Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 11. July 2014, kl 14.58

Tere!

Käes on suvi - soojad ilmad, puhkused, grillimised ja õues viibimiste kõrvalt kipub tihti unustama tervislikkuse ning kipub rajalt kõrvale kalduma. Nii ka mina.. Muidugi ei satu ka eriti tihti arvutisse suvel, et kirjutada oma saavutustest ja põrumistest smiling smiley Kuid mõtlesin siiski, et püstitan siia teema, et ehk keegi tahab kampa lüüa. Üksinda ei taha kuidagi edeneda see asi, mitmekesi ikka kergem. Tekib võistlusmoment ja motivatsiooni rohkem ka. Seega, kõik naised (ja mehed), kes soovivad alustada või jätkata pooleli olevat teed, ühinegem smiling smiley Ja miks mitte ka leida trennikaaslasi.

Endast ka siis natukene..
Olen 27 aastane noor naine, elan Tartus.
Kaaluga olen pahuksis olnud juba teismelise east alates. Lihtsalt siis oli veel number normi lähedane, mida vanemaks ja aasta edasi, seda kaugemaks see normist jääb.. Vahest suudan end jälle kätte võtta ja siis jälle kaldun rajalt eemale. Ma selline, et tahan kohe tulemusi näha, muidu tüdinen. Aga nii lihtsalt need asjad ei käi ju smiling smiley Paraku smiling smiley
Kui algselt kaaluabiga liitusin, siis kohe alguses kolinal kilod kukkusid. Olin siis ka trenni koha pealt tublim. Nüüd viimasel ajal ei suuda end kuidagi kokku võtta, aina viilin smiling smiley Toite pole siia oi kui kaua kandnud. Vahepeal sai kasutusõigus muidugi läbi ka ja siis venis see pikendamine.
Rullitamas ikka käinud ja kõndimas aegajalt, mul elukaaslane ikka utsitab smiling smiley
Olen seadnud endale ka eesmärgi.. Hammustasin suure tüki, kuid siiski olen reaalne ja pisikesed vahe-eesmärgid on ka ikka seatud. Kuus nii 4-5 kg langus oleks super smiling smiley

Praeguseks aitab küll lobast smiling smiley
Igatahes, ootan kamraade. Suveks ei saanud kergemaks, siis talveks ikka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 12. July 2014, kl 20.43

Hei!
Mina tulen kampa. Olen siin täitsa uus, liitusin täna. Kaalu on küll ja veel, iseloomu pole seevastu üldse. Prooviks end siiski käsile võtta ja 20-30 kg alla saada. Vanust pisut üle 30, elan Lõuna-Eesti väikelinnas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 14. July 2014, kl 11.27

Tere!

Väga tore, et liitud! smiling smiley
Vast suve lõpupoole hakkab jälle rohkem inimesi netis liikuma ning tuleb veel lisa, aga senimaani saame kahekesi ka hakkama smiling smiley
Teeks siis nii, et algkaalu saab reedel kirja ning kaalumispäev ongi reede hommik.
Üritan ka mingisuguse tabeli kokku soperdada, kui õnnestub smiling smiley

Kuidas esimesed päevad kaaluabi kasutajana möödunud on? Kirjutad ja kaalud kõiki toite või kuidas sa plaanid?

