Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. April 2014, kl 20.40

Tere-Tere,

Sorry hilinenud kokkuvõtte eest. Jälle...

Tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku sai kaotatud tagasihoidlikud 3,7 kg.
Tabeli eesotsas ikka Mereuru -12.74% (-10.0kg), tal kannul MTU-9.56% (-10.9kg) ja Krissi -9.54% (-10.3kg).

Tabelist seekord kedagi ei kustuta vaid tervitame uustulijat Pizikest. Edu sulle!

Paistis raske nädal olevat. Aga õnneks järgnevad raskustele alati jälle head ajad nii, et on mida oodata smiling smiley

Mul on juhe hetkel endal nii koos, et ei leia rohkem motiveerivaid sõnu kohe aga soovin teile ikka kõige paremat!
Aitäh Urtsile toredate luuletuste eest, need ikka venitavad suu naerule. Kui selline anne on ikka antud siis tuleb seda rõõmu jagada the finger smiley

Jagage aga kõik ikka oma kogemusi ja tegemisi. KOos ikka segasem smileys with beer

Tervisi,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 30. April 2014, kl 08.01

Kairka, oled ikka megatubli, et leiad aega tabelit täita ja ka teisi motiveerida smiling smiley

Mina väga loodan selle nädalaga oma plussid seljatada ning alustada nullist sealt, kus jaanuariski.. Jaanipäevani 7 nädalat aega ja teen kõik, et kokkuvõttes ikka korralikud miinused ka kirja saada. Suvel tahaks ju end hästi tunda ilusates suveriietes smiling smiley Tore, et olemas olete kõik siin spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 30. April 2014, kl 15.55

TEADE!

Mina juba ütlen ette ära, et ei saa see reede kahjuks kaalu edastada. Jõuan alles ilmselt pühapäeva õhtul või esmaspäeval arvutisse tongue sticking out smiley Kui ma jõuan pühapäeval arvutisse edastan oma kaalu pühapäeval, kuid kui ei jõua siis järgmine reede saan juba kindlasti.

Nüüd siis teate, et ma mitte pole unustanud vaid ma lihtsalt olen arvutist eemal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 01. May 2014, kl 08.34

Tere,

minu tänane kaal 102,0kg. Olen lähipäevadel kaalust ja arvutist eemal, seetõttu saadan kaalu varem ära.



Tervitustega kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. May 2014, kl 05.07

Tere hommikust kullakesed!
Minu kaal 69,8smiling bouncing smiley kokku siis -500g,lõpuks nihkus alla poole!
Edu kõigile ja pehmed paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. May 2014, kl 05.57

Tere hommikust! 69,1 ehk siis -400g eelmise reede hommikuga võrreldes.
Nädal aega maadlen ka kõhukinnisusega smiling smiley Andsin ise hoogsalt nippe kuidas ennast aidata aga nüüd on olnud väga pikad tööpäevad ja 0 liikumist ning annab tunda. Lisaks muidugi veel volbriöö grilliõhtu jahedaga- liha ja veini kulus... Aga ikka õnnelik, et see 6 ennast järjest kindlamini minu kaalule kinnitabsmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 02. May 2014, kl 07.03

Tere!

Minul 0-ring. Ei lähe hästi, aga püüame edasi. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. May 2014, kl 07.31

Tere!

Minu tänane kaal siis 97,3 ehk siis -300g. Vähemalt miinus smiling smiley

Minu komistuskivid on nädalavahetused, kui ikka juhtub mõni ports jäätist või kuriloom teab, mida liiga palju saama ja siis terve töönädala võtan seda alla, sest siis on toitumine korras ja liikumist kah piisavalt.
See nädal oli eriti tubli trenni poole pealt. Kolm tõsist trenni ja eile kõndisin oma 10 000 sammu täis ja täna on jällegi korralik trenn ootamas.
Toidu osas sain soovitusi siiski midagi muuta, et ehk siis see magusa isu ei ole nii kõikuv ja saan ka nädalavahetuseti ahvatlustele ära öelda, aga näis.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 02. May 2014, kl 08.12

68.9 ehk 100 grammi vähem kui jaanuaris alustades. Seega minu jaoks projekt "jaanipäevaks saledaks" algas sisuliselt praegu. Parem hilja, kui üldse mitte smiling smiley Selle nädala miinus aga -1.6. Meeldiv üllatus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. May 2014, kl 08.48

