Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 17
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 12. September 2014, kl 07.11

Hommikust,

minul seekord ei tule langust, vaid hoopis suur pluss-kaal 88 kg. Süüdlasteks võib pidada mitut sünnipäeva ning punaarmeed, järgmine nädal olen tublim.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 12. September 2014, kl 08.09

Seisak. 62,5

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 12. September 2014, kl 08.29

Kaal täna 77,8 kg ehk vaid -600 gr. Aga langus seegi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 12. September 2014, kl 08.36

Laskumine! Kaal 87,8 thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. September 2014, kl 08.51

Tere!

Minu selle nädala kaal oli siis 103,4 ehk siis, kui nüüd õigesti mäletan, langust 1,1 kg.

Tulemus tegelikult igati viisakas eriti arvestades, et nädal algas siiski toitumise kohapealt longates, aga nädala lõpuks sain juba asjad vaikselt paika ja trenni jõudsin ka tervelt kolmel korral, nii et asi sujub smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 12. September 2014, kl 09.07

Minu kaal täna 70,6 smiling smiley Seega -0,3 kg grinning smiley Ma alustanud nõnda tagasihoidlikult! Kuid nädalavahetusel oli sünnipäev, kus sai manustatud süüa piiranguteta ja seega mina olen õnnelik, et miinuse suutsin kaalule võluda. Aga eks ma olen üle pika aja teinud tublisti trenni!
Nädalavahetusel ootab mind ees Tallinna maratoni 21 km grinning smiley
Sinna ma ka kõngen, kuid olen otsustanud, et sörgin kuni jõuan ja kui väsin, siis kõnnin lõpuni, sest aega on küll ja küll! 21 km olen kõndinud ja ilusasti ajalimiiti jõudnud!

Teistele ilusat peatset nädalavahetust ja et algav kaalutsükli nädal oleks lihtsam!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 12. September 2014, kl 09.46

Hommik!
Minul peale nädalavahetust,mis möödus metsas seenel ja pohlal on terve nädal üks ja sama nr kaalul olnud - 91,7kg ehk + 100g.Tänasest peaks KA liitumise ka ära tegema,siis saaks oma söömistel paremini silma peal hoida.
Täna lastevanemate koosolek ja jälle trenniga samal ajal sad smiley ,nii et jälle ei jõua.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 12. September 2014, kl 10.50

Heia smiling smiley Avastasin eile, et Jõuluduell alustanud juba, Kairka, sa ikka megatubli, suur kiitus sulle, et jälle võtsid grupi vedamise enda peale smileys with beer

Ma oma tippkaalus, kahjuks ülevalpool, st plussis eye rolling smiley suvi läks liigagi "rõõmsalt" drinking smiley söömise-nautimise tähe all, nüüd aga tuleb end taas kätte võtta..

Tänane kaalu nr siis 76 kg yawning smiley , pikkus 167 ja soovkaal 61 kg. Unistada ikka võib ja samm-sammult unistuste numbri poole läks käima NÜÜD hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 12. September 2014, kl 12.48

Tervitus!
Nädal möödus väga kiiresti, jälle reede.
Minu kaal 105,8, miinust küll vähe, aga ikkagi miinus.

Jätkame samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. September 2014, kl 13.20

Tere!
Nii nagu arvasin, on minul see nädal pluss. Haiguse tõttu olen söömise väga käest ära lasknud ja õue pole eriti saanud, sest pisike poja ka haige. Nii me siin nädala ära virelesime ja võtsin tervelt 0,5kg juurde ehk siis kaal täna hommikul 107,6kg!!
Hetkel võib veel öelda, et jõuludeni aega maa ja ilmspinning smiley sticking its tongue out, küll jõuab kaal ka kukkuma hakata ja jõuluks saan soovkaalu kättecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 13. September 2014, kl 06.44

Tere laupäeva hommikut!
Minul miinus 0,5. Ehk 68,6kg.Tegelikult lootsin näha midagi muud. Sportisin usinasti, aga kaloreid täis väga süüa ei suuda. Jätkan praegu samaga. Kui järgmine nädal ka jama, siis sätin pisut asju ümber.
seniks meile kõigile edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 13. September 2014, kl 07.38

