Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.43

75,4kg, -600gr. Hea tulemussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.00

Tere,

minukaal miinuses 700g. Seega 103,1.
Nädalavahetusel tuleb rohkem liikumist ja füüsilist tööd - uue kodu saavad 14 elupuud ja 2 kõrgeks kasvavat roosiistikut. Tuleb ka esimene grillimine. Loodan, et väga ei patusta.


Päikest ja soojust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.27

Minu kaal täna hommikul 74,4 ( +600 gr) - kurb aga tõsi.
Tean põhjust ka - õhtul peale tööd on normaalne õhtusöök, siis askeldan aias paar tundi, trenn 4 korda nädalas sinna otsa ja kui siis tuppa jõuan - no tahan süüa ja olen isudele järgi andnud, õnneks küll pole kõike ja nõrkemiseni söönud aga no enne magamaminekut söömine on patt mis patt smiling smiley.

KaruKati42 - ma ei oska sind kanalihasaslõki kalorite osas aidata, sest ma ise enam ei täida päevikut, aga usun, et kanalihatooted on norm grillida smiling smiley.
Ma mõtlesin, et ootan su oma kaalule järgi, et siis jätkame koos - palju pole jäänud mingi 1 kg ainult - see oli nali hot smiley - ei oota.

Kakuke36 kui sa juba 3 nädalat tõbine, siis küll kehvasti - joo palju vedelikku, taimeteesid.
Tegelikult on kohe kui tunned, et haigus hakkab tulema vaja palju juua, siis loputad haigusetekitajad/pisikud organismist välja - mina toimin nii ja viimati olin haige aasta tagasi ja see oli siis ka rohkem oma süü.

Olge ikka kõik tublid.

Kairka- aitäh, et sa oma kiirel eluetapil viitsid meie tabelit täitasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 25. April 2014, kl 11.37

Tänud BIRIKA, hakkasin kohe jooma smiling smiley))) Tegelikult olengi need 2 nädalat vähe vedelikku tarbinud sest tööl ehk olen teinud tassi teed ja kodus siis ka paar tassi raviteed aga vett kuidagi selle kurguvaluga pole tahtnud ja seepärast siis see veejoomine ka väheks jäänud. Peale sinu kommentaari lugemist olen juba 2 tassi teed joonud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 25. April 2014, kl 13.05

Birika, oota ikka mind ka järgi. Kuhu sul ikka nii kiiret on the finger smiley Koos on ju lõbusam jätkata winking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 25. April 2014, kl 13.54

tere jälle üle pika aja,
minul seekord väike pluss, õnneks küll väik +200gr ja kaal 88,5

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 25. April 2014, kl 15.43

Tere tere!

Minul oli kaalule astudes täna suur üllatus. Mu kaal näitas 63,1kg ehk 1,3kg kaotust grinning smiley See on nii super lihtsalt thumbs up Toitumise poolepealt läks nädal päris kenasti, aga trenni teha praktiliselt ei jõudnudki kuid nagu näha pole sellest midagi hullu the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 25. April 2014, kl 16.04

Tere teile,

Ja jälle nädal möödas ... Ei tea,kuhu sel ajal küll nii kiire on? smiling smiley
Kui kaal ka langeks sama kiiruga spinning smiley sticking its tongue out Minul sel nädalal +0,2 ehk 75,8kg.
Kahju,aga allapoole millegi pärast ei taha kohe kuidagi minna - aga tean, et puudu jääb trennist.Käin küll jalgsi tööle ja õhtul tagasi,aga ilmselgelt on seda vähe ...

