Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 18. April 2014, kl 06.31

Tere,

õnneks kestab kaotusperiood - 103,8. Seega 1,2 kg kaotust.

Häid kevadpühi meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. April 2014, kl 07.22

Tere sõbrakesed!
Häid pühi!
Minu kaal 70.3
Kallid kõigile ja palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 18. April 2014, kl 07.28

Tere minu kaal siis see kord 117,5 seega -1,1 kg ilusaid lihavõtte pühi ja vähest söömist. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. April 2014, kl 07.40

Tere!

Minul täna 70,8. Üks päev "kaost" nullis ilusama tulemuse, aga pole viga, eilne oli juba korralik, ehk saab ka nädalalõpust kuidagi läbi.
Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 18. April 2014, kl 07.58

Kaal siis täna 76kg ehk -200gr. Küll ta ikka sulab aeglaselt. Mul on tunne, et kui ma söön päeval lubatud kcal + vastavalt trennile kulutatud kcal siis ei lähegi kaal alla. Kui ma oleks ausalt märkinud, et ma teen yle 3x nädalas trenni siis ma võtaks vist vabze juurde....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 18. April 2014, kl 08.22

häid pühi! 76,0 seega -1,3, juurdetulnud kilost sain lahti. ei mingit trenni ega liikumist sad smiley. esimest aastat ei tee traditsiooniks saanud pashat ja kohupiimapontšikuid, isegi ei küpseta midagi. vot nii. grillimiseks läheb küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 18. April 2014, kl 09.03

70.9 ehk -200 grammi. Võiks juba end kokku võtta. Viimane aeg enne suve..cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 18. April 2014, kl 10.33

Minul seekord -1,1kg.
Ilusaid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 18. April 2014, kl 10.34

Tere kõigile!

"Eesel" hakkas ka liikuma.spinning smiley sticking its tongue out Kuigi tegi väikese sammu, tegi ta ikka õiges suunas ja seepärast ei tohi ma kurvastada. Kaal on 89,4. Kaalukaotus seega 0,2 kg. Ja ei saa kohe muidu, kui pean selle tulemuse ka teistsugusesse vormi valama:

Mis siin enam tõrkuda,
kaalu vastu põrkuda,
miks ühel kohal tammuda,
kui parem on ju sammuda?!

Samm on küll õige tilluke,
kuid allapoole killuke.
Ka killuke teeb oma töö,
et kokku tõmmata saaks vöö.

Ilusaid päikeselisi pühi!
Urts

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 18. April 2014, kl 11.16

Tänane kaal 70,8 kg. Hakkasin taas oma sööke kirja panema ja tore on jälgida, kuidas iga päev number natuke väheneb. Eelmise reedega võrreldes on langust küll vaid 0,3 kg, aga eelmine nädalavahetus Stockholmi kuriisi buffees tõstis kaalunumbri vahepeal juba ligi 73-le.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 18. April 2014, kl 13.31

Minu kaal täna hommikul 73.8 (-400 gr), tuleb rahul olla.
KaruKati42- ma leiba ikka söön ja vahel luban tüki kooki ka. Saiast olen täielikult loobunud.
Mul on juba hea olla oma kehas.
Täna tegin kausitäie salatit kuhu lisasin idandatud seemneid, naati, võilillelehti...
Häid lihavõtteid kõigile smiling smiley, ma sarnaselt eskataga ei plaani küpsetada aga liha võtame grillist küll spinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 18. April 2014, kl 15.19

Tere!

Minu tänane nr on 101.5 kg, seega -0.9 kg. Sain tagasi oma algsesse kaalu, nüüd läheb edasi ainult paremini smiling smiley
Lihavõtete puhul lubasin pühapäevaseks maale minekuks ühe kohupiimakoogi küpsetada. Nii, et.. Väikse tükikese ilmselt ikka luban endale. Mees ütles, et uuest nädalast läheb karmiks, tähtaeg aina ukse ees..
Kauneid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 18. April 2014, kl 19.08

