Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. September 2014, kl 19.18

Ma Piia sinu moodi. Tarbin magusat, aga väga valivat. Väga magusat ei armasta, see eest tume šokolaad on lemmik. Ostan ühe suure šokolaadi endale ja iga päev võtan tükikese. Saan selle tahvliga hakkama 1-1,5 nädalat ilusti. Aga kakao % peaks ikka üle 60ne olema.
Aga tõesti see tume šokš toimib, et võtad tüki, saad magusa vajaduse rahuldatud ja samas ei taha seda palju süüa.
Reedest kaalumist absull ei oota. Tunnen, et olen nagu vaal. Ilgelt raske olla. Pärast seda kurnavat jooksu vaid lahmikski sööki sisse ja suhteliselt valimatult. Üritan küll siin lahjemaid sööke teha, aga noh ikka vaja veel pärast süüa veel mingit kräppi. Krt kes see neid kräppe koju ostab, ahh? angry smiley Eks ikka endale võin peksa anda spinning smiley sticking its tongue out
Tänasest veel mingi kahtlane haiguspisik ka küljes, nii et ei oota midagi head reede hommikuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 17. September 2014, kl 19.38

Jumal tänatud, et ma ainuke ei ole kes reedest kaalumist ei oota. Ei tea, mis toimub, aga tunnen ennast nagu õhupall. Teed küll trenni ja üritad toitumist jälgida, aga tundub kohati, et tolku ei ole.
Minu puhul ei aita ka tume šokolaad (ei armasta seda eriti), aga selles on õigus, seda palju ei söö. Paljud on rääkinud ka imelugusid ka kroomist, aga enda puhul selle mõju küll märganud ei ole.
Nii et siis jätkame rõõmsalt reede ootust. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 17. September 2014, kl 21.36

Ma ka reedet ei oota, nädala lõpp oli ilus ja nüüd nädala algul olen asja jälle nässu keeranud. Väga kiire on ka olnud, täna sai üks suur üritus seljataha, väga läbi võttis see. Vaatab, mis nüüd nädala lõpus saab, kui ma ennast väljapuhkama pean, puhkusepäevad ei meeldi mulle eriti, siis oled nagu sombi, midagi teha ei taha, kuid siiski on süümekad, et midagi ei tee ja tahad pidevalt külmkapi kallal käia. Saaks seda enegiat ja jõudu kuidagi nii, et ei peaks puhkama? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. September 2014, kl 21.45

Roosaroos, lase endale narkoos teha 48 tunniks siis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 18. September 2014, kl 08.17

Väga hea grinning smiley Ja siis oleks endale dublikant vaja leida, kes minu eest toimetused ära teeks grinning smiley Sellest oli vist film ka kunagi, kui mees ennast kloonis grinning smiley
Täna hommikul oli kaal juba ilusam, kui eile. Kohe-kohe lähen jooksma ja ülejäänud päevaplaan näeb ette rahulikult kodus toimetamist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 18. September 2014, kl 09.01

Tere! Ma liituks ka teie meeldiva seltskonnaga, et end taas tippvormi saada smiling smiley
Mul natuke keeruline see toidu-värk, sest töötan sellises kohas, kus 2 nädalat tehakse tervele meeskonnale süüa ja ülejäänud 2 nädalat saan kodus ise vaaritada ning toiduaineid ja -koguseid kaaluda. Muidugi eks töö juures saab tervislikumaid valikuid teha (a la hunnik kurki-tomatit salatiks, väiksem taldrik võtta grinning smiley ), kuid liikumisvõimalused siis ka piiratud, nii et trenn kui selline praktiliselt puudub.
Vähemalt eelmise vahetuse suutsin nii üle elada, et kaal ei kasvanud, kuigi eks sai magustoite ka proovitud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 18. September 2014, kl 16.14

Tere tulemast,snyggflicka!Lisa end palun tabelisse!
Homne kaalumine siiski midagi head kaasa ei toosad smiley,loodan ängist rutem-rutem üle saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. September 2014, kl 18.19