Ma pole eriti tubli olnud. Vahepeal suutsin ilusti alandada, aga nüüd jälle olen mõned kilod tagasi turjale saanud. Pendeldan aina.
Juunis lõppes ka kasutusõigus siin ning pikendamine venis juulisse välja. Nüüd üritan jälle tasapisi reele tagasi saada.
Hommikuti olen hakanud putru tegema. Et kindlasti kasulikum, kui need 2 võikut ning täidab kauem kõhtu ka. Sai poes käidud ning suur ports igast seemneid ja marju ostetud, et pudrule panna. Nendest saan vast õigeid rasvasid ja muid aineid ka, mida võib-olla tavatoidust piisavalt ei saa.
Üldiselt olen otsustanud nii, et mingitest toitudest ma ei loobu. Pigem portsjonitega ja toidukordadega mängin. Pärast kaalu alandamist tuleb ju edasi elada ning kui nüüd alandamise ajal olen millestki loobunud ja tuleb tagasi menüüsse lõpuks, võib see ju kõik jälle paigast ära lüüa. Nii ekstreemseks ma siis ei lähe ning ilmselt pole ka piisavalt iseloomu selleks, et täiesti loobuda näiteks kartulitest grinning smiley
Liikumise koha pealt.. Olen juba mõnda aega spordiklubi liige olnud, kuid loetud korrad sinna saanud. Tervis ei lubanud ja siis kui lubas, ei olnud jaksu ennast sinna vedada. Ma ikka mõtlen, et kuidas inimesed jaksavad veel peale tööpäeva jõusaali/trenni minna. Kui ma olen päev otsa füüsilist tööd teinud, siis küll väga elevile ei lähe, et 50 minutit rühmatrennis veel karata. Jalad löövad juba niigi tuld päeva lõpuks..
Aga.. Neljapäeval on vaba päev, regasin ennast trenni ära ning nüüd on kohustus minna. Lähen vaatan kas jään ellu smiling smiley
Aga üldiselt ikka kõndimas olen käinud ning rulluisud said ka muretsetud ja nendega koperdatud smiling smiley Mul elukaaslane ikka veab mind välja, kui ma tahan diivanile lösutama jääda. Virisen, mis ma virisen algul, aga pärast olen tänulik, et mind ikka välja vedas, sest nii hea enesetunne on kohe smiling smiley
Praegu on igatahes motivatsiooni palju. Kui mõned kuud tagasi sai eesmärk seatud, siis tundus asi reaalne ja teostatav. Aga nüüd, kui aasta lõpuni polegi enam nii palju aega, siis kardan juba põrumist. Et minu ilus lubadus sünnipäevaks kümmekond kilo kergem olla, lendab vastu taevast...

Sulle aga soovin mõnusat kaaluabi kasutamist ning edukat langetamist!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 16. July 2014, kl 10.09

Tervist,

Reedene päev kaalumiseks sobib hästi.
Need mõned päevad on läinud nii ja naa. Kaaluabi keskkond iseenesest on lihtne ja praegu tõesti kaalun kõik üle ja panen kirja. Olen iseendaga kokku leppinud, et KÕIK panen kirja, isegi kui nn käest ära läheb. Siis on must-valgel näha põhjus, miks kaal ei lange või kogunisti tõuseb. Eks näis kuidas minema hakkab. Õhtul olen söönud pisut magusat (jäätis), kuid jäänud lubatud kalorinormi piiresse.
Kaaluga olen maadelnud kogu elu. Paar korda olen ka edukalt langetanud mingi 20-25 kg, kuid lõpuks mingi aja möödudes ikka tuleb tagasi. Ei otsi vabandusi, ei aja millegi muu kaela oma suurt kaalu, kui ainult vale toitumine. Põhiline probleem on magus, seda võiksin süüa lõpmatuseni, kuigi pärast on süda pahasmiling smiley Viimasel ajal olen langenud ka võileibade lõksu (ikka paksult õiget võid jne), jõhker kaloripomm.
Ennast kätte võtma ajendas tervis. Ma olen ka varem olnud paks, aga ma ei ole kunagi varem tundnud end nii paksu ja raskena. Nüüd on raske, väga raske. Tunnen end väga halvasti, midagi teha jaksu ei ole, viitsimist ka mitte. Kand valutab, see on väga ära ehmatanud. Tegelikult veel ju noor inimene (30ndate algus), kuid kõndida on valus. Suurem osa spordist on ka hetkel seetõttu välistatud, aga eks midagi saaks ikka teha (nt ujumine), aga vot ei jõua. Kõigepealt peaks pisut kaalu langetama ja energiataset tõstma, siis toon liikumise juurde.

Soovin meile mõlemale edu! Tundub, et mentaliteet on meil sarnane - tasa ja targu ilma jõhkrate dieetideta, sest need ei ole pikas perspektiivis jätkusuutlikud ja elu on vaja edasi elada!
PS - vaatasin, et tellisid Kalmuse toitumiskava. Anna siis teada kuidas ja mis.
Ja reedel siis algkaalud kirja!
tervitades!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. July 2014, kl 14.12

Tere!

