Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. June 2014, kl 15.14

Lubasin suure suuga tänaseks miinuse kirja saada, aga....meil siin oli nädala sees sünnipäev ja siis sai vitsutatud head/paremat ja mitu päeva takka järgi ka veel. Ühesõnaga kaalunumber aina kerkis. Kaks viimast päeva olen olnud tublim ja sain selle kõrgele kerkinud numbri tublisti alla, aga siiski jäin omadega plussi. Kaal täna hommikul 106 - 10 nädala tulemuseks siis -0,6kg. Seda nimetatakse kaalu hoidmiseks pigem.

Aga teie olete tublid olnud, eriti MTU, kes saavutas meie duelli eesmärgi -10kghot smiley (see 100g kaob ka tänase päeva jooksulwinking smiley) Triipsul, Triinul ja minul jäi vähem või rohkem -10 puudu, aga me jõuame sinna.

Seega, algab uus duell, jätkame sama teema all. Küsimus, kas jätkan meie praegust tabelit või teen sinna uue lehe peale uue tabeli????

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 20. June 2014, kl 19.41

Minu arvamus on, et võiks jätkata sama teema all ning ehk on tõesti mõistlik teha uus tabel teisele lehele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 21. June 2014, kl 11.44

Minu kaal täna 91,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 21. June 2014, kl 14.07

Tere!

Lugesin, et järgmisest nädalast algab uuesti siin see teema. Kas saaksin ka osaleda ja mis andmed pean selleks andma?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 21. June 2014, kl 14.39

Miiskar-ikka saab osaleda, lihtsalt pead edastama reedeti oma kaalu siin ja ongi kõik. Tore oleks kui aeg ajalt ka käid ja kirjutad kuidas sul läheb ning kui pikemalt eemal oled, siis anna ka teada.

Kopsiine, järsku viitsid teha uue tabeli valmis ning mis me siis algkaaluks paneme. Ise mõtlesin, et võiks panna reedese kaalu, sest no ma ei tea kuidas teiega lood on, aga ma arvan, et nüüd kus jaanid vahel ja suurem sööma, siis reedeks pole mu 87 kg haisugi, vaid tüürib ikka sinna 88 ligi. Seega mõtlesingi, et võiks algkaaluks reedese kaalu panna ning hakata reedest lugema 10 nädalat. Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 21. June 2014, kl 15.14

Mina arvan, et uue tabeli algkaal peaks ikka olema see mis viimati esitasime. Motiveerib jaanide ajal ka tubli olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 21. June 2014, kl 18.34

Tere

Palun võtke mind ka kampasmiling smiley Olen ammu gruppi otsinud. Algkaal 69,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. June 2014, kl 21.16

Uued liikmed võtame muidugi vastu. Ei ole seni tabelit väga kirjuks ajanud ja piirdume vaid reedese kaalunumbriga. Aga igaüks võib enda kohta muud infot ka lisaks kirjutada, näiteks kas ümbermõõdud ka vähenevad. Minul näiteks 10 nädalaga kaalu oluliselt ei kadunud, kuid kintsu ümbermõõdust kaotasin tänu jalgratta sõitudele 1,5 cm kummaltki.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. June 2014, kl 22.22

TABEL
Siin ta siis on täiendustega. Olen seda meelt, et algkaaludeks said 20. juunil antud kaalud. Tean, et jaanid on rasked söömaorgiad ja joomapeod, aga siis on meil tulemus mustvalgel kirjas!!! Ja ei tahaks jätta auku sisse.
Kuna on riigipühad ja paljudel töölt vabad päevad, siis tähistage seda hoopiski näiteks tervisliku jalutuskäiguga, kus osaleb terve pere ja/või sõbrad tuttavad!!! Ei pea ju need 4 päeva jutti grillima ja tšillima murul lebotades.

Jõudu ja jaksu jaanideks!!

PS! Hetkel motivatsiooni on ja loodan tuleval reedel jaanidest hoolimata miinusega esineda!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 22. June 2014, kl 11.21

Tere!

