Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 28. March 2014, kl 21.38

Hei, Minul täna hommikul 99,4 ehk et üle mitme pika aasta nüüd number kahekohaline smiling smiley Keha ise ei tunne ja ei saa veel midagi aru aga mõistus on rõõmus. Vaatasin täna ka oma eesmärgi üle ja see tundub täiesti teostatav, kilo nädalas on hea rahulik tempo. Varasematel kordadel kui kaalu olen langetanud olen tahtnud ikka rohkem ja kiiremini aga nüüd tundub see täiesti mõnus.

Päikest Teile !

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 29. March 2014, kl 04.03

Hei,

Te olete vahepeal nii palju kirjutanud ja ma ei ole saanud mahti seda läbi lugeda kahjuks. Üritan selleks aega võtta aga olen sel nädalal täielikult töölainel ja 100% jooksus.
Selle nädala tulemus siis -200g ja 65,3kg. Mida väiksemaks see jääb seda keerulisemaks läheb see langetamine.

Aga jõudu kõigile, kui mul tööhoog raugeb olen jälle aktiivsem ja üritan end teie saavitustega kurssi viia! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 29. March 2014, kl 08.51

tsau!
Minu kaal ei tunne enam teist numbrit, kui 92.Seega nulli ring ja kokkuvõttes Jo-Jo-Jo.sad smiley
Kummaline ongi see, et nädala algul langeb, teisipäeval olin 91 ja lõpuks jälle....aga see on kõigest number,enesetunne on super,liigun ja tegutsen rohkem, kui varemhot smiley. Näis, kuna kaaluga sõbraks saan. Hea, et Urts luuleridadega tuju üleval hoiab.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. March 2014, kl 11.01

Hommik!

Annan täna hommikuse kaalu, mis oli siis 96,8 ehk siis napid -100g

Nädal oli selline kiire jälle. Kuidagi kadus käest, aga nuuh, suutsin enam vähem toiduga järjel olla ja trenni jõudsin kah siiski 3 korral, ülejäänud õhtud olin sunnitud tööle ja muudele kohustustele loovutama, aga ma ei kurda väga. Järgmisel nädalal loodan juba vähemalt korra rohkem trenni jõuda smiling smiley
Minu kõige suurem takistus on minu mõtlemine ja suutmatus ennast kontrollida. Iga väikesm kõrvalekalle maksab end väga suure plussiga kätte. Samas nii mõnigi kord tunduvad need igasugused ahvatlused nii palju kutsuvamad, kui see väiksem kaalunumber, et lihtsalt libastun ja siis kurvastan, et kaal viskab jälle plussi.
Igatahes, kui nüüd oma peas igasugustest pattudest kah suudan ära öelda, siis loodan järgmisel nädalal taas jällegi veidi suuremat miinust näha smiling smiley
Igatahes hetkel on mind tabanud mingi meelekindlus ja loodan, et see järgmiseks nädalaks jalga ei lase grinning smiley

Urtsi luuletus on tõesti taas jällegi väga motiveeriv!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 29. March 2014, kl 12.23

Tere!
Seekord nullring ehk 90,5. Kiire aeg,trennid vahele jaanud ja stressisoomingud takkapihta. Aga katsume ikka edasi pusida. Ikka joudu soovides.

Ja veel jargmisel nadalal olen soidus vaevalt hotellis kaalu on, nii et sama tulemus jaab ka nadala parast ules. Ainus lootus, et soomisvoimalusi on vahevoitu,juhei

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 29. March 2014, kl 17.32

Tuli pluss - kaal näitas 70 kg.
Meie peret tabas viirus ja see kodus olemine ... kui juba natuke parem olla tahaks teisi ja ennast veidi poputada hea ja paremaga... Ja kohe kaalunumber tõuseb .. smiling smiley tegelt olen õnnelik, et tõus polnudki nii suur nagu kartsin. Olge terved!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 29. March 2014, kl 18.15

Tere!
Minu kaal 69,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kellikas
Kuupäev: 29. March 2014, kl 19.36

Tere!
Minu kaal 101.2sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 30. March 2014, kl 07.51

tsau, selle nädala eesmärk oli säilitada eelmise nädala suur miinus, 1,9 kg, TEHTUD!
77,3 seega +-0

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 30. March 2014, kl 08.33

Tere kõigile!
Täna on pühapäev ja mulle hiilisid hommikul ligi söögimõtted. Et need ära ajada, panin nad kirja. Ehk on veel keegi samamoodi ennast tundnud.

