Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789
Asukoht: 9 / 9
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 05. August 2014, kl 06.20

Super, ma eisaa küll hästi aru, mis täpselt toimub, aga hetkel on nüüd kaalunumbril 8 ees :-)
Ehk suudan saavutatut vähemalt reedeni säilitada :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. August 2014, kl 09.19

Väga tubli MTU!!
Ma olen väga kade. Alustasime pea sama numbriga, mina olen ikka veel sama koha peal aga sina oled nii nii nii kaugele alla oma numbriga jõudnud!!! Tubli!!!

Vähemalt hetkel mul ka kaal langeb, küll hästi tasakesi!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 05.08.2014 09.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 06. August 2014, kl 06.53

Tere kõigile
Olen oma haiguse seljatanud lõpuks, vindusin ikka pikalt-pikalt, aga nüüd tuleksin teie ridadesse tagasi. Sellest nädalast tagasi õige toitumise ja trennilainel, energiat jagub.
Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 08. August 2014, kl 11.24

Tere
Kas ikka on reeded kaalu teatamise päevad? Minul 68,6sad smiley Lootsin paremat tulemust. Võtsin haigusega alla, aga nagu näha, on tervenemisega pea kõik kolinal tagasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 08. August 2014, kl 13.17

Tere,

kuigi nädala sees nügin kaalul ka 8-ga algavat näitu, tuleb täna siiski edastada 90,2 kg kaalunumber.


Päikest kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 08. August 2014, kl 16.31

Lootsin paremat, aga ei tulnud sad smiley Minu tänane kaal 86.5 kg. Mul on tunne, et ma vist jäängi 86 juurde, mitte kuidagi ei taha alla enam minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 08. August 2014, kl 17.17

Nunii, nunii, nunii!!
Tublid hakkajad tüdrukud, miinused kenasti reas, isegi mul!!
Kaal täna hommikul 106,6, nädalaga läks kaduma 200g, üks võipakike spinning smiley sticking its tongue out Asi seegi, loodan ka edaspidi kas või väike sammuke haaval oma üleliigseid rasvakilosid ära anda.

Nüüd pidid ilmad pisut jahedamaks minema, siis saab jälle välja jalutama minna, kuumaga lihtsalt ei suutnud ning last isegi vankriga lõõskava päikese kätte ka ei tahtnud vedada. Oleme siin lastega õhtuti natuke jalutanud, mõned kilomeetrid, asi seegi.

Jaksu algavaks nädalaks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 09. August 2014, kl 13.10

Terekest

Eile kahjuks kaalule ei jõudnud, aga täna hommikul käisin ära ja ees oli ilusti 60,7kg smiling smiley asi edeneb siiski tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 15. August 2014, kl 06.16

Hommikust!

Minul midagi rõõmustavat ette näidata ei ole. Kaal 86,6 kg, sõin ilusti, liikusin ka normaalselt, ent kaalul tuli +100 grammi, uskumatu. Ei tea mis toimub kehaga, kas hakkab talverasva juba koguma.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 15. August 2014, kl 10.07

Tere,

Triips16, ilmselt olen mina suurem talveks ettevalmistuja. Mul +1,5. Isu on nädala jooksul tohutult suurenenud. Isegi unes näen värskeid ja isuäratavaid rosinasaiakesi.

Nii, et minule siis kirja 91,7. Alla ikkagi ei anna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 15. August 2014, kl 10.15

MTU, ka mul on isu kasvanud, ei teagi millest, sest pole midagi juhtunud vahepeal. Lihtsalt iga päev mõtlen, et oh sööks šokolaadi või jäätist. Suutsin ennast siiski reel hoida ning ei söönud, aga nagu kaalult näha, siis vist isegi mõtlemisest juurde tulnud tongue sticking out smiley Kuigi pean nentima, et sügiseti olen tõepoolest kopsakamaks läinud eelnevatel aastatel ning siis märtsis kuskil hakkab kaal kukkuma jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. August 2014, kl 19.28

Tere duellitajad!!!
Olen taas maal vanematel külas oma lastega ja jään siia veel mõneks päevaks. Oma õiget kaalu kaasa tassima ei hakanud, seega jääb see nädal kaalunumber kirja panemata. Tabeli uuendamine ka ei õnnestu, aga vaatasin et praegu peaks igaüks saama tabelit muutu, proovige!!!

Siin on üks mehhaaniline kaal, mis hommikul näitas mulle täpselt 107, aga ma ei tea kuidas see minu digitaalsest kaalust erineb, vähemalt polnud väga hull number.

Edu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 16. August 2014, kl 10.47

Tere

Minul selle nädala kaal on 60,1kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. August 2014, kl 20.52

TABEL
Siin uuendatud tabel.
Nüüd siis oma kaal ka jälle ligidal ja homme hommikul saan teada, mis see näitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 22. August 2014, kl 07.47

Tere,

mul head tulemused - muutsin eesmärki rangemaks ja kaal langes. Nädalane kadumine 2,1 kg. Boonuseks ka kaua oodatud esinumbri vahetus! Kokku on mind 89,6kg head tuju.

Rõõmsat meelt kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 22. August 2014, kl 08.53

Tere!

Mina olen patustanud nii mis jube. Kaal 87 kg.

