Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 10. May 2014, kl 08.54

Ehh, 75,7 kg + 700gr. Ei tea kust see nyyd tulisad smiley pole nagu patustanud...aga eks jätkame vapralt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 10. May 2014, kl 09.03

karuke03, tere tulemast vanaemade sekka! Palju, palju õnne lapselapsukese puhul, ta toob palju rõõmu ja sära päevadesse! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. May 2014, kl 10.00

Oh jah, annan oma seekordseks kaalunumbriks 99,7 ehk siis +2,4 kg sad smiley

Raske nädal oli, trenni ei saanud tervise viperuste pärast ja söömine oli tujude kõikumise pärast paigast ära.

Mis ikka, püüan kuidagi selle vankri peale tagasi ronida, ehk õnnestub veel kuidagi järjele saada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 10. May 2014, kl 18.44

hei, minul täna 95 ehk et tuju saja peal smiling smiley kiita muidugi veel ei julge aga komplimedid toidavad hinge juba päris rõõmsalt. Hoidke kurssi kallid!

krissi

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 10. May 2014, kl 21.06

Tere, minu kaal 68,8 kg, miinus 0,2 ainult.
Kahju, aga teile kõike head ja ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 11. May 2014, kl 16.05

Raske on neid numbreid kirja panna - kardan, et enne jõuab jaanipäev kätte kui mina soovitud kaaluni jõuan ....
Seekord siis 76,1 ehk mõnesaja grammi kaupa tuleb tagasi sad smiley
Allaandmise mõtte lükkan eemale, aga vägisi tahab tulla.

Kaunist emadepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. May 2014, kl 19.15

Karuke03, palju õnne vanaemaks saamise puhul. See väike inimene, kes neljapäeval sündis ei teagi veel, kui päikseline vanaema teda ootamas on smiling smiley.
Kidi, väga tubli, et nii palju liigud aga soovitan sul mõne trennivaba päeva nädalas võtta, sest muidu põled läbi, usun et järgmine reede teatad meile kahekohalisest numbrist.
Kairka, tänud veelkord õpetussõnade eest jooksuks, no üritasin siis tõusudel tagumikuga lükata nagu sa soovitasid kuigi, ma ei kujutanud ette kuidas see tagumikuga lükkamine mäkke jooksmisel käib - nüüd tean, igal tõusul mõtlesin:lükka tagumikuga nagu Kairka soovitas. Mul oli eesmärk mitte kõndima rajal hakata ja see sai täidetud. Sain joostud, tuju sellest megahea ja mingi kogemuse võrra kindlasti rikkam. Usun, et see ei olnud viimane maraton mul.
Head uut algavat töönädalat kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. May 2014, kl 06.29

Aitäh BIRIKA!Mu pisi päikseke,võtab kogu mu tähele panuhot smiley
Edu kõigile ja rohkelt päikest ja armastust!Kallistan teid niiiiii kõvasti!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 12. May 2014, kl 07.25

Tere!
Hilinemisega teatan, et kaalurindel muutusteta ehk nullring taas.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Signum
Kuupäev: 12. May 2014, kl 08.34

Hei!
Minul on kahjuks paigalseis - ma vähemalt eeldan, sest kaal näitas minutilise vahega 6 kg kaalukõikumist ehk siis numbrit ei saanudki. Pean vist selle kaaluga koostööleppe ära lõpetama ja uue ostma. Lisaks olen nüüdseks pea 1.5 nädalat järjest iga päev teinud Jillian Michaelsi 30 day shred´i. Ca 20 päeva on veel teha. Kui kedagi huvitab, siis võin nö eksperimendi lõpus avaldada tulemused, et kui palju sentimeetreid vähenes.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 12. May 2014, kl 11.29

Hei!