Minul tuleb see nädal nulliring trenni osas. Viirus kallal, kurguvalu, paks pea...samas täna olen saanud enam vähem hakkama 1 paracetamoli tabletiga, eile võtsin 2. Pole mingi eriline tableti armastaja. Ja kui viirus kallal siis pole tark veel füüsiliselt pingutada. Mingeid rahulikke jalutusi teen ikka, aga noh see pole ikka jooks, mida teha tahaks.
Homme tuleb jõhker kaalunumber ka....tunnen seda oma p***karvadega moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 18. September 2014, kl 20.21

Hei

Liituksin ka Teie seltskonnaga, sest olete siin päris aktiivsed ja igasugune toetus ning abi kuluks hetkel marjaks ära. 1,5 a tagasi sain Kaaluabiga kaalu juba peaaegu normi, kuid siis jäin lapseootele. Toona läks kaalu langetamine üleootuste lihtsalt, kuid nüüd on mul täielik motivatsioonikriis. Kuidagi palju lihtsam on lapse kõrvalt kiiruga mõned võileivad valmis vorpida või midagi külmikust suhu pista. Ja otse loomulikult ei kuulu ma nende õnnistatud inimeste hulka, kellel beebikilod iseenesest haihtuvad. Kui nüüd veel päris aus olla, siis on mõned kilod hoopis lisandunud. Positiivne on vähemalt see, et päris oma maksimumkaalu ma uuesti saavutanud ei ole ja loodetavasti nii jääbki. Igal juhul tegin sellel nädalal uue liitumise ära ja üritan endast parima anda.

M

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 18. September 2014, kl 20.32

Tere tulemast meite sekka. smiling smiley
Loodetavasti need homsed numbrid kellelgi ikka väga hullud ei ole, ja motivatsioon tuleb üles leida meil kõigil grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. September 2014, kl 05.56

Olen igati nahutamise ära teeninud oma tänase kaaluga. sad smiley
Pole ilus kaalutabelit alustada nii suure plussiga ja no ma ei tea kah täpselt millest see pluss nüüd nii suur. Võin vaid oletada: vähene liikumine, haigus, üritades katsetada see nädal erimenüüd, mulle tundub, et need suured portsud veavad mind alt. Seekord on kaalu patareid ka vahetatud, seega ei saa see jama ka ajada. Nojaaa osadel naistel tõuseb kaal jõhkralt viljakatel päevadel, mis mul hetkel on.
Üritan end kokku võtta, kohe kui haigusvimm kadunud olen ka jooksurajal tagasi.

Kõigile teistele ilusaid numbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 19. September 2014, kl 06.04

Hommik!
Olen teeninud ära teiepoolse minu nahutamise,nii et andke minna,häbi oli kirja sellist numbrit panna.Tegelikult pole toiduga eriti ju liialdanud ja liikumist olen ka teinud,aga jah,kirja pole ju toitumist jälle korralikult pannud.Kui see nädal tuli nii suur pluss,siis loodan,et vähemalt järgmine nädal tuleb korralik miinus.Peab tulema,mis see siis olgu,onjueye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.37

Tundub, et ma peaksin vist õnnelik olema, et vähemalt ei ole pluss. Aga no ei ole sellega rahul. angry smiley
Aga võib olla on organism natuke šokis hetkel?! Sai ju uuesti alustatud trenniga. Loodame, et järgmine nädal läheb ikka paremini meil kõigil smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 19. September 2014, kl 20.08

Mina olen tänase tulemuse üle positiivselt üllatunud (5 päevaga langus 1,3 kg). Ei oodanud sellist miinust nii lühikese aja peale. Tean, et sellest tulemusest ei saa ennast petta lasta, sest esimesel nädalal lähebki tavaliselt päris palju alla. Eks olekski piinlik, kui ma juba alguses ei suudaks ahvatlustele vastu panna smiling smiley Vaatame, mis edaspidi saama hakkab. Motivatsioon sai igal juhul küll tublisti turgutust.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. September 2014, kl 20.23

Tubli Mädži, tubli langus.
Ma üritan end järgmiseks nädalaks parandada. Lihtsalt pean ja ei mingit plussi enam!Samuti pean ennem terveks saama. Üritan nädalavahetusel palju puhata, et tervis tuleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. September 2014, kl 07.47