Minu kaal täna hommikul 74,2 (-200 gr).
See nädal oli minu jaoks eriline seetõttu, et ma põhimõtteliselt ei jälginud kaalu, ei stressanud, et appi kas seda tasub süüa ja kas tänane kalorinorm on täis ja, et kas trenni ikka jõuan. Elasin normaalse inimese elu, tegin trenni 4 päeval, sest trennitegemine ja juba nähtav tulemus meeldib mullesmiling smiley. Aga selline käitumine ei alanda kaalu ja nagu Belissimo juba ütles, 7 nädalat veel jaanipäevani ja võiks nagu ikka pingutada selle lõpu nimel.
Ma siis hakkan ka pingutama .
Porthita - nii tore, et sa trenni teed smiling smiley
Maikuu, suur toomepuu, õisi ja lehti täis smiling smiley
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 02. May 2014, kl 08.54

Tere kõigile

Minu tänane kaal 66,5 (-1,7) olen täitsa rahul. Ei ole midagi muutnud peale koguste. Luban endale igapäev ka midagi magusat smiling smiley

Olge tublid ja toredat nädalavahetust! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 02. May 2014, kl 09.28

Paigalseis: 71kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 02. May 2014, kl 09.41

75 kg. langus -400gr.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 02. May 2014, kl 10.39

Kaal sama 62,6 On olnud väga stressirohke nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Signum
Kuupäev: 02. May 2014, kl 11.37

Hommikust kõigile! smiling smiley Minul täna kaal 60.0 kg ehk siis 1.1 kg langust. Lõpuks hakkab ka nr 5 kumama ning motivatsioon tänu sellele endiselt püsib. Kuigi ausalt öeldes väga väsitav on küll igapäev näpuga menüüs järge vedada ning igapäevaselt tempokalt 10-12 km maha vurada. Kuid vaja on veel need viimased 5-6 kg maha saada. Eks mida sihtmärgile lähemale, seda raskemalt tõenäoliselt hakkab minema. Kuigi minu arvates läheb juba praegu maha kuidagi liiga vaevaliselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 03. May 2014, kl 07.00

Tere kõigile,
minul ei läinud sellel nädalal hästi. Kaal on 75,6kg. Seega sama, mis eelmisel. See neljapäevane vaba päev rikkus kõik ära. Siis istusin kodus, midagi teha ei tahtnud. Lugesin raamatut ja sõin eye popping smiley. Mees ikka hoolitseb, et midagi magusat ka võtta oleks angry smiley.
Nüüd lähme maale. Seal saab vähemalt liigutada ja loodan, et ei topi igasugust "jama" suust sisse.
Birika, sa ikkagi ei oota mind. Aga ära oota jah, mina kah ei ootaks smiling smiley. Tubli oled. Kui sa nüüd asja tõsiselt käsile võtad, nagu lubasid, põrutad nagunii püüdmatusse kaugusse.
Edu kõigile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. May 2014, kl 08.14

Hei-Hei,

Tahaks ka maale.... kõrvitsad ja suvikõrvitsad juba akna laual tõusmas, vist lähen emadepäeval maale ja vaatan kas saan nad mulda pista smiling smiley võtsin õppepuhkust ja loodan hoo veidi maha võtta. Kaal oli täna hommikul kõigi aegade kõige madalam aga see petlik, sest eile ei jõudnud midagi peale väikese salati ja šokolaadi süüa nii, et panen eelmise nädala kaalu ikka kirja. Kui teised inimesed hakkavad stressiga sööma siis minul kaob isu ära. Ja kui pole ju söönud siis pole ka energiat. Mõlemat pidi jama.

Jään siis ka teiste numbreid ootama smiling smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 03. May 2014, kl 10.15

vabandan ,et eelmine nädal ei kirjutanud mul oli omad ajad. See nädal on aga sihuke lugu et kaal on nüüd suht suur 119,3

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 03. May 2014, kl 15.45

Tere, minu kaal 69,0, -0,2 kg.
Kõike ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. May 2014, kl 19.00

Tere!

Mina jään samale numbrile seisma hetkel. No mitte üldse ei liigu see kaal, kuigi olen toitumist jälginud ja liigutanud ka end rohkem, kui varasemalt. Aina enam tundub seatud eesmärk kättesaamatu, kui selline tempoga või õigemini tempo puudumisega jätkub. Peab vist mingi šoki kehale tegema, et hakkaks jälle liikuma. Täitsa muserdab ning motivatsioon hääbub tänu sellele. Enda arvates ei tee midagi valesti, aga järelikult kuskil mingi konks ikka on..

