Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 10. March 2014, kl 12.08

Tere!

Kas te vötate mind veel kampa?
algkaal: 98,1
pikkus 187cm
soov: 83

Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 10. March 2014, kl 19.25

Hei-Hei,

Meie värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotatud -6.6 kg- läheb juba paremaks smiling smiley

Tabeli eesotsas ikka Mereuru, kes on praeguseks kaotanud -10.70 % oma kehakaalust( -8.4kg). KA nädala lõikes enim kaotanu au kuulub see nädal temale -1.7kg. Tal kannul Liis014 -7.27% (-5.4 kg) ja Letsdoit -7.04% (-5.0kg).

Tabelist kustutan nime 123keits, kes ei ole tänaseks 3 korda oma kaalu edastanud.

Tabelisse lisasin nime msislander- teretulemast ja edu! Tore, et leidsid tee siia duelli!the finger smiley

Nii tahaks ka seekord välja kuulutada auhinnad Jaaniduelli võitjatele aga peale 3 kirja saatmist peab vist alla andma ja vihjest aru saama, et Kaaluabi ei soovi meid seekord sponsoreerida. NIi et seekord võidetakse ainult auväärsed kohad meie tabelis.

Lisan ka Urtsi luuletuse neile, kes ei viitsi kõiki postitusi läbi kammida, siia punaselt:

NENDELE, KEL NÄDAL PLUSSIS

Vaatan kaalu – kaal vist katki –
kust see number muidu äkki?!
Kas on taskus elevant,
kellel maiust täis on lont?
Käsi kirjutamast tõrgub,
sipled iseenda võrgus.
Püüad mõista, mis sind viinud
selleni, et puudub miinus.
Pühid trennis higimulle,
pitsitamaks rasvarulle.
Lubad: nädal uus on nii
nagu seekord teistel siin.

MIs siin ikka pikalt kribada, edu aga algavaks nädalaks. Pidi veel soojemaks minema nii, et õue-õue-õue raffas!

Tervisi
Kairka




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 10.03.2014 19.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 10. March 2014, kl 22.21

Hei!
Ma sooviks Teie duelliga liituda. Siiani olen jälginud ja nüüd tahaks ise ka ridadesse kuuluda,saaks motiv. juurde, jaanideni on veel piisavalt aega. Annan igaks juhuks andmed ka pikkus 164, kaal 92kg.
Jõudu ja edu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 13. March 2014, kl 05.58

Tere kõigile,
vaatan, et meil on siin jube vaikseks jäänud.
Minul on see nädal viletsalt läinud. Nädalavahetusel ja veel ka esmaspäeval sai naistepäeva lainel patustatud. Nüüd olen püüdnud päästa, mis päästa annab. Kuigi ega ma rahul pole thumbs down.
Kuidas teil on läinud? Kas naistepäeval tarbitud koogid ja joogid olete suutnud maha raputada?
Homme jälle ju kaaluminegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 13. March 2014, kl 08.06

Tere!
Mul on sel nädalal vastupidi just paremini läinud, olen oma lisa saanud maha raputada ja veidi veel, aga eks homme näeb täpsemalt, sest vahel võib tuul pöörduda äkki mine-tea-kuhu-suunda. Lootus on küll n-ö lollide lohutus, aga ma olen pigem loll kui lootusetu. Jee-huu, edasi, KaruKati42 ja teised - number allapoole ja tuju ülespoole!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. March 2014, kl 09.11

Tere!

Mõtlesin ise korra kirjutada, aga näed, juba keegi siin smiling smiley Kati, pole viga, vahel ongi need ajad kui tuleb "päästa". Aga see juba suur asi, et käest ei lase. Eks see "päästmisprotsess" sellepärast nii elav on, et soov edasi liikuda on suur. Nii et tubli oled, et ikka edasi pusid.
Urts- lootus on alati ja iga päev on uus tõesti. Ikka edasi muidugi. Mul muidu sel nädalal ka parem seis olnud, eile oli korraks tagasilangemine, aga püüan täna vastu pidada ja homme tõesti näeb. Homseni siis ja edu kõigile. Tänane päev on veel ees ja tubli olla ei keela meil keegi, eks!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 13. March 2014, kl 11.45

Olen ka vaikne olnud, kuigi jälgin ja loen siin toimuvat pidevalt smiling smiley Lihtsalt pole millegagi hõisata. Täna tegin nn. eelkaalumise ja õhtul vist ostan uued patareid kaalule grinning smiley No ei lange, täiesti lootusetu. Kuigi, käsi südamele et ma pole patustanud... Siis ikkagi kaal seisab.
Igatahes jooksutrennidega alustasin eile. Õhtul oli tunne ülihea- seega saan ehk jalad tagumiku alt välja ometi smiling smiley
Õnneks on ilmad nii ilusad, et lausa kisuvad välja!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Signum
Kuupäev: 13. March 2014, kl 13.07

Tere!

