Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 22. February 2014, kl 10.13

Olen kaalus 124 pikkuses164 ja mul on kodus 2 kuune tita oleks soov kaalust alla saada ja tahaks samma väärses kaalus inimesega võistelda ehk see motiveeriks.Võistlus käib nii kaua kui jõudu ja jaksu on ning muidugi tahtmist.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 22. February 2014, kl 17.55

Tere!
Minul kaalu 102 ja pikkust 171.Heameelega löön kampa.Olen üritanud üksi siin kaalu alla saada ja lugenud foorumit,aga motivatsioonist jääb ikkagi puudu.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 23. February 2014, kl 09.42

Ilusat pühapäeva hommikut!
Eilne päev läks mul toitumisega ilusti,tasakaalus see toit ei olnud,aga üle ka ei söönud.Täna saab ka raske päev olema,sest kodus olles,tahes tahtmatta kipun üle sööma.Kuid püüan aus olla ja iga suutäie ikka siia kirja panna,see ikkagi distiplineerib.Kena päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 23. February 2014, kl 10.37

jah eks see ole minul samma mure aga plaanis oleks ikka alla võtta proovin 3 korda süüa põhiliselt ja vahele siis õun või mandariin isegi porgand on hea. eile tegin ka paar harjutust ja nüüd kõhulihased valutavad
edu

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 24. February 2014, kl 12.39

Ilusat Vabariigi aastapaeva! Eilne päev läks,siis aia taha.sai liiga palju magusat söödud,aga täna juba suutsin end korrale kutsuda.ma olen olnud aina hädas magusa söömisega.kuid üritan vähendada magusa söömist. Päris ilma kah ei saa olla.
Tubli,et kohulihaste harjutusi teed.ma võtan aina hoogu,et alustada.kuid jalutada mulle see eest meeldib.eriti kepikõndi teha.Egas muud kui ilusat kaalulangust meile.kaalumise päev jääb meil laupaevaks või mõni muu päev?

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 24. February 2014, kl 14.54

ma teen praegu nii et ei söö ültse magusat peale maasika toormoosi milles on miinimaalselt suhkrut. peale igat sööki mingi aja tagant teen ikka paar harjutust.Ilusat vabariigiaastapäeva sullegi

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: koovike
Kuupäev: 24. February 2014, kl 15.36

Pühadetervitused sellele perele smiling smiley
Saate veel mõne tugeva figuuriga neiu juurde ja saategi oma duelli teha. Jälgige teisi duelle, saate ehk šnitti võtta või oskate ise midagi põnevamat välja mõelda the finger smiley
Kaalumise ja mõõtmise päev siin keskkonnas on reede, siis on hea vajadusel tulemusi mujale tabelitesse anda.
Kindlat meelt ja edu Teile meie ühisel teekonnal!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 24. February 2014, kl 17.46

ma olen siin enne ka duellitanud tähtis ei ole kui palu on rahvast vaid see kas nad tahavad ka kaalu langedada. kas tuled ka meie sekka

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 25. February 2014, kl 10.25

Hommikust! Eilne päev läks üllatavalt hästi. Magusat ei söönud ja kaloreid ei ületanud. Ja õues käisin kiirkõndi tegemas. Täna kavatsen natsi kohulihastele samuti trenni teha. Näeb kas asi mõttest kaugemale ka jõuab...

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 26. February 2014, kl 10.09

tervist minul läheb enam vähem kcal võiks veel vähem olla aga pole hullu . magusat ei tarbi kui siis looduslikku ja see ei ole sokolaad kas siis maasika toormoos või midagi sarnast tava moos liiga magus. Kuidas kõhulihastega edeneb mul nad enam ei valuta ju siis harjusid ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. February 2014, kl 11.37

Tänan kutsumast, Nartsiss19, aga minu stardikaal oli 92 kg ja vähem kui 2 kuuga on sellest alles 82, nii et kuulun nats teise gruppi. Vanus on ka selline, et tegutsen Keskealiste duellis, mis sest, et mul on omal kodus 5-aastane tütar smiling smiley
Teile oleks vaja natuke abi ja nõuandeid, seetõttu jäite mulle silma. Ise ka luusin vahel erinevates foorumites ja duellides ringi mõttega sealt midagi endale kasulikku leida.
Šokolaadi võib ikka nats süüa, seda tumedat ja pähklid, pähklisegud vahepalana on ka soovitavad. Võite ise blogida, saate ka võibolla asjalikke nõuandeid. Päeviku kõrval on Blogi, saate tõstatada mingi end huvitava küsimuse või lihsalt jagada oma päevarõõme smiling smiley Kaaluabi on tegutsenud juba 5 aastat, nii et siin leidub selliseid kasutajaid, kel juba mitu aastat kaalulangetamise ja hoidmise praktikat.
Edu Teile the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. February 2014, kl 13.55

Koovike, kui sa klikid postituse saatja "nime" peale, siis sealt leiad sa selle inimese postituste ajaloo ja tema registreerimise aja jne. smiling smiley Sealt saad sa ka teada, et Nartsiss19 on üsna staazikas Kaaluabis olija smiling smiley Minagi mäletan teda veel ühest aastatetagusest duellist, ise osalesin siis lihtsalt teise nimega smiling smiley

Soovin teile igati edu ja kerget-kiiret kilode kadumist !

Kevad pole enam kaugel...

Päikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. February 2014, kl 17.04

Vabandust, ma ise alles selle aasta algusest kasutaja, ei tea ega tunne siin ka veel kõike.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 26. February 2014, kl 19.35

pole midagi koovike ma olen nii mõnigi kord kaalust alla võtnud aga need tulevad tagasi. Toon ka motivatsiooni.
Algul kui alustasin olin 132 ja sain poole aastaga 99 siis tuli osa tagasi sain 116 95 ja siis läks jälle kõik lörri noh ma siin proovin uuesti ja loodan see kord et kõik läheb hasti .asjad mis mind on 5 aasta jooksul seganud hakkavad ära kaduma nüüd tuleb ainult tuld anda .Ja veel üks asi mul on esimene laps 5.a ja teine 2kuud.proovime suure hooga uuesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 27. February 2014, kl 10.55

Hej! Mina olen ka siin keskonnas vana olija. Mingi aeg sain kaalu lausa 85 kilo peale,aga nuud olen selle köik tagasi söönud ja juurde kah.Kuid ikka ja jälle proovin uuesti ja alla ei anna,tahaka juba seda nr 9 oma kaalul näha,aga läheb veel aega.Kaalul käin vaid korra nädalas ja see jääb siis reedeks.
Köhulihastele tegin kah harjutusi.,appi kui raske.ei mäletagi millal viimati tegin.Nuud puuan algul vaid kolm korda nädalas teha.Alguseks hea kull.Jöudu ja jaksu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 27. February 2014, kl 20.37

Täna olin tubli ja sain kalorid alla on lubadud 2083 aga tarbisin 1563. kuidas trenn edeneb

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.52

Hommikust.Minu kaal näitas ,siis 100,9.seega -1,1kg kergem.Trenniga on lood natsi kehvad,pölv teeb valu,seega könd jääb ära.Köhulihastele olen teinud harjutusi ja ka keskkohale ja kätel selliseid lihtsamaid harjutusi.Kuid köige rohkem meeldib mulle köndimine,seega ootan kui pölv terveks saab ja siis alustan vähe vaiksemalt.Kaloreid on mul lubatud 1878 süüa,siis kui teen kergemat trenni kolm korda nädalas,aga muidu oli sinna 1580 kanti ilma trennita.Kuid praegu kaal langeb selle 1800 juures,siis hoian seda.Ilusat päeva ja rühime siis vapralt edasi ikka miinuste poole

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.23

Hommikust minu tänane kaal siis 122,2 seega -1,8 kilo nuh loodame et läheb ikka veel alla.illusat nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: mummi
Kuupäev: 28. February 2014, kl 12.37

Tere!
ma ka mitu korda siin. Mitu kalorit päevas, see on oluline, kas jälgite siin tabelist???
Ma 107,5.
Edu Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 28. February 2014, kl 15.13

Ja,mina arvutasin siin kaaluabis oma kalorinormi välja

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 28. February 2014, kl 17.57

ja eks see ole mina olen ka huvi pärast mujal arvutanud aga vahet eriti ole kui hoiad alla selle mis lubadud läheb kui ludinal

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 02. March 2014, kl 11.20

Ilusat pühapaeva! Eilne päev läks siis täiesti metsa. Olin eile tööl ja täna kah. Boss tõi eile torti,no oli seda siis vaja,mida ta Ültse tööle tuli. Ta oleks võinud koju jääda koos oma tordiga. Ja nii ma siis vitsustasin seda torti omale sisse,aga ega kõike jõudnud ära.süüa. Nii see tort siis rändas kulmkappi ja täna tööle tulles,mis juhtus,see tort vahtis ikka veel kulmkapis ja nii ma hakkasin seda hävitama. Ja nüüd enesetunne nii si... Hea,et kõike nahka ei pannud,jätsin ikka teistele kah.Egas midagi,püüan täna uuesti ree peale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 02. March 2014, kl 17.12

ei ole hullu ma sõin reede mittu saiakest ära peale kaalumist nagu preemia. aga eks öeldakse et peabgi olema neid päevi mil teed pattu.
Aga jõudu meile loodame et sihukesi päevi ei juhtu kuigi 8 on naistepäev+poja sünna ja veel 10 minul endal ka siis tuleb heeringa torti vist teha

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 03. March 2014, kl 19.53

Ilusat õhtut. Olen proovind ikka korralik olla ja see on isegi toiminud.Ostsin täna endale kookoseõli teen proovi mis saab.trenn sujub ka enam vähem.jõudu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 03. March 2014, kl 20.58

Öhtust! mul on ka tänane päev hästi läinud,aga see eest nädalavahetus läks täiesti metsa,aga pole hullu.Trenni pole jöudnud teha,aga homme olen kodus ja siis kavatsen teha .Trenni koha pealt olen laisavöitu.Alati leian vabandusi,et mitte teha.kuid üritan sellest laiskloomast lahti saada.edu ja jaksu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 05. March 2014, kl 17.51

tere proovisin siis täna ka riisuda natuke ikka sai aga kohai on lehed jääs.söömine päris hea ostsin endale kookoseõli ja proovisin ka eks näis kuis toimib.

Jõudu

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.52

minu kaal siis 122,1 alla läks -0,1 vähe aga pole ka ime käisin linnas ja sõin rämpsu friikartulit

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 07. March 2014, kl 22.08

Õhtust. Minu kaal siis seekord 101,1.seega võtsin 200grammi juurde.kuid see nädal on väga töine olnud ja vahepeal sai ka palju maiustatud. Ausalt kartsin,et olen rohkem juurde võtnud,aga õnneks mitte palju.kuid Kohulihastele olen nüüd üle päeviti harjutusi.teinud.jaksu ja jõudu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 07. March 2014, kl 22.10

Unustasin küsimast, kuidas sa seda kookosõli kasutad?

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 07. March 2014, kl 23.03

ta on rohkm rasva sarnane ja olen seda pannud leiva või sepiku peale aga tahaks ka kasutada praadimisel

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.