Minu jaoks on see nii müstiline, kui mõni räägib, et kaloreid ei suuda täis süüa confused smiley Oleks mul sama probleem! Või on need, kes ei suuda seda teha alakaalulised ja püüavad juurde võtta? Või siis on jälgimise hirmus nii kalorivaene söök valitud, et mindud teise äärmusesse. Laupäeva hommikul oma kahte suure hunnikuga (sink ja köögiviljad hunnikus) rukkileiba närides tabasin end selliselt mõttelt grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: UKvsUSA
Kuupäev: 13. September 2014, kl 07.48

Nädal möödus kiiresti. Töö tõttu palju kordi väljas söömist ja palju liikumist
aga kaal sellel reedel sama, mis eelmisel 73 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 13. September 2014, kl 09.03

Tere minu seekordne kaal mulle endalegi üllatuseks.106.9 seega langus -1,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 13. September 2014, kl 11.18

Hei hei

Minul erilisi rõõmu uudiseid pole
Olin terve nädala haige ja mingit trenni teha ei saanud ja söömine oli ka korrast ära
Seega on minu kaalunumber 62,7 sad smiley
Õnneks hakkab vaikselt tervis tagasi tulema ja siis saab jälle trenni teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 13. September 2014, kl 11.29

Hei hei,
Minu number siis reedel oli 110,2 ehk -400.
Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 13. September 2014, kl 14.02

Tere!

Minu tänane number jääb samaks, mis algkaal ehk siis 100.8. Hea, et niigi jäi, sest kõik ikka väga sassis.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 13. September 2014, kl 16.12

Töö mul selline, et pole aega väga süüa. Hommikusöögi söön kodus. Lõuna seal. Tavaliselt on töölt tulles 50% ainult söödud. Kodus olen aga tööst nii väsinud, et ei viitsi midagi süüa. Ühel õhtul praadisin selle pärast soolapeekonit, et kalorid täis saada. See ju ka pole hea, kui normi täis ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 13. September 2014, kl 22.38

Kes ütles, et viimased kilod ei taha kuidagi kaduda? Minul sel nädalal kaalulangust 1.2 kg, ehk siis kaal näitab 58.8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 14. September 2014, kl 08.36

Hommikust!

Olen väga rõõmus, minu kaal näitas 70,6, seega miinus 1,4 kg. Kaalusin kohe mitu-mitu korda, et kas ikka kaal näitab õigesti. Ja nüüd vesiaeroobikasse! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 14. September 2014, kl 18.41

Tere!

Olin nii hõivatud õuna-pohlamoosi keetmisest, et ununes kaalu edastamine sootuks,
aga moos tuli super hea! drinking smiley
Minu kaal oli hommikul 93,9kg ehk -1,1kg, olen väga rahul!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 14. September 2014, kl 18.45

Kairka, aitäh, et mu tabelisse panid smiling smiley

Tegelikult enda tabelis olin juba nädal varem kaalu nr kirja pannud ja see oli 77 yawning smiley võib selle 05.09. peale panna, aga kui 76 pealt alustan tabelis, on ka ok smiling smiley Jõuluduelli avastasin lihtsalt natuke hiljem smiling smiley Oluline on eesmärk, mida jõuluks saavutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: helilua
Kuupäev: 14. September 2014, kl 19.11

Tänud suured ka minu poolt tabelisse lisamise eest!
Kaal on reedese seisuga jätkuvalt 74kg ning kui aus olla, siis tunnen alles nüüd viimaste päevadega, et olen ree peale saanud.
Olemine on hea ja energiat on palju. thumbs up Vast järgmine nädal on juba kaalumiinus ka nii silmaga kui numbriga nähtav smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati helilua 14.09.2014 19.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pontus
Kuupäev: 15. September 2014, kl 08.59

Tere,
Sooviksin ikkagi ka teie seltsi.
Loodan, et aruandmiskohustus aitab mul õigel teel püsida.
Kaalunumber 76,9, soovkaal 65 ja pikkus 169.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. September 2014, kl 14.59

Hei- Hei,

Siit siis meie esimene ametlik kokkuvõte.

Värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL


Nädalaga kaotasime 8kg, ja kokku 2 nädala peale juba 14,7kg.

Nädala lõikes kaotas kaalu kõige enam MTU -1,8kg. Käetplagin sinna poole the finger smiley

Esikolmik 2 nädala lõikes on aga järgmine:
Anxu79 -2.51% ja -2.5kg
Koovike -2.00% ja -1.2kg
Tiburott -1.94% ja -1.4 kg

Tubli töö ja jätkake samas vaimus thumbs up

Uued tulijad said kõik lisatud. Siiruviiru- palun saada oma soovkaal ka sii saab tabeli korda.

