Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 3 / 9
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 26. September 2014, kl 18.58

Hei
Mina sain oma kaalu sisestada ja siis probleeme ei olnud. Olen tulemusega väga rahul. Kuna paaril päeval sai patustatud, siis nii head tulemust ei oodanudki. Eks see natuke ole veel alguse asi ka. Hiljem need kilod nii lihtsalt ei kao. Tean, tean. Kolmapäeval sai külas käidud ja külakostiks ka kooki viia, mida isegi ühe viilu sõin. Panin selle päevikusse kirja ning üritasin kaloreid mitte ületada ja see põhimõtteliselt õnnestus ka. Minu jaoks toimib ikkagi väga hästi see, kui kõik asjad päevikusse kirja panna, siis on kuidagi lihtsam õigel teel püsida. Lihtsalt kahju on magusa peale kaloreid ära raisata. Mulle maitseb ikka soolane toit ka väga smiling smiley Aga edu/jõudu meile kõigile, sest ees ootab nädalavahetus ja vähemalt minul on nädalavahetuseti raskem mitte patustada. Vähemalt on homme plaanis üle pika aja üks tennisetrenn teha, abiks seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. September 2014, kl 10.17

siucra, mul on samamoodi nagu sul, et laupäeval on kaal tunduvalt madalam kui reedel grinning smiley
Mis järeldused sellest peaks tegema? Kas hakkame pingutama enne reede hirmu saabudes veidi hilja või? grinning smiley A la nagu alles neljapäeval? winking smiley
Tegelt nii ei ole, mina tõesti see nädal väga tublilt üritanud kaloreid jälgida ja iga pisem amps on pandud kirja, sest liikuda pole ju praktiliselt terve nädal saanud selle tatitõve tõttu. Pühapäval tegin vaid kerge jooksu. Nüüd juba enam-vähem olemine, seega tahaks täna jõuda jooksma ka, ilm ka tundub hetkel ilus olevat.
Ilusat nädalavahetust kõigile ja ärge palju patustage winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. September 2014, kl 11.23

Ei teagi milles asi, aga me peaks vist laupäeval kaalu sisestama hakkamagrinning smiley Tänaseks jälle 400g vähem.
Ma panen kaa korralikult kõik ampsud kirja, sest ma söön kaloririkkaid snäkke vahel. No nt pisike peotäis mandleid võib olla juba paarsada kalorit. Nii on jube lihtne iga päev see paarsada lisaks süüa ja siis mul kaal ei langegi. Ma kaalun isegi neid asju, mille kaalu juba enam-vähem tean. Kiire on, siis panen umbes, aga üldiselt jälgin neid asju päris rangelt. Eriti viimasel ajal ja head tulemused on ka kohe nähasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. September 2014, kl 11.46

Tere,

mina otsustasin oma menüüst nüüd välja jätta nisujahu ja selle tooted. Ma olen ennegi seda katsetust teinud, kuid ainult ühe nädala, et lihtsalt vaadata, mis juhtub. Kusjuures kaalulangus oli tol nädalal väga suur, järelikult mõjus. Ja nüüd valmis minu peas mõte, et vähemalt annan endast kõikk, et seda nisujahu vältida. Äkki saan hakkama. Vaatame, mis saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. September 2014, kl 13.57

Kusjuures mul ka eilsega poolkilo vähem smiling smiley Aga ei, hakkan ikka reedeti kaalu kirja panema, et rohkem pingutada oleks ja ora torgiks kusagil seal.... winking smiley

Nisu jah sobib väga vähestele. Mina kunagi tegin Dr.Levini juures veretesti, mis toiduained mulle sobivad ja tuli välja, et hoopis rukkist pean eemale hoidma ja nisu võin rahulikult tarbida. Neid inimesi pidi vähe olema, kellele nisu sobib. Aga olgem ausad, mitte nisu ei tee paksuks, aga need tooted mis on koos pärmiga, need panevad keha paisuma. Seega on kasulik osta vaid seda õhukest gruusialeiba (NB! osadel on ka seal pärm sees).
Ma vahest ikka hommikusöögiks keeran endale lavaširulli kokku ohtra rohelise ja lõhega...nämmm :p

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 27. September 2014, kl 21.38

Tundub, et ma olen siin millestki valesti aru saanud, ei võta mitte kaalust alla vaid hoopis juurde. Ma tean olen jube laisaks nüüd sügisel läinud, jooksen ja kõnnin küll, aga toitumist üldse ei jälgi. Luban, et homme hakkan jälle uuesti kenasti päevikut pidama!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. September 2014, kl 21.39

Tegelikult see ongi aus, et kõik sama päeva kaalu sisestavadwinking smiley

Ma proovisin kaa ilma nisujahuta elada, aga nii tüütu on. Eriti kuna mees ikka tarbib seda ja ei ole mõtet topelt toitu küpsetada. Õnneks seda palju nagunii ei tarbi. Aeg-ajalt pastat ja mõnel hommikul võileib.

