Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 09. March 2014, kl 17.54

eile ja täna sõin kui siga jamiskipärast arvan et homme ka loodan et saan ikka reele

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 10. March 2014, kl 13.19

Hello.minule läks nadalavahetus aia taha.kuid täna olen siiani suutnud korralik olla,aga õhtu saab kõige raskem olema.töölt koju jõudes,siis sööks aina.tegin isegi vahepeal nii,et kogu söögi mõtlesin valmis, üks päev ette ja kõik.asetasin ka.topsidesse, et kui õhtul tulen,siis tean mida pean sööma. Nii isegi toimis,aga raske.kuid jah,kes.ütleb,et see kaalualandamine kerge peaks olema.seega jälle.reele ja muud midagi.ja ega rannahooaeg ka kaugel ole.ilusat päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 13. March 2014, kl 08.59

Tere! Homme siis kaalumine,toitumine on ilusti läinud ja isegi natukene olen end liigutanud rohkem.Köhulihased saavad ulepäeviti tuld mu käest.kuid jalutamas meeldib mulle rohkem käia.Varsti vötan ka kepid kätte ja siis kiirkönnile.Seega liigutamine on igati paigas kuid toitumine on nagu on.Möni päev läheb super hästi ja siis tuleb aps sisse ja muidugi need susivesikute söömine on ulemöistuse,seega pean hakkama oma menüüd korrigeerima.Täna ongi vaba päev,seega puuan natsi ragistada oma aju,et mida muuta.Iusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 13. March 2014, kl 11.06

Tere tere reede on oodata siis plussi vähemalyt minul sain 30 mja see toorjuustu tort on kohe jube hea seda on ikka veel alles aga loodame et need paar ilusat päeva mis on saab õues ragistada siis võtab veits tagasi.
Olen proovind teha endal salateid eelmine kord aitas kurk,tomat.paprika,hiinakapsas, konserv mais, fetajuust ja veel mini roheline kalorilisus on väike seega saab seda salatit rohkem tarbida. pane kana liha kõrvale ja on ideaalne.jõudu ja ilusat ilma

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 14. March 2014, kl 12.17

Tere lõunast minu kaal siis suure tordi söömise peale vist ehmatas ja langes 0,900 seega on minu kaal 121,2

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 14. March 2014, kl 19.43

Tere öhtust! Hommiku oli nii kiire,et polnud aega oma kaalu kohe sisestada.Kaal oli siis 100,5.seega miinus 600 grammi.Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 19. March 2014, kl 07.45

Tere,kuidas siis läinud on.Minul on hetkel köik sassis,sest olen haige.Kuskilt olen omale mingi viiruse korjanud ja nii ma siis pöen ja ei suuda mitte möeldagi söögile.Kurk valus ja nohu on selline,et varsti nuuskan ajud välja.Pluss veel peavalu. Ah saaks juba terveks.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 19. March 2014, kl 12.10

Loodan ,et saad varsti terveks.Kaalu langetab see hästi. See on kindlalt see gripp mis liigub ringi .Minul läheb kehvasti eile sõin pea 5000kcal ei tea miks ju siis läksin lolliks või siis olengi loll. Loodan ikka kuidagi ree peale saada tahaks detsembriks ikka 95 saada eks näis mis saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 21. March 2014, kl 19.52

Tere.Mul oli siis kaal täna sama.100,5.Kuid ega ma pole terve see nädal ka midagi ulesse märkinud ega ultse möelnud mida suhu pistsin.Pöhiliselt ravisin,nohust olen peaaegu lati saanud ja nuud siis täna läks hääl ära.Seega kohe kuidagi ei taha see haigus ära minna.ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 21. March 2014, kl 21.04

Ja see,et sa uks päev nii palju kaloreid söid,seda juhtub ikka.Ka mul on olnud selliseid päevi.Kuid järgmine päev peab end kokku vötma ja kull sa suudad.Seega röömsalt kevadele vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 21. March 2014, kl 21.31

minu kaal on 121,6 seega +0,4 see see üks päev oli ja nüüd söön oma salatyit mis annab 100g 47kcal ise tegin ja maitseb ka sinna juurde saab panna mis iganes ehk toimib kui ei tule jälle suuri šokalaadi isusi

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 23. March 2014, kl 21.41

Tere!

