Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. March 2014, kl 21.56

Ah- jaaa:

KAALUABI PANEB KA VÄLJA ESIKOLMIKULE 6 KUULISE TASUTA LIITUMISE JA VÕITJALE KAALUABI LOGOGA KINGITUSE.

VÕIBOLLA ANNAB KELLEGILE MOTTI JUURDE ROHKEM PINGUTADA smiling smiley

TORE IGALJUHUL, ET NAD LÕPUKS KÄTTE SAIN smiling smiley

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 24. March 2014, kl 22.47

Aitäh et kaalu tabelisse lisasite smiling smiley
Tänane päev läks toiduga veidi metsa, aga trenni tegin siiski ilusti ära ja homme on uus päev ja uue hooga.
Duellis osalen esimest korda, aga tundub väga põnev smiling smiley
Ehk saan selle tee abil ülekilodest võitu smiling smiley

Päikest kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. March 2014, kl 08.30

Aitäh, et mind vastu võtsite! smiling smiley
Täna on plaanis jõusaali minna, pole ammu ammu käinud. Eks näiss kaua seal vastu pean smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. March 2014, kl 07.32

Kairka,müts maha,oled aktiivsus ise!Oled igas mõttes tegija ja ilma sinuta poleks see pikk duellitamine ilmselt võimalik!Sinu järjepidavus innustab,kuigi lonkan väga kaalu alandamises,hoiab see mind vähemalt rajal!AITÄH JA PAID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. March 2014, kl 14.42

Kuidas meie rahval läheb? Kas püsite ikka kõik kenasti rajal?
Mul pole nii hea nädal kui eelmine, paaril päeval on päevane kaloraaz lõhki läinud.
Mulle on väga abiks see,kui ma eelmise päeva õhtul panen enam-vähem paika mida ma järgmisel päeval söön ja menüü koostan siis vastavalt sellele mille järgi isu on.
Ma plaanin täna sörkima minna ja ei mõõda seekord kilomeetreid vaid vaatan kui kaua ajaliselt ma reaalselt jõuan sörkida, annan siis teile teada kui kaua suutsin smiling smiley.Loodan, et enne pimedaks ei lähe kui ma ikka veel jooksen ja jooksen spinning smiley sticking its tongue out.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 27. March 2014, kl 05.41

Tere kõigile spinning smiley sticking its tongue out
Minul on sellel nädalal päris hästi läinud. Kõige suurema komistuskivi olen saanud teelt pühkida: need õhtused suured söömised. Hetkel on sellega korras, olen jäänud normipiiresse. Aga ega ma väga julge hõisata, kuna ei tea, kuidas edaspidi läheb. See on tõesti abiks, kui juba varem valmis mõtled, mida järgmisel söögikorral süüa või olen külmkappi ostnud lahjemat kraami, näiteks mul on varuks krabipulgad, kanafileesink, räimesült jm. ja kui tekibki vahepeal nälg, saab neid suhu pistasmiling smiley
Birika, kas said enne pimedat tuppa? või sörgid ikka veel hot smiley
Homme siis kaaluma eye rolling smiley ja nüüd on ju motti juures, kuna kolm esimest saavad nänni kah.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. March 2014, kl 09.42

Tere armsad kaasvõitlejad winking smiley
Loen siin teie kirju ikka pidevalt ja vaja ju igapäevaselt toidud ka sisestada. OK, sinna 3-me parima hulka ei suuda ma pürgida ka mitte kõige suurema tahtmise juures aga leian, et Kairika on küll välja teeninud meie poolt preemia tabeli pidamise eest! Ja KaruKati42 on üks igavesti vahva tegelane ja veel ja veel rahvast... Kõik olete tublid.
Mina olen sellel nädalal 3 päeva jooksmas käinud, söönud normi piires aga millegipärast minu kaal allapoole küll ei liigu smiling smiley Mõnipäev ajab lausa närvi sest tõesti ei oska midagi enam ette võtta. Võibolla peaks mingi nädalase paastukuuri tegema? Igatahes olen hetkel trennilainel sest minu istuv töö lihtsalt kulutab vähe energiat ja ma armastan süüa smiling smiley Võimalik, et mul hoopis nõme stress juba tekkinud sest igatsen oma 6-ga algavat kaalu ikka nii hirmsasti ja kätte kudiagi ei saa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. March 2014, kl 11.41

