Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 02. March 2014, kl 22.18

Oh, mul jälle pluss,seekord siis ümmargune 90,0

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. March 2014, kl 22.35

Kairka, ma märkasin, et sa oled tabelisse Karukati42 28.02 seisu valesti pannud, tal oli ikka miinus, mitte pluss. Sul oli vast lihtsalt näpukas seal, eksisid 1 kg-ga.
Ma jälgin sind KaruKati erilise tähelepanekuga, sest meil sarnane eesmärk ja pikkus.
Püsige kõik kenasti rajal uuel nädalal smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 03. March 2014, kl 05.49

Tere kõigile,
Kairka palun paranda jah mu kaal ära. 80,1kg oli reede hommikul ja kui juba parandamiseks läheb, siis pikkus on 1,65cm. See on ka mu esimeses postituses 1,65cm.
Nädalavahetus läks mul untsu sad smiley. Kuid nüüd püüan jälle korralikult jätkata.
Birika, ka mina jälgin sind erilise tähelepanuga the finger smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 03. March 2014, kl 11.29

Ühineks ka kui võimaliksmiling smiley
Pikkus 175 cm
Kaal hommikul 78,4 kg
Soovkaal 68 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 03. March 2014, kl 13.48

Kuna mul on motivatsioon laes, siis otsustasin, et sel nädalal kaalun end igal hommikul ja õhtul - teen paberile tabeli, et võrrelda - asja eesmärk on selles, et hommikune ja õhtune kaalu vahe ei oleks rohkem kui 500g. Või vähemalt enda jaoks välja selgitada, kas ma sellega hakkama saan. Vaatab, mis reedeks saab. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. March 2014, kl 14.23

Ma olen ka praegu väga motiveeritud kaalu langetama aga õhtust kaalumist kindlasti ei tee, usun, et hommikune on kõige tähtsam.
Minu mott on laes, sest ostsin endale seeliku, mis väga meeldib aga no suht ümber keha on teine sad smiley, vähemalt 2 kg pean maha saama siis on normaalne kanda.
No ja see, et käes on märts, esimene kevadkuu, on ka motiveeriv smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. March 2014, kl 19.12

Hei. hei!

Paneme siis selleks korraks tabeli lukku.

Värskendatud variant nagu ikka lingil KAALUTABEL

Kokku kaotasime eelmine nädal tagasihoidlikud 4 kg. Hästi palju oli plusse ja paistis suur väljakutse olevat see tagasi reele saamine

Tabeli esikolmik järgnev: eesotsas Mereuru, kes on praeguseks kaotanud -8.54% oma kehakaalust (-6.7kg). Teisel kohal Liis 014 -6.59% (-4.9 kg) ja kolmandal Letsdoit -6.34% (-4.5kg).

Tabelist kustutasin 3 nime: Pandakaru, Staff ja üks veel, kelle ma ka üles kirjutasin, et see siia lisada aga kahjuks paberi unustasin tööjuurde. Järgmises kokkuvõttes annan siis selle ka teada smiling smiley Sorry! Igatahes ei olnud nad tänase seisuga 3 korda oma kaalu edastanud ja seetõttu ka välja langesid.

Teretulemast meie sekka LoyyaP- oled lisatud tabelisse ja ootame suuri tegusid sult siis, et teistele ilusti järgi jõuaksid the finger smiley Edu sulle!