Tõusen üles, piilun kappi –
näen, et toitu tundub napilt.
Kas ma lähen kohe poodi
või veel pikutaksin voodis?

Veidi mõtteid vaen,
jälle kappi kaen -
ehk ei ole siiski napp
minu toidukapp?!

Porgand, kapsas, kurk,
tomat, seenepurk…
Miks mu hing siis ihkab,
kapi juures ohkab?

Pole koogitükki,
pole suitsupekki,
hapukoore pakis
koort vaid väga napilt...

Vahel tahaks teha
pattu minu keha,
süüa mõtlemata,
toitu kaalumata.

Veidi mõtted marus,
siis saan jälle aru,
et vaid enda asi
olla söögis kasin.

Kasinaid söögimõtteid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 30. March 2014, kl 09.01

Küll oled hea salmimeister! Sinu luuletustega võiks kalendri trükki lasta. Siis oleks iga päev hea tuju ja tervislikum toitumine garanteeritud. Aitäh, Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 30. March 2014, kl 09.16

Väga lahe luule tõesti. Kuigi minu külmkapiga see hetkel kokku ei lange smiling smiley eile sai Pagaripoistes käidud ja Prints Williami kooki toodud. Sai veel täna hommikulgi söödud teist. See mu vaieldamatu lemmik nende valikus. Ja nädalavahetuse puhul sai pudru asemel võikusid söödud. Meil selline majandamine, et tavahommikutel teeb mees pudru ja siis saan mina ka aga nädalavahetustel käib ta hommikuti trennis ja mina liiga laisk, et pudru teha siis söön 2 juusti-singi võileiba (ahjus grilli alt läbi lastuna). Mehel plaan täistriatlon teha see aasta ja vägagai trenni lainel omadega. Minul see aasta plaan 2 aastat ülikooli 1 aastaga ära teha ja olen vägagi õppimise lainel. Kursatöö ja lõputöö pooleli.... Kes eelmise aasta duellis kaasa lõi teab, et ma jooksin oma esimese maratoni eelmine sügis , aga nüüd see vorm ammugi läinud ja endal küll niisugune tunne, et kaalukadu kõik lihaste arvelt tulnud. Nüüd pikk haigus ka seljataga ja asi eriti halvaks läinud kuidagi kahjuks sad smiley Aga noh, mis seal ikka, paar kuud veel lasta nagu orav rattas töö ja kooli vahelt ja siis saab suvel ilusti jälle vormi ennast aetud- loodetavasti...
Nüüd päike suures taevas juba, peab vist ikka ennast ka välja vedama seda kõike nautima smiling smiley
Kaunist pühapäeva hommikut kõigile !
K



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 30.03.2014 09.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 30. March 2014, kl 15.45

71,9 ehk ei mingit allapoole liikumist. Loodan, et ikka saan veel järje peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. March 2014, kl 18.29