Tean, et olete hoogsalt juba duellitanud, kuid ehk ei ole veel liiga hilja teie seltskonnaga liituda? Olen 26. a, kaal hetkel 63-64 kg, pikkus 159 cm. Soov oleks kaotada ca 7-10 kg. Eks näis, et mis sellest kõigest ka välja tuleb, sest kodus kasvab ka 6-kuune preili.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. March 2014, kl 16.22

Mul on selline keskmine nädal olnud. Sisetunne ütleb, et mingi miinus homme tuleb.
Mul on toitumise koha pealt viimastel nädalatel muutus see, et ma ei söö enam ainult liha ja salateid, ühesõnaga ei väldi nii väga enam süsivesikuid, eks näis mis juhtub. Koguseid muidugi piiran ja kui praadi söön siis never-ever ei võta üle 2 kartuli. Noh ja kordan oma vanaema tarkusetera ka üle, et endast lugupidav daam ei võta kunagi teist portsu juurde smiling smiley. Ma olen endast lugupidav daam smiling smiley.
Täna lähen veel trenni ja arvasin, et lubaks pokaali veini endale õhtulsmiling smiley
Homme siis näidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 05.53

Tere tüdrukudspinning smiley sticking its tongue out
minu hommikune kaal 79,3kg, seega +0,2kg.
Kehvasti ju ja paras mulle the finger smiley, ise olen süüdi. Täiesti raisatud nädal ja ega need naistepäeva maiustused ja shampus mind küll õnnelikumaks teinud.
Õnneks ei ole järgmisel nädalal ühtegi pidustust, mille taha pugeda.
Loodan, et teil on ikka miinused ja Jaaniduelli 2014 au saab päästetud smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.01

Tere!

Minul täna parem. Koletu pluss on saanud uuesti miinuseks. 69,7. NIi hea on ikka seda kuute näha. Olen endaga rahul, suutsin nädala üsna korralik olla.
Kati- see 0,2 ei ole suur kaos, mõtle kus mina eelmine nädal olin. Nii et nüüd naistepäeva pole ja kribin-krabin rajale smiling smiley

Rõõmsaid miinuseid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.46

Tere armsakesed!
Minu kaal 70,8,vähe võitu kuid abiks ikka -200g,
Kus hooletus ,seal õnnetus,mõned päevad olingi hooletu ja jälle sain väikse karistuse,oleksin võinud rohkem toitumis alaselt pingutada.
Eduõigile ja õnne kel läks paremini!
KALLID ja päikselist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.03

Tere kõigile,

jagan Teiega oma suurt rõõmu - nimelt jõudsin üle ootuste hästi väiksemasse kümnendikku! Tänane kaal 109,8, seega MIINUS 2 kg

JESSS!
Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.26

68.8 ehk -200 gr ainult smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.29

Huvitav, kas täna on mingi -200gr päev:-) Mul oli küll -300gr;-)
Oeln suhteliselt nõutu, sest enda meelest olen toitunud korralikult, aga miinuseks pööras sel nädalal alles täna, kõik eelmised päevad olid plussis. Miskit on jama, aga ma ei suuda välja mõelda kus.
Edukat uut duellinädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.35

Tere eye rolling smiley

Ja ... see nädal läks naistepäeva.. sünnipäevade ''lipu'' all.. kuigi nõrk olin mina... ja loomulikult tuli pluss. Ja ega minu kaal väikseid numbreid ei tunnista... kui ikka juba, siis korralikult +1,1 kg... ehk siis kaal 71,2.
Ma kohe oskan sik-sakitada... või siis jo-jo'tada oma kaaluga.
Piinlik on küll, et misasja ma küll ise-endale teen. Miskipärast tasakaalu on raske leida.

Ja nii ongi.. pole mingit imenippi siin kaalulangetamisel... ikka esimesel kohal toitumise jälgimine. Jälgid... sööd vähem, kui energiaks kulutad - kaal langeb; ei jälgi oma toitumist - enasmasti sööd (kõvasti) rohkem.. ja kaal ning ümbermõõdud suurenevad.
Teiseks tuleb juurde liikumine.. aga see mitte kui energia põletamise vaatevinklist.. vaid pigem paneb ta liikuma mingid energiad kehas ja meeltes.. mis nagu annavad jõudu, rõõmsameelsust ja tahet juurde.

Ehk siis targad teadmised winking smiley täitsa olemas, vaja vaid nende järgi jätkusuutlikult toimetada.
Aga siis jällegi uuel nädalal uuesti langetama - hea et see juba täna algab... mitte ''homsest hakkan ... '' smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.39

Tere!

Ma siis lajatan täna ikka täiega. Õigemini kaal lajatas hommikul piku piilumist. Ikka kohe kaks korda astusin, sest esimest korda mõtlesin, et uniste silmadega näen mingeid numbreid tagurpidi, aga ei ... näitas kaal mulle 96,4 ehk siis ländalaga -2,1 kg.
Tundub kuidagi uskumatu. Söömine oli küll tublisti parem, kui eelmisel nädalal, aga kindlasit mitte ideaalne. Naistepäeva puhul sai ikka kaks korralikku torditükki ära söödud ja mõni magus latte kohvgi eksis mõnda hommikusse ja paaril päeval eksis ka mõni shokolaadi kild vahele.
Trennidega läks kah veits viletsalt. Peale pooleteisenädalast pausi jõudsin teisipäeval alles spordiklubisse ja ka kolmapäeval õnnestus sealt läbi hüpata. Kui täna midagi vahele ei tule, siis peaks täna jällegi üle tüki aja mul personaaltreeneriga trenn olema, aga näis.
Igatahes kuidagi üllatavalt suur langus tuli kõige selle vähese trenni ja veidike nihu toitumisega.