Ma nüüd siis raporteerin teile, et mina kes ma olen 40+, endast lugupidav daam smiling smiley, nelja tütre ema, jõudsin eile esimest korda elu jooksul sörkida 60 minutit järjest, tõepoolest hakkas juba hämarduma KaruKati42 smiling smiley kui lõpetasin. Olen enda üle väga uhke ja plaanin selliseid tunniseid jookse 2 korda nädalas tegema hakata.
Muideks kui palju teil lapsi on ?
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 27. March 2014, kl 13.08

Tere kõigile,
minu kiire nädal lõppeb veel kiiremini ja kahjuks ka võimaluseta ennast kaaluda homme. Kuna ka täna ei astunud kaalule, siis paluksin homseks puhkus vormistadasmiling smiley

Olen siin küll juba mõnda aega kaasa löönud aga ennast tutvustanud ei olegi. Kaalulangetamisega olen tegelenud aastaid. Lapsest saati olen olnud "suur tüdruk", eks need head geenid on, mis muud. Minu "tipptulemused" jäävad õnneks u 15 aasta tagusesse aega, kus kaal näitas üle 110kg. Hetke kaal on selline, kus olen püsinud viimased 4-5 aastat, seega raske siit allapoole liikuda, aga tuleb anda endast parim. Liikumist takistab põlvetrauma, aga nüüd ehk hakkab asi ka lahenema ja saab rohkem õue ning varsti ka kõnnilt üle minna jooksulesmiling smiley Elan kesk-euroopas, siin kevad ammugi käes ja kui õue liikuma ei lähe, siis halva ilma taha pugeda ei saa, puhas laiskus ainult eye rolling smiley. Nartsiss ja tulp täies õies juba paar nädalatsmiling smiley
Lapsi on minul kaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 27. March 2014, kl 21.51

Oi-oi homme juba kaalumine. Ma olen väga elevil kuna minule see esimene kaalumine smiling smiley
Kahtlustan, et ega sealt mingit muutust vast ei tule kuna see nädal pole just eriti hästi läinud. Paar korda on toitumine ikka ülekäte läinud, aga eks homme näeb siis mis on tulemused.
Ootan väga! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 27. March 2014, kl 22.10

hei, minu selle nädala eesmärgiks on taastada eelmise reede hommikune kaal peale planeeritud KA vaba nv, siis sai söödud-joodud kõik isud täis. paistab, et saavutan eesmärgi, seda küll ainult toitumist jälgides, liikumisega on kehvasti, isegi 300 m jooksuringe ei ole teinud, mul suisa piinlik nende pikamaajooksjate ees.
kaks tütart on mul.
homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. March 2014, kl 05.43

Hommikust kõigile,
minu tänane kaal 77,5, seega -1,1kg spinning smiley sticking its tongue out
Ülirahul olen. Sellist langust pole mul veel ühe nädalaga olnud. Point ongi vist õhtuses söömises. Jääks nüüd kuidagi sellega rajale.
Birika, tundub, et oled heas vormis, kui suudad nii pikalt sörkida. Edu edaspidiseks ka.
Minul on üks tütarsmiling smiley
Arvan, et ka teil on head tulemused, et saaksime veel parema tulemuse kokku, kui eelmisel nädalal smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 28. March 2014, kl 06.39

Tere,

minu kaalunäit -2,0kg. Super hea tulemussmiling smiley seega kaal 107,4
Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 28. March 2014, kl 07.36

Tere! Minu kaalunäit on sama, mis eelmine nädal. See on 88,6. Nii et seekord ümmargune null. Oma emotsioonid ja mõtted panin jälle salmidesse. Teistele ilusaid kahanevaid numbreid!

