smiling smiley smiling smiley smiling smiley
vot niiiiii rõõmus olen: ei tulnudki kardetud plussi selle pikale veninud nv vahetuse eest. sellest vastikust kaheksast sain ka lõpuks lahti. võib veel juhtuda, et ei peagi suveks uusi bikiine ostma!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 01. March 2014, kl 01.06

vabandust, -0,3 oli hoopis. mis siis, ikka on väga hea meel.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 01. March 2014, kl 03.05

Kaal näitas hommikul 80,8 (-0,2) olen sellega väga rahul. Numbrites ei läinud küll palju maha aga kuna sai patustatud ja päevadega tuli vahepeal kaalu ikka tublisti juurde ka siis olen õnnelik, et see number on selline. Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 01. March 2014, kl 08.19

Tere ilusat "kevad"-hommikut kõigile.
Lugesin jälle teie postitusi ja annaks seekord lühidalt oma kommentaarid kah:
Utsile tänud laheda luuletuse eest. Kui oskad, siis kostita meid veel smiling bouncing smiley Ära pead veel pakule pane.
karuke03: kunagi oli minu jaoks 62kg täielik katastroof,nüüd olen 80+kg ja elu läheb ikka edasi, kuid -0,8kg nädalaga on ju ulihea thumbs up
Triinik, selle seedimisega ongi kummalised lood. Kui nati vähem sööd, siis nagu keha hoiab endale ja ära ei anna eye popping smiley Ajapikku läheb vast ka see korda, ära ainult alla anna.
Letsdoit: sina oled minu selle nädala innustaja hot smiley, tänud. Toitumise tasakaalule enam edaspidi tähelepanu ei pööra.Olen ise ka koguaeg juurikaid söönud, nüüd tean mida jänkud tunnevad grinning smiley,
ja tunnen neile kaasa. Aga salatid on ylihead.
Birika, väike kook ja jäätis ei tapa sind, see väike + ei tähenda veel midagi. Oled tubli trennitaja. Selg sirgu smiling bouncing smiley ja ilusama Jaanipäeva poole.
Mereuru, hea, et pead liiva alla ei peitnud thumbs up, uue hooga edasi.
Roosfeld, jaga meiega ka oma muljeid Argo Aderiga smiling bouncing smiley
Porthita, kui kehas on vesi, siis las olla. Peaasi, et pekki pole eye rolling smiley
MTU, 1,2kg plussi ja nädalaga thumbs down. Järgmine nädal siis 1,2kg miinust nädalaga thumbs up
Oota minu plusse the finger smiley, küll need ka tulevad.
Eskata, sinu optimism on meile kõigile innustav.Tahaks kah vastikust 8-st lahti saada confused smiley
Marjukas, iga - on hea thumbs up

Seekord siis niipalju minupoolt.
Täna lähen tütre sünnipäevale drinking smiley, eks järgmine nädal näete, mis see mulle maksma läks smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 01. March 2014, kl 09.22

69.0 ehk olen oma stardikaalus tagasi, millega jaanuaris alustasin grinning smiley Ühelt poolt on see ju hea, et plussid kustutatud, teiselt poolt kurb, et 2 kuud aia taga ja ikka nullis. Kuid mis seal ikka, nüüd siis iganädalasi miinuseid püüdma smiling smiley Jaanipäevani on õnneks NATUKE veel aega cool smiley

Kevadekuu on käes ja ilmad ka sellised kevadepoolsemad juba poolest veebruarist alates, nii et õnneks on väljas liikumiseks head eeldused. Teen seda ise ja soovitan teilegi smiling smiley

Edukat uut kaalulangetusnädalat kõikidele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. March 2014, kl 21.32

Oh KaruKati42-nii lahe, et sa meie duellis oled ja selliseid ägedaid kommentaare meile teed.
Eskata, ma vihkan samamoodi nr 8 oma kaalunumbril ja üritan tast kaugele minna, et ta mind kätte ei saaks, samas igatsen ja loodan nii väga 6 ees oma kaalunumbril, aga selleks tuleb tööd teha smiling smiley.

Esimene kevadkuu on käes, nüüd on küll tagumine aeg ennast kätte võtta.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 01. March 2014, kl 23.27

Hei, hei kõigile.
Jõudu siis uueks languse nädalaks! Pidage meeles, et teete seda enda jaoks ning tugevama tervise nimel. Jaanipäevani ongi aega meil nüüd siis 3 kuud ja 24 päeva. Selle ajaga saab palju ära teha. Ma olen ise selline, et kui ma jaanuaris siin liitusin sellega siis olin hoogu täis. Nimelt on mul selline motivatsiooni-värk. Pikkade tähtaegadega on natuke keeruline. Ma sean endale selliseid väiksemaid eesmärke. Muidu ma ei püsi reel ega regi püsi teel.
Nüüd läks lõpuks mõte sassi. grinning smiley Aga mul on hea meel, et meid nii palju on ja kõik on positiivsed. Jätkake kõik ikka tõusu (s.o kaalu languse) teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 02. March 2014, kl 09.21

Tere!
Jagan veidi oma peojärgset hommikut. Meil olid eile kodus ühed pidustused. Eile polnudki nii hullu söömist ja tahtmist süüa, aga täna hommikul üles ärgates laadisin kandiku head ja paremat täis ja istusin arvuti ette. Esimesed ampsud olid täiesti süüdimatud, mõeldes ainult sellele, et oi kui nämma-nämma söögid, et küll ma nüüd siin vaikselt vitsutan... Siis hakkasin äkki ruttu toidupäevikusse sisse neid kirjutama ja tundsin, kuidas hakkas seesmiselt vastu näha suurt kalorite pommi kirjutatuna. Söögiisu kadus kohe ära, oleks mõne ampsu heameelega veel suust välja kiskunud, aga õnneks kokkuvõttes sain ainult natuke hommikukalorid ületatud ja nüüd olen rõõmus, et ei andnud lõplikult kiusatusele järele ja et suutsin oma isule teha stopi peale pidustusi.
Olgem siis tublid ka koos oma pisikeste kõrvalepõigetega!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: lauriine
Kuupäev: 02. March 2014, kl 14.49

Niiii.... Juba ma ei tea mitu nädalat on mu kaal yhe numbripeal pysinud, vahel ka natuke ehk paarsada grammi juurde tulnud kuid allapoole no mitte kuidagi... Kuid sel nädalal smiling smiley tundub, et olin tubli ja väike miinus selle eest preemiaks smiling smiley selle nädala kasl 70.6 kg ehk miinus 0,4 kg!
Langus on väike aga peale pikka paigalpysimist teeb see siiski siurt rõõmu!
Ja nagu niimõnedki teised siin ootan väga nr 6- e! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mertsu
Kuupäev: 02. March 2014, kl 21.42

Minul ka 2 nädalaga pluss tulnud sad smiley ehk siis 71,3 sad smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.