Homme ongi juba esimene kaalumine! Küll see nädal läheb ikka kiiresti!
Mul pole siiamaani üldse olnud aega tegeleda selle tabeli asjaga, läksin üle 2 nädala jälle tööle ning aeg lausa libiseb käest, AGA üritan täna õhtul selle ette võtta.
Ma ise olen nüüd viimane nädal aega kuidagi tubli olnud. Hommikul kaalun ennast, panen kõik toidud kirja (küll mitte siia, aga enda külmkapi külge). Söön putru. Järgmise päeva toitumist ka natukene planeerinud. Vähemalt lõuna osas, sest võtan kodust toidu kaasa. Praegu on väga ilusti langenud kaal, kohe üllatavalt. Isegi see ei loe, et olen õhtul endale väikese jäätise lubanud. Ilmselt päevane toitumine on normi piires ning see väike jäätis ei tee midagi.

Ma sain treeningkava kah ja seal on harjutused, mida peaks 4 x nädalas tegema. Pidin küll suure hurraaga ka rühmatrenni minema, kuid otsustasin siiski, et esimesed 2 nädalat vihtun ainult neid harjutusi 4x nädalas, rullitamas ka käin ning alles siis pistan nina spordisaali poole. Võhma erilist pole ning mis ma ikka lähen sinna lolli mängima, kui kopsu kohe kinni tõmbab smiling smiley

Kusjuures mul on sama probleem. Otseselt kand ei valuta, aga jalad valutavad niiii hullult. Ostsin endale tööle veel ekstra jalanõudki, sest eelmises kohas olin nendega ning jalavalu polnud. Nüüd on aga selline jalavalu, et ei tea kohe mida õhtul teha. Päev otsa jalgadel jooksmist ka. Kõrge kontsaga kingi ei saa juba ammu kanda. Pool õhtut peab vastu ja siis tahaks juba paljajalu edasi kõndida smiling smiley Kuskile minek, siis ei tea kas nutta või naerda smiling smiley Aga madalaid ka jalga ei pane. Ilu nõuab ohvreid grinning smiley
Eks seda kaalu on vahepeal juurde ka tulnud varasemast ja sellepärast ka nüüd valutavad. Või ehk verevarustus ka kehva.. Kannad on ka koledaks läinud.. Arsti juurde pole ka väga mõtet minna. Käisin oma jalgu näitamas, öeldi mulle, et hakaku ma nüüd selle väljakirjutatud kreemiga kreemitama ja jalad kohe ilusad. Ja noo muidugi, vanusega tulevad ka igast probleemid. Pole 30. veel, aga juba kantakse maha smiling smiley
Mis muidugi veel liiga teevad jalgadele on need õhukese tallaga jalanõud, balleriinad ja asjad. Mina neid just kannangi..
Aga kui sul ainult kand valutab, äkki on sul kukekannus? See põhjustab valu kannas ja tallas. On valulik ja ei lase ülde kõndida.

Toitumiskava ma see nädal kohe jälgima ei hakanud. Väike jäätis poleks siis ammugi lubatud smiling smiley
Sel nädalal polnud võimalik alustada, seega alustan esmaspäeval. Praegu olen natukene katsetanud neid koguseid ning mõelnud, et kuidas see olema saab. Kui ainult endale teeks süüa ja ühe toidukorra, siis oleks eriti lihtne. Aga ma pean suurema portsu tegema, sest kaasa on ka vaja võtta ning elukaaslane tahab ka süüa ning kaasa võtta smiling smiley Õnneks ta lubas hakata ka nii toituma, et mingit topelt sööke ma tegema ei pea hakkama.
Umbes nädala pärast saan siis öelda, kuidas kava jälgimine toimib ja kuidas esimene nädal mõjunud on.

Homseni ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. July 2014, kl 15.05

Hakkasin seda tabelit tegema ning mõtlesin, et kas me sisestame mingi soovkaalu ka sinna? Ütleme, et näiteks esimene vahe eesmärk oleks jõuludeks, et millist numbrit sooviks jõuludeks kaalul näha? Et võiks võtta mingi ajaperioodi, mille järgi endale eesmärke seada.. Kui esimene eesmärk täidetud, kuid soov ikka edasi alandada, siis loomulikult ka jätkame, kuni ideaal saavutatud smiling smiley
Mis sa arvad?

Kui homme kaalu siia edastad, siis kirjuta palun oma pikkus ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. July 2014, kl 15.13

Ning kui soov, võib ka algsed mõõdud kirja panna ning kuu aja pärast näiteks uuesti. Siis tulemused paremini tajutavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 18. July 2014, kl 07.11

Hei!