Kas on miinus või siis pluss? -
kaalul seistes olen kuss.
Seisan ühe jala peal –
sama number vaatab sealt.
Rahul numbriga või mitte,
kaal vaid näitab tõe mul kätte.

Ühtepidi pole hull,
sest et vahe tuleb null,
aga teisalt ise tean,
kus ma tegin siiski vea.
Ilmselt pidulaua söök
mulle kõige suurem nöök.

Aga kuidas ma ei maitse,
kui mind keegi seal ei kaitse.
Ütlevad kõik: „Proovi seda,
ainus kord ei too sul häda.“
Ära ütle – toob ju küll,
kui on kaaluvahe null.

Nagu Hamlet mõtte sees
olen mina söögi ees.
Näksida ju pole tulus,
see toob pärast närvikulu.
Tahaks ikka miinust näha,
et mind tänaks minu keha.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: roosfeld
Kuupäev: 28. March 2014, kl 07.37

Hei hei, minu kaal sel nädalal 75,3 kohe hirmuga mõtlen, et homme on raudselt üle 76-e sest minu kaal on kuu aja jooksul kõikunudki 76 ja 75 vahel. Tänane kaal on selle perioodi väikseimsmiling smiley juhuuu aga kui tabelis üld langust vaadata tekib küsimus kas üldse kaalu jälgid? Jälgin lausa kava... aga ma ei saa aru miks kaal ikka ei lange soovitud rütmis sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. March 2014, kl 08.23

Oh, Urts smiling smiley Jõudsin tööle ja lugesin sinu luuletust. Nii vahva. Kuidas sa küll oskad nii? Nüüd peaks tuju terveks päevaks hea olema. Tänan spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. March 2014, kl 08.32

Tere hommikust!! Tänane kaal- 70,1!!!!!!!!!!! Seega -0,5 kg. Ma lausa naersin südamest sest keegi kuskil vist paneb mind proovile, et kaua mul kannatust jätkub. Mul on selles suhtes kehv iseloom, et ma pole väga järjekindel. Vaatan, et asi ei toimi ja et järelikult ei peagi toimima ja jääb sinnapaika... Hetkel veel tahe suur ja hambad ristis (siis ju söön ka vähem, eksole grinning smiley) jätkan.
Urts- tänud sulle nii vahva luuletuse eest!!! Väga lahe. Tõmbasin kohe paraleele oma nädalavahetusega sest käisin ka juubelil kus laud oli lookas ja 2 päeva veel kodust eemal ka... Isegi igat asja natukenegi maitstes oli pärast kõht punnis smiling smiley
Edu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. March 2014, kl 09.16

Hommikust köigile! Minu kaalunumber oli täna motiveeriv -1kg, aga püüan end igati rajal hoida ja sisendada, et ka -200gr on tegelikult hea tulemus.
Olen kolme väikse lapse ema, viimane on varsti 8-kuuseks saamas. Toidan teda veel rinnapiimaga, aga ei kao need kilod ühtegi nii kiiresti, kui vöiks. Kahjuks on hetkel ka trenni jaoks vähem aega, nädalavahetuseti ikka püüan kord väiksele jooksuringile saada.
Birka, sa oled eriti tubli! 60 minutit järjest sörkida on saavutus! Ma vaatasin paar kuud tagasi, et minu jaoks oli ca 50 ja 6,5km maksimum, ma 'surin' selle ajal mitu korda:-)
Edu köigile ja kena motiveeritud nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. March 2014, kl 09.17

Tere tüdrukud!

