Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 15. March 2014, kl 00.30

79,2 seega -0,1
raske nädal. liikumist ei olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 15. March 2014, kl 09.50

Olen terve nädal haige olnud aga tasapisi hakkab eluvaim sisse tulema.
Kaal on 91,4 seega -600g
soovkaal on 80.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 15. March 2014, kl 10.31

Tere! Pole just hüpata midagi, aga väikese miinuse ikka sain. Väikeseks nimetan seepärast, et alles neljapäeval oli see miinus poole kilo võrra suurem, aga midagi pole teha. Hea seegi. Kaal on niisiis 89,6. Miinust tuleb kirja 0,3 kg. Küll peab ikka joonel käima, aitab üheõhtusest libastumisest ja jälle algaks kõik nagu otsast peale. Aga see on tore, et ma siiski ei topi päris arutult omale toitu sisse, vaid mingil hetkel ikka saan pidama ka ja trenni teha on mõnus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 15. March 2014, kl 13.05

Tere!
Minu kaal 69,7- ei midagi erilist, väga visalt langeb.
Ja aitäh KaruKati, sa innustad!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 16. March 2014, kl 00.31

Tere tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out (muide eelmine postitus läks kaduma, kui keegi seda näeb siis andke teada)
Vaadake nüüd, mis te oma suurte miinustega teinud olete, õues jälle talv spinning smiley sticking its tongue out. Aga ütlemata tublid olete olnud, au ja kiitus teile thumbs up
Mina tegin täna suurpuhastust korteris, et ülejäänud aja nädalavahetustel, kuni sügiseni maal veeta.
Kõik sai tehtud, kuid eelmise aasta õunad olid veel alles ja mees soovis hirmsasti kooki, siis nii saigi tehtud. Mina seda eriti endale lubada ei saa, siis huvitav kuhu ma selle plaaditäie kooki panen??eye rolling smiley Ehk on ettepanekuid?? See oli muidugi nali, küll see otsa saab ja jääb veel puudugi.
Lõunaks tegin täna hakkliha-kapsahautist. Kas teie teadsite, et seda nimetatakse ka laisa-kapsaks??
Mina ei teadnud.
Nüüd siis teie juurde.
Urts: Aitäh heade soovide eest. Sinu eelmisel nädalal kirjutatud luuletus on sellel nädalal justkui mulle. Annab innustust, aitäh. Minu kaaalunumber seekord ülespoole ja tuju allapoole. Sinu kaaalunumber on ju miinusega. See on hästi, kuigi peame käima jah SIRGEL joonel confused smiley. Edu
meile!!
Eskata: Sinu postitus eelmisel nädalal on ülipositiivne (külmkapp ahvatlustest prii). Üritan ka nii, kuigi mees võitleb selle vastu, mis suudab smileys with beer Oled enamvähem sama KMI-ga kui mina, nii, et võistlusmoment ehk on olemas. Jalutan, kuid otseselt trennis ei käi smileys with beer
Rõõmurull: tere tulemast ja jaksu sulle. Igati tubli tulemus sellel nädalal. Jätka samas vaimus ja innustad meid kõiki.
Mar11: ei käest ma ennast ei lase. Kui juba olen otsustanud selle duelliga liituda, siis nui neljaks, lõpuni välja. Iga tagasilöök on justkui obadus otse otsmikusseconfused smiley Kaalukaotus 1,1kg on üsna muljetavaldav.
Birika: Sul on imeline mees, kes arvestab sinu soovide ja tahtmistega (puuviljavaagen)thumbs up. Sinu miinus ka sellel nädalal tõestab, et oled tubli trennitaja ja endast igati lugupidav daam. Kartulis muide on väga palju kasulikke aineid. Ära sa selles küll mingit ohtu kaalulangusele näe. Samas vaimus jätkates, sobib väljavalitud kleit sulle paari nädala pärast ideaalselt smiling smiley
Karuke36: Ära ole edaspidi nii vaikne. Kui keegi ei kirjuta, siis tee seda sina ja innusta meid kõiki. Oh, ikka need patareid veavad alt smoking smiley. Küll see kaal ka langeb. Joo vett drinking smiley ja jookse, kuigi ilmadega veab nüüd vähe viltu. Küll see 6 ka kaalule ette lööb. Hoian sulle pöialt.
MTU: Sinu rõõm on ka meie kõigi rõõm. Jess-jesssss smiling bouncing smiley, tubli oled ja jätka samas vaimus.
Karuke03: -0,2 on ju igati hea. Ole tubli ja kirjuta oma kommentaare ikka edasi.
msislander: mina ka ei suuda vahest arusaada, milles jama. Eile oli +0,2kg, täna on see kadunud ja rohkemgi veel. Ootame koos paremat järgmist reedet smiling bouncing smiley. Kuid, kui sinu tulemust vaadates, siis -0,3kg on igati hea.
Mereuru: Ei saa mina aru, miks sa piinlikust tunned??? eye rolling smiley Pole vaja. Sul pole midagi häbeneda. Oled olnud meile kõigile eeskujuks ja tagasilöögid näitavad, et oled ikkagi inimene. Tasakaalu otsime me kõik. Ära põe, oled ju ESSA thumbs up
Porthita: Tubli oled. Tundub, et oled terveks saanud ja asi toimib. Oh, oleks see minu +0,2 vaid vesiconfused smiley, see lihtsalt puhas pekk.
Monika9999: Tubli. Otsest trenni polegi vaja, kui toitumine korras. Jätka igaljuhul. Jalutamine on väääääga hea. Ka mina jalutan ja ei tee otseselt mingisugust trenni smiling smiley
Ullala: oled meie 5-s. Hõissassaaa ja trulllalllaaa hot smiley