Täna käisime väljas söömas üle pika aja ja võtsin tai nuudlid krevettidega ja klaasi punast kaa kõrvale. Ilma naljata ei jõudnud ennast pärast liigutada.. Nii ära harjunud väikeste portsudega vist. Aga oi kui hea oligrinning smiley Kaloreid lõhki ei söönud õnneks, aga eks ma siis järgmine nädal rassin, et seda tehtud kurja maha saadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 28. September 2014, kl 12.14

Sain oma ilusa kaalunumbri lõpuks tabelisse kirja, panin ausalt ikka reedese kaalu, ehkki tänaseks tervenisti 100 g jälle vähem, LOL. Põhjus ilmselt selles, et eile sõin hommikusöögi ja väga väikese portsu lõunat. Hiljem läksin kohvikusse lobisema, jõin kaks klaasi punast veini ja lõpuks kujunes nii, et need kaks klaasi mu õhtusöögiks jäidki. Suurim muudatus, mille esialgu ette võtan, on see, et piiran väljas söömist. Peab hakkama hommikuti lõunat kaasa vaaritama. Praktiseerisin seda aasta tagasi ja kaal langes kolinal.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 28. September 2014, kl 12.28

Minu puhul toimib see, et loobun liigsetest süsivesikutest, mida liha ja salati kõrvale tavaliselt sööme: riisidest, pastas ja kartulist (vähesel määral, kuna kartul mulle meeldib, riisist ja pastas on mul savi) jne. Süsivesikuid ei ole keeruline päeva jooksul kokku saada, seega ei hakka ma neid lisaks veel sööma. Mulle see kevadel mõjus väga hästi. Leiba ja sai ma ei söö nii kui nii. Või kui siis üsna harva. Ja kindlasti ei toimu näksimist enam peale kella 20. Kaval nõks on see, et lapsed lähevad kell 20 paiku pessu ja pesen nendega koos ka juba enda hambad ära, pärast lihtsalt ei saa enam süüa, kuna hambad juba puhtad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 28. September 2014, kl 18.02

Minul on just vastupidi. Mul on raskusi süsiveiskuid täis süüa. Üldiselt lähevad lõhki valgud. Aga selleks et kõik päris tasakaalu saaks on natuke keeruline.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. September 2014, kl 19.56

Kaaluabis see süsivesikute, rasva ja valgu sektorid on mõeldud mu meelest normaalkaalulistele. Selleks, et ikka alla saada, peaksid võimalikult vähe süsivesikut tarbima.
Keha võtab kõigepealt energiat päeval tarbitud süsivesikutest, alles siis läheb su rasva kallale, mida sul vaja ju tegelt kaotada.
Aga jah süsivesikul ja süsivesikul on vahe. Pasta halb, tatar hea jne, samas mõlemad on süsivesikud, lihtsalt üks imendub organismi kiiresti ja teine aeglasemalt. Mida aeglasemalt, seda parem, sest see mõjutab su veresuhkrut. Mida kiiremini imendub, seda kiiremini läheb sul kõht uuesti tühjaks, mille lõpp tulemusel kasvatadki polstrit.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 28. September 2014, kl 22.12

Nii olen täna kenasti toite kirja pannud ja hoolega jälginud, mida söön. Nüüd õhtul, kui kõht tühjaks läks tegin endale ühe tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. September 2014, kl 21.41

Selle nädala tublimad siis olid bluetooth, mädži ja siucra, palju õnne! Supper tubli tulemus teil.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. October 2014, kl 05.51

Täna peaks olema siis see otsustav päev, et kõik mis täna teed või ei tee kajastub reede hommikul su kaalul winking smiley
Nii, et tagumine aeg pingutada, kui tundub, et reedeks veel mingit numbrit tulema ei hakka.

Mina eilsest alustasin uuesti jooksuga. Raske oli pärast pikka pausi, aga 5km jooksin ikkagit järjest läbi. Aga jube hea tunne pärast seda jälle oli. Kriipsud olid ülespoole terve õhtu.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. October 2014, kl 23.27

Mul kaal tegi nädalavahetusel peale pokaali veini hüppe üles ja nüüd on sama püsinud. Eks siis vaatame mis reedeks saab. Täna olin tubligrinning smiley

Ursull, sa olid ju alles haige? Ära siis trenniga üle pinguta.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. October 2014, kl 05.31