Minul läks täna hommikul uni vara ära- vaatamata isegi sellele, et kella keerati smiling smiley Mõtlesin igasuguseid tarku mõtteid winking smiley ja kuna eile sai vaid lastega paar tiiru ratastega tehtud siis mõtlesin et kas petaks laiskust ja läheks jooksma. Kuna ma seda 6-t ikka kaalul ees püüan siiamaani siis andsin lubaduse, et kui nüüd hommikul kaalun ja 69,9 kasvõi ees on (reedel oli 70,1) siis lähen rõõmsasti jooksma!! Kaal näitas 73!!!! OK, pidzaama oli ka seljas aga shokk oli ikka korralik winking smiley Vedasin kiirelt oma jooksuriided selga ja tunnikeseks jooksma. jooksu ajal katsusin analüüsida, et mis sa valesti tehtud. üldiselt ei patustanud ja liikusin ka... Aias hetkel riisumine ja muud tööd... Rattasõit lastega, kusjuures pisem veel tooliga seljataga mis ehk ka põletab rohkem kaloreid... Siis plaanisin, et käin veel korra täna jooksmas et siis oleks nagu põletatud kaloreid ehk samapalju kui sissesöödud..
See paar kilo siia-sinna on ikka väga lihtne liikuma ja mis eriti ehmatab on just see, et nii kui natukenegi patustad siis see kaalul kohe tunda ja praktiliselt võtab terve nädala ranget jälgimist, et uuesti rajale saada...
Täna jäi siiski see tunnine jooksutiir aga paar tundi sai väljas riisutud ja söök ka normi piires.. Meie pere tänane magustoit igatahes oli jäätis. Purustasin blenderis kiivid ja apelsinid ja sügavkülma. Natuke hapukas ehk oli aga lapsed sõid päris rõõmsalt ja mulle sobis kasmiling smiley
Ma olen küll siin grupis üks aeglasemaid langetajaid aga loodan, et saavutan siiski eesmärgi.
Palju päikest ja väikest kaalu winking smiley kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 31. March 2014, kl 13.58

Oh Kakuke36, mul sust päris hale, sa piinad/piirad ennast toiduga, liigud ikka megapalju ja kaal ei lange sad smiley. Vaatasin su andmeid ja sul on KMI normis. Võib olla selline kaal ongi su kehale kõige parem ja sellepärast ta hoiab sellest kümne küünega kinni. Kui minu KMI oleks 24,9 oleks ma ikka väga rahul. Aga sellised me naised oleme, ikka tahame veel ja veel maha võtta smiling smiley.
Kas sa täidad igapäevaselt kaaluabi päevikut? mis su lubatud kalorid päevas on?
Mina tean oma kaaluseisaku põhjust - ei suuda õhtuti oma käsi külmkapist eemal hoida angry smiley
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 31. March 2014, kl 15.54

Aitäh Birika. Ma ise kardan ka, et keha arvabki, et ta peab 70 kilo kaaluma. Tegelikult on mul kapp 36 number riideid täis. Praegu kannan 40 sad smiley.... Ma olen üpris liikuv aga armastan süüa. Kaaluabi päevikut ikka pean praktiliselt igapäevaselt.
Minu töö on vägagi istuv ja liigun enamasti autoga...
Minu kaaluseisaku põhjuseks on stress. Väga moodne sõna tänapäeval aga nii ta on kahjuks. Naljakas on see, et kui varem mingi natuke raskem periood oli siis võtsin ikka kõvasti maha. Vanaisa suri siis kaotasin nädalaga 7 kilo.. Nüüd võtan aga juurde. Mingi aeg avastati, et kilpnäärme alatalitusest on see põhjustatud. Tegelikult lihtsalt aga tekitab stressi igapäevane toimetulek- kasvatan üksi kahte väga vahvat tegelast. Ja seda juba 3 aastat... Vahel kipub lihtsalt väsimus ja masendus hinge. Kui veel tööperiood ka raskem siis hiilibki see kole haigus ligi ja ei aita enam ühegi ampsu lugemine või jooksutrenni tehes pea korrastamine smiling smiley
Sain nüüd natuke hädaldada. Ootan ja vaatan kas tõesti sellel reedel ka ei suuda välja võluda ilusamat numbrit winking smiley
Kõike head teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 31. March 2014, kl 19.22

Tere -Tere

Paistab, et keegi enam ei taha eelmisesse nädalasse andmeid lisada. Paneme siis tabeli lukku selleks korraks. Värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku sai kaotatud tublid 6,6 kg eelmine nädal.Kõige rohkem kaotas seejuures MTU -2kg

Tabeli eesotsas ikka Mereuru -10,83%-ga (-8,5kg), tema järel Letsdoit -8,03%ga (-5,7kg) ja Krissi -7.96%ga (-8.6kg)

Tabelist kstutasin nime triink. Soovime talle siis edu edaspidiseks.

Urtsi loomingust lisan seekord oma lemmiku

Tõusen üles, piilun kappi –
näen, et toitu tundub napilt.
Kas ma lähen kohe poodi
või veel pikutaksin voodis?