Mis siis veel teile motivatsiooniks öelda oskan kui, et edasi, edasi,edasi, ei sammukestki tagasi smiling smiley Loodame, et see nädal on parem kui eelmine ja järgmine parem kui käesolev. Kokkuvõttes ei loe üksikud rasked päevad ja nädalad, vaid see, et enamuse ajast oleme tublid ja liigume õiges suunas. Masendusest aitab üle saada oma kaalugraafiku langeva joone nägemine ja peeglisse naratamine ning väikeste muutuste märkamine. Märgake ka muutusi teistes ja tehke komplimente, see teeb tuju heaks teistel ja ka endal smiling smiley

Pikka liugu teile vastlapäevaks (kui nii saab see aasta öelda) grinning smiley
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 04. March 2014, kl 08.58

Pikemat aega kaal mul seisis kuigi jälgisin kaloreid ja kõndisin iga pöev 7-9 km. + imetasin ja tassisin titte. Õnneks nüüd on kaal ilusti kukkuma hakanudsmiling smiley täna hommikul näitas kaal 77,9 grinning smiley pole sellist numbrit aastast 2010 näinud!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. March 2014, kl 10.16

tere kas saaks ka veel teie sekka olen mõõtudes 122,2 ja 164

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. March 2014, kl 10.49

Head Vastlapäeva kõigile hot smiley
mis te täna vastlakukklitega teete, kui tuuakse, pannakse lauale ja soovitakse "head maiustamist". Mul seisab nüüd siin 1 imeilus kuklike ja vaatab kurva näoga otsa.
Mütsikese sõin juba ära spinning smiley sticking its tongue out, nüüd vaatan teda ja mõtlen, kas pean vastu ja jätan söömata või annan alla? Peaks kuskile sahtlisse peitma, ehk läheb meelest ära eye popping smiley, aga vaevalt.
Ma vähemalt üritan.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 04. March 2014, kl 11.06

No mina lubasin ühe kukli (isetehtud ja väga värske). Samal ajal lõin selle ka siia sisse ja oli mul siis vaja hõisata, et toitumine tasakaalus- sain juba sarjata smiling smiley)) Täna lihtsalt enam rohkem magusat ei söö ja plaanis on ka jooksma minna. Seega ei tunne vähematki süütunnet hetkel.
Ma olen proovinud igasuguseid "imedieete" jne aga tean, et need on väga ajutised. Kaaluabi meeldib mulle just selle poolest, et saan jälgida oma sissesöödud grinning smiley kalorite hulka ja valida ka menüü ise. Pideva keelamise ja piiramisega läheb keha lihtsalt täiesti lukku ja ei tule grammigi alla. Pigem tarbida kõike aga mõõdukalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. March 2014, kl 13.30

Naasin just lõunapausilt tööle ja kaasas karp vastlakuklitega kõigile töökaaslastele. Arvan, et täna on üks vastlakukkel kohustuslik, mudu tulevad veel linad lühikesed järgmine aasta smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. March 2014, kl 14.07

Ei läinud see kukkel ka minul meelest. Sõin ära ja jube hea oli thumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. March 2014, kl 15.31

Hei!,

Nartsiss, palun saada ka oma soovkaal ja oled tabelis, teretulemast ja edu!

Annan siis nüüd teada ka kolmanda nime mis eile kustutatud sai, see oli anita13.

Head vastlapäeva kõigile!!!

Terv.
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. March 2014, kl 20.19

soov kaal oleks 94 see muidugi aasta lõpuks kui ma jaanipäevaks saaks 102 oleks hea

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 06. March 2014, kl 15.16

Tere duellitajad,
kuidas teil läinud on see nädal? Homme ju kaalumine jälle the finger smiley
Minul enam-vähem. Nädalavahetus läks küll untsu, kuid nüüd olen korralik olnud spinning smiley sticking its tongue out.
Õhtuste söömistega on ikka jube raske ja kalorinorm saab ületatud, kuigi nüüd juba veidi vähemal määral. Kuid arenemisruumi ikka veel on smiling bouncing smiley
Mõnel päeval on ka olnud kriitilisi hetki, kui tahaks kõik sinnapaika jätta confused smiley. Need on raske tööpäeva õhtud, kui tahaks nagu lohutada ennast millegagi.
Eks homme paistab, kuidas läinud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. March 2014, kl 17.43

Tere!

