Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 25. March 2011, kl 12.23

Tere Hannaly!

Minu kaal võib öelda et seisab. Hommikul oli 73,8 kg, mis võrreldes eelmise nädalaga on -300g. Tegelikult olen ma väga rahul, et kaal seisab, sest olen tegelenud täielikult enesehävitusega ehk õgarlusega sad smiley Eile oli menüüd šokolaad, pool liitrit jäätist jne jne smiling smiley Ma olen nüüd paar ööd suhteliselt magamata ja üritan vist väsimust söömisega kompenseerida. Seni kuni ma paremat kompenseerimissüsteemi ei leia, olen täiesti rahul kaaluseisakuga smiling smiley

Hoian oma kõiki sõrmi peos, et sul järgmine kord juba miinus raporteerida oleks? winking smiley

Tundub, et siia duelli oleme me sinuga ainult kahekesi jäänud - näed, vähemalt me ei anna alla!

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 25. March 2011, kl 15.57

Tere taas!

No arvestades su viimase nädala menüüd ja õgarlust smiling smiley, on ju paigalseis + veel lisaks siiski -300g igati hea tulemus! winking smiley Tubli, tubli! Kummaline see lugu, et nii kui pinge (või ka väsimus) ühel või teisel viisil ründab, on esimene asi kohe toidust lohutust otsida!!??!! eye rolling smiley Ja oleks siis veel, et korralikust toidust, aga EI - ikka kõikvõimalikust "rämpsust"!!! Oh aeg....Ühest küljest muidugi ju hetkeolukorda leevendab, kuid laias laastus on sellest muidugi pigem ikka kahju kui kasu! Sattusin eile õhtul täiesti juhuslikult Oprah show'd vaatama (Kanal 11) ja seal üks arst - dr.Oz - just rääkis magusa ja üldse kõikvõimaliku jama söömisest. Ja siis tuli sealt üks väga huvitav mõttetera, mis ta ütles..."Vana harjumust ei saa lihtsalt maha jätta, vaid SEE TULEB ASENDADA UUE (ja parema!!) HARJUMUSEGA!!! Ja selleks pidavat kuluma u.3-4 nädalat! Tegelikult olen ma seda kusagilt varem ka kuulnud...et pole ikka päris nii, et "vot täna enam ei söö seda või teist" ja kohe homsest alates oled laksust korralik! Heeeeeehhhhhh - võiks ju!!! smiling smiley Nii et - enese ümberharjutamine ja uute heade harjumuste omandamine (nii toidu kui trenni osas) võtab veidi aega...Meie asi oleks lihtsalt kusagilt peale hakata, mida me muidugi ühest küljest kasvõi juba selle Kaaluabi portaali kaudu ka teinud oleme! Nii et - kobe siis küll! Lootus pidavat surema viimasena ja allaandja pole keegi seni, kuni ta pole lõplikult alla andnud! winking smiley Nii et - kütame siis ikka edasi! Mis sest, et tõesti teised kaaslased kahjuks ära on kukkunud... sad smiley Loodetavasti jätkavad nad oma eesmärkide poole püüdlemist siis omal käel...

Sulle aga kena saabuvat nädalavahetust ja uute kuulmisteni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.34

Tere Hannaly!

Kuidas sul läinud on? Kas õnnestus "korralikuks" hakata? winking smiley
Mina saavutasin sel nädalal tagasihoidliku -300g ehk siis nüüd olen 73,5kg. Veebruari lõpus olin juba selles kaalus, muudkui pendeldan. Aga nüüdsest soovika ainult väiksemaid näite - panen endale eesmärgiks järgmiseks nädalaks saada 72,... või vähemalt 73,0, no olgu-olgu 73,1 oleks ka hea grinning smiley
Sel nädalal käisin oma tantsutrennis 1x, kuidagi kurvaks tegi seal viibimine - ei mäleta enam põhisamme ja kõik on nii palju edasi arenenud... aga see-eest on minul imetore tütar, aga neil ei ole grinning smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.12

