Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 05. May 2014, kl 11.40

Minu kaalunumber jällegi tõusulainel, 89,0 seekord siis...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. May 2014, kl 15.31

Eskata, ära ainult käega löö, sest siis tagajärjed veel hullemad. Olen sinu olukorras olnud, kus tundub, et appi selline kaalutõus nädalaga. Alusta aga otsast, pane päevamenüü juba eelmisel päeval enam-vähem paika, vahepalad kindlasti ka. 2 päeva on raskem, siis kaob juba punnkõht ära ja endal on kergem olla. Kui nädala korralik oled võid siin suurest miinusest meile teada anda. Liigu ikka ka, ma tean küll, et sa pole spordivõõras smiling smiley
Hüppa nüüd kohe rajale tagasi, nädal alles algas ja suvi ukse ees.
Olge kõik ikka tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. May 2014, kl 06.30

Tsau tüdrukud!
Küsimus suurele ringile.Mida arvate toitumiskavadest,näiteks Signessa Kalmuse omast?
Äkki keegi järgib ja kas toimib ja kas ikka tehakse individuaalne või on see mõtetu raha raiskamine?
KALLID KÕIGILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 06. May 2014, kl 07.06

Tere kaunist kevadhommikut smiling smiley


Tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku sai kaotatud eelmisel nädalal 4,2 kg. Nädala lõikes kaotas kõige enam kaalu Pizike -1,7kg.Tubli algus!
Tabeli eesotsas ikka Mereuru -12.74% (-10.0kg), tal kannul MTU-10,53% (-12kg) ja Krissi -10,09% (-10.9kg). Ei tea küll kus Mereuru ise kadunud on, varsti Krissi juba möödas the finger smiley

Te olete kõik ikka vapustavalt tublid, et ikka edasi pürgite. Eks ta üks tüütu tegevus ole ja võtab jube palju aega ja vahest mulle tundub, et ma muust ei mõtlegi kui toidust aga samas keha muutub ka. Kui veel 10 kilo raskemana oli peale nädalavahetust söömishoogu nädalakese kaal üleval, siis nüüd juba paari päevaga jälle asi nromis. Nii, et aina kergemaks läheb spinning smiley sticking its tongue out

Kaunist ja liikumisrohket kevadet teile!

Kairkagrinning smiley




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 06.05.2014 07.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 06. May 2014, kl 07.19

Hei Karuke03,

Eks toitumiskavad isiklikest näitajatest peaksid lähtuma, aga see vist sõltub kas tellid netist või käid ka konsultatsioonil jne. Aga minu teada on põhiprobleemiks nende puhul siiski see, et sa pead erinevat toitu tegema endale ja oma perele ja lõppkokkuvõttes hakkad sööma oma toitu ja ka "maitsema" teiste oma smiling smiley Kui sa just ei plaani kogu perekonda selle järgi toituma panna smiling smiley Aga lähtuvad nad ka ikka süsikate, valkude ja rasvade tasakaalust, mida saab ka ise arvutada. Mul sellekohane tabel ka olemas (ei ole küll juba pikka aega kasutanud...) Ja, et toimida peab neid jälgima 100% ja mängimisruumi eriti ei jää. Aga proovida võib ikka ja järsku selline variant ongi see, mis sulle sobib smiling smiley Signessa rõhub vist rohkem spordist lähtuvalt toitumisele, mis on hoopis teine teema. Anna teada kuidas läheb smiling smiley

Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 06. May 2014, kl 11.03

Tänud, Kairika smiling smiley Esimene nädal ongi kõige lihtsam! Edasi nüüd hakkab aeglaselt ja vaevaliselt minema. Olge tublid ja päikest! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. May 2014, kl 11.45

Aitäh Kairka!Olen tegelikult sama meelt ja ilmselt siiski lähtun oma ja teie kõigi kogemustest ja jätkan ikka edasi kuid jälle targemana!Tänud ja paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 07. May 2014, kl 04.58

Tere kõigile,
minul see nädal kaal seisab nagu oleks paigale tinutatud eye rolling smiley. Pole nagu patustanud kah ja kalorinormi ei ole ületanud. Varsti jälle reede ja kaalumine. Ei tea, kas tuleb juba kolmas nädal paigalseisu. Oh, peaasi, et juurde enam ei tuleks.
Mina lasin ka mõned aastad tagasi mingi toitumise analüüsi teha. Targemaks sain niipalju, et sööksin vähem süsivesikuid confused smiley. Pole just eriline raketiteadus grinning smiley. Aga, eks neid analüüse on erinevaid.
Eskata, marss rajale tagasi hot smiley. Mis meie võistlusest nii saab?
Loodan, et nüüd lähevad ilmad taas soojemaks ja saab midagi mulda ka panna (porgan, hernes ja nats rohelist juba pandud).
Urtsi luuletust oleks innustuseks vaja spinning smiley sticking its tongue out.
Pidage ikka vastu smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 07. May 2014, kl 07.23