Te alustasite juba mõned päevad tagasi, kuid sooviksin ka veel liituda teie väikse grupikesega smiling smiley Olen 27 a. Lõuna-Eestist päris neiu, lapsi pole, kaal üldiselt ikka suurest laiskusest kogunenud. Varasemalt olen pendeldanud ning ka tänu kaaluabile üle 10 kg alla võtnud, aga ikka tagasi turjale saanud kõik ja rohkemgi veel.
Kaalu poole pealt olen praegu 100+, kui täpsem olla, siis täna hommikul näitas kaalunumber 101.5 kg. Alustasin 104.7 kg veebruari alguses, mis on senimaani ka minu tipp-kaal olnud ning väga enam suuremaks seda numbrit ei tahaks smiling smiley
Üritan toitumist jälgida, kuid kui tööl on pingeline aeg ja väsinud, siis kipun sellele käega lööma. Trenniga on ka vähe kehvasti. Vahepeal olen tubli ja siis kaob tuhin ära. Õnneks on mul väga tubli ja järjepidev elukaaslane, kes ikka utsitab mind. Aga ma olen kange mutt ja ütlen, et eiiii, täna ma ei lähe kõndima! Lihtsam ju diivanil persetada, kui end õue ajada smiling smiley
Liitusin taas spordiklubiga ning on kindel plaan ja suur motivatsioon sinna pekke põletama minna smiling smiley
Oleks väga tore kuuluga grupikesse, kus üksteist motiveeritakse ja antakse nõu ning toetatakse, kui tuhin hakkab üle minema.

Kena õhtut! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 25. March 2014, kl 12.43

Tere!

Olen viimast poolteist kuud lapseootel. MInu isiklik eesmärk oli mitte kaalu juurde võtta rohkem kui 6 kilo, kuna ma olin juba enne liiga suur. Nüüd olen selle piiri äärel ja nagu juba mainisin viimased 1,5 kuud on veel ees. Seega 120kg on täis ja enam juurde võtta ma ei saa, ei taha, ei tohi!
Ootan igati häid nippe ja käin nüüd siin piilumas Teid, kuidas saaks oma kaalu kontrolli alla ja peale sünnitust edukalt seda langetama hakata koos teiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 25. March 2014, kl 19.12

Väga meeldiv ,et meile lisa tuleb tulge aga

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 25. March 2014, kl 19.14

kidi mul küsimus mis tööd teed ja mida armastad süüa või- olla saan nõu anda ja motiveerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 25. March 2014, kl 19.20

arcum vaata et sa extreemseks ei lähe aga proovi taltsudada magusat ja liikuda nii palju kui saad. kuid põhi rõhk pane ikka peale sünnitust. kui sa hakkad rinnaga imetama siis see võtab ka alla muidugi ei tohi liikset lisa tarbida.Ja kui sünnitama lähed võta kaasi bandaaz see ka aitab ina olin peale esimese lapse sündi 134 siis vihastasin enda peale ja võtsin 34 kilo poole aastaga aga muidugi see tagasi küll mitte nii palju aga ikkagi. kui teist last 3 kuud tagasi sünnitama läksin kaalusin 124 enne sünnitust 107. proovime tasa pisi. küll me kõik ka alla saame pea asi et peqale libastumist lälle tõuseme ja kunagi ei tohi lüüa käega.

ilusat langetust

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. March 2014, kl 22.14

Ma olen klienditeenindaja poes. Ehk siis panen saalis kaupu välja. Üpris füüsiline ja raske töö, 11,5 h tööpäev ja selle aja jooksul saab ohtralt tõsta.
Ma olen endale teadustanud, et otseselt midagi ma endale toitudest ei keela, sest ei taha, et kui ühel hetkel hakkan mingeid asju sööma, tuleb kaal kolinal tagasi. Enamvähem kõike, aga portsjonid olulised ning kindlasti toitumise kord. Ja minu puhul mõjub ka see, kui ma õhtul mõned tunnid ennem magama minekut söön. Nii kui jätan söömata, olen hommikul jälle raske. Kaal paistab paremini langevat, kui söön veel õhtul. Varem toimis see, et peale 6te ei söönud, aga eks vanemaks saades oorganism muutub ja samad asjad ei pruugi enam toimida ka nagu varem.
Kahjuks mul tööl raske seda rida ajada, et vahepalasid ka saaks süüa vahepeal, liiga kiire selleks. Vahel üritan võtta hetke, et kasvõi banaan ära süüa, aga üldiselt kipun unustama. Ahjaa.. Vahepalade kohta veel nii palju, et ma töötan puuvilja osakonnas, seega ma kipun vahepeal näksima. Nt pistan paar viinamarja suhu ja nii. Ning siis kui lõuna aeg käes on, polegi mul kõht tegelikult tühi, lihtsalt söön, sest peab.
Magusaga mul suurem probleem, ma olen kogu aeg suur magusasõber olnud ning kindlasti on mul suhkru sõltuvus. Sellega on vaja võidelda. Suht kogu aeg pistaks miskit head suhu smiling smiley Kroomi tablette olen söönud, ei märganud küll et need midagi aidanud oleks. Mõtlesin, et peaks uuesti proovima ja vb ka mingeid vitamiine veel lisaks. Kindlasti ka energia puudus ja siis asendan seda suhkruga.
Oeh, nüüd sai pikk jutt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 26. March 2014, kl 16.12