Meid on siin duellitamas meeldivalt palju, kõigile ei jõua isiklikult kirjutada, kuid kõik, kes püüavad, on igati kiitust väärt thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 16. March 2014, kl 00.36

Helbeke: Aitäh heade sõnade eest smileys with beer
Arvestades sinu KMI-d on ju kaalulangus igati hea. Mis sa põed, meil ju ühesugune KMI. Hakkame võistlema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 16. March 2014, kl 08.12

no nii, KaruKati42, võtan "kinda" vastu. liigume, jah, päris ühes rütmis, kuigi alustasid nädal hiljem. olgu öeldud, et seda hooaega alustasin 2 nädalat enne Jaaniduelli, mil suutsin lahti saada 2,5 kilost. ka minul näitas kaal eile vähem kui reede hommikul. seda põnevamaks läheb!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 16. March 2014, kl 10.29

Tere! Saadan jälle naljapärast selle nädala salmid. the finger smiley Seekord pealkirjaks "MEIE KAALUMARATON"

Vahel kaal nöögib,
vahel valed söögid,
vahel nullis trennid,
rahakotis pennid.

Siis on ümberpöörd –
käes on hüppenöör,
trenažöör ja muu,
vähem matsub suu.

Kaaluabi aitab,
veidikene paitab,
KaruKati lisaks
leiab head meist visalt.

Kairka ritta seab,
kes siin miinust veab.
Meie maraton on siin -
peame vastu. On ju nii?!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 16. March 2014, kl 11.13

super, Urts! nii tore pühapäevahommikune lugemine, naeratus näol ja meel rõõmsam - nii mõjus see mulle. tänud Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. March 2014, kl 11.33

KaruKati42- see +0,2 oligi järelikult üks klaas vett, kui need juba koos mõningase lisaga kadunud on. Terveks sain kah jah smiling smiley Kuna sellised külmetuselaadsed asjad lahkuvad viimasel ajal kähku (ca kolme nelja päevaga), siis kipun kohe ära unustama, et üldse tõbine olin smiling smiley
Ma ise arvan, et kähku külmetusest paranemisele aitavad kaasa parajalt suur ports C-vitamiini ja sammuti suur kogus D-vitamiini ning lisaks veel ka multivitamiin, kalamaksaõli ja kuna trennide tõttu kipuvad krambid tekkima, siis ka veel magneesiumi.

Selle langusega on mul küll nüüd see, et eile sai veidike patustatud ja kuidagi oli ka janu ja täna hommikul vaatas vastu + 1,8 kg. Ma mõtlesin läbi, et kas siis tõesti sai nii palju söödud ja jõudsin järeldusele, et pigem oli pistmist selle januga ja organism tahtis vee kõik endale saada. Pakun, et väike pistmine on selles ka sellega, et reedene trenn oli päris ränk ja täna on kõik lihased ikka väga haiged tongue sticking out smiley

Urts- sinu luuletused on nii vahvad ja innustavad! smiling smiley

Kuigi Tallinnas on õuest ikka kohe tõeline talv, siis leidke endas ikka see kevadpäike ja olge tublid winking smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. March 2014, kl 18.29