Minul ka väike masekas peal kuna kaalunumber näitas täna hommikul isegi tõusu. Nägin selle 6 võitmisega palju vaeva ja nüüd tahab see käest libiseda. Kummaline nädal on ka sest igal õhtul üritused ja nädalavahetus tõotab ka tormiline tulla. Suudan ikka oma isusid ohjeldada aga see õhtune söömine annab kaalul kõvasti tunda. Eile õhtul toodi kannuga mitu korda sidrunivett lauda ja imestati, et kuidas see küll nii ruttu otsa saab smiling smiley)) Ma ei hakanud täpsustama, et jõin nii enda klaasisit kui ka kaaslase omast korraga winking smiley
Trenni pole teinud juba 2 kuud... Tundub, et kuu veel vähemalt seda tempot... Millegipärast väidetakse, et kaal langeb ka ilma trenni tegemata. Võimalik. Minul siis lihtsalt organism seisab ja pigem talletab kogu tarbitud söögi...
Kuidas teil läheb?
Kui on mingi pingelisem periood siis ma tarbin süsivesikuid korralikult sad smiley Mul spetsiaalselt selleks ostetud tume shokolaad. Võimalik, et lihtsalt valetan iseendale aga ma tõesti tunnen, et organismil seda vaja.
Olen hästi palju lugenud kookosrasvast ning kuna ma mingil ajal lihtsalt proovimise jaoks ostsin kappi mitu pakki seda seisma siis nüüd olen pudrukeetmisel seda juurde lisanud. Ühest küljest selleks, et nn"ära kasutada" teisalt jälle lootes, et aitab ka smiling smiley
Loodan siiski, et ilmade paranedes ka kõigi tuju tõuseb ja kaal alaneb winking smiley
Päikest ja sooja!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. May 2014, kl 08.28

Mina kasutan kookosrasva samal moel ja kookosõli ka veel ja üldse olen kõik endised õlid välja vahetanud,küll kreeka,küll mandli,annavad teise meki,usun et me keha tänab selle eest!
PÄIKEST JA KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. May 2014, kl 10.02

Tubli kakuke36, et palju vett tarbid ja tume sokolaad on tõesti kasulikum. Ma sõin ka varemalt 1-2 tk tumedat sokolaadi päevas, lausa nautisin neid pealelõunaid, kui tegin tassi kohvi ja tume sokolaad sinna kõrvale, nüüd enam millegipärast ei taha magusat eye popping smiley - ei tea kas mingid ealised iseärasused?
Mul on selline harju keskmine nädal olnud, eks näis mis siis reedel kaal näitab.
KaruKati42, mul ka hernes,porgand maas (üks vares küll vahtis, kui ma neid herneid peenrasse raputasin, loodan, et ta neid sealt välja ei kisu), pidid teised targad linnud olema. Nädalavahetusel on plaan veel aiasaadusi maha panna ja ühte laata külastada ehk leiab mõne kena amplitaime.
Pühapäeval ma siis lähen elu esimesele jooksumaratonile, eesmärk see lihtsalt läbi joosta smiling smiley.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 07. May 2014, kl 13.09

Tere kõigile!
Juhtus nii, et sain täna üle hulga aja arvutisse ja nüüd ootan uut reedet, et kaalu esitada. Kaaluga on läinud nii ja naa - Harju keskmine. KaruKati42, kirjutasin siia paar salmikest ka innustuseks.

Oh, mu armsad pekid,
kaua hoidsin teid,
panin peale tekid,
potsutades neid.

Salamisi ohkes
unistasin veel,
et kui hellalt kohtlen,
kaote minu teelt.

Headus siin ei aita,
kas te saate, mait!
Enam teid ei paita,
raputan nüüd vaid.

Kõss minema!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 07. May 2014, kl 16.08

Urts, sa oled üks tõeliselt vahva tegelane smiling smiley Kui ma oma kilod ruttu kaotan siis laenan sinult paar juurde ja aitan langetada eks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 07. May 2014, kl 21.48

Oh, Kakuke, küll sa oled ikka hea, sellist lubadust pole mulle veel keegi andnud. Sulagu su kilokesed, et saaksid hakata juba minu kilodega tegelema. Tänud maani! Hurraa! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 08. May 2014, kl 04.24

Urts, tänud sulle smiling smiley Väga vahva luuletus jälle.
Innustust tuli nüüd kuhjaga juurde hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. May 2014, kl 09.31

the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 09. May 2014, kl 05.04

Tere kõigile,
minu tänane kaal 75,4kg, seega -0,2kg. Sisuliselt ikkagi paigalseis, kahjuks.eye rolling smiley
Ju siis organism arvas, et võtaks veits hoogu maha, kuigi see hoog pole just eriti tormiline olnudki confused smiley. Aga, eks vaatab kuidas edasi läheb, alla ma ei anna.
Kui alustasin, siis mõtlesin, et 75kg juures hakkan natuke trenni ka juurde tegema. Järgmine nädal algab "Käi jala" võistlus. Olen seal ühes võistkonnas ka osaline. Kestab 1 kuu. Eks siis tuleb võistkonna au ja enda tervise nimel ikka rohkem pingutada. Küll ainult kõndimine aga asi seegi, kui samme palju saab hot smiley
Olge tublid ja ärge alla andke smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. May 2014, kl 07.17

Tere!
Minul 71,0 Asi seegi. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 09. May 2014, kl 07.38

Tere hommikust!