Nii ma arvan ,et sul ongi see asi,et kui sa sööksid 3 korda päevas korralikult +3 vahepala siis seegi juba aitaks sul kaalust alla võtta sest päeval sa ei msöö eriti ja õhta kui koju lähed siis annad tuld.Magusat võid igapäev süüa aga mittepalju kui sul tulevad kalorid täis koos 1 tükki šokolaadiga ikka iga päev süüa või siis midagi erinevat. aga proovi kõige pealt süüa stabiilselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. March 2014, kl 18.31

Arcum... ega sulle ei ole tehtud raseduse ajal uuringuid, et ega sind ei vaeva gestatsioonidiabeet ? Kas sul on esimene laps või mitmes? Kui on mitmes, siis kui palju sinu eelmine laps sündides kaalus ?
Olen ise kolme lapse ema ja ilmselt oli mul juba ka teist last oodates probleem gestatsioonidiabeediga, kuid seda ei uuritud. Viimase lapse ajal oli teine arst, kes saatis uuringule ja tänu sellele sai asi jälgimise alla võetud. Ilmselt oleksin muidu samuti 20kg juurde kosunud, kuid kokkuvõttes piirdusin ainult paari lisakiloga. Peale sünnitust kaalusin vähem, kui rasedaks jäädes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 26. March 2014, kl 21.33

6x koos vahepaladega on ilmselgelt liig, mis liig. Minu jaoks vähemalt. Kui korralikult jälgin toitumist, siis vahepaladega 4x, vahel harva 5x kui nt trenni teinud.
Ja kusjuures koju tulen, siis ma ei kuku õgima. Ma jõuan koju kella 8 ajal ning siis keha ei nõua enam. Vahel ei söö üldse või siis vahel midagi kerget, et lihtsalt söömis kord oleks tehtud. Varem sõin tööl 5 ajal, et siis kui koju jõuan, kerge vahepala veel. Aga nüüd ei jõua enam..
Ma ei täida siin toidupäevikut, seega kaloreid ma ei loe smiling smiley Panen lihtsalt kirja, mida ma söön ja kui palju ning teen ka toitudest pilti, et reaalselt silme ees oleks, kui suured portsud on.
Eks ma ikka üritan, aga töö ajal raske ning kui kodus olen, siis kipun unustama, et süüa on vaja midagi kasulikku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 27. March 2014, kl 09.26

Kidi siis sa oled toitumisega ju väga tubli aga vaata ,et sa sammas liiga vähe ei söö ja kui on võimalik midagi korraliku ( soe toit) töö juures tarbida siis proovi seda teha . Mul on kaks eksemplaari oma suguvõsas kes on ka kaaluga ädas aga mitte sellepärast et palju söövad vaid hoppis vähe ja valel ajal.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 27. March 2014, kl 09.27

Vurr minul tehti raseduse ajal 3 korda vereruhkurt ,et avastada varajane diabeet aga minu ruhkur oli iga kord ideaalne. kaal oli ikka sünnituse lõpuks 124

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Vurr
Kuupäev: 27. March 2014, kl 10.11

Nartsiss... kas sul mõõdeti tavalist vereproovi-veresuhkrut ( need olid mul ka korras) või tegid sa glükoositaluvusetesti 3 korda ? See on see test, kus võetakse veri, siis jood arstide silme all ära pudelikese glükoosi, siis ootad tunni rahulikult ootetoas, annad uue vere, ootad veel tunni ja annad kolmanda vere. See test annab infot selle kohta, et kuidas sinu keha oskab reageerida suuremale glükoosi "tulvale". Tegelikult on see päris mõtlemapanev "teema" ja "tänu" sellele hakkasin ma päris palju rohkem mõtlema selle peale, et mida ma söön ja mida "head või halba" teevad süsivesikud meie kehas ning kui palju neid peaks/võiks korraga sisse süüa. Ütleme nii, et diabeetik ma ei ole, kuid see on väga kaval haigus ja olen riskirühmas. Ma loodan, et suudan palju palju aastaid ilma selle probleemita veel elada ja olen nõus selle nimel mõnedest asjadest ka loobuma smiling smiley Tegelikult on sellesama süsivesikute teema peale mõtlemine kasulik kõigile ülekaalulistele, sest eks me kõik ju teame , et süsivesikute söömine on kordades lihtsam, kui nende vähendamine / vältimine smiling smiley