Teistele aga jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 25. April 2014, kl 20.18

Kas praegu ka teiega veel liituda saab?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 26. April 2014, kl 00.30

Tere hilisõhtut smiling smiley,
see nädal oli tööl üli-eba-normaalne. Rabele end või puruks, ikka kõike tehtud ei saanud.
Kui õhtul koju jõudsin, kaalusin küll kõik toidud enne söömist üle aga millegipärast ei sujunud nii nagu oleks tahtnud. Ei tea, kas on siin sobilik mainida, et "seedimine ei ole korras". Olen proovinud mustade ploomidega ja veel rohkema veega, kuid ei midagi. Ehk ongi see moodne haigus "tööstress" cool smiley
Karuke36, kõik joodud ravimteed arvesta vee hulka. Kaalutabelis lisa lihtsalt lisatud ained (mesi, piim jm.)
Birika, tahaks natuke oma kogemustest pajatada. Varasemalt olen kah olnud suur trennitaja (mu täiskasvanud tütar ütles, et olin enne trennihull), mulle meeldis hirmsasti ennast liigutada hot smiley. Varasest noorusest olen spordiga tegelenud (iluvõimlemine, rahvatants, igasugused aeroobikad, kiirkõndimine, jooksmine ja suusatamine). Ei teagi, mis juhtussad smiley. Ehk elustiil, seoses tööga. Ja kilod hakkasid kogunema eye popping smiley. Olen neid püüdnud ka varem kontrolli alla saada, koos suure trenniga, kuid ainult ajutiseltconfused smiley. Seekord proovin nii, et otseselt trenni ei tee (liigutan ennast ikka), kuid jälgin rohkem söömist tongue sticking out smiley. Mul on peale suuremat treeningut hull söögiisu.
Aga, kui kellegil on häid soovitusi, kuidas seedimine, peale Kevadpühi korda saada, siis ootan huviga. Tablette ja muid ravimeid ei tahaks esialgu küll tarvitada eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 26. April 2014, kl 06.47

Tere kõigile!
Kaalunumber muutus sel nädalal õnneks jälle õiges suunas. Kaal on 88,8 (väga huvitav number). Alla läks seega 0,6 kg. Hurraa!

Kui on kaalul allakäik,
tuleb juurde võidu maik,
sest et kui on väiksem number,
rõõmu teevad kõik siis ümber.

Tipa-tapa allamäge,
sellest saame juurde väge,
Eesti Postis me ei kaalu,
aitab omaenda kaalust.

Eratreenerit ei ole,
kuigi see ju paha poleks.
Seniks piitsutame ise,
kuni kaalunumber pisem.

Kaal on üldse imelik asi inimese elus. Kui oled noor, siis ei ole ka rahul oma numbriga, ikka on midagi valesti oma arust, kuid kui saaks aega tagasi keerata, siis oi kui õnnelik oleks oma tollase kaalu üle, sest see oli ju täitsa normaalne. Aga nii me teemegi elus, et õigel ajal ei märka rahul olla. Selline on ELU!
Head kaalulangust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. April 2014, kl 06.49

Hei!

Pizike- saab ikka liituda, saada oma pikus, kaal ja soovkaal ja oled tabelis smiling smiley


Tean mida silmas pead KaruKati42 tööstressi ja kiirelt mööduva nädala osas grinning smiley Jeerumi mida nädal- mul täna hommikul pea valutab ja on kohe paks otsas eye popping smiley Aga kaalu alandamine on 70% toitumine ja 30 kerge liigutamine nii, et selles suhtes oled õigel teel. Minul teeb kõhu korda hommikune pudru linaseementega ja sinna kõrvale üks tass kohv ning paar klaasi vett tunnuke hiljem. Eks see üks stressi kõrvalmõju ole. Minul läks šokolaadi kohe ohtralt see nädal kahjuks sellega seoses.

Terv.
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 26. April 2014, kl 07.21

Tänan Kairka, et viitsisid lugeda ja vastata. Eks ma proovin need linaseemned kah järgi. Kuigi tänane hommik on ikka muutusteta thumbs down. Kui nii edasi läheb, siis varsti käib suur pauk ja üks duellitaja siin vähem grinning smiley. Aga hästi ebameeldiv on juba olla. Arvan, et õhupallil on umbes sama tunne cool smiley Mina ei ole hommikune sööja. Kohv on küll menüüs ja nüüd juba üle kuu ka nn. kalamaksaõli. Esimese söögi söön tööl, umbes kell 9. Vett joon enne tööle minekut juba pool liitrit. Näppasin mehelt ühe õlleklaasi, sellega hea mõõta ja ei pea nii tihti täitma, kui tavalist klaasi.
Shokolaadi söön minagi ja kui mõistusega maiustada, siis ei tee see ju halba tongue sticking out smiley
Aga täna tuleb jällegi ilus päikseline ilm ja võtan sellest kõik, mis võtta annab smiling bouncing smiley
Olge tublid smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 26. April 2014, kl 07.23