Ma ka üle mitme nädala reede hommikul kodus smiling smiley
Kaalunumber 66,9kg. Nii, et pisike edasiminek on siiski toimunud.

Rääkisite siin mingi aeg ka trennis ja palju keegi midagi teeb. Siis mina pean üles tunnistama, et ei käi kuskil trennis. Kuna ei jää lihtsalt selleks aega. Laps on ka piisaval väike ja samas piisavalt vana, et temaga jalutades, on tempo aeglane. Samas käru jaoks juba natuke suur. Käruga saaks ikka nö. oma tempot teha.
Aga no ma proovin muidu aktiivne olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. May 2014, kl 07.52

69,1 ehk siis paigalseis....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.23

Minul läks kolinal allamäge smiling smiley ja see on NIIII rõõmustav. Eeldatavasti edastan viimast korda kolmekohalise kaalunumbri. Täna hommikune seis on täpselt 100 kg, seega kadus ei tea kuhu 2,0 kg.

Päikest kõigile ja tänud Urtsile väga vahvate luuletuste eest ja Kairkale püsivalt motiveerivate kirjade eest.


Parimat

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.23

66,2 - nii et natuke jälle allpool.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 09. May 2014, kl 09.28

Tervitus!

Täna näitas kaal 62,2 kg, seega miinust 0,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. May 2014, kl 09.53

Minu kaal täna hommikul 73,9(-300 gr).
Urts, no sa oled ikka väga vahva luuleridade meisterdaja, kas sa pole mõelnud lasteluuletuste raamatu väljaandmisele? smiling smiley
KaruKati42 - nii tore, et käima hakkad, peale kõndi tee siis vaikselt lihastele harjutusi ka peale ja oled varsti paremas vormis, ma luban seda sulle smiling smiley
Toredat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 09. May 2014, kl 10.51

Tere!
Tänane kaal siis täpselt 76kg Seega läinud on 2,2kg. Lihtsalt suurepärane, mu pignutused on vilja kandnud ning olen väga õnnelik.
Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 09. May 2014, kl 13.20

Tere minu kaal siis hommiku oli 117,6 seega -1,7 nuh nüüd olen tagasi seal kus vahepeal

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 09. May 2014, kl 17.13

Tere! Minu täna hommikune kaalumine näitas, et 0,1kg on juurde tulnud ehk kaal 63,2kg. Aga ma ei heida sellest meelt kuna eelmine kord jäi niikuinii vahele ja seda pole õnneks palju smiling smiley eks üritan järgmiseks korraks parema tulemuse saada lihtsalt tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 09. May 2014, kl 19.55

Tere!

Minu tänane kaal 100,5 kg. Seega - 1 kg. Paistab, et toitude üles kirjutamine tasub end ikka ära. Lisaks hakkasin jälle tubliks ning iga päev staadionil kõndimas käinud. Esitasin endale lausa väljakutse Endomondos, et iga päev, kuu aega jutti olen aktiivne, olgu see siis jõusaalis, rühmatrennis käik või lihtsalt staadionil käimine.
Järgmisel korral loodan kaalul juba kahekohalist numbrit näha. smiling smiley
Päikest! Suvi on juba ukse ees! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 09. May 2014, kl 20.47

Tere!
Ei aidanud mind veel see kaaluga tõrelemine. Kaal näitab plussi, mitte miinust Kaal on 89,2 kg. Seega on pluss 0,4 kg. Siia juurde siis ka mõned tavakohased read.

Omaette kössitan,
kaalu peale mossitan –
tahtsin näha saada imet,
aga ta on kurt ja pime.

Ajab aga oma joru,
näitab, et ma olen loru.
Vaat kui ajan tema uppi,
söögu ise kapsasuppi!

Või siis terve kuu veel rassiks,
kapsakoormad koju tassiks,
jätaks ise jonni, viha,
sööks vaid lahjat kanaliha?!...

Au ja kiitus nendele, kes suudavad ikka ja jälle pingutada ja langetada!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. May 2014, kl 07.27

Tere sõbrakesed!
Ma sain 8-ndal vanaemaks!spinning smiley sticking its tongue outNii,nii uhke tunne!Lendasin ringi nagu orav rattas,super tunne!
Kaalust nii palju et jooksin ummikusse ja 70,2
Loodan et kärutan selle ruttu maha!hot smiley
Olgu rahu meie ümber ja palju,palju päikselist rõõmu!
Edu mu kallid,kallistan teid ja teie jagage edasi!nii kallistame end ginessi raamatusse!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.