Veidi mõtteid vaen,
jälle kappi kaen -
ehk ei ole siiski napp
minu toidukapp?!

Porgand, kapsas, kurk,
tomat, seenepurk…
Miks mu hing siis ihkab,
kapi juures ohkab?

Pole koogitükki,
pole suitsupekki,
hapukoore pakis
koort vaid väga napilt...

Vahel tahaks teha
pattu minu keha,
süüa mõtlemata,
toitu kaalumata.

Veidi mõtted marus,
siis saan jälle aru,
et vaid enda asi
olla söögis kasin.

Tehke siis homme nalja ikka ka, ei saa ju seda võimalust maha magada smiling smileyJa nautige kauneid kevadilmasid.

Tervisi!
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 02. April 2014, kl 04.36

Tere tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out
nädalavahetusel käisin seekord maal, kus hetkel veel internetti ei ole. Toite ka ei saanud kirja panna ja nii tubli ma ka ei olnud, et need hiljem märkida. Sõime valmistoite, sest nii on ju lihtsam eye rolling smiley. Õues sai küll mütatud omajagu.
Eile käisin siis kaalul ja pidin pikali kukkuma, juurde oli tulnud 1,9kg eye popping smiley ja see ei olnud aprillinali. Sain tõsise shoki, et kuidas see võimalik on??
Täna jälle näitas kaal eilsega võrreldes -1,5kg. Kuidas on võimalik, et see number nii suurelt kõigub? Aru ma ei saa.
Sellised siis minu nn. üleelamised sellel nädalal confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 02. April 2014, kl 06.33

Tere ka minu poolt!
Ma ei tea ka, milles asi, aga kuidagi kiiva tahab praegu kiskuda. Ometi olin õnnelik, et olen saanud alla 90, kuid mingi võitlemine käib 88 ja 89 vahel ja tunnen, kuidas kaalulangetustuhin võitleb minnalaskmisega. See on tõesti õigus, et niipea, kui ühel päeval veidigi minna lased, peab jällegi vaeva nägema, et seda ära nullida.
Mõnikord tiksub nagu väike kuradike angry smiley kõrvus: "Mis sa jamad, mõtle, kui hea oli enne - ei mingit mõtlemist, mida sööd või jood, ei mingit arvestamist!" Siis piuksub õrn hääleke eye popping smiley vastu: "Aga kas sa seda mäletad, kui raske oli botaseid kinni panna, kui raske oli õues kõndida, muudkui ähkisid ja puhkisid?!"
Nojah, nii see on, tuleb vist ikka seda õrna häälekest kuulda võtta, ehk muutub ta siis ükskord ka tugevamaks ja see väike kuradike nõrgemaks. Saaks selleks reedeks kasvõi väikese miinuse, et uut särtsu juurde saada.
Nüüd sai natuke virisetud ning hea ja kurja võitlus on nagunii igavene. Edasi positiivselt! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. April 2014, kl 08.24

Mul on sellel nädalal paremini läinud kui eelmisel, õhtused söömised on kontrolli all olnud ja enesetunne sellest megahea.
Urts võta kindlasti selle nõrgema häält kuulda ja sulle tasutakse heldelt smiling smiley.
Mul oli eelmine nädal raskusi õhtuste söömistega aga kui nüüd võrrelda selle nädala korralik olemisega siis tuhat korda on enesetunne parem sel nädalal, ei ole süümekaid, kõht ei punnita eelmise päeva ülesöömisest-kõik on hästi smiling smiley
KaruKati42 sinu nii suure kaalukõikumise kohta ei oska küll midagi ütelda, samas ma laupäeval käisin jälle sörkimas 1 tund ja huvi pärast kaalusin ennast enne jooksu ja siis pärast jooksu - -1,5 kg oli vahe, ma imestasin, et nii palju inimene vett võib kaotada 1 tunniga aga see oli tõesti vesi mis tuli mul kohe tagasi juua ja loomulikult jõin kah. Ma olen kuskilt lugenud, et inimese keha ööpäevas reaalselt rasva üle 100 gr ei suudagi ära põletada.
Püsige ikka rajal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. April 2014, kl 09.25