Minu kaal seisab. Seda tänu viirusele, mis ei lase trenni teha ja muidugi mitmetele sünnipäevadele.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. May 2014, kl 21.41

Mind huvitaks, mis on tulemused peale 30 päeva sellele Jillian Michalesi 30 day shredile. smiling smiley
Ise olen ka mitmeid kordi seda uurinud ja mõelnud, et teeks, kuid natukene pelgan veel praegu..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 13. May 2014, kl 12.08

Mhh, nii nõmedad vihmased ilmad. Mina kui nö harrastussportlane pole nende vihmaste ilmadega staadionil ka käinud. Kuigi täna on juba meel natukene must, et ei saa vist täna jälle kõndima.. sad smiley
Aga ma teen ikka pause ka, kui tööl ikka väga raske päev on olnud, siis ma õhtul kõndima ei lähe. Just sellepärast, et ma teen füüsilist tööd ning päev otsa kõnnin, siis vahel õhtuks jalad nagu makaronid all.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 13. May 2014, kl 22.08

Jee, õhtuks jäi vihm järele ning sain ikkagi staadionile kõndima minna. Nii rõõmus meel kohe sellest.. Täna oli kuidagi palju kergem kõndida, võhma oli rohkem ning 6,5 km läks nagu niuhti tongue sticking out smiley
Aina enam tahan reede hommikul kaalul kahekohalist numbrit näha ning selle nimel pingutan nüüd.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 14. May 2014, kl 10.36

Tubli Kidi, mina pole suutnud ennast välja vedada. Olen õhtuks nagu makaron kuigi ei tee füüsilist tööd smiling smiley. Kaalule astuda ka ei julge sest ma hetkel arvestan oma kaalu püksirihma aukude järgi... Nojanüüd on see kolmandas augus kuigi enne oli neljandas eye rolling smiley Neljas auk tähendab kaalu alla 60kg...
Kuidas teistega lood? Olete ikka korralikult rajal?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 14. May 2014, kl 12.05

Ma pean tunnistama, et pole väga rajalsad smiley, aga tipin suht raja kõrval smiling smiley.
Täna käisin poes/turul, varusin külmkappi ainult tervislikke toiduaineid, nüüd pole pääsu, pean neid sööma hakkama.
Kairkast pole midagi kuulda , pole tabelit edasi kantud, loodan, et temaga ikka kõik korras.
Olge ikka tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. May 2014, kl 20.14

Tere- Tere,

Pean siin jälle vabandama, nagu ikka oma hilinemise pärast. Uskuge mind, ma ei ole tegelikult üldse hilineja tüüp smiling smiley

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Alustame siis seekord kaalutabelist nimede kustutamisest sest sellega seoses muutub meie tabeli järjestus kardinaalselt. Nimelt siis Mereurul ja rõõmurullil kaal 3 korda edastamata. Nemad siis ka tabelist kustutasin.

Sellega seoses saab esikoha omanikuks MTU, kes on praegusesks kaotanud 12,28% oma kehakaalust (14kg), teisele kohale platseerub Krissi 12,04% (13kg) ja kolmandale Liis014 -9,96% (7,4KG).
Ja kokku kaotasime eelmine nädal juba arvestatavad 7,4kg

Palju õnne Karuke03 selle elu muutva sündmuse puhul! Vau- vanaema....the finger smiley

Paistab, et mida ilusamaks ilmad lähevad seda suurem kaalusula tulekul. Veel paar nädalat ja ongi juba jaanipäev käes. Veel viimased punnitused ja olemegi seal smiling smiley Aga lõpp see ei saa olema, sest see ei ole sprint vaid maraton ja enne ei saa järgi anda kui ikka finishisse jõuame. Nii, et võtke seda jaanipäeva tulekut kui vahefinishit smiling smiley

Edu teile! Ja nädala keskpaik juba murtud, varsti juba uued numbrid!

Tervisi,
Kairka




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 14.05.2014 20.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. May 2014, kl 20.25

Ja Birika? Kuidas läks? Kui pepulihased valusad olid siis lükkasid ilusti pepuga the finger smiley Nii äge kohe lugeda, nii tahaks, et oleks ise ka nii vormis et jooksma minna kuskile jooksule. 2 nädalat veel koolis käia ja siis, peale lõputöö kaitsmist hakkan ka sporti tublisti jälle tegema smiling smiley MAraton jääb see aasta küll vahele kahjuks...

Signum- ma teen ka vahest Jilliani. Mulle hullult meeldib smiling smiley Ja enesetundele mõjuba alati väga hästi.

Veelkord Terv,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. May 2014, kl 13.51

Kairka, kusjuures olid jah pepulihased mõnusalt valusad, ise veel mõtlesin, et olen ju ennegi jooksnud ja pepu pole valus olnud, miks siis sel korral oli.... Ma jälle targem smiling smiley.
Nii lahe on iga päev ja hetk midagi uut õppida, tänks Kairka smiling smiley.