Oh mis jube üllatus, kaal 107,8kgsmiling smiley, pikkus 165 cm. Mõõte praegu ei viitsi võtta, aga vööümbermõõt oli mõni päev tagasi 110cm....juudas ma pole nii paks mitte kunagi olnud. Vaheeesmärgid on hea mõte, aga ma paneks sellised pisikesed ja lühema perioodi peale...siis nende saavutamisest rohkem rõõmu. Esimene oleks näiteks septembri lõpuks kaal kahekohaliseks! Alguses peaks rohkem minema, seega peaks saavutatav olema. Soovkaal on 75, ei ole väga vähe, aga tean, et näen selles kaalus hea väljasmiling smiley

Tervisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 18. July 2014, kl 07.44

kaal kahekohaliseks ikka augusti lõpukssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 19. July 2014, kl 18.59

Hei!

Eile õhtult ei jaksanud enam arvutisse tulla, seega jäi eile kirjutamata siia. Aga minu eilne hommikune kaal oli 102.1 kg ning pikkust on mul 165 cm. Sain ka tabeliga enamvähem ühele poole, timmin natukene ja siis edastan siia ka. Andmeid jääks siiski mina sisestama, siis üks sisestaja ja ei teki mingeid segadusi smiling smiley
Kirjutan siis tabelisse, et esimene eesmärk on 31. august. Kuna kahekohaliseks soov saada kaal selleks ajaks, siis panen ilusa 99 sinna smiling smiley
Siis vaatab edasi, kuna järgmine eesmärk jne.

Terv!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 19. July 2014, kl 19.31

Selline ta siis sai. Meie TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 19. July 2014, kl 20.27

Hei,

Tänud tabeli eest, igati asjalik! ja edu meile mõlemalesmiling smiley loodetavasti ei juhtu nii, nagu paljudel eelnevatel kordadel, kus suure innuga alustatud tervislik elu hääbub üsna ruttu. Lihtsalt ei jõua enam paks olla ja seda muuta saan vaid ise, mitte keegi teine!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 19. July 2014, kl 22.36

Ma loodan seda sama. Hetkel on küll tahtmine väga suur smiling smiley
Edu on kõvasti vaja! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 20. July 2014, kl 22.01

Tere kaasvõitlejad!

Otsustasin asja käsile võtta, midagi muud ei jää enam üle. Palun mind ka punti võtta! Kasutajanime paningi, et meeielass88ginimel, sest mullegi on meeldinud palju ja hästi süüa. Olin rõõmus - sõin, olin vihane või kurb - ikka sõin ja nii ta läks.

Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. July 2014, kl 10.08

Tere meeielas88ginimel!

Võtame su suure rõõmuga oma punti! smiling smiley

Oskaksid sa mulle ka oma praeguse kaalunumbri ja pikkuse öelda? Kaalume reedeti ja ka reedene esimene kaalumine võib jääda su algkaaluks.

Oleme seadnud ka mõned eesmärgid. 1 neist oleks juba augusti lõpus. Pisikeste vahedega, siis on mille üle rõõmustada ja ei tüüta ära nii kiiresti. Ning samuti sooviks teada su soovkaalu. Selleks hetkel ühtegi eesmärki seadnud pole. Õigemini, pole rohkem eesmärke seadnudki. Üks saab täidetud, siis lisame uue tähtaja ja uue ilusa numbri. Võtab palju võtab siis selle soovkaalu saavutamine. Jätkame ja oleme siin abi ja nõuga senikaua üksteisele toeks kuni kõik on rõõsad ja õnnelikud smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 21. July 2014, kl 10.36

Ma ei julge kohe kaalu kirjutadagi - olen olnud terve elu pikk ja sale. Must huumor on see, et hea on käia - keegi ei tunne ära. Nüüd olen ainult pikk, eks ole. 180/jaohõudu 119,3. Alustasin eelmisel nädalal ja siis näitas kaal 121.9
-2,6 on alustuseks ette näidata.
Loodame, et sellised jubedad näidud jäävad ajalukku.

Küsiks veel, et mida te sööte üldse?