Tere Katrin,

Rõõm kuulda, et vaatamata tagasihoidlikkusele smiling smiley, siiski ju miinuse kirja said, nii et - tubli! Siinkohal võin üle hulga aja ka omalt poolt rõõmusõnumeid jagada ja kergendatult teatada, et mulgi tuli väike langus ehk -400g (kokku siis 78,4) Nii et - hästi nati siis ikka õnnestus korralikuks hakata! smiling smiley KUIGI, kui üdini aus olla, pole see tulemus eeldatavasti mitte niivõrd "korralik"-olemise teema, kuivõrd hästi pingelise ja kiire nädala tulemus, millest lähtuvalt kadus mõneks ajaks söögiisu...Kuid tulemus on tulemus ja al.tänasest püüan siis ka omalt poolt rohkem panustada, ehk siis - hakata end taas liigutama (eelkõige kepikõnni näol, aga ka muidu) ja vaadata ka rohkem, mis suhu rändab. Nii et loodetavasti jätkub uus nädal ja uus kuu taas languse lainel!

Mis tantsutrennis sa ka käid, kui saladus pole? Eeldan, et tegu mitte lihtsalt tavatrenniga, aga mingi tõsisema teemaga, kus pidevalt midagi juurde õpitakse ja arenetakse, kui mainisid, et oled veidi maha jäänd...KUID - selles osas on sul õigus - väike armas tütreraas ületab igaljuhul kõikvõimalikud trennist mahajäämised, nii et - selles osas siiralt hea meel su üle!

Kõike kõike head ja kena saabuvat nädalavahetust!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 08. April 2011, kl 12.24

Tere Hannaly!

Kuidas sul läinud on? Kuidas kaalulandus edeneb? Mul läks see nädal superhästi - panin kaaluabisse kõik kirja, mida söön, tegin trenni, käisin jalutamas ja üritasin õhtuti vähem süüa. Tulemuseks 71,7kg (!!!!!) ehk siis koguni -1,8kg smiling smiley Olen ülimalt rahul. Paneks siis järgmise nädala eesmärgiks 71,2, äkki õnnestud isegi 70,... saada? winking smiley
Trennis käin ma DanceActi bailatinos - see ei ole väga keeruline, kuid teised on muidugi juba uued kavad ära õppinud. Aga eks ma teen järgi. Mingil hetkel tahaks proovida ka Zumba treeningut.

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 10. April 2011, kl 08.29

Tere Katrin,

Südamest rõõm kuulda su NII edukast etteastest! Super, super, super! Sa oled tõesti tubli!
Mul pole vastukaaluks panna muud kui taaskord jo-jo tulemus ehk üsna suur tõus (+700g) ja mis veelgi hullem - 80kg künnise ületamine!!!! Ehk siis lõpptulemus 80,1kg!!! Täitsa crazy!!!! confused smiley "Korralikuks hakkamisest" oli asi kaugel - terve nädal läks meeletult kiirelt ja pingeliselt ja kõik, mis ma selle saateks / lohutuseks tegin, oli: sõin, sõin, sõin!!!! Isegi selliseid asju (nagu näit.keeduvorst), mida ma pole aastaid suus sissegi võtnud! Rääkimata muust heast ja paremast, mis ehk tava-eestlase jaoks normaalne ninaesine, kuid kaalu alandamise seisukohast täiesti OUT! sad smiley Nii et selles osas pole ka midagi imestada. Muideks, sattusin täiesti juhuslikult Oprah show peale reedel, kus Dr.Oz rääkis, et pingelises (e.stressi olukorras), on kaal esimene asi, mis kiirel tõusma hakkab, kuna keha tajub "ohtu" ja hakkab kiirelt varusid korjama. Ja mul polnud selle peale kosta muud kui: NII ON!!