KaruKati42 - aitäh kommentaaride eest. Tegelikult on neid väga vahva lugeda smiling smiley
200g on tegelikult kõigest üks klaas vett ja ei midagi hirmsamat. Lihtsalt püüa uuel nädalal tublimalt winking smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 10.23

Tere päikeselist hommikut. Minu kaal 64,7. Paari nädala pärast loodan kaalul ees näha juba numbrit 63. Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 10.29

Tere!

Kaal 123,2 kg, kaalulangus 0,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 14. March 2014, kl 11.04

Kaalulangus -100g. Natuke masendav aga siiski miinus. Tundub, et minul pigem hoiabki stress seda kaalu kinni. Iga ampsu juures mõtlen ja kaalutlen... Aga vähemalt miinus!! Ehk hakkab organism ka ükskord aru saama, et ma ei anna veel alla. Kui ei tulnud 6-t ette sellel nädalal siis tuleb ehk järgmisel ja kui siis ka ei tule siis ehk ülejärgmisel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 14. March 2014, kl 11.57

Minu kaal täna 76,2 (-300gr) meil duellis on sellel nädalal tõesti 200 -/+300 gr nädal smiling smiley.
Eilne pokaal veini muutus 3 pokaaliks veiniks ja alkohol ajab alati mul keha toimimise sassi smiling smiley aga vahel ikka võib ju lubada.
Mulle väga meeldis Mereuru sõnastus liikumise kohta, tunnen ja mõtlen täpselt sama ja mulle väga meeldib trenni teha, sel nädalal oli 4 head trenni ja 2 päeval võimlesin kodus kergelt.
Kui ma eelmisel nädalal kelkisin, et ostsin endale seeliku mis pisut kitsas siis sel nädalal ostsin kleidi smiling smiley, no see on selline kleit mis kõik kehakumerused välja toob ja selga ma selle kleidi plaanin 2 nädala pärast ühel sünnipäeval igatahes panna nii, et pean nüüd väga jälgima mis suhu pistan .
Aitäh Kairka smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 12.09

Tere, kaalukaaslased!

Millised tublid kommenteerijad on meil ja luuletajad ka, tabelipidajast rääkimata. Kohe rõõm lugeda. Kaal ka vaikselt tiksib allapoole 90,9 tuli täna ette ehk -0,4 tabeli järgi.

Kevadiste tervitustega

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 12.15

Tere lõunast minu kaal siis sihuke 121,2 seega -0,900. See on suisa ime vitsutanud toorjuustu torti pea pool nädalat. aga kaks viimast päeva rassisin õues ja see selle miinuse ka tegi. edu ka teistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 14. March 2014, kl 12.40

Heippatralla!!

Minu kaal 66kg, seisab ja olen sellega hetkel rahul. Mul on küll vaba nädal ja oii kui kiire. Jaksu kõigile, õhtul loen ülejäänud postitused läbi ja ehk saan mahti kirjutada!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 14. March 2014, kl 13.14

Mina siis kaalusin täna 77,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 13.44

Tere ka minu pooltsmiling smiley
Saan ka üle pika aja hõisata ilusa miinusega, täna näitas kaal 88,4 ja nädalaga siis -1,5kg

Otsest trenni küll teha väga ei saa, kuna põletik põlves annab veel tunda, aga olen proovinud vähemalt üle päeva õhtul väikese jalutuskäigu ette võtta. Tasub vist jätkatasmiling smiley
tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 14. March 2014, kl 16.45

Tere sõbrakesed,

Hea meel on tõdeda,et vist ikka hakkab kevad tulema ja kaal on otsustanud ka langema hakata ...
Kui veel eelmine nädal oli langus veits nutune, siis täna hommikul olid numbrid hoopis teisest puust smiling smiley. Nüüd sain kinnitust, et joo ikka vett ja ikka vett ja tulemus tuleb - liigu veel juurde ja rõõmu kui palju!

Kaal siis -1,1 ehk 75,7 kg.

Jõudu,jaksu ja nii ta langeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 14. March 2014, kl 17.53

Tere!

Minu kaal täna siis 68,4kg (-0,5kg).
Rõõmsat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 14. March 2014, kl 18.03

76.6 kahjuks. Kuigi veel üleeile oli see kilo võra väiksem sad smiley mul on uus töö ja uued väljakutsed smiling smiley väga raske on oma karpe ja söögikordasid ajastada, selles suhtes olen ma enda üle uhke, et vaikselt vaikselt hahhab keha ehk aru saama mida ma temalt tahansmiling smiley

Toredat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kellikas
Kuupäev: 14. March 2014, kl 22.38

Tere!

Täna oleksin unustanud selle numbri siia kirjutada, see on siis 100,0 kg.

Ilusat nädalalöppu teile köigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.