Väga tubli MTU ning palju palju õnne numbrivahetuse puhul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. August 2014, kl 19.43

Vältisin seda kohta meelega. Käisin korra piilumas, kas keegi on numbreid kirja pannud.
MTU on ikka väga tubli, näha, et siht silme ees!!!
Mina aga suutsin taas juurde võtta, reede hommikul kaal 107,4. Polegi midagi öelda. Vaikselt hakkab villand saama. Eks vist kuivab see seltskondki siin kokku. Avastasin hiljuti puht juhuslikult, et te enamus osalete veel vähemalt ühes duellis, see selline suurem, rahvas rohkem kirjutab ka oma edusammudest ja mitte nii edukatest sammudest. Seega tõmbaks siin vist järgmise nädalaga otsad kokku. Pole nagu viitsimist oma plussidega enam hiilataconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. August 2014, kl 08.51

Tere Kopsiine!

10-10 duell on tegelikult hästi tore olnud. See oli Sul väga hea idee ja on toiminud juba peaaegu pool aastat.
Sa ise oled ka tubli, sest see polegi võib-olla kõige halvem, et kaal tõuseb. Sa siiski hoiad end kontrolli all ning teatavast piirist enam üle ei lähe (ma arvan).
Minu eesmärk ja järjekindlus on kaalulangusega vaid tõusnud. Alustasin ju aasta alguses 119 numbrist ja ehmatus oli tookord suur. Sul on ikkagi teadmine oma kaalust olemas smiling smiley
Mina ei julgenud mitu aastat kaalule astuda. Alles siis kui vägisi sunniti...

Praegu on siin küll vaikseks jäänud, aga vahest mõne aja möödudes võiks samale duellile uue hoo sisse puhuda?
Sinu algatatud duelliga olen 15 kg lahti saanud.

Aitäh Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. August 2014, kl 19.31

MTU!!
Ei saa mina seda au enda peale võtta, algne duelli algataja oli siiski elekas. Ühel hetkel lihtsalt pakkusin end tabelit täitma ja siis kadus elekas ära kuhugi. Loodan, et tal ikka kõik hästi.
Seis on mul jah selline, et juurde pole eriti tulnud. Ehk nüüd sügisel suudan end kätte võtta ja saan kaalu langema, loodan, väga loodan. Ideid jagub ja tahtmist ka!!
Teeme siis homme sellele 10 nädalale ilusa lõpu!!!
PS! Võibolla koliksin ka sinna teise duelli üle kui see siin homme lõpeb???

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 29. August 2014, kl 08.37

Tere kopsiine,

Sul õige tähelepanek - mul läks jah meelest, et elekas algatas, aga Sina oled ikka suurema töö tegija olnud. Loodan samuti, et elekal kõik korras.
Tule kindlasti ka teise duelli ja varsti algab jõululahing. See ka tore koht.

Minu lõpukaal siis 98,3.

Edu Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 29. August 2014, kl 08.38

Vabandust 89,3 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. August 2014, kl 10.14

Terekest!!
Minu täna hommikune kaalunumber oli 106,7kg ehk siis nädalaga 700g vähemaks. Viimase 10 nädala kokkuvõttes olen juurde võtnud 600g ja 20 nädala peale 100g juures. Võin siiski peaaegu rõõmuga tõdeda, et juurde pole tulnud eriti. Nüüd algab september ja peagi sügis. KÕIK KÕIK ON UUS SEPTEMBRIKUUS!!!!
Ka eelnevad suved on läinud kaalulangetamise seisukohast nahka, aga sügisel olen siiski suutnud uuesti alustada, proovin nüüd siis uuesti.

Loeme selle duellietapi nüüd lõpetatuks, ootan veel viimaseid kaalunumbreid!! Ja uut 10 nädalat seekord ei alusta. Võib olla tekib edaspidi huvi/vajadust!!

Olgem tublid, viksid, viisakad ja rõõmsad!!! Sügis on imeliselt kirju aeg!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 29. August 2014, kl 12.03

Terekest smiling smiley

Minu tänane kaal on 86.5 kg, seega suutsin kümne nädalaga ainult pool kilo langetada, aga noh öeldakse parem see, kui mitte midagi.
Kopsiine, tule kindlasti teise duelli ning küll hakkab ka sul kaal langema. Sest olgem ausad ega väikese lapse kõrvalt on ikka paganama raske kaalu langetada, vähemalt minul on nii.

Igatahes kaunist sügist kõigile tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. August 2014, kl 14.55

Vaadake meie TABELit ka!!
Tegin eraldi väikese tabelikese meist kolmest, rohkem pole hetkel tänast kaalu andnud ja ega vist rohkem numbreid ei tule ka.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati kopsiine 29.08.2014 14.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 29. August 2014, kl 20.20

Nii äge tabel ning MTU on meil super langetaja tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 29. August 2014, kl 21.55

Tere

Eelmine nädal kahjuks ei jõudnud siia üldse sad smiley Ka täna jõuan siia nii hilja
Kuid minu kaal on tänasega siis 61,5kg
Tundub, et nüüd on asi ikka täitsa käest ära läinud sad smiley
Kuid mis seal ikka smiling smiley Kokku kaotasin siin kümne nädalaga 1,6 kg
Seda on küll natuke vähe, aga üritan ikka edasi puigelda smiling smiley
olge ka teie tublid ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. August 2014, kl 09.27

Tubli Miiskar, oled ka meie tabelis olemas, meie viimases siis. Ära anna alla, leia uus seltskond!! Mina liitusin teise duelliga ja loodan nüüd sügisega kaalu langetamises raja peale saadaspinning smiley sticking its tongue out
Oleme niigi tublid olnud, et 10/20 nädalat mingitki rida sai aetudhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789
Asukoht: 9 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.