Urts, muidugi me peame vastusmiling smiley, lahe luuletus sult jälle.
KaruKatilt tore kokkuvõte, tänu teile on see duell lahedam kui varasematel kordadel.
Minu nädalavahetus möödus koduselt, kokkasin päris palju. Tegin seenesuppi, mis on meie pere lemmik aga suht kaloririkas nii, et palju ei tohi seda küll süüa. Küpsetasin muretaignapõhjal biskviidiga rabarberikooki ja siis tegin veel kausitäie salatit ja tatrarooga.
Olen aiandushuviline ja täna tegelesin vaikselt oma taimede ettekasvatamisega kuigi natuke vara veel on aga no näpud nii sügelevad.
Eile tegin sisetrenni ka aga täna on lumi maas ja nii plögane, et välja ei läinudki.
Nädalavahetus on kaalulangetamise projekti arvestades üle ootuste hästi läinud.
Püsige uuel nädalal ikka rajal siis on reedel hea miinusest meile teatada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. March 2014, kl 21.18

Hei- Hei,

Paneme siis uuendatud rea jälle üles lingilie: KAALUTABEL

Kokku kaotatud seekord 6,9kg

Tabeli eesotsas Mereuru, kes on kokku kaotanud 9,3% oma kehakaalust (.7,3kg) tal kannul Liis014 -7,94% (-5,9kg) ja Letsdoit -7,04% (-5kg)-

Nädala lõikes kaotas seekord kõige enam Porthita -2,1kg. the finger smiley

Tabelist kustutasin Krisse77 kes ei ole tänase seisuga 3 korda oma kaalu edastanud.

Väga petlikud ilmad meil siin nii, et hoidke end. Isegi mina olen suutnud haigeks jääda oma puhkuse ajaks.

Lõpetama jätame, nagu juba traditsiooniks saanud Urtsi luuletuse;

Vahel kaal nöögib,
vahel valed söögid,
vahel nullis trennid,
rahakotis pennid.

Siis on ümberpöörd –
käes on hüppenöör,
trenažöör ja muu,
vähem matsub suu.

Kaaluabi aitab,
veidikene paitab,
KaruKati lisaks
leiab head meist visalt.

Kairka ritta seab,
kes siin miinust veab.
Meie maraton on siin -
peame vastu. On ju nii?!

Tervisi!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. March 2014, kl 18.40

Tere!

Oi kui tore luuletus ja oi kui toredad tulemused paljudel. Üksteise toetus on väga oluline. Aitäh Sulle, Kairka. Peatset paranemist Sulle.
Endal see nädal läheb vaevaliselt. Kuidagi lähevad päevad käest ära, piinlik küll. Püüan ennast korrale kutsuda. Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 19. March 2014, kl 05.43

Tere hommikust kõigile,
minul edeneb sellel nädalal veits paremini, kui eelmisel. Isegi õhtuste söömistega olen enamvähem normi jäänud ja magama jäämisega pole enam probleemi. Ehk on organism siis harjunud pisut vähemaga. Jalutanud olen kah korralikult iga päev.
Mar11, kaks päeva on kaalumiseni, jõuad veel ennast korrale kutsuda smiling bouncing smiley
Edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 19. March 2014, kl 06.48

hommikust, minul ka see nädal hästi läinud. õue küll ei tõmba, aga kaks korda ujumas käinud, asi seegi. kaalunumber tuleb ilus, kui need kaks päeva vastu pean. ärge Teiegi alla andke!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. March 2014, kl 09.19

Minul on ka sel nädalal hästi läinud, õhtused söömised on kontrolli all olnud ja homme peaks ilus kaalulangus olema. Ei tea kas kuuseis on selline, et paljudel hästi läinud?
Eile käisin ujumas, täna lähen rühmatrenni. Elu tundub lill olevat spinning smiley sticking its tongue out.
Homme siis näidud tüdrukud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 20. March 2014, kl 09.24

Heippa!

No nii pahasti on läinud see nädal. Igasuguste probleemide tähe all. Homne number vist küll midagi head ei too. Aga mine tea! Puhas rõõm on lugeda, et teil on kõik hästi läinud.
Ilusat päeva ja homme kaaluma, mina nüüd trenni.. Selle nädala esimene alles. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. March 2014, kl 05.47

Tere hommikust tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out
Ilusat kevade algust ja palju-palju päikest meile kõigile smiling smiley
Minu tänane kaal on 78,6kg, seega -0,7kg
Olen rahul, kuigi toidupäeviku kaalukriips näitab, et peaksin juba 75kg ligidal olemaeye rolling smiley
Oh, aga sinna on veel pikk maa.
Loodan, et olite sellel nädalal tublid ja saate ilusad miinused kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. March 2014, kl 06.53

Varahommikust!