Tere jälle tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out
Olen maal ja naudin täiega kevadisi ilmu. Lülitasin interneti tänaset sisse ja saan jälgida ka Kaaluabi toimetusi.Lugesin teie postitusi ja tundub, et siiani kõigil miinused smiling bouncing smiley. Ikkagi kevad ja soojad ilmad avaldavd mõju. Ehk ka lähenev Jaanipäev ja duelli lõppkuupäev eye rolling smiley
MTU, kui samas vaimus jätkad , oled ülimalt tubli. Kui ise natigi pingutada, saab nn. kaotusperioodil edasi püsida. Hoian sulle pöialt thumbs up
Nartsiss19, ilus miinus ja häid pühi sullegi smiling smiley, tundub, et sul läheb viimasel ajal järjest paremini. Tubli hot smiley
LoyyaP, mina arvan, et ära söö toidupäevikus lubatud kalorid täis ja trennis kulutatud kalorid ära toidupäevikusse üldse märgi. Kui mina sööksin iga päev toidupäevikus lubatud kalorid täis, siis ma ka alla ei võtaks. Trenni ma ei tee, nii, et sealt ka lisa ei tule. Üritan umbes 200 kcal vähem süüa, kui seal lubatud.
Eskata, oh, saingi su kätte smoking smiley, Arvan, et nii karm ei tohi ka olla. Pashat ikka võib teha. Iseasi, kas seda ka süüa võib grinning smiley.See, oli muidugi nali. Grilli mõte on super tongue sticking out smiley. Teeme kah homme selle aasta esimese grilli. Mulle fileešaslõkk, mehele sealihašaslõkk. Kõrvale nagu alati toorsalat. Tubli oled, et nii kiirelt lisandunud kilod maha saidthumbs up Püüa nüüd mind kinni hot smiley
Belissimo, sul ju kaal langeb thumbs up, ära piitsuta ennast üleliia.
msislander, väga hea tulemus ju, jätka samas vaimus ja Jaanipäevani veel 2 kuud aega.
Urts, hea, et sinu eesel hakkas liikuma smiling smiley ja sulle sobivas suunas. Iga väike samm edasi on parem, kui kohal tammuda. Ilusaid Kevadpühi sullegi.
Birika, hea lugeda, kui keegi siin duellis kirjutab, et tunneb ennast oma kehas hästi. Super tüdruk oled smiling bouncing smiley. Mina ei ole saia söönud juba aastaid. Ikka on laual olnud sepik või leib.
Aga, kuskohast sa praegusel hetkel võilillelehti saad eye rolling smiley. Tulin täna maale, mis asub üsna Lõuna-Eesti lähedal ja siin ei kasva veel midagi sellist. Muidu küll aed lokkab võililledest the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 18. April 2014, kl 19.13

Kidi, kui uskuda ja nati ka vaeva näha, siis läheb kõik sulle sobivas suunas. Tubli, et üritad ja, mis põhiline, et sul endal usku on. Aga, kui sul seal väga karmiks läheb, siis oleme sulle igati toeks winking smiley. Ilusaid pühi sullegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Signum
Kuupäev: 19. April 2014, kl 07.14

Hommik smiling smiley

Eelmine nädal jäi kaal edastamata ning ka seekord viivitusega, sest kaalul patareid tühjad. Nüüdseks on kaal korras ning näitab õnneks langust - kaaluks 61.1 kg. Miinus küll, kuid see kaal venib nagu tatt...

Motivatsiooni on küll, vähemalt hetkel.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 19. April 2014, kl 12.40

Minul see nädal nulliring. Kaal ikka 63 kg. Olin nädal aega nohune ka. Nii tahaks juba 62 ees näha, aga elame-näeme.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 19. April 2014, kl 13.15

Tere!

Kaal 122,5 kg, paigalseis.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 19. April 2014, kl 20.18

69,8 ehk siis -100g. Kah tõbine natuke....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 20. April 2014, kl 11.17

Tere! Kaal sama 69,0. Palun vabandust hilinemise pärast-käivad suured aiatööd!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 20. April 2014, kl 12.59

Teree smiling smiley

Ma jäin oma kaalu märkimisega natuke küll hiljapeale, aga polnud enne aega arvutisse tulla. Minu kaal näitab 64,4kg seega 300g miinust. Seda on vähe, aga parem kui mitte midagi ja parem kui juurde võtta grinning smiley Ilmad on ka nüüd väga ilusaks läinud ja üritan oma trenniga kindlasti välja kolida tongue sticking out smiley Ilusat kevadet kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 20. April 2014, kl 17.07

Tere, minagi vabandab hilise märkimise pärast. Kaal seisab ... Pigem vist peaks isegi seekord rõõmustama.... tuli vahele päevi, kus sai toiduga liialdatud confused smiley . Number kaalul aga näitab 68,5.

Kõike kaunist.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. April 2014, kl 20.44

KaruKati42 - meil siin South-Estonias on juba paar nädalat võilillelehti, kui tead kust otsida, ma elan linnalähedal maal ja tean kohti, kust mida leida. Ma olen suht taimehull, suviti korjan igasuguseid ravimtaimi, et siis hea peret turgutada ja sõpradele, tuttavatele kinkida smiling smiley.
Mul läks nädalavahetus metsa, enesetunne sellest kohe kehv sad smiley. Liikumist oli küll palju aga söögiga sai ka liialdatud. Homsest siis korralik ja ehk reedeks ikka väikegi miinus.
Kevad on täies hoos - nii lahe smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 21. April 2014, kl 14.29

Tere,
Olen seekord vist tõesti kõige hilisem kirjutaja sad smiley
Pühad läksid sellise kiirusega ja töö tähe all, et kole kohe.Täna on ka jube sebimine olnud - aga nüüd on "tulekahju" kustutatud ja kohe kirjutama smiling smiley
Kaal oli reede hommikul sama, mis möödunud nädalal ehk 75,6.
Pole paha smiling smiley ! Aga tahaks ikka rohkem.Nüüd tõesti vist kevad käes ja järjest rohkem õues ja ennast liigutades on tunne kohe parem ...