Päikest jahedatesse päevadesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 03. May 2014, kl 19.07

Tere!

Reedehommikune kaal 122,9 kg, nulliring.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. May 2014, kl 19.28

KaruKati42- ma tegelikult lootsin vaikselt, et sa jõuad mulle järele selle nädalaga, aga pole hullu, sest mingitesse mõõtmatutesse kaugustesse sinust ei lähe ma kohe kindlasti smiling smiley.
Mulle meeldib ka väga lugeda KaruKati42, aga mul on see probleem, et õhtuks väsivad silmad arvuti taga töötamisest ära ja mitte ei taha pingutada neid õhtuse lugemisega. Nüüd naudin puhkepäeva hommikuid, kui saan lugeda ja hommikukohvi juua.
Kairka mul ka kabatsokid, kõrvitsad mulda pistetud, aga enne nädalat ei tasu neid veel maha panna, liiga külm mu meelest.
Mul tekkis täna idee, läheks pühapäeval/emadepäeval elu esimesele SEB 32 jooksumaratonile, võtaks selle 10 km distantsi ette, tütar lubas ka minuga jooksma tulla, ehk on meeldejääv ja tore sündmus meile mõlemalesmiling smiley. Ei tea kas on mingi asi, mida esmakordne võistlustulle astuja peaks teadma?
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 03. May 2014, kl 20.58

Tere!
Seekord nullis ehk 88,8. Tuleb passida, et juurde ei tule! Jaksu koigile kaaskaallastele.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 04. May 2014, kl 11.28

Tere!
Kaal oli reedel 78,2 seega -0,3kg. Hea seegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. May 2014, kl 17.05

Hei Birika,
Selle jooksuga on ju nii, et oleneb mis su eesmärk on. Kui on lihtsalt eesmärk läbi joosta ja nautida ilma siis ju eriti vahet ei ole, võib kui trenni võtta ja eraldi valmistumist ei vaja. Kui aga eneseületus plaanis siis võib ka vastavalt valmistuda smiling smiley

Muidu kindlasti enne jooksu ei tohiks eelmistel päevadel palju trenni teha paar päeva. Jooksu eelsel päeval ainult paar kilomeetrit lihaste soojendamiseks
Enne esimest jooksu tasuks eelmine päev tavalisest rohkem vett juua ja seda lihsatesse koguda. Ja ka tavalisest rohkem süsikaid süüa. Samuti võistlushommikul. Joosta tuleb iseenda enensetunde järgi, mitte teiste järgi, muidu võib juhtuda , et toss poole jooksu pealt väljas. Kindlasti mitte liiga soojalt riidesse panna samuti. Nagu ma mäletan on see jooksumaraton Elva ja- Otepää vahel. Ilusad tõusud... suru tüusudel tagumikuga mitte sääre lihastega on minu soovitus- hoiab palju jõudu kokku smiling smiley
Aga muidu naudi jooksu ja seltskonda on vist kõige parem soovitus. Kui esimene kord ka siis ju eriti põnev pärast oma pilt sportfotost otsida ja tulemusi oodata. Soovin sulle edu!

Terv,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 04. May 2014, kl 18.17

Tere jälle,
Mul hakkab vist kannatus otsa saama - ei lähe grammigi ei alla poole ega vastupidi sad smiley
Ilmselge, et trenni pole ammu saanud, aga kas tõesti siis kõik on kinni trennis? Söömisega püüan küll sina peal olla, aga ....

Minu kaal 76,0 - seega väike tagasiminek, aga püüan ikka edasi, sest kes püüab kõigest väest - saab üle igast mäest!

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 04. May 2014, kl 19.52

kaaluks 97,1 , tahaks ju kevade puhul rohkem aga siht ikka kindlaltsilme ees. Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. May 2014, kl 21.06

Aitäh Kairka väga heade nõuannete eest. Tegin tänaseks trenniks 10 km proovijooksu, et kas saaksin pühapäeval hakkama, saan muidugi, sest viimasel kilomeetril suutsin isegi veel tempot tõsta ja võtsin aega ka - 1 tund ja 6 minutit.
Olge uuel nädalal ikka kõik rajalsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 04. May 2014, kl 21.54

olen rajalt maas, kaaluks jääb eelmise nädala kaal - 75,5, sest praegune kaal ei kannata valgust, nii palju lihtsalt ei ole võimalik juurde võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 05. May 2014, kl 08.42

Annan endast ka üle pika aja märku, olen küll olemas aga kaal seisab.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.