Armas siucra, et hoolid smiling smiley
Üritangi tasapisi siin terveneda. Küll ma varsti jälle 10km ringe jooksen. Eile ei teinud peale töö midagi. Looduses ikka kõik nii tasakaalus selle stressiga ma ütlen....nii kui ühest jamast hakkad lahti saama, koputab teine juba uksele grinning smiley Haigus, nüüd tööl hullumas, ega polegi aega siin õigeti sporti tehagi winking smiley
Homse kaalu osas midagi head ei oota. Kuigi tean, et olin tavapäraselt tubli. Nädalavahetusel sai veidi kooki söödud ja pokaali veini joodud, muidu ikka jäneste toit winking smiley Aga kuna punased kohe platsis siis võin und näha ilusast kaalust.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 02. October 2014, kl 17.18

Tere siis taas!
Pean piinlikkusega teatama,et homme on ikka veel kaalu lisaks juures,ja mitte vähe,aga ehk juba järgmisel või hiljemalt ülejärgmisel nädalal hakkab kaal taas langema,sest arvatavasti peaks see pikk mõõna periood läbi saama.the finger smiley
Täpsemalt annan teada ,kui kõik on ok.Häbi eesreas ja ülemises reas hetkel ollasad smiley ,aga luban endale ja teile ka,mu sõbrad,et juba varsti olen eeskujulik ja kaal läheb väiksemaks ning ise taas saledamaks ja pringimaks.Hoidke mulle siis pöialt,sest järgmise nädala alguses läheb seda vaja!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 03. October 2014, kl 08.01

Nii nagu arvata, kui see periood kuus möödas, siis hakkab ilusti kõik allamäge minema tongue sticking out smiley
Mina olen rahul. Loodan, et ka teistel on kõik hästi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 03. October 2014, kl 19.12

Sellel nädalal -0,8 kg. Nii eeskujulik tulemus ei ole, kui kahel viimasel nädalal, kuid olen ikkagi rahul. Ka sellel nädalal sai korra külas käidud ja kooki söödud. Kuidagi ikka ei möödu see nädal nii, et midagi magusat suhu ei satuks. No, mis seal ikka. Seni selline ühel päeval patustamine veel suurt tagasilööki põhjustanud ei ole. Vaatame muidugi, mis saab järgmisel nädalal. Nimelt on pühapäeval ämma sünnipäev..... Õnneks on pärast pühapäeva veel reedeni mõned päevad aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: annn
Kuupäev: 04. October 2014, kl 09.00

Tere,

Kas mina saaksin veel teiega liituda? Olen kunagi siin ka duellitanud ja läks paremini kui üksi pusides.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. October 2014, kl 15.46

Tere annnsmiling smiley Ikka saab. Lisa oma andmed tabelisse.

Vaatan, et päris tabelis on enamus miinuseid sel korral. Päris paljud pole muidugi oma kaalu sisestanud.. Loodame, et sealt tulevad kaa ainult miinused siisgrinning smiley

Ja mul täna hommikuks jälle uus miinus. Peab siis jälle järgmiseks nädalaks rohkem pingutamawinking smiley Motivatsiooni õnneks jagub kõvasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. October 2014, kl 15.54

Tervitused, mina siis alguses tagasi nagu naksti, vot sulle nisuvaba elusad smiley Aga pole hullu ja tõuseme uuesti jalgadele, kes siis ikka maha vedelema jääb. Kuigi ma siiani üritasin kõiki muid variante läbi, tuleb ikkagi tõdeda, et ilma toitude ülesmärkimiseta ei saa. PEAB hakkama üles märkima ja salenema hakkama. Onju nii?

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: annn
Kuupäev: 04. October 2014, kl 17.56

Tänud teile, kirjutasin andmed ära.

KurrNurr, tore vanu tuttavaid siin näha smiling smiley ei saa me ikka ilma kaaluabita.
Mul on vaikselt 5kg-i suvega ligi hiilinud ja tuleb ruttu tegutsema hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. October 2014, kl 05.56

Hommikust!
Jõuan ka lõpuks siia häbi palgel. Reede hommik kujunes nii kiireks, et ei jõudnud kaalu käia siin sisestamas ja siis edasi oli üks orav rattas värk kogu nädalavahetuse.
Võite minuga nüüd nahutada, et teie ilusa miinuse ära rikkusin kogu grupis, aga noh mis sa teed kui naisena sünnid ja need krdi punased just reedest kiusama hakkavad. Sisestasin ikka reedese kaalu tabelisse.