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 22. April 2014, kl 01.20

Tere, tulin just puhkusereisilt ja kohe kaalule, ololllaaa 88,9 on tulemus. Ei tea, kas jouan veel tabelisse voi tuleb reedet oodata.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. April 2014, kl 19.12

Hallo-Hallo,

Ootasin küll kaua, et äkki keegi veel edastab kaalu aga vist enam ei edasta. Väga palju viilijaid seekord.

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Vaatamata vähestele kaaluedastustele sai siiski kokku kaotatud 8,3kg. Tabeli esiots järgnev: Mereuru -12.74 % (-10.0 kg), Liis014 -9.29% (-6.9kg) ja MTU -8.95% (-10.2kg)
Nädala lõikes kaotasid kõige enam kaalu seekord eskata ja Suurtükk, mõlemad siis -1,3kg

Tabelist kustutasin koguni 4 nime, kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud: Letsdoit,lauriine, roosfeld,kellikas. Jätkame 29 nimega ja loodame , et väljalangejaid palju enam ei tule smiling smiley

Ilusate ilmade saabudes on ka duellis kohe palju vaiksemaks jäänud. Loodetavasti kõik naudivad täie hooga aga ei unusta end siiski liialt grilliha ja hea-parema seltsi.

Edu teile juba käivaks nädalaks!

Tervisi-
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 25. April 2014, kl 04.32

Tere hommikust tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out,
minul sellel nädalal pluss sad smiley, kaal 75,6kg, seega +0,3kg. Paha lugu.
Eelmine nädalavahetus sai liiga lõdvalt vist võetud eye rolling smiley. Aga pole hullu, püüan edaspidi tublim olla. Siin duellis on nii vaikseks kõik jäänud, kas olete ikka alles veeleye popping smiley? Aauuu!
Kas keegi oskab öelda, kuidas on kaalutabelis šašlõki kalorid arvestatud? On seal toore liha kalorid või juba küpsetatud? Kuidagi meeldivalt vähe kalorid andis küpsetatud kanašašlõkk the finger smiley.
Seda sai kuni kolmapäevani veel matsutatud tongue sticking out smiley.
Loodan, et olete olnud tublimad, kui mina.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. April 2014, kl 05.33

Tere,tere kallikesed!
Minul ikka sama 70,3sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 25. April 2014, kl 07.09

Tere ilusat reedet!

Minu tänahommikune kaal näitas 62,6 kg, seega langust 400 gr. Nii kui haigusest võitu sain, olen jälle ree peal ja kaal ikka toredasti languses. Ikka edasi, ikka edasi, ei sammukestki tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 25. April 2014, kl 07.19

Tere jälle!
Tõesti on vaikseks jäänud. Endal ka kuidagi korralik kiirus peal. Kahjuks haigusevimm juba pikemat aega ja see on olnud siis vabanduseks, et mitte trenni teha winking smiley Tegelikult käisin sellel nädalal korra rattaga sõitmas isegi. Aga eile juba naersin, et kurk on nii valus, et naerda ei saa ja haigutada ka ei saa. Tegin ühe öise "tööpäeva" ja järgmisel hommikul ei suutnud üldse suudki kinni panna, samas jälle tulid pisarad enne silma sest teadsin et jube valus haigutades... Aga see selleks.
Sellel nädalal siis järjekordne imepisike miinus (olen vist selle duelli kõige aeglasem langetaja..) -300g siis. Hetkel kaal 69,5. Eile sain isegi väikese komplimendi inimese käest, kes mind viimati sügisel 5 kilo raskemana nägi winking smiley
Kirusest või laiskusest tingituna ma toidupäevikut hetkel üldse ei pea, katsun süüa võimalikult palju toorest ja lahjat... Ja ka võimalikult vähe smiling smiley Liikumise peale hetkel tõesti ei panusta sest nohu ja kurguvalu kestnud juba 3 nädalat, lisaks veel üleüldine jõuetus ja väsimus.
Kuigi tunnen ennast tõesti juba visa eeslina siis jätkan siiski. Kahjuks tundub, et minu ideaal jääb siiski püüdmatusse kaugusesse sellise tempoga langetades...
Tuju on hea sest vähemalt langeb, kuigi väga visalt. Ja kuna langeb nii aeglaselt siis mingi korralik grilliõhtu koos ohtra liha, salati ja veiniga ei tõstagi kaalu paari kilo võrra enam winking smiley
Igatahes ilusat kevadet Teile kõigile ja rühime ikka edasi hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Signum
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.34

Hommikust smiling smiley

Ka mina olen niiöelda eesel oma kaalulangetusega ehk siis see langeb nii-nii aeglaselt, et kohutav. Tänase hommikuseisuga on üldse paigalseis ehk siis 61.1 kg. Alla ma ei anna alla, kuigi meel on tihti mõru. Kahjuks ei olnud ma see õnnelik, kellel imetamisega kaal ludinal langeks. Ajan kõll näpuga järge menüüs ning jalutan igapäevaselt 10-12 km, kuid see läheb alla nii veeeeeniiiivaalt..
Võibolla on tänase paigalseisu põhjus ka see, et nö "külalised" kohal.

Teistele aga jõudu ning jaksu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.