Minu tänane kaal täpselt 64,0 kg. Seega langust ainult -0,2 kg. Aga vähemalt langus, kui arvestada, et teatud ajal kuus mu kaal tavaliselt seisab ja olen juba mitu päeva tõbine ka. Mingi gripiviirus vist. Pea valutab, silmad valutavad jne. Olen rohtude peal.
Teile kõigile aga soovin miinuseid kaalutabelis ja olge tublid edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 28. March 2014, kl 09.33

Täna näitas kaal 76,7 ehk -700gr. Iga nädal võiks esinumber muutudasmiling smiley
Minul on kaks tütart.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. March 2014, kl 10.42

Minu kaal täna hommikul 75,5-täpselt sama mis eelmisel reedel. Tean, et põhjuseks on õhtused söömised. Pean nüüd ennast kätte võtma, sest tunnen kuidas KaruKati42 mulle kuklasse juba hingab smiling smiley
Urts, sinu luuleand on võrratu, lugesin lausa 2 korda su luuletust smiling smiley
Olge tublid ja rõõmsadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 28. March 2014, kl 10.53

Tere jälle,
Nädal möödas ja rõõm oli suur, kui kaal näitas -0,8 ehk 75,9 kg.
Loen siin postitusi ja tegelikult olete ikka kõik väga tublid,sest tundub,et enamusel või vähemalt paljudel teist on laps(ed) ja jaksate veel tööl/trennis käia,kaalu jälgida ... Ise olen 50+ ja kahele imetoredale tüdrukule vanaema smiling smiley
Aga eks ole vana tõde see, et kes teeb,see ka jõuab - ehk jätkake ikka samas vaimus ideaalkaalu poole!



Mõnusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. March 2014, kl 10.55

Tere!

Minu kaalunumber jääb sel nädalal samaks - 101,5. Ei liikunud see kaal soovitud suunas. Eile hommikul olin natukene raskem ning olin kindel, et täna jään plussi. Kipub see kaalunumber viimasel ajal kõikuma 101,5 ja 102,4 vahel. Tuleb natukene rohkem tööd teha, et saaks jälle liikuma.
Aga kõik teised - te olete niiii tublid! Ikka jätkuvat motivatsiooni teekonna jätkamisel! Me kõik saame sellega hakkama! smiling smiley

Ilusat päiksepaistelist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. March 2014, kl 12.13

Kaal sama!6 nägemine lükkub taas edasi,tüütu kuid ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. March 2014, kl 12.24

Tere!

Kaal 123,0 kg, kaalulangus 0,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. March 2014, kl 12.26

69.5 ehk -100 grammi ehk sisuliselt sama. No ei ole seekord ikka üldse vedama saanud..

Paar nädalat veel olen õnnelik, kui kaalunr enam-vähem samagi püsib, sest igal nädalavahetusel on ahvatlusi täis üritused/sünnipäevad ja lausa mitu järjest. Nii et kui nädala sees korralik olla ja nv üritusi nautida, on nulliring väga hea. Siis on see kevadine pidude ralli läbi ja keskendun projektile "Jaanipäevaks saledaks" smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 28.03.2014 12.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 28. March 2014, kl 14.35

Jeeee!
Eile kartsin, et muutust ei tule. Olin nii närvis, et ei saanud pool ööd und. Aga täna hommikul kaalule astudes oli ees 65,8kg ja seega muutust 1,1kg. Super tulemus! Nüüd püüan uuel nädalal veidi tublim olla ja mitte uuesti juurde võtta. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. March 2014, kl 18.11

Tere!

Minul 0-ring. Tegelikult olen rahul, oleks võinud hullem olla. Teatud aeg kuus ja veel külasünnipäevad... Algas uus nädal smiling smiley Kõigile õnnestumisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: lauriine
Kuupäev: 28. March 2014, kl 18.30

Heiparallla ... mul jäi eelmine nädal vahele!! Väga vabandan! Olen oma tegemiste ja söögitegemise ja trenni ja tööga nii ametis, et internetti väga tihti ei jõua. Ja täna hommikul kui kaalule läksin ootas mind õnneks üks rõõmustav number seal, seega ma kohe teadin et pean seda teiega jagama =)
68.6 kg!!! Sõbrad - ma ei mäleta, millal ma viimati sellist numbrit seal nägin!! =)

Super hea on olla, motti on nüüd ikka rohkem ja veel tongue sticking out smiley

Olge tublid ja sööge tervislikult winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. March 2014, kl 20.01

minu kaal ei taha kohe kuidagi liikuda on küll miinus aga see nii väike. kaal siis 121,5 -0,1

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.