Vaatasin järgi eelmisest duellist ja minu 20.juuni kaal oli 63,1kg. Loodan, et jaanidega suurt juurde ei võta ja edu teistelegi. Olge tugevad ja tehke tervislikke valikuid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 22. June 2014, kl 22.22

No minul oli täna kõike muud kui tervislik, pidasin poja sünnipäeva ning selle auks tegin martsipani kattega ja kaunistustega biskviittorti. Loomulikult pidin kõike maitsma ning ka õhtul sõin kaks tükki ära, rääkimata siis külaliste toodud tordid. Homsest hakkab ka mehel puhkus ning siis lähme teeme eestimaa turniiri, seega tuletan meelde, et mind ei ole siin kaks nädalat. Loodan, et tagasi tulles ei ole esinumbrit vahetanud.

Teile aga toredaid jaane ning et reedel tuleksid väiksed numbrid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: krissi
Kuupäev: 25. June 2014, kl 08.48

Tere, Kuna meie duell lõppes aga minul veel pikk tee minna ja lisaks MTU tegi reklaami siis uurin kas võtate kampa järgmiseks 10 nädlaks. Algkaaluks tänase seisuga 90.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. June 2014, kl 13.53

Tere tulemast Krissi!!!

Ma siin vaatan oma eelmise 10 nädala tulemust ja võtsin nüüd sellise eesmärgi, et iga nädal vähemalt miinuski kirja saada, kas või kõige väiksem, muidu ma ainult paisun ja paisun.... Aga nüüd pean end vist ainult vee dieedile jätma, siis ilmselt saaks jaanikilod maha reedeks.

Oh, kui oleks iseoomu ja suudaks magusale öelda kindla EI!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 27. June 2014, kl 06.04

Loodan, et Jaanid möödusid rahulikult. Mina olen oma tulemusega rahul. 76,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: krissi
Kuupäev: 27. June 2014, kl 07.40

Minul jääb sellel nädalal number peaaegu samaks ehk sai vist söögiga veidi liialdatud aga nüüd olen kindlalt rajal smiling smiley 89.9

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 27. June 2014, kl 09.00

Tere,

minul 95,3. Olen rahul, sest üle sai söödud ja joodud sad smiley
Aga jube hea oli smiling smiley
Nüüd jälle korralik thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. June 2014, kl 09.53

Hommikut kallid duellikaaslased!!
Minu kaalul oli numbriks 106,1kg. Sain ikkagi plussi kirja, aga väikese plussi ja olen tegelikult väga-väga õnnelik selle numbri üle, sest vahepeal oli kaalul näha rohkem kui 1kg suuremat numbrit. Õnnestus kolmapäeva õhtul sõita jalgrattaga Pärnus 2 Jaansoni raja ringi (palju põnevam, kui lihtsalt sirgel maanteel kulgeda), kokku peaaegu 32km!!!! Hästi mõnus oli sõita, energiat oli kohe palju palju!!

Lisaks ostsin eelmine reede uue sammulugeja ja nädal aega olen iga päev vähemalt 10 000 sammu teinud. Ja tõesti üritan nüüd magusaga piirata end, pigem luban tüki šokolaadi hommikul ja siis pesen kähku hambad äragrinning smiley

Muide, kas keegi teist kasutab ENDOMONDOT???? Võiks sõbraks lisada, siis näha, kes kui palju viitsib liigutada.

Ja see 100g plussi on ka homme hommikuks läinud. Kui muidu peale kaalureedet saab kohe end lõdvaks lasta ja terve nädalavahetuse vitsutada, siis seekord hoian piiri ja üritan plussi kindlaks miinuseks saada!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 27. June 2014, kl 12.46

Jaanid ei sobi kohe üldse.Kaal 92,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 27. June 2014, kl 18.14

Minul kaal 63kg täpselt smiling smiley Põhimõtteliselt on kaal ju sama, kuid siiski tuli see väike miinuseke ära. Eks jaanipäev tegi oma töö grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 28. June 2014, kl 10.20

Tere kullakesed
Minul jäi kohe alustuseks kaal ütlemata. Jäin kopsupõletikku, tunne on kohutav, süüa ei taha ja ilmselt kaal kukub, aga see ei ole mingi adekvaatne tulemus nagunii. Millal ükskord trenni saan minna, ei teagi. Aga ma alla ei kavatse anda ja eks ma ühel päeval saan terveks, ärge mind maha kandke, elan seniks teile kaasasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Kidi
Kuupäev: 01. July 2014, kl 19.31

Tere!