Palju õnne nädala kõige tublimatele : Mädži -1.3 kg ja F -1.1 kg!
Katsume teised ka selle nädala jooksul sama palju maha saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. September 2014, kl 12.11

Tõesti tublid tulemused siin Mädzil ja F! Minu õnnitlused the finger smiley
Samas 19 inimesega vaid -200g alla nädalaga on ikka väga mage grinning smiley

Kuidas nädalavahetus möödus ja kas jõudsite midagi selleks teha, ka, et reedel ilusam number tuleks?
Ütlen ausalt, et nädalavahetus oli kiire. Väga palju sai ringi toimetatud. Metsas seenel, kodu koristatud jnejne. St füüsilist tegevust oli piisavalt, et eile lausa jalad tulitasid all, aga üritasin siis pärast nädalast jooksupausi uuesti rajale minna. Läksingi ja tegin mega aeglase 3km sörgi, et kehale nö äratuskella teha, et varsti läheb jälle andmiseks winking smiley
Patustada sai ka veidi, aga tõesti veid. Tegi selle aasta teise koogi õuna-kohupiima oma, kuna pere oli jälle kõik koos siis sööjaid oli rohkem kui mina ja mees smiling smiley
Täna hommikust alustasin jälle vaid toorsalati ja keedumuna söömistega ja unustan ära need võileivad ja pudrud.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 22. September 2014, kl 13.05

Ohh, ma ei pääsenud netti mitu päeva, aga mul oli ka ilus miinus reedelsmiling smiley Mis seal ikka, järgmisel reedel siis veel ilusam loodetavasti. Tublid oleme siin kõik.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. September 2014, kl 18.17

NB! Palun ärge puutuge oranže (neid tumedamaid siis) lahtreid. Teie muuta on vaid heledamad tulbad. Samuti kaalu sisestamisel kasutata punkti, mitte koma.
Punaseks tehtud kaalunumber tähendab seda, et te ei ole R-Pni esitanud oma kaalu, siis teen kaalu punaseks. Kui 3 nädalat järjest ei ole kaalu teavitatud, siis eemaldame listist.

bluetooth, jõuad veel täna kaalu ära muuta. Muuda siis värv mustaks, siis on teada, et kaal on muudetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 22. September 2014, kl 20.53

Nädalavahetus mul kõige eeskujulikum ei olnud, kuid ei olnud ka kõige hullem. Minu jaoks on jama see, kui söömiste vahele jääb väga pikk paus ja näljatunne end tõsiselt märku annab. Sellisel juhul on raske end tagasi hoida ja oodata seni kuni nö korralik söök valmib. Laupäeval just nii juhtuski. Sai linna peal ringi tiirutatud ja siis vanemate juurde külla mindud. Selleks hetkeks oli mul hommikusöögist juba mitu tundi möödas ja lõunasöök veel niipea valmimas ei olnud. Õnnetuseks oli emal täiesti värske tume ciabatta ostetud. Ja nii ma vastu panna ei suutnudki. Sõin ühe, teise ja kolmandagi viilu. Ma ei ole muidu üldse saia sööja, aga vot tume ciabatta maitseb väga. Vähemalt üritasin pisut õhemad viilud lõigata, mitte nagu tavaliselt smiling smiley Lisaks rändas suhu ka üks šokolaadikomm.
Pühapäeval patustasin pisut pähklitega. Kindlasti mõtlete, et mis pähklite söömisel viga. Aga vot need olid kaetud mingi magusa kattega. Natuke sellised Olde Hansa mandlite tüüpi. Ämm reisilt tõi ja ei saanud ju maitsmata jätta. Neid siiski väga palju ei manustanud.
Täna olen kenasti reel püsinud. Ämma juurest sai hunnik õunu tuua ja tegelikult tahaks väga ühte õunakooki teha, kuid tean, et targem on see tegemata jätta. Meil kahjuks peale minu ja mehe sööjaid ei ole ning teadagi, kes suurema osa sellest koogist siis nahka paneks ....