Oeh tüdrukud,mina kõigun detsembrist ja seega ikka ühe koha peal,vahest olengi lihtsalt nii nagu olen ,kogun end ja jälle otsast peale,küll ta ükskord allub tahtele,ohtlik on ain ult see kui lõpuks tahe kaob,kuna stiimul puudub,kuid jonnime edasi!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 02. April 2014, kl 14.34

Tere üle pika aja smiling smiley

Olen olnud jälle veidike kiiremad ajad ja kahjuks ei ole siia õigel ajal jõudnud.
Ja kuna kaal seisab, siis ei ole ka olnud midagi teatada, kuna tean, et viimane kaal siis liigub edasi jälle järgmisse nädala lahtrisse grinning smiley Vast reedeks saan mingi miinuse ehk smiling smiley Aga ühesõnaga olen ma olemas ja kuhugile kadunud ei ole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 02. April 2014, kl 15.24

Oioi see nädal on võrreldes eelmisega lausa kohutav! Motivatsioon kadus jäljetult ja söömine üleüldse kontrolli alt välja. Olin täitsa hädas. Nüüd hakkan tagasi siplema rajale kuna ei tahaks siiski alla anda. Päeval koolis on koguaeg selline tunne, et tahaks minna puhvetisse ja midagi hamba alla võtta ja siis hakkan isudega võitlema. Nii juba mitu päeva. Ka peale lõunat ja õhtul on koguaeg tunne, et lihtsalt tahan näksida. Eks tagasi rajale saada on raske kui terve nädalavahetus ja nädala algus sõin kõike mida kätte sain. Põhimõtteliselt sai seda lugeda kui alla andmist, aga ei ma ei taha ju olla selles kaalus. Muidugi ma võitlen edasi. Üritan kaalumiseks kasvõi väikese miinuse saada või äärmisel juhul kasvõi nulli jääda. Loodan parimat.
Edu teilegi kallikesed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. April 2014, kl 04.33

Tere kõigile.
minu tänane kaal on 76,7kg, seega -0,8kg thumbs up Väga rahul olen.
See 1.aprilli kaalumine oli ikkagi vist kaalu poolt aprillinali mulle. Kuigi vääääga ebaõnnestunud nali minumeelest confused smiley Aga väike raputus ei tee ju halba.
Edu teilegi hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. April 2014, kl 04.37

Vaatasin, et kaaluabi kell on ikka veel vale. Ehmatasin juba ära, et kuidas ma täna nii vara tõusin? Te kindlast loete ja mõtlete, et on ikka psihh, tõuseb öösel üles ja kukub kaaluma smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. April 2014, kl 06.43

Tere!

Mul täna 70,9. Imepisike miinus. Tegelikult suurem, kuna nädalavahetusel oli sünnipäevade jada. Nii et isegi hästi. Ja nüüd edasi.
Kati: no nii tubli!, teised ka kindlasti. Palju õnnestumisi kõigile ja Kairka, ikka suur suur tänu sulle su vaeva eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 04. April 2014, kl 07.20

70,2 on minu kaal tänahommikuse seisuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. April 2014, kl 07.33

Hommikust, köigile! Mina jöudsin täna oma viimaste aastate maagilise kaalunumbrini- 95kg ehk siis -1kg nädalaga. Vaatame, kuidas edasi kulgeb.
Kui 2012. aasta löpus läks kaalu langetamine nagu muuseas, siis hetkel on see ikka suur vöitlus, aga ta väheneb siiski!
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. April 2014, kl 07.52

Tere ilusat reedet!

Minu kaal on 63,5 kg. Langust -0,5 kg. Ise olen väga rahul. Olge tublid ja ainult miinuseid teile tüdrukud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 04. April 2014, kl 08.23

76,5 kg siis täna. Lahjuks küll miinust ainult 200gr aga asi seegismiling smiley olen viimane nädal 2 korda iga päev kõndimas käinud ja äkki sellepärast kaal pole väga langenud? Aga mis sest, ilmad on ilusad ja käruga on mõnus ringi kimadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.