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 21. July 2014, kl 10.44

Soovkaal ... ütleme nii, et suurim võit on võit enda nimel, kui ma suudan nädalast nädalasse tervislikult toituda ja loobuda magusast jms, siis olen ma õnnelik igal juhul, sest näitajad on alanenud. Sean eesmärgiks kilo nädalas ja kui tuleb rohkem, siis on see töövõit. 114, ei julge hetkel rohkem lubada, aga kui on rohkem, siis tuleb endale pikk pai teha ja ehk ka väike või siis suurem preemia lubada (kingad, käekotid, kallis kosmeetika - hoidke altsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. July 2014, kl 14.11

Väga hea alustus! Algul kukubki kolinal ja see ongi hea, siis on motivatsiooni jätkata. Muidu kui vähe langeb, siis tuju ka paha ja võib haarata miski magusa järgi. Ma kipun nii tegema grinning smiley

Mina söön täiesti tavalisi asju. Kuna oma kaalu juures olen ka suuremaid portse söönud, siis olen nüüd üritanud järjest portse vähendada. Kõht saab tegelikult täis küll, lihtsalt kui taldrikule tõsta, siis tekib see silmadega söömise moment ning muudkui aga laod. Ja kaalun ka oma toite. Siis on reaalsemalt aru saada, kui palju tegelikult sööd. Väiksemate portsude puhul ehk tekib see näljatunne varem, aga siis ongi normaalne söömiste vahe.
Aga ma olen ka hommikuti hakanud putru sööma. Minu kehale see toimib ning hakkas ka kaal langema. Kui vahel ei viitsi putru teha, siis söön 2 võileiba, juustu ja tomati-kurgiga. Rõhk ikka rohkem värsketel asjadel, juurikad ja värgid. Ja õhtuti ikka midagi lahjemat, aga vahele ei tohi jätta. Nüüd suvine aeg, siis palju arbuusi saab tarbitud. Kuna ma pole eriline vee jooja, siis see praegune arbuusi hooaeg on mulle igati kasulik. Saan oma veekoguse ikka kätte. Muul ajal peab sundima end jooma.

Ma tellisin endale ka Marek Kalmuse toitumiskava. Selle järgi alustasin tänasest söömist. Väga karm see polegi, imestasin isegi. Isegi pasta on lubatud, lihtsalt kogus teine, kui ise endale ette laoks smiling smiley Suur rõhk on lihal ja rohelisel. Täitsa lubatud süüa kõrvale 2 keskmist kartulit või natukene riisi,pastat,tatart...
Proovin ära, mis mu keha siis ütleb selle kava peale smiling smiley Kõrval muidugi treeningkava ka päris tugev. 4x nädalas trennitamist.

Ikka väikeste eesmärkide kaupa. Siis saavutamine reaalsem ja rõõm veel suurem!

Edu ja pikka jaksu meile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 21. July 2014, kl 15.42

Hei,

Tere tulemast meeielasööginimel! Rõõm, et liitusidsmiling smiley Kirjutasid, et naljaga pooleks keegi ära ei tunnesmiling smiley mul on vahel nii, et kui kedagi üle pika aja näen ja siis seda siirast avaldust kuulen, et issand, mis sinuga juhtunud on, siis tahaks küll häbist maa alla vajuda. Tegelikult on jube mark, et end nii käest ära lasknud. Õnneks on see parandatavsmiling smiley
Mina söön täiesti tavalisi asju, hommikuti tavaliselt tatraputru hapukoorega, lõunaks ja õhtuks tavalisi toite, suvel tihti grilli. Olen üritanud vähendada või ära jätta valget jahu - saiad, makaronid jne. Söön täisterast pastat, vähesel määral leiba. Piiri üritan pidada ka magusada. Võtan hästi rahulikult ja üritan jääda kalorinormi piiresse. Sporti ma ei tee, jalg haige. see ei takista muidugi nt ujumist või võimlemist, aga hetkel pole ka seda teinud.
Edu meile!
Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 22. July 2014, kl 06.56

Tere.