Saan ka miinusest teatada, täna hommikul oli kaalul eest täpselt 97 ehk -800g.

Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. March 2014, kl 07.29

Tere!

No mul pole midagi rõõmustavat numbris 71. Tegelikult täpselt ei saagi aru, mis viga, kas lähenevast "teatud ajast" või sellest, et kõndmias rohkem käisin või sellest et oli nädala jooksul 3 mitte korralikku päeva. Aga tegelikult olen olnud rajal, nii et , jätkan. Kahju küll, aga midagi pole teha. Aga nagu juba eespool näen, teil on hästi läinud. Hurraa, rõõmustan koos teiega. Oleme ikka vaprad.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 21. March 2014, kl 07.33

Hei hei! Mina olen juba mõnda aega proovinud jälgida omale koostatud kava. Eesmärk on nädalas alla võtta max pool kilo. Kuna olen terve elu olnud dieeditaja ja tean üht väga head võimalust kuidas dieediga kuuga vähemalt 7 kilo alla saab, (prooovitud), siis selline poole kilo kaupa tiksumine on emotsionaalselt väga raske.kuidagi aeglane on see smiling smiley aga pean endale meelde tuletama miks ma seda teen?!!! Ja see motiveerib. Täna kaalusin 75,5 väike miinus olemas. Jõudu teile ja kena kevade algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. March 2014, kl 07.34

Tsau sõbrakesed!
Kõik juba eelnevad tõesti rõõmustavad!Tublid!Mar11 ilmselt on rohkemast kõnnist,mul oli ka kunagi,mul tuli vähemaks võtta!
Minu kaal 70,4,kokku siis -400g,abiks ikka!
Kallid mu armsad ja kaunist kevade algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 21. March 2014, kl 08.16

Tere! Tänane kaalumine tegi mulle väga rõõmu ja pingutused olid seda väärt. Kaal on 88,6. see number oli kunagi nii ammu, et ei mäletagi. Miinust tuleb seekord 1,0. Selle peale pole muud ütleda, kui:

Rasvakollil viltu suu,
mina hõiskan: "Ju-hu-huu!
Sulatan sind veelgi ma,
kuni rahul kaaluga!"

Soovin sama rõõmu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.05

Tervitus!

Kaalu number täna 69,8 kg.

Tänan heade sõnade eest KaruKati42!

smiling smiley Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.06

Tere ja kaunist kevadet kõigile.
Minul seekord niiväga ei "sulatanud", aga siiski -0,4.

Urts, Sinu luuletused teevad alati rõõmsama meele ja naeratuse näole. Aitäh Sulle!
Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.12

Tere hommikust ja kena kevadet!

Kaal 123,2 kg, muutusteta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.15

Soovitan köigile motivatsiooni leidmiseks lugeda järgmist artiklit: [www.kaaluabi.ee]

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.23

77,4kg näitas tänasmiling smiley kiidan ennast, et suutsin kaalu langetada isegi siis kui oli mitu sünnipäeva ja head paremat jätkus päevadeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.38

Tere hommikust ja ilusat kevade algust, piigad!

Olen rõõmus, ja saan teatada numbriks 65,5 kg ehk -500g. Olen väga rahul, mida väiksemaks kaal jääb, seda raskem on temast lahti saada. Sel nädalal läks kõik aia taha, st mulle nii tundus aga ikkagi miinus. Olen rahul.
Urts, jälle nii lahe luuletus! Ja tubli, et oled miinuses!
Karikati, mul on ka kaaluabi joon eest ära jooksnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.40

Minu kaal täna hommikul 75,5 (-700 gr) olen rahul, sest suutsin õhtused söömised kontrolli all hoida ja trenni tegin 4 päeval nädala jooksul. See uus seelik polegi enam nii ümber kui varemalt - juhuu ( inspiratsioon juhuuks tuli Urtsi lahedast salmikesest).
Nii, nüüd nädalalõpule vastu ja ei lase keegi ennast siis ka lõdvaks, muidu uuel nädalal kaotad mitu päeva, et nädalavahetuse jamast lahti saada.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.