Hurraa Urts ja väga vahva luuletus jällegi thumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. April 2014, kl 07.31

Tere jälle teile! Minul täna tuju päris hea sest võrreldes eilehommikuse kaaluga on 500g lisaks veel maha läinud. Aga kuna on reedehommikune kaal siis las olla see natuke suurem. Nädalavahetustel on nagunii söömine natuke teistmoodi (
grillida ja mul rabarber ka juba päris paras küpsetamiseks ). Eks siis vaatab kuidas järgmisel reedel.
KaruKati42 aitäh sulle, oled alati nii tähelepanelik ja hooliv. Mind on sellisel puhul aidanud see 1% keefir just õhtul juueswinking smiley Kui suudad veel mingit õli lusikatäie süüa siis see ka päris kasulik. Nüüd kiidetakse seda kookoseõli aga mina kasutasin kunagi kreekapähkli oma. Kunagi siinsamas keskkonnas olin ka paanikas (olengi vist korralik paanikaosakond), et kaal ei lange.. Keegi siis soovitas, et kas mul toidupäevikus rasvad paigas- vastasin, et pole sest kaalualandajana winking smiley kasutan ju võimalikult lahjasid ja rasvavabu toite.. Kuid kui tarbima hakkasin siis minu jaoks oli see nagu imeravim. Ma üldiselt kadestan lausa neid inimesi kes korragi päevas käivad....
Olen ka kunagi trennisõltlane olnud ja eks see organism on nüüd laisaks muutunud (iseloom kah winking smiley). Aga hetkel juba näen, et iga kilo kukkumisega tuleb energiat ja enesekindlust juurde. Tundub, et oleme kõik õigel teel the finger smiley
Ilusat nädalavahetust kõigile!
Kairika- erilised tänud sulle, et viitsid ja jõuad seda tabelit vedada ega ütle ühelegi soovijale ära. Oled väga armas inimene!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 26. April 2014, kl 07.47

Tere hommikust, tüdrukud! Mul 70.5 ehk -400 grammi. Kuidagi visalt läheb ning 4 kuud peale alustamist olen võrreldes alustamise kaaluga 1.5 kg plussis eye rolling smiley no ei ole normaalne.. angry smiley Kuidas eelmine kord läks ludinal ja nüüd organism ja iseloom streigivad... aga eks pusin edasi, aitäh, et olemas olete ja eriti Kairkale kannatlikkuse ees meie kaaluprojektide vedamisel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 26. April 2014, kl 08.22

Aitäh, KaruKati42! Mis südames, see peas, mis peas, see käes, mis käes, see paberil, mis paberil, see Kaaluabis. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 26. April 2014, kl 09.09

Minu numbrid siis.
Esialgne kaal 68,2
Pikkus 168
Soov 58

Ilusat kevadist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 26. April 2014, kl 09.38

Karuke36, tänan, et hoolid. Õli ma küll ei suuda rohkem sisse võtta. See igahommikune omega3 õli on ka paras katsumus. Mees ei viitsinud minu kannatusi enam pealt vaadata ja põrutas apteeki eye rolling smiley. Nädal on juba möödas ja kõht valutab päris korralikult.
Loodan, et homme on jälle inimese tunne tagasi hot smiley. Mul on ennegi selliseid probleeme olnud. Eelmine aasta suvel oli sama jama. Siis ostsin poest õli ja kugistasin seda. Abi sellest eriti ei olnud. Paari nädalaga läks ise asi jälle korda. Olge tublid ja rohkem ma teid selle teemaga ei tüüta.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 26. April 2014, kl 12.39

Tere!
Minul miinus 100 gr ehk 88,8. Tuleb hammastega kinni hoida, et reisil tulnud kaalulangus pusima jaaks. Kena kevadet ja olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 26. April 2014, kl 13.22

Tere!