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 23. September 2014, kl 20.33

Hei kõgile uutele ja vanadele. Mul hetkel kiired ajad olnud ja pole aega olnud siia midagi kirjutada. Eelmine nädalavahetus tundub päris tõsiselt mägede taga olevat ja ei mäletagi enamgrinning smiley Veini ei joonud ja üle kaa vist ei söönud.

Nagu ikka on mu kaal alati reedeks suurem ja siis laupäeval jälle madalam. Sel nädalal tegi ta tõsise hüppe ja loodetavasti jääb see samaks või langeb reedeks veelsmiling smiley Tahaks ilusat motiveerivat numbrit tabelisse kirja saada.
Kodus viibin jälle harva ja päevaplaan on nüüd ilusti paigas. Näksimisteks pole õnneks enam aega ja tänu sellele kaloreid lõhki pole söönudsmiling smiley

Täna käisin ühel suurel väliüritusel kus lihtsalt müttasin 6 tundi ringi. Mul on nüüd vist trenn terveks nädalaks tehtudgrinning smiley

Üritan nüüd siia tihedamini tulla. Hetkel olen täis motivatsiooni ja näed ennast juba pringi hirvena. Loodan, et ka teised leiavad endas selle jõu, et edasi rühkida, et ikka järgmistel nädalatel kamba peale korralikud miinused tuleksgrinning smiley

Mädži, tee väiksemasse vormi pool kogusest? Ma ka mehega kahekesi ja teen alati väiksema koogi, et seda liiga kauaks ei jätkuksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 23. September 2014, kl 21.45

Mul ka kiired ajad ja väga toitumist pole aega jälgida. Eile proovsin homse ürituse tarbeks kamavahtu, jube hea oli. Aga täna hommikul kaalu peale astudes enam nii hea ei olnud, kaal kenasti juures. Täna olen üritanud korralik olla, et paistab, mis homme saab. Täna korraks isegi vilksatas natuke seda motivatsiooni, ma nii tahaks kevadist hoogu ja langust tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. September 2014, kl 17.47

Mina jätkuvalt tõbine, käin tööl looooomulikult nagu iga napakas eestlane haigena. Sporti ei tee hetkel (vähemalt selles osas on mõistust, et energiat hoida) ja üritan toitumist jälgida.
Tegin eile suure poti täie kapsahautist, selline hea dieeditoit, saab palju süüa ja annab vähe kaloreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 24. September 2014, kl 21.53

Aga võib-olla su keha ütlebki sulle, et tõmba tagasi ja võta rahulikultsmiling smiley Loodan, et paraned kiirelt ja saar varsti jälle liikuda. Jube nõme on küll nii passida, kui koguaeg kibeleks välja trenni tegema. Mul ju enda haigus värskelt meeles, aga nüüd rassin jälle nagu seganegrinning smiley
Ma tegelikult üle pika aja ei jõua reedet ära oodata tänu oma suurele motivatsioonipuhangulegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 25. September 2014, kl 07.52

mina sellel nädal jälle midagi head ei looda sad smiley Lisaks sellele on see periood kuus, kus kaalu langetamine ongi võimatu, siis olen ka tiba haige. Aga eks me homme hommikul siis näe mis toimub. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 26. September 2014, kl 07.54

Nonii nüüd sain üle pika aja tõesti ilusa numbri kirja. Lootsin muidugi tänaseks veel väikest langust, aga eks selle panen siis järgmise nädala tabelisse kirjagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 26. September 2014, kl 08.06

Minul läks nii nagu arvasin. Ei mingit langust. Aga alal ei anna. Mingi hetk peab ju ka mul vedama hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 26. September 2014, kl 09.42

Hmm, miks ma ei saa tabelisse oma kaalunumbrit sisestada? Liiga ilus vistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. September 2014, kl 10.44

Hei!
Mingi kala siin. Ma hommikul kirjutasin siia pika teksti oma languse kohta, nüüd seda ei ole siin sad smiley
Vaatan õhtul selle tabeli üle, kui ikka ei saa numbrit sisestada. Hetkel tööl ja ei saa seda siin korrigeerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. September 2014, kl 18.46

Minumeelest on tabeliga kõik korras. Teised ju saavad oma numbreid lisatud.
Ega sa ometi koma ei kasuta bluetooth? Gramme tuleb siin eraldada punktiga.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.