AGA, loll on see, kes vabandusi ei leia, nii et...püüan end siiski käsile võtta ja kuna nüüdseks peaks suurem pinge möödas olema, leidma rahu iseenda ja oma kehaga ning võtma aega nii normaalseks toitumiseks kui ka trenniks, nii et...loodetavasti on mul siis nädala pärast paremaid uudiseid!? smiling smiley

Bailatino on kindlasti lahe, kuna ladinarütmid on juba kihvtid!
Kuna mina ise olen Zumbas käinud, siis soovitan kahel käel - TÕELISELT super trenn! Rääkimata efektiivsusest! smiling smiley Võtab läbi igas kaliibris kaunitarid, kuid mitte halvas mõttes, nii et - proovi kindlasti ja anna siis teada, mis sa arvad? winking smiley Seniks aga...

...jätkuvalt parimat ja edu kaalu langetamise rindel! winking smiley
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.21

Hommikust, Katrin!

Loodetavasti leiab see väike sõnum sind eest rõõmsa ja tegusana ning su nädal ka kaalulangetamise osas on läinud kenasti?

Minul seekord ON smiling smiley, ehk siis vaatamata eelmise nädala meeletule plussile (+1,7 ja mitte +700 nagu ekslikult märkisin), olen selle enam vähem jälle maha saanud, ehk siis seis 79,2kg (-900g). Kaalunäit ise pole muidugi midagi rõõmustavat, sest kogu mu see Kaaluabis toimetamine on praktiliselt olnud ju kui üks paigal tammumine ja nati isegi kui tagasiminek, kuid olgu peale - virisemine ja halamine ei muuda midagi, nii et - hoian ikka sihti silme ees ja ükskõik, mis - tüürin ikka selle saavutamise suunas.
Õnneks olen nüüd saanud hakata rohkem liikuma ja võtnud appi ka sammulugeja, mis on igati suureks motivaatoriks, et oma päevane sammude hulk (10 000) ikka kätte saada, nii et - agu sammudele ja tuld kilodele! tongue sticking out smiley

Sinu uudiseid ootama jäädes ja kena saabuvat nädalavahetust soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 15. April 2011, kl 17.52

Tere,

Mul oli täna 72,0 ehk siis +300g. Tegelikult on see päris hea tulemus - nädala alguses oli isegi 72,5kg, nii et 72,0 on väga hea smiling smiley Mul käis palju külalisi ja tuli väljas süüa, nii et kalorite lugemine ei tulnud hästi välja (loe: ei üritanudki smiling smiley ). Nii et loodame et järgmisel nädalal on parem.

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 22. April 2011, kl 09.23

Hommikust, Katrin!

Tahtsin küll saata paar rida juba peale su eelmise nädala kommentaari, kuid...sinna see jäi sad smiley Samas nii väike tõus nagu sul eelmine nädal oli, pole hullu midagi ja elu peab nautima ka, nii et...kobe siis küll! winking smiley Jään põnevusega ootama su selle nädala tulemust.

Minu tulemus läheb kategooriasse "Läänerindel muutusteta!" ehk siis endiselt 79,2.
Kuigi ma hetkel võtan veel rahulikult, tundub see viimaste aegade suur kaalutõus või selle vankumatu paigalpüsimine veidi kummaline sad smiley Seda-enam, et näiteks ümbermõõdust olen kaotanud pea 4cm, mis on üsna suur kaotus, kuid kaal ei kõigu sellegi poolest!! sad smiley Täitsa crazy! Kuid eks ma siis jätkan üritamist ja alla ei anna veel igaljuhul, nii et...vaatamata kõigele, loodan siiski parimat winking smiley!

Sulle ja su perele aga ilusaid pühi ja uute kuulmisteni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 22. April 2011, kl 11.07

Tere Hannaly!

Ilusaid kevadpühi smiling smiley

Seekord meil vedas, et kaalumine langes enne pühi, seega peolaua söögilaud suurt muutust veel ei too smiling smiley Hommikul oli mu kaal 70,8kg - olen väga rahul. Seega -1,2kg!
Kuidas sul läinud on?

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 30. April 2011, kl 09.14

Tere Katrin,

Loodetavasti on su nädal läinud hästi ja oled jätkanud sama edukalt ja võidukalt nagu eelmiselgi nädalal!?! smiling smiley -1,2kg tookord on ikka kõva sõna! Väga tubli!