Mitte just kõige parem see nädal. Vahelduva eduga peaks ütlema on läinud. Tööl veidi stressirohke ja siis kipubki. Aga täielikku kukkumist pole ka olnud. Mul on ka õhtud vahel sellised kriitilised. Tahaks nüüd nädalavahetuse korralik olla, ei tea millal ükskord see õnnestuks. Oleks suur saavutus. Nädala see on tegelikult lihtsam rajal olla, nädalavahetusel meeldib kokata ja nii see kipub minema. Eks homme vaatame jah, loodan väga, et pole mingit suurt plussi. Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 07. March 2014, kl 05.42

Hommikust tüdrukud hot smiley
Minu tänane kaal on 79,1kg, seega -1kg spinning smiley sticking its tongue out
Jess, olen väga rahul, asi toimib ikkagi. Arvan, et ka teil on hästi läinud, sest praegu on ilusad kevadilmad olnud ja eks see innustab.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.09

Tere.


Täna kaal 76,4

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. March 2014, kl 07.21

Tere!

Mina ole nukker. Aga ju siis on nii, paar päeva kehvasti ja ikka pluss 70,8. Loodan, et see on mulle tugev motivaator, kohe tänasest.
KAruKati-väga tubli. Rõõmustan koos Sinu ja kõikidega, kellel hästi on läinud ja toetan neid kellel mitte. Pusime edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kellikas
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.05

Kaunist hommikut!

Minu kaal siis täna 100,3

Järjekindlust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.15

Tsau mu armsad!
Minul o ring,ise süüdi,kuid ikka edasi,ehk järgmine nädal edukam!
Kõigile palju edu,jaksu ja head tahet!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.43

Kurb, kurb. Tegelikult olen väga kurb sest pean tõesti pingutama, et natukenegi kaal langeks. Ja ta ei lange!!! Täna hommikul kaal 70,9.Jäängi seda 6-ga algavat numbrit ootamasad smiley Kas tõesti kaalus see 1 vastlakukkel 600g!!!
Jaksu teile ja katsun vähemalt teie pärast rõõmustada.
Järgmisel nädalal uued numbrid, olen loll aga järjekindel veel winking smiley
Palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.45

Tere hommikut!

Minu kaal 65,2 kg. Siin iga nädal oma kaal kirja panna on selline võistlusmoment iseendale. Olge kõik tublid edasi.Päike piilub ka vaikselt ja naudime väljas kasvõi jalutamist. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.01

Hommikust!

Kaal näitas numbrit 70,1 ( võrreldes eelmise nädalaga -1,7).
Suutsin end ikka veidi käsile võtta.
Kõike head ja ilusat ... ja mitte heituda!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.01

Tere hommikust!

Kaal 123,4 kg. Sellenädalasesse nulliringi suhtun üsna rõõmsalt, sest hommikul kaalule astudes oli lausa ärevus hinges, kuna nii mõnedki patused vastlakuklid olid jäänud eelnevatesse päevadesse. Hea, et niigi läks...
Duellikaaslastele visadust tublide tulemuste saavutamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.24

Tere,

eelmise nädala tugevad plussid asendusid seekord mitte niiväga tugevate miinustega. Kaal 111,8 kg.
Seega -0,7kg.

Palju miinuseid meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.45

Ei midkit muutust, samas see kaal tuli mul ka alles esmaspäevalsmiling smiley nii, et jätkuvslt 78,4kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.55

Tere hommikust minu kaal oli siis 122,1 seega -0,1 sai eile linnas käidud ja patustatud ja kõige hullem on veel ees homme poja esimene juubel ja 10 märts mul endal juubel issand peaks vist pea liiva alla peitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 07. March 2014, kl 10.16

Nartsiss19 - mul ka esmaspäeval sünnipäevsmiling smiley järgmine nädal on 3 pidu tulemas! Eesmärk järgmisel nädalal on mitte juurde võttasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.