Reede õhtul oli veel suuremat sorti üritus meil firmas ja no ikka läks patustamiseks, eriti mis puudutab alkoholi. Pole muidu suurem napsutaja, aga kui pidu nii õige ja tunded laes ning kui veel avastad sinna juurde mingi uue põneva kokteili, siis olen mina kadunud "mees" winking smiley Neid põnevaid kokteile oli lausa 2 mida ma esimest korda proovisin. Tasakaaluks patustamisele sai mitu tundi kõrgetel kontsadel ka hüpatud, nii et mu päkalihased on vägagi trimmis winking smiley
Magada sain healjuhul 3h ja siis hopp autosse ja maale õunamahla tegema. Nüüd saab vähemalt õuntest ja mahlast ülejäänud nädala toituda ja seedimist kiirendada the finger smiley ning loodetavasti jõuab rohkem trenni ka kui 1x nädala jooksul eye rolling smiley

Kõikidele uutele teretulemast ja infoks öeldud, et oranze lahtreid ärge näppige! Kõik muu on lubatud ja suhtlemine ning üksteise toetamine on lausa kohustuslik! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 06. October 2014, kl 19.52

Eelmise nädala parimad kaalulangetajad olid Kutsa 80 -1 kg ja Jessy911 -0.90kg.Meie tiimi tõeliseks uhkuseks on aga Mädhzi,kes kokku langetanud juba 3.5kg.Väga tubli tulemus!
Palju õnne teile!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 06. October 2014, kl 20.01

Meie tiim on kuidagi väga vaikne,kas tasa sõuad,kaugele jõuad,või on veel nii palju sügisesi tegemisi kõigil?Paljud vist sulgevad ka maakohtades oma nö.suveperioode...
Meil see kõik praktiliselt selja taga.
Kuna septembris oli palju vaba aega,siis katsetasin esmakordselt sissetegemstes kahte erinevat moosi,1 oli aroonia-õuna-porgandimoos,supermagus,aga porgand maandas väga intensiivset aroonia maitset ja teine moos oli õuna-kõrvitsamoos,kuhu kõrvitsat sai vaid tsipa lisatud ja lõpus näpuotsatäis kaneeli,mõnus suussulav tulismiling smiley.
Samuti sai sisse tehtud mitu korda seeneseljankat,mis kõige esimesel korral tuli minu ning teistegi arvates kõige maitsvam,lisaks veel muid sissetegemisi,kuidas teil,kas olete sissetegemised lõpetanud?Mis tuli kõige paremini välja?
Ahjaa,mul homme eriti tähtis päev ees,hoidkem siis palun mulle pöialt,annan pärast teilegi teadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. October 2014, kl 20.23

Piia37, edu sulle kõiges mis ette võtad! thumbs up
Oleme jah siin väga vaiksed. Mul vaja laiskusest nüüd lahti saada, äkki aitate? Ma ei suuda välja minna jooksma. Kuidagi liiga pikaks on see vahe läinud siin ja nüüd raske jälle rajale saada. Võite mind peksta.
Ise olen mõtetega puhkuse juures, järgmine kuu plaan sõita paariks nädalaks sooja. Võiks ju mõelda kasvõi seda, et rannas päevitada oleks ilusam kui mõni kilo kergem, aga no ikka ei suuda laiskusest üle saada. Vaja lasta nüüd peksta end kellegil winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 06. October 2014, kl 20.35

Aitäh!
Me peaks,Ursull,sinuga kahekesi mõlemad korralikud keretäied saama,aga teate mis,hing ihaldab liikuda ja eks ma natsa liigu ka,aga ma kardan hetkel õhtuti üksipäini pimedas liikuda,sest pervod ja muud kurjajuurikad ,on taas liikvel.Võimalusel liigun hommikuti või kui mees tuleb vahel harva varem koju,koos temaga ringkäigul.Mul on lihtsalt pimedusega tõsiselt halvad kogemused olnud...Aga ehk leian mingi teise võimaluse õhtuti väljas liikumiseks,sest liikumine vahetult enne und andis ikka superhea tulemuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 06. October 2014, kl 20.50

Minul ei ole kahjuks midagi kuskil sisse teha. No tõeline "linnavurle" tongue sticking out smiley
Selle trenniga on jah, kui pikk vahe jääb sisse, siis tuleb ennast ikka tugevalt tagant sundida, et saaks jälle ree peale. Seda ma juba tean. smiling smiley Ja ikka on aeg-ajalt see, et no ei saa see on ees ja see vajab tegemist ja eks see koristamine ja pesu triikimine ka ikka ju tähtsamad kui trenn jne jne.

Nii et ursull "Marss kähku trenni!!" smiling smiley
Piia37 edu sulle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. October 2014, kl 21.41

Öösel saab ainult üht trenni teha winking smiley
Tegelt oleks vaja liblikad kõhtu uuesti tekitada ja küll siis kaal kolinal läheb, vähemalt minu puhul küll. See 20a kooselu oleks vaja kuidagi taaselustada...seega usun, et see puhkus teeb meile vaid head järgmine kuu winking smiley
Aga tappa võib mulle küll anda, eriti reedel kui ma tulemust ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 3 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.