Nii kummaline, kui see ka pole, siis minul endiselt "Läänerindel muutusteta!" ehk siis 79,2. Ja kuigi ma ka see nädal polnud teab, mis supernäidis kaalu jälgimise poolest, hakkab taoline seis vaikselt masekat tekitama ja enam ei tea, kas nutta või naerda kogu olukorra üle...KUID, sõltumata hetke emotsioonidest päris alla veel ei anna ja loodan, et suudan mingigi valemiga end siiski kokku võtta ja ka kaalu - ALLAPOOLE SUUNAS! - liikuma saada.

Sinu tulemust ootama jäädes ja kena nädalavahetust soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 01. May 2011, kl 00.03

Mul oli eile 70,9kg ehk siis +0,1kg. Olen rahul smiling smiley Sellise söömise juures ootasin vähemalt +2kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.51

Tere Hannaly!

Kuidas sul läinud on?
Mina sain täna kaaludes numbriks 69,9kg! (-1kg). Ehmatasin lapse ära oma rõõmuhõisetega vannitoas smiling smiley
See nädal käisin ma esmakordselt Zumba tantsutrennis - väga soovitan! Kui sa vähegi tantsulemb oled, siis see trenn annab väga palju positiivseid emotsioone ja on suhteliselt kerge samme järgi teha winking smiley

Päikest,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.25

Tere Katrin,

Südamest sorry, et terve nädala jagu orbiidilt ära olen olnud sad smiley, kuid nüüd olen tagasi ja valmis jätkama rohkem kui eales varem. Hullupööra kiired ja pingelised ajad (nagu kooli lõpetamine jms.) on nüüdseks seljataga ja ma võin sügavalt sisse-välja hingata ja hakata taas normaalse inimise kombel elama.

Siiralt hea meel su NII võrratute tulemuste üle! Sa oled nii, nii tubli! Palju õnne! Seatud lõppeesmärk ja rannavorm ju peagi siis käes sul! winking smiley Super!

Minul on vormist asi kaugel ja kaalust pigem ei räägigi , kuid nagu öeldud - ei lase pikast madalseisust end siiski morjendada ja püüan ikka tagasi rajale saada. Täna hommikune stardikaal selleks 79,9 kg (ehk siis võrreldes 2 nädala taguse ajaga +700g, aga võrreldes nädal taguse seisuga -600g, kuna jõudsin vahepeal ka üle 80kg ära käia sad smiley Kuid see selleks. Nüüd on nii!

Zumba ON lahe!!! Klubis käies oli see üks mu lemmiktrennidest! winking smiley

Põnevusega su selle nädala seisu ootama jäädes ja kena saabuvat nädalavahetust soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 12. May 2011, kl 14.57

Appiiiiiiiiiiiiiii!!! Ma olen ikka täitsa soe!!! Saadan siin oma andmeid ja puha, kui tegelikult alles neljapäev!!! confused smiley Oh aeg!! Ehe näide sellest, et olen täiega üle õppind' eye rolling smiley Kuuleme siis homme uuesti! Ehk saan selleks ajaks veel mõne grammi võrra kergemaks?! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.05

Hommikust, Katrin!

Minu TÄNA hommikune seis 79,8 ehk siis võrreldes eilsega -100g smiling smiley
Kõiki minu ülejäänud mõtteid muljeid kõigest toimunust võid lugeda 2 eelnevat postitust ülalpool! winking smiley

Kõike head!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 14. May 2011, kl 17.09

Tere!

Nüüd mina ei saa õigele päevale pihta eksole smiling smiley
Eile oli mu kaal 69,9kg (sama, mis nädal tagasi). Täna hommikul 69,3 ehk siis -600g. Juhuuu!
Trennitamine ikka täiesti aitab winking smiley Zumba on lahe jah, aga kahjuks on järgmisel nädalal viimane trenn, siis saab jätkata sügisel smiling smiley Ma registreerisin end ka Käijala üritusele, seega pean homsest ikka 10000 sammu iga päev täis saama, maksku mis maksab...õnneks mõjub see kaalule hästi.

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.59

Tere päevast!