Homme juba uued näidud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 16. May 2014, kl 04.58

Tere kõigile spinning smiley sticking its tongue out
minu tänane kaal 75,2kg, seega -0,2kg
Ei tea kuhu see nädal kadus? Alles ma ju kirjutasin siin, et kaal seisab. Ei hakka ennast kordama kah. Omaarust olen tubli olnud ja liikumist kah on nüüd rohkem, kuid ei midagi eye rolling smiley
Aga pole hullu, rühin ikka lõbusalt edasi hot smiley
Olge tublid ja ärge alla andke.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 16. May 2014, kl 06.32

Sama siin. Palju trienni ja liikumist, aga kaal ei taha väga koostööd teha. Täna siis 66kg. (Kusjuures nädala keskel nägin juba kaalul numbrit algusega 65 - nii et lootust on)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 16. May 2014, kl 06.34

Tere,

minul kaotust 400g. Seega 99,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 16. May 2014, kl 07.11

Päikeselit hommikut!

Kaal näitas 61,9 kg, kaalukaotust 0,3. Kuidagi väga visalt on langema hakanud. Aga noh, pole hullu. Tasa sõuad, kaugele jõuad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. May 2014, kl 07.13

69,2 ehk +100 grammi!! Tundub tõesti, et nii kui natukenegi ennast lõdvemaks lasta on kaalul kohe tunda. Ainuke hea asi millele suudan mõelda hetkel on see, et kuna kaal minul nii aeglaselt langeb siis ka kõige suurema söömise korral pole see tõus väga hull.
Tänud Kairika, et kirjutasid selle duelli kohta et enne ei lõpeta kui finish käes smiling smiley Minu soovkaal on veel väga-väga kaugelja sellise langetamise korral saavutan selle heal juhul jaanipäevaks 2015 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 16. May 2014, kl 07.55

Tere kena reedehommikut!

Minul on löpuks teatada miinusest, küll väiksest, aga siiski miinusest: täna hommikul oli kaal 93,1kg. Kuu aega on kaal paigal seisnud, söömisega on ka nii ja naa, eks on ka patustatud. Köige kurvem on see, et pole kuu aega jooksmas käinud, kuna viirus istub visalt kehas ehk nüüd saan ka löpuks jooksusussid jalga tömmata:-)

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 16. May 2014, kl 08.12

Tere kõigile!
Natuke sain seekord alla ka. Kaal on 88,6 kg. Seega miinust on 0,6 kg. Asi too seegi ja selle eest pean siiski ka kiidulaulu endale laulma.winking smiley

Olen täitsa tubli tots,
kaal mul kukkus alla pots,
kuigi kilod pole need –
grammidestki hea on meel.

Pingutust see nõudis ikka,
ahvatlusi oli rikkalt.
Mõnikord sai piire seatud,
trenni teha täitsa veatult.

Täna hingetõmbeks paus,
aga olema pean aus,
et ei langeks söömislõksu,
meelde jätma kindlad nõksud:

Toidukorrad üles märgin,
vaatan üle trennivärgid,
liiga hilja ma ei söö,
ehk siis kaal ka alla lööb.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 16. May 2014, kl 08.17

Väga lahe luuletus!
Meel jälle rõõmsam spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. May 2014, kl 12.03

Urts, wau - müts maha su ees, kust sul neid riime küll tuleb?
Minu kaal täna hommikul 73,8 (-100gr) - mingil imelikul moel olen täitsa rahul, sest olen kindlasti rohkem söönud kui tavanädalatel ja ikka väike miinus, no siis võiks ju tiba pingutada ja vähem süüa, siis ju suurem miinus - HEUREKA - mis ma avastasin.
Olge rõõmsad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. May 2014, kl 12.13

Tere!
Minul 0-ring. Aitäh Kairkale ja teistele indu ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 16. May 2014, kl 16.24

Tere taas,
Ja jälle on nädal läinud, aga kilod ei .....
Minul taaskord nulliring sad smiley ehk 76,1.

Hea emotsiooni andis Kairika, et seda duelli ei lõpeta enne,kui finish käes smiling smiley Suur tänu, et saame edasi punnitada smiling smiley

Sooja nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.