Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 18. October 2014, kl 17.05

Tere minu kaal siis ikka tõuseb 108,5 +1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 18. October 2014, kl 18.40

Tere!

109! Kui kõik ausalt ära rääkida, siis käisin koolitusel, iga tunni järel oli ahvatlustega kohvipaus ning lõuna ja nii mitu päeva järjest. UUh, sõin kõiki asju ja korralikult. Nii ta läks.
Nüüd on kõht harjunud saama head ja paremat ja raske on endale selgeks teha, et niimoodi ohjeldamatult süüa pole vaja. Pean endaga läbirääkimisi. Jessas, kui hea on süüa!
Aga ma ei anna alla!smiling smiley

Kõigile head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 19. October 2014, kl 19.44

Tere!

Minul jäi ka sel nädalal kaalumata, olin samuti koolitusel ja kodust eemal. Annan oma tulemustest järgmisel reedel teada.


Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 20. October 2014, kl 07.08

Tere!

Minu reedene kaal oli 105,8. Kogu aeg kaal kõigub vahemikus 105,4 kuni 105,8. Kui sellest nüüd pisutki allapoole saaks, siis tuleks ilmselt ka motivatsiooni rohkem. Oma tagajärg ka ilmselt nädal tagasi põetud külmetushaigusel.Nüüd on enesetunne juba tunduvalt parem,nii et saan hakata jälle oma kepikõnni kilomeetreid lugemasmiling smiley

Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Pipu
Kuupäev: 20. October 2014, kl 11.10

Tere! Mina tammun ikka paigal. 113 siis number.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 20. October 2014, kl 17.02

Tere!

Sel korral jäävad numbrid tagasihoidlikeks kuid ärge vanduge alla! Nii nagu mina tegin, va nõrguke! grinning smiley
Pikka juttu mul täna pole. Nii vaim, kui keha väsinud tööst ning ka töö pärast loobusin sel kuul. Eile astusin ka lõpuks kaalule, täpselt kuu aega oli viimasest kaalumisest möödas. Ega number just kõige rõõmustavam polnud, aga ei imesta ka. Stress on suur. Töögraafik on väga hull ning ei jõuagi midagi teha, kui et õhtul peale tööd koju, teen vajalikud toimetused ära ja tuttu ning hommikul jälle otsast peale. Trenni pole ka jõudnud ja ei tüki ka praegu selle suure väsimusega. Loodan, et elan üle ning novembrist olen vähe paremas vormis smiling smiley


Teile aga jätkuvat kindlameelsust!

TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 25. October 2014, kl 09.08

Tere, tere

Minu kaal liigub juba teist nädalat ülesse, hetkel 99,4kg. Motivatsioon õigesti süüa on kadunud. Topiks ikka kõike head ja paremat suust sisse. Õnneks käisin eile trennis vähemalt...

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 25. October 2014, kl 10.53

Tere mina olen siis nüüd ka lõpus õigele teele saanud. Minu kaal siis on 104.1 kaalu langus on - 4.4 (Tegelt sain enda peale vihaseks ja tulemus on hea)spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 26. October 2014, kl 09.36

Tere

Ikka 109. Kartsin tegelikult rohkem, sest olen söönud palju. Ongi hetkel selline periood, üks tähtis projekt on tegemisel, et kas see õnnestub või mitte ja kuna ma olen emotsionaalne sööja, siis nii see hetkel ka on. Ei ole enda peale vihane ega riius.

Jõudu kõigile ja rõõmsat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 31. October 2014, kl 09.51

Tere seekordne kaal on 103.4 seega -700g spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 01. November 2014, kl 12.09

107.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 01. November 2014, kl 15.47

Tere naised!

Kuidagi nii ära kadunud olete kõik. Uuuuu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 01. November 2014, kl 16.30

Nartsiss on tagasi võidukana kui ennesmiling smiley Mina olen ka endiselt olemas. Loodame, et pühapeäva õhtuks on veel teadaandjaid.

Mõnusat laupäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 02. November 2014, kl 18.12

Heips!
Loodan ka, et ikka veel antakse endast märku. smiling smiley
Sellest reedest olen mina ka jälle kambas tagasi! Kuigi ma pole end jälle kaalunud ning kuidagi maru rahulik olen, vanasti hüppasin igal hommikul kaalule. Nüüd ei tule enam mõttessegi ja ei stressa ka sellepärast smiling smiley
Aga teema jätkuks, mis saab olema järgmine eesmärgi kuupäev ning ka teie soov numbrid?
Detsember on kriitiline aeg.. Jõulusööming ning muidugi vana-aasta õhtu. Aga hea on püstitada eesmärk enne uue aasta tulekut, et säravana ja kergemana uuele aastale vastu minna. Usun, et enamus teist saavad olla õnnelikud, et selle aastaga on turjalt maha saadud hunnik kilosid.
Kas uuel aastal jätkame ka seda teekonda üheskoos või soovite selle aastaga lõppenuks lugeda selle koosseisu? Ma ei tea kuidas kellelgi mõtted on. Kas piisab sellest viiest kuust või pürib suveni välja. Igatahes andke oma mõtetest teada smiling smiley

Rahulikku hingedepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 07. November 2014, kl 09.47

Tere minu tänane kaal siis 101.7 seega - 1.600 jehuu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 07. November 2014, kl 09.58

Hei!

106.8.
Muidugi jätkame suveni välja!
Eesmärk tuleks novembri lõpuni seada? Noo, 104,5. Ma ei julge palju panna, pärast on üllatus meeldiv kui rohkem õnnestub.

Kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 14. November 2014, kl 09.35

Auuuuuu on siin keegi või siis me kahekesi duellitame meeielas88ginimel.Tere tere nädal jälle läbi kas pole JA JESSS minul siis kahekohaline number 99,1 seega -2,6kg. Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 14. November 2014, kl 14.25

Tere!

Mina olen ka nüüd tagasi, eelmine nädal unustasin ära, aga täna edastan ka oma numbri, mis pole üldse mitte kena. Aga täitsa ilma valehäbita teatan, et olen juurde võtnud selle mitte jälgimise ja kaalumisega 1.9 kg ning kaalun veel rohkem, kui siinne algkaal kirja sai. Ei stressa ega muretse sellepärast ka üldse smiling smiley Täitsa imelik kohe minu puhul.
Teisipäeval sai Tallinnas kontserdil käidud ja olin kindel, et hotellis läheb triangel lahti riiete proovimise käigus, aga täitsa rahumeelselt. Tavaliselt siis draama selle kehakaaluga ja mitte rahul olemisega, kui kuskile minek on ja kõik ei istu nii nagu ise ikka tahaks, aga täitsa easylt võtsin sel korral. Muidugi poes tegi mulle rõõmu see, et seekord ostsin endale number väiksemad püksid, kuigi omastarust paksemaks olen läinud grinning smiley Mitte omastarust ainult, kaal räägib ka vastavat juttu smiling smiley

Aga paraku tundub, et teised loobunud. Annan neile veel aega novembri kuu eesmärgini ning siis kustutan. Loodan, et pöörduvad ikka meie juurde tagasi smiling smiley Aga ehk soovib keegi teine veel meiega liituda, kui ei, saame kolmekesi ka kenasti hakkama smiling smiley
Nartsiss on juba vääääga lähedal oma eesmärgile. Super töö tehtud! 17.5 kg on ikka väga suur töö ja tulemus.
Samamoodi meeielas88ginimel. Super tublid naised olete, et selline meelekindlus ja järjepidevus jätkata. 10 + kilogrammi. Wow! Super! Teeb natukene (loe: päris palju) kadedaks ikka küll smiling smiley 3,5 kuuga suur töö ära tehtud, mis siis veel järgnevate kuudega veel ära sulab smiling smiley

Igatahes, jääme ootama. Praegu tabel nii nukralt halli ruuduline.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 20. November 2014, kl 12.52

Tere ilusat neljapäeva!

Homme on jälle reeede ning taaskord tuleb üle vaadata oma nädalased saavutused.
Ootan homme teie ilusaid numbreid ja emotsioone möödunud nädala kohta.
Kuna ma olen praegu kodus olude sunnil, siis timmisin natukene oma eesmärki ja päevanormi, siis tänasest hakkan kõiki oma ampse üles kirjutama. Pole seda terve sajand teinud, täitsa huvitab, kui palju ma nüüd tegelikult söön jälle.

Aga kena töönädala lõppu ning homseni! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. November 2014, kl 14.19

Kidi, kirjutasin Sulle blogipostituse alla ühe palve , mis puudutab selle KA päevanormi määramise süsteemi. Kui sul on võimalik katsetada seda, siis palun tee seda ja anna teada kas sinul on võimalik eesmärki ja nädalate arvu muutes erinevaid päevanorme saada. Minule annab see süsteem ainult kahte varianti 500 kalorilise vahega, ükskõik mis eesmärgi või kui pika aja ma sinna sisestan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. November 2014, kl 12.01

Tere - tere!

Minu kaal täna 103.2 ehk siis -0.8 kg. Väga hea, et seegi, sest arvasin, et kosun see nädal jälle. Ilmselt on kasu olnud voodireziimist, sest voodist üles saamine on vaevaline ning ei jõua külmikuni. Nii, et teine kordki peab trepist alla kukkuma grinning smiley (kui musta huumorit teha) grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 22. November 2014, kl 09.15

Tere tere ilusat talve ilma. Nii minu kaal siis täna 97,5kg ( -1,6kg) eks näi kas saab veel alla. Hakkab ju jõuluhooaeg, maitsvad piparkoogid ja nii edasi . eks näi mis saab.


Jõudu teistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 23. November 2014, kl 22.41

Tere!

Minu kaal reedel oli 106,2. Paraku pisut juurde tulnud. Novembri lõpuks võiks olla ikkagi 105 vähemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 24. November 2014, kl 23.02

Mina tahaks teada, mis on Nartsiss19 meetod, et ta niiii palju nädalas alla võtab ja peale seda kui juba üle 15 kg on alla võetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 25. November 2014, kl 19.14

See ei ole eriti saladus am tarbin programmi simeonsomidieet ja minu üllatuseks see mõjub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. November 2014, kl 13.27

Tere!

Minu tänane kaal 103.2 kg, sama mis eelminegi nädal. Kuna nädala alguses näitas kaal 104 kg ja plussigi vahepeal, siis hea, et nii paljugi välja sain higistatud. smiling smiley Seda enam, et väga toitumist jälginud pole, st praktiliselt üldse.
Uuest nädalast saan jälle kodust välja ja ka liikuma, tööl käies on mul toitumine paremini paigas, kui kodus olles.

Edu ja mõnusat nädalavahetust!



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kidi 28.11.2014 13.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 28. November 2014, kl 13.31

Hei!

107.

Kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 28. November 2014, kl 19.27

Täna on kaal 96,1 kaal siis -1,4. Edu teisel

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 28. November 2014, kl 23.07

Tere!

Tänane kaal 105,4

Edu nädalavahetuseks

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 29. November 2014, kl 11.43

Muudaks tulemust palun - 106.
Kõigile jaksu ja rõõmsat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.