Minu kaal täna 68,1 kg - ülimalt rahul. Ehk siis laupäevaga võrreldes -1,2 kg. smiling smiley Ei olnud tegelikult aega õhtuti end täis õiguda ja sellest ka kaotus. Eks näis, kas organism ehmus ära ja korraldab mulle nüüd talletus-kaaluseisaku või lähebki nii edasi smiling smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 23. May 2011, kl 10.27

Tere Katrin,

Sorry, et jälle suure hilinemisega sad smiley , aga olin mitu päeva linnast ja seetõttu ka arvuti tagant ära, nii et saan oma reedese näidu anda alles nüüd...Seis ikka endine ehk siis 79,8...

Sinu üle aga on siiralt hea meel! Sa oled super-puper tubli, mistõttu müts maha su ees! thumbs up

Ilusat uut nädalat ja kuulmiseni siis jälle reedel!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.43

Hommikust, Katrin!

Loodetavasti on su nädal läinud kenasti ja saad peagi jälle rõõmu-uudiseid kaalu vallas jagada?! winking smiley
Mul on läinud kenasti ja üle hulga aja olen saanud söömise ja liikumise enam-vähem õigesse tasakaalu. Ja kuigi mul võrreldes eelmise reede näiduga on seis +200g, on reaalne kaalukaotus olnud siiski -1kg. Seda seetõttu, et nii õudne, kui see ka pole, näitas nädala alguses kaal juba hullumeelsed 81kg eye popping smiley, kuid õnneks olen nüüd tagasi 80kg peal. Mis pole teab, mis rõõmustav uudis, sest kaalunumber ikkagi tobedalt suur, kuid...kepikõnnid ja korralik toitumine on siiski teinud oma. Ja kõigest hoolimata olen endiselt lainel, mistõttu loodetavasti siis ka järgmisel nädalal pisut kergem smiling bouncing smiley

Sinu uudiseid ootama jäädes ja ilusat saabuvat nädalavahetust soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 27. May 2011, kl 14.00

Tere,

Tore kuulda, et sul motivatsiooni nüüd jagub.
Minul oli täna 67,9 seega siis -200g. Tulemus on hea, kuid hetkel motivatsioon puudub - laps ei maga eriti öösiti ja ka päeval on viril, ei jaksa nii eriti. Lähen võtan kohe šoksi winking smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.37

Tere Katrin,

Nagu eelmisel nädalal lubatud - ma seekordsel kaalumisel pisut kergem ehk siis -500g (79,5 kg), mis peale ülipikka paigalseisu ja pigem tõuse, minu jaoks igati positiivine tulemus smiling smiley Rohke kõndimine ja värskes õhus viibimine annavad ikka oma ja see on tore!

Kuidas sul läinud on? Ja kuidas su kõndimise projekt edeneb? Saad oma 10 000 sammu igapäevaselt täis? Mul on sammulugeja otse telefonis, mistõttu see on igati motiveeriv näha pidevalt, mis seis on ja kas või kui palju oleks vaja veel täis käia? KUIGI, kui ma ikka oma trenniringi ette võtan, mis sõltuvalt asjaoludest on kas 10 v. 12 km, saab ka vajaliku 10 000 sammu täis, nii et - pole probleemi.

Sinu uudiseid põnevusega ootama jäädes ja kõike head soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.37

Tere Hannaly,

Väga tore kuulda, et sul nii ilus miinus on smiling smiley Loodame, et see ilus ilm püsib ja sul ning ka mul ei kao motivatsioon allavõtmiseks.

Kõndimiseprojekt edeneb mul päris hästi. Iga päev päris 10000 sammu kokku ei tule, aga ma üritan. Eile oli aga üle 25 000 sammu, seega nii mõnigi sammuvõlg sai tasutud.

Minu kaal näitas täna 67,6 kg ehk siis -300g Olen rahul, sest nädala sees nägin korraks isegi 68,4.