Krissi- ei tahtnud alguses seda jama Kaaluabiga välja tuua aga vist ikka peab. Väga vabandan omalt poolt, et eelmiseid auhindasid kätte ei saadud. Kirjutasin mitu korda neile sel teemal ja ka MTU kirjutas neile. Kahjuks jäid me kirjad vastuseta. Seetõttu seekord ka üldse auhindu paluma ei hakka. Auhinnaks on ainult rahulolu iseendaga smiling smiley

Muidu veel viimased ilusad ilmad. Metsad on seeneuputuses ja mul väga raske kohe tööl olla. Süda jäi metsa. 5 ämbrit 2 tunniga korjata on minu jaoks üks mu parimaid rekordeid. Loodan, et naudite seda sama palju kui mina.cool smiley

Käisin eile ka jooksjaid Pirtal vaatamas ja kohe tuli endalgi ind peale midagi suurt veel saavutada selles vallas. Jagage teegi oma eelmise nädala saavutusi meiega !

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. September 2014, kl 10.22

Tere! Vabandan, ei saanud oma kaalu esitada. Võib panna eelmise nädala kaalu, kuna ka kaaluda ei saanud. Loodan, et reedel õnnestub teatada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. September 2014, kl 20.57

Lausa uskumatu!!! Oma viimase 5 kg "ülekaalu" juures nädalaga 1 kg maha võtta ja lausa teisel kohal!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 17. September 2014, kl 09.43

Hei langetajad,

Kairka - Mul ei ole mingeid pretensioone ja kindlasti on igal asjal põhjus miks kaaluabi ei saa või ei soovi oma lubadusi täita, ma lihtsalt küsisin smiling smiley Duell on hea selleks, et vahel saab endal vaim otsa kui üksi selle kaaluteemaga tegeled ja juba pikemalt.

Mul on seekord küsimus suurele ringile- millega Te oma nahka kostutate. Kuna minul on ka varsti 30 kilo kokku seda kaalu vähem siis teatud kohtades ( reite siseküljed ja käsivarte alumised pooled tahavad muutuda krimpsuliseks ja mulle see kohe ei sobi. Käin trennis ja saunas ja higistan ja see kõik on hea aga midagi tahaks veel. Soovitage looduslikke koduseid putitusvahendeid nooruse ja ilu säilitamiseks, mite Teie teete?

Vanus ka juba üle 40 ne ja tekib selline tunne , et jooksen ajaga võidu...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 17. September 2014, kl 09.45

Tervitus.

Ehk võtate veel minu ka kampa? Olen Teid siin paar nädalat juba piilumas käinud ja tegin nüüd lõpuks liitumise ära. Kuigi õigem oleks vist öelda taasliitumise. 1,5 a tagasi kasutasin ka Kaaluabi ja sain kaalu selliselt juba peaaegu normi, kuid siis jäin lapseootele. Kui eelmisel korral sain üksi hakkama ja kõik toimis minu jaoks üllatavalt lihtsalt, siis nüüd tunnen, et mul on täielik motivatsioonikriis (lapse kõrvalt on ju ikka lihtsam teha endale kiiruga 3 võileiba jne). Seega loodan, et toetusgrupist ja kohustuslikust kaalumisest smiling smiley oleks abi.
Minu andmed: 167cm, esmaspäeval oli kaaluks 78,9 ja soovkaal jõuludeks oleks 67.

M

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. September 2014, kl 12.45

Tervitused!
Ühinen Krissi sooviga. Minul jaanuari algusest siiani kaalulangust 33 kg, mõni kilo veel ära anda, vanust mul nats üle 50 ja kodus armas 5-aastane tütar kasvamas. Ei taha välja näha kui vanaema vaid ikka ema, seetõttu on endaga tegelemine eriti oluline ja praegu veel oma kehaga vaja vaeva näha, aga kuidas seda tõhusamat tulemust saavutada, selleks endal teadmised puuduvad. Talveperioodil loodan jälle korralikku spordiklubi trenni teha, aga lisasoovitused, vahendid, nipid on alati teretulnud smiling smiley

Egas midagi, kindlat meelt meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.