Kaal 122,9 kg; kaalutõus 0,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 26. April 2014, kl 20.32

Tere!
Minu kaal 69,2 kg. >>>>> Tõus 0,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. April 2014, kl 21.23

Mul sust päris hale KaruKati42, peaaegu nädal vetsus käimata sad smiley. Inimesed on erinevad aga mul aitab peaaegu igahommikune täistera-kaerahelbepuder, mille juurde ma 3-4 hommikul söön kiivit koos naha ja karvadega smiling smiley. Hommikul kohe peale ärkamist joon klaasi toasooja vett, külm vesi minu arust ehmatab organismi -ehmatabki kõhu kinni smiling smiley. Ma arvan, et igapäevane liikumine on ka tähtis aga ei pea trenn olema, piisab ka näiteks aias töötamisest.
Ja tead KaruKati42 - mul on ka täiskasvanud tütarsmiling smiley-nii lahe.
Ma tunnistan nüüd oma patu ka ülesse tongue sticking out smiley - tulin arvutisse ja võtsin jäätise kaasa, no ei hakka tagasi ka viima smiling smiley.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 27. April 2014, kl 07.44

Tere!
Minul täna kahjuks pluss.71,5 Midag hullu polegi nagu olnud, aga paar õhtut külas ja nii ta on. Tegelikult mõtlesin, et me oleme siin ikkagi üsna tublid, sest ega see lihtne ole- järje peal püsida. Muidugi võiks ju küsida kus tublidus enne oli, aga jah, igal ühel oma põhjused. Oluline edasi minna ja püüda seda maha raputada. Nii et minu kirjutuse mõte on teid kõiki tunnustada, et te vapralt enda eest hoolt kannate, mingu see tee siis vahel üle mägede, aga päikese poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 27. April 2014, kl 09.51

Tere

Minu kaal siis 97,7 . Ma ise tunnen, et liigun rohkem kui vanasti, sest keha ju kergem, täisa tore.
Päikest Teile ja olge liikumises.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. April 2014, kl 10.04

Tere!

Eelmine nädal kaalu ei teatanud, oli masendus ja kerge läbipõlemise tunne. Kuidagi väsinud ja nõrk oli kah olla ja magamatust olin poolteist nädalat söögiga kompenseerinud jne jne jne ja ma lihtsatl ei astunudki kaalule, sest ma ei tahtnud teada, mida ta näitab.

Selle nädala algusest aga sundisin end kokku võtma ja vaatasin kaaluõudusele otsa ning olingi tubli ja saan anda oma sellenädalaseks kaaluks 97,6 ehk siis küll seisak, aga see on igatahes parem, kui tõus.

Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 28. April 2014, kl 08.10

Tere.
Vahepeal on kaalulangus seisma jäänud, ning kaal sama 78,5. Katsun mitte jonni jätta ja punnitan edasi, pean selle kaalu siiski alla saama. Samas kui mõelda, et jaanuaris alustasin 86 kilosena siis on mul väga hea meel, et nii palju kilost olen kaotanud. Ma ikka pingutan nii kaua kui vähemalt 65 kilo kaalun.
Edu ja päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. April 2014, kl 10.33

Kaunist esmaspäeva!

Pikad pühad, haigus ja muud patustamised on kaalu külmutanud, seega uudiseid pole. Ehk tööl tagasi olles saab ka söömist rohkem kontrollida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 28. April 2014, kl 10.35

ahjaa, seisakule vaatamata on rasv hakanud ümberpaiknema ja see on tore!

Ilusat lühikest nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. April 2014, kl 10.54

Tere!

Minul jäi reedel sootuks kaalumata. Mitu päeva pea valutanud ja pea laiali otsas. Kuigi kaal seisab vannitoas kapi all, praktiliselt nina all, ikkagi suudan ära unustada, et peaks sinna peale astuma. smiling smiley
Seekord paluksin kirja panna sama näit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.