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.23

No super!!! -300g on ju väga hea tulemus! Eriti kui arvestada asjaolu, et sa oled varasemalt üsna korralikult ja suurte sammudega kaalus allapoole tulnud, mistõttu väga suuri kaotusi ei saagi vist korraga oodata? Ja pealegi oled sa oma eesmärgile juba üsna lähedal nagunii, nii et...võta, võta rahulikult smiling smiley, sest muidu ma jään siia peagi üksi ja see poleks üldse tore (olen ikka isekas tüüp, mis!?! tongue sticking out smiley)

Ilusat ja edukat "uut nädalat" winking smiley ja edu ning rõõmu kõigisse ettevõtmistesse!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 03. June 2011, kl 16.51

Ole täitsa mureta, ma veel ei kao kuhugi smiling smiley Mul on mitmeid vahe-eesmärke, nt 65, 63, 60. Lõplikuks pean hetkel 57... nii et lõplik siht on veel kaugel smiling smiley

Ilmelist nädalavahetust,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 04. June 2011, kl 08.14

Hoooooooohhh, suur tänu! Kergem hakkas kohe! smiling smiley

Ilusat ja toredat nädalavahetust sullegi!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 10. June 2011, kl 11.34

Tere kena reedet, Katrin!

Loodetavasti möödus su nädal hästi ja said nautida suve kõige täiega!?! smiling smiley
Mina igatahes tegin seda - nii maal, metsas kui kõnniradadel! Tulemuseks -700g (78,8kg), mis minu jaoks igati BELISSIMO tulemus ja meele kohe täiega rõõmsaks teeb hot smiley ! Loodetavasti pole tegu ajutise nähtusega ja mu kaal hakkab nüüd pisut stabiilsemalt kahanemise märke näitama...

Sinu uudiseid ootama jäädes ja kena saabuvat nädalavahetust soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 10. June 2011, kl 22.29

Issand kui hea tulemus! Tubli-tubli-tubli!!!!!

Ma aga tammun kohapeal, kuid sugugi ei heitu sellest - 67,8 hommikul. See teeb siis +200g. Aga hiljemalt järgmisest nädalast hakkan korralikuks smiling smiley Sel nädalal oli kõik valesti - pojal aljas koolivaheaeg, vanem tütar köhaga kodus ja pisikesel lõikusid hambad. Lisaks mul veel homme eksam. Nii et teades minu kalduvust stressiõgimisele, saavutasin ma lausa suurepärase tulemuse sel nädalal smiling smiley

Päikeselist nädalavahetust sullegi,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 11. June 2011, kl 14.38

Tänud julgustamast! smiling smiley

Sa oled ikka lahe..."Alates järgmisest nädalast hakkan korralikuks!" grinning smiley Minu meelest oled sa kõik need kuud ütlemata korralik olnud ja kui sa oma stressisöömisega suudad ainuüksi 200g juurde võtta, siis pole see ju mingi juurdevõtmine! tongue sticking out smiley Kui mina suurest masekast või pingest kütma hakkan, siis on ikka kohe kõmm 1-2kg juures!!!! sad smiley Õnneks muidugi ei juhtu seda tihti, aga...Ühesõnaga, sul pole muretsemiseks vähimatki põhjust ja arvestades oma tublidust, võid ju vahel endale pisut rohkem lubada...Muidu muutud veel suve keskpaigaks või lõpuks täitsa nähtamatuks! smiling bouncing smiley

Igal juhul, hääd ja pingevaba suve nautimist ning kuulmiseni siis nädala pärast!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 19. June 2011, kl 19.20

Õhtust!

Tundub, et me see nädal mõlemad "orbiidist väljas", et ei jõudnud reedel oma näitegi esitada...
Minu R-hommikune seis oli muutusteta ehk siis 78,8. Olin enamuse nädalast maal, möllates aias peenardega ja tehes kõike muud "põnevat", mistõttu ametlikust trennist või ka toidu jälgimisest ei tulnud midagi välja. Seetõttu pole ka ime, et kaal ei langenud, kuigi samas tore, et ka ei tõusnud, nii et...ehk siis uuel nädalal uue hooga, kuigi...taaskord pikk puhkus ja Jaanipäev ootel...

Parimat!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.