Kas mul oleks ka võimalik veel ühineda Teiega? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. July 2014, kl 21.10

Ikka võtame kampa Kidi. Seltsis segasem.

Bluetooth - head paranemist!! Küll sa varsti meie ridades tagasi oled.

Homme on taas reede ja kirja tuleb panna uued kaalunumbrid. Loodame ilusamaid väiksemaid numbreid ikka.

Tublid oleme nagunii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 04. July 2014, kl 07.44

Tere tere. Minul see nädal väike miinus aga vähemalt nr vahetus smiling smiley. 75,9. Tasa ja targu liigun. 10 kg veel maha vaja saada umbes 18 kg läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. July 2014, kl 09.04

Hommikut!!
Üle pika aja ma saan ka miinuse kirjacool smiley, kaal täna 105,5 ehk siis -0,6 nädalaga. Alates esmaspäevast ei ole enam magusaga liialdanud, päris hea on olla ja ei ole väga isusid ka. Eile sõin ühe tükikese šokolaadi ja sellest piisas, rohkemaks isu ei tekkinud. Ainult kuivi küpsiseis olen söönud, eks üritan nende söömistki järkjärgult vähendada. Nagu taaskord endale tõestanud olen, siis suudan ikka küll ilma šoksita olla, ehk edaspidigi. Ja nii saab ka kaal langeda.

Liikumist on ka endiselt päris palju. Eile käisin pisema pojaga jalutamas, tema tudis vankris ja ma muudkui kõndisin, kokku 10 kmsmiling bouncing smiley

Ilusaid numbreid kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 04. July 2014, kl 11.42

Tere,

Mul 93,5

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 04. July 2014, kl 12.12

Jaanipäeva söögid annavad veel veidi tunda aga siiski pea kõigist lahti saanud - 91,5kg smiling smiley Nüüd suur suvesoe tulemas ja see tähendab meil alati igapäevaseid grillimisi.Loodan siiski,et vesi ka ruttu soojaks läheb,siis saab mere äärde ja külmkapist kaugemale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 04. July 2014, kl 13.59

Hei üle pika aja, ma jälle tagasi ja noh kaalu osas midagi rõõmustavat ei ole. Tänane kaal 88,2 kg, aga väga nördinud ei ole, sest puhatud sai perega ning hetkel ka punaarmee külas, seega loodan nädala pärast juba ilusamat numbrit.

Head nädalavahetust kõigile ning tere tulemast uutele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 04. July 2014, kl 15.47

Hei hei!

Teate minu kaal näitas täna hommikul 62,4kg thumbs up Trenni pole küll peaaegu, et üldse teinud, aga mu töö on juba nagu mu trenn mis on iseenesest ju hea. Nagu boonus trenn smiling smiley

Aaa ja ma tegin siin eelmise nädala lõpus omale blogi. kes tahab vaadaku üle ja avaldagu oma arvamus smiling smiley [tegutse-enda-nimel.blogspot.com] cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 08. July 2014, kl 21.49

Kuidas läheb? Kõik nii vaiksed...

Avastasin, et enam ei meeldigi mulle palavad ilmad, sest kuigi olen söönud ilusti ning pole näksinud ja magusat pole puutunud, siis kaal püsib visalt. Olen vist vett täis, vähemalt tunne on selline.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. July 2014, kl 16.33

Terekest!! Ei ole minul siin midagi rõõmustavat. Omaarust olen püüdlik ja teen kõike selle nimel, et kaal langeks, aga tegelikkus on see, et söön liiga palju ja kaal pigem tõuseb. Mitte kuidagi ei suuda püsida õigel rajal. Šokolaadi pole söönud, aga söön kõike muud... Seega ei suuda ka pidada oma lubadust igal reedel kas või kõige väiksemat miinust kirja saada. Ja see palavus on ka liig.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.