Muidu aga olete siin kõik tublid ! Käin ikka teie teemat ka vahel uudistamas. Ise olen alustanud millalgi veidi üle 90, praeguseks olen ette võidelnud 7-me. Tunne on tõsiselt hea, kuigi ega see 7 ei tähenda kaugeltki mitte seda, et päästerõngas oleks kadunud, kuid vähenenud on siiski ja see teeb ainult rõõmu, sest täna saan isegi marketist juba mõne riidehilbu osta smiling smiley
Te võiksite omale siia väikese kaalutabeli ka "kokku klopsida" , siis oleks huvitavam teie edusamme jälgida smiling smiley
Ise olen põhirõhuga ühes teises duellis, aga huvi saatusekaaslaste edusamme piiluda, toob aegajalt ka teisi duelle lugema (vahel ka kirjutama) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. March 2014, kl 13.57

Nartsiss19, aitäh nõuannete eest! smiling smiley
Üritan tubli olla, aga peab ikka veel rohkem üritama.
Ostsin endale käimiskepid ning hakkan nüüd õhtuti jälle kõndimas käima. Vahepeal siin maru laisaks muutunud. Elukaaslane ikka tublisti jooksma läinud, mina diivanil lösutanud. Ikka vabandusi otsinud, et miks täna ei.. Staadion on 250 m kaugusel ning on suur patt, et sinna üldse või haruharva satub. Nüüd ilmad juba nii ilusad ka, need annavad ka küllaldaselt energiat juurde. Ning ausalt öeldes nende ilusate ilmadega tekib ka hirm, et mida selga panna. Kevadriided kapis peidus ning ei julge välja ka neid otsida, nagunii tekitab see jälle masendust, sest miskit ei lähe jälle selga.. Aastaga ikka kõvasti juurde tulnud. Aasta tagasi kolisin oma elukaaslasega kokku ning peale seda hakkasin ka natukene kosuma. Stabiilne elustiil ja kokhe kolinal tuleb.. Peab vist jälle omaette kolima grinning smiley

Tahtsin küsida, et kas me siin grupis ka kaalutabeli koostame, et paremini tulemusi jälgida?

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 27. March 2014, kl 17.55

Tere ja ilusat sooja kevad ilma
VURR: Kõik kolm korda mis mul proovi tehti oli see pikk proov glükoosi joogiga ja puha ma veel kartsin et pean oma neiut nälgas hoidma ma veel linnast kaugel ka jatulemused olid head.Ja sa oled tubli ,et nii kaugele oled saanud juba.

KIDI. Kui sul on aega ja jaksu siis ikka koos mehega tegutsema ja kui sul pole energiat jooksmiseks kõnni.Tabeliga sihuke asi ,et pole seda siin ise enne teinud ja ei tea kas saan hakkama selle tegemisega.


Mull on küll pisike mees aga tahab kogu aeg minu kiuste magusat.Ta võib süüa kõike ja see ei mõju talle.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. March 2014, kl 10.59

Tereeeee!

Täna siis järjekordne kaalumise päev. Mis teie numbrid näitasid täna hommikul?
Minul jääb number samaks - 101,5. Hea, et niigi, sest sel nädalal kaal kõikunud 101,5 ja 102,4 vahel. Eks ma pole eriti tubli ka olnud liikumise poole pealt. Tööl küll teen füüsilist tööd ja liigun 11 tundi, aga see ei paista kuidagi mõjuvat, kehale see harjumuspärane juba.

Ma mõtlesin, et oleks ilus tabelist jälgida. Uurin natukene seda asja, äkki saab ikka hakkama selle tegemisega smiling smiley


Teile, aga ilusat päikselist päeva ning ilusaid miinuseid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 28. March 2014, kl 20.03

minu kaal ei taha kohe kuidagi liikuda on küll miinus aga see nii väike. kaal siis 121,5 -0,1 .täna rügasin õues tööd teha kui loom loodan, et ikka langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 29. March 2014, kl 20.05

Tere,ma seekord end ei kaalunud.Seega ei teagi mis see nr on.Kuna olen ikka veel töbine,nuud siis sain veel köha kah,seega olen vaid end ravinud ja pole ultse möelnud toitumisele ja olen söönud kuidas jumal juhatab.Kuid homsest hakkan uuesti köike kaaluma ja kirja panema.Eks selleks pean end lausa sundima,kuid köha juba vaikselt taandub,seegi hea.Ilusat nädalavahetust.Tore,et meile lisa rahvast tuleb.See vaid positiivne.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 31. March 2014, kl 10.51

Tere lubas küll täna vihma aga on üpris ilus ilm plaanin jälle õue oksi tassima minna võtan lapsed kaasa ja lähen tegutsen on küll jahedan. olen pärnumaalt

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 04. April 2014, kl 11.54

Tere ilusat ilma minu selle nädalane k al on 119,2 seega -2,3 spinning smiley sticking its tongue out smiling bouncing smiley jehuu

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.