Olen siia rubriiki paar korda piilunud ja otsustasin siis tänasest teiega liituda. Kaaluabiga alustasin järjepidevalt selle aasta juulikuu alguses. Esialgsed mõõdud alustamise hetkel olid kaal 107,5, pikkus 164, nii et igati põhjust tervislikumalt toituda. Marek Kalmuse kavaga tegelesin kevadel, kuid treeningut segas vigastus ja võib olla ka laiskusepisik. Tagasihoidlikult olen sel kevadel jõudumööda kepikõnniga tegelenud, nii umbes 2,5 -3 km päevas. Kui tervis paraneb, püüan distantsi lähiajal pikendada. Toitumise kohta oskan vaid lisada seda, et olen püüdnud siis need süsivesikud, valgud ja rasvad enam-vähem tasakaalus hoida, kuid kaal on langenud praeguseks kõigest 1,5 kg. Tundub, et söön liiga valgurikast toitu.Kalmus soovitas minule toidukorra juurde lisada külmpressitud oliiviõli, see peaks aitama toitumist taskaalustada. Hommikune kaerahelbepuder on samuti minu menüüs.Magusaisust olen saanud võitu, pigem on tekkinud rohke vee tarbimisega soolase isusmiling smiley
Lähen nüüd jalutamasmiling smiley

Ilusat päeva algust ja parimat soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 22. July 2014, kl 10.21

Hei,

Rõõm näha, et ka Enele17 on meiega liitunudsmiling smiley. Kas võib paluda, Enele17 ja meeielasööginimel kirjutaksid ka oma vanuse? Tahaks perspektiivis näha kas vastab tõele, et mida vanem, seda keerulisem on kaalu alandada. Ise olen 34-aastane ja Kidi 27. Minu puhul mängib toitumise osas rolli ka asjaolu, et imetan last, kes on alla aastane. Mõne kuu pärast plaanis lõpetada. Seega tasa ja targu ja mõistlikult.
Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 22. July 2014, kl 10.57

Hommikust!

Mina olen 41, aga hingelt noorsmiling smiley Kui kilod alla saaks, siis saaks tiivad tagasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 22. July 2014, kl 12.47

Üks küsimus. Ma pean enda staatust siin pikendama, aga minu pank pole siin pangalingiga. Kuidas saan arve endale meilile, et saaksin teha ise maksekorralduse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 22. July 2014, kl 14.28

Lõuna läbi ja toitumine ikka veel tasakaalussmiling smiley
Vett peaks küll rohkem jooma, kipun unustama, see 8 klaasi päevas tundub minu jaoks liigagi palju, kõht punnis isegismiling smiley
Olgu, avalikustan siis oma vanuse, nimelt 52, seega on esindatud juba neli kümnendit aastatest: 27, 34, 41, 52.
Vastuseks veel meeielasööginimel küsimusele pangalingi kohta, ehk on abi, kui küsid kaaluabi-nõustajalt, kuidas seda arvet enda meili peale saada?
Käisin täna siis esimest korda rannas päevitamas. Pikakari rand Paljassaares- puhas rand ja ei olnud ülerahvastatud, vesi siiski minu jaoks pisut jahedavõitu. Aga küllap see suvesoe ka merevee soojaks kütab.

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 22. July 2014, kl 17.10

Tere naised! smiling smiley

Tere tulemast meie sekka enele17! smiling smiley

Ma pidin eilsest alustama Kalmuse kava, aga kuna mul oli vaba päev ja ka ainuke üle tüki aja, siis magasin kaua kaua ning nii läks ka päevane plaan sassi. Täna siis ikka alustasin, tööpäeval parem organiseerida. Eile õhtul sööke valmis pannes tänaseks, tuli ikka ahastus peale, et niiii palju. Ma olen küll varem ka päris suuri portsjoneid söönud, aga mitte nii suuri. Nii välja veninud mu magu ka pole smiling smiley Võtsin ikka palju väiksemad kogused ja sedagi andis sisse ajada. Homme peab veel vähendama koguseid. Selliste koguste juures lähen veel paksemaks, aga mitte peenemaks smiling smiley Ja kaalu on hädasti vaja alandada. Enam pole asi välimuses või enesetundes, tagamaad juba suuremad.
Õhtuti erilist isu pole, olen puuviljadega läbi ajanud ning mulle väga ei sobi ka see, et 8-9 ajal veel söön õhtusööki. Siis olen kohe hommikul raskem. Just eile õhtul nosisin nats ja hommikul sain kurvastada.
Täna on trenni päev, varsti hakkan hantlitega vehkima smiling smiley
Ma töötan poes ja saan ikka päevas palju ringi kõndida ning raskusi tõsta, kuid näed ei mõju! Keha vist nii ära harjunud või siis asi ikka toitumises... Vahel teeb nii kadedaks, kui mõni tuleb füüsilisele tööle ja siis hakkab kaalust alla võtma. No miks minul ei. Polekski vaja trenni ennast vedada smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 22. July 2014, kl 17.36

Enele17, meil on siin seatud ka väikesed eesmärgid ning ka oma soovkaal kirja pandud. Soovkaalule mingit eesmärki seatud pole. Täitub kuna täitub, selle poole rühime smiling smiley Pigem teeme väikeste eesmärkidega. Esimene vahe-eesmärk on meil 31. augustil. Kui see käes, püstitame teise eesmärgi.
Mis oleks sinu esimene eesmärk augusti lõpuks ning ma usun, et oled ka mõelnud, mis võiks olla see number, mida sooviksid kaalul näha ja oleksid rahul? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 23. July 2014, kl 07.53

Hommik.

Eilne kinoõhtu mõjus hukutavalt, paar peotäit nachosid ja Vana Toomase jäätis-tulemuseks täna hommikul kaalunumber suurt pole langenud.
Arutlesin just, et pole vist mõtet igal hommikul kaalule astuda, pigem üks kord nädalas. Kusjuures eilse kohta huvitav tähelepanek oli see, et kaloreid jäi veel ülegi, kuid õhtune söömine ilmselt mõjub halvastismiling smiley Selles suhtes olen Kidiga täiesti nõus, et ka minule ka ei sobi söömine peale kella 8 õhtul.
Soovkaalust rääkides, siis võiksin ja lausa peaksin kaalu langetama sinna 80 kilo kanti. Teie poolt seatud eesmärk augustikuu lõpuks kahekohaline number sobib ka minule.
Seniks soovin kõigile ilusat suvepäeva ja positiivseid mõtteid.

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 23. July 2014, kl 08.11

Tere

Kui ma nüüd eetrisse ei saa, siis seepärast, et keegi pole mulle Kaaluabi kontaktide alt vastanud (saatsin meili)ja ma pole meili peale arvet saanud, et makstasad smiley Nagu ma ütlesin, ei saa ma oma pangaga linki kasutada.
Kaalulangetus edeneb kenasti, alates 14. juulist olen alla võtnud 3 kilo. Toredam on olla ja lootus, et asi ka edaspidi võiks edeneda, on alles.
Mina olen oma söömist küll piiranud - on palju asju, mida ma üldse ei söö ja portse olen vähendanud. Hetkel kenasti hakkama ja mingit nälga pole.
Lähengi turule just köögivilja juurde ostma ja teine asi, mida söön, on kanafilee. Seni pole ära tüdinenud. Fileed saab praadida või keeta ja kombineerida erinevate lisanditega. Kodujuust on ka menüüs. Ega kõike meenu. Marju söön ka, sest kuna veel neid süüa kui mitte suvel.
Soovin meile kõigile rõõmsat nädalat ja kannatlikku meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 23. July 2014, kl 08.35

Lisan omalt poolt Kaaluabi OÜ kontaktandmed (avalikud andmed leitud interneti abil):

mobiil: 5210663

e mail: kaaluabi@kaaluabi.ee

Loodan et saad ikka eetrisse, Meeielasööginimel.
Samas olen siin postitustest lugenud, et Kaaluabile saadetud meilidele vastuse saamine võtab aega.

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 23. July 2014, kl 11.22

Aitäh Sulle! Helistan ja uurin, kiri on juba ammu saadetud.

Jagan Teiega seniks minu meelest ülihead retsepti, mida just tegin. Lisasin kõike tunde järgi, mis tundus hea ja sobiliksmiling smiley

Hakkida sibul ja küüslauk, praadida pannil väikese tortsu õliga läbi, seejärel lisada suvikõrvitsa kuubikud, seejärel, kui kuubikud kenasti "läbi tõmmanud"smiling smiley, tükeldatud tomat. Lõpus, kreemise maitse jaoks, kodujuustu - peale maitserohelist. Kuna kõik on värske ja kodumaine kraam, siis saab tulemus hea ja ei tohiks ka palju kaloreid anda. Kodujuustu võib vabalt ära jätta ja kasutada muud meelepärast või üldse mitte kasutada, sest tulemus saab väga maitsevsmiling smiley

Hääd isu!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.