Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 4 / 9
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 06. October 2014, kl 22.11

Mul on just alanud uue hooajaga siin väga kiire, suvel meil enamasti siin vaikus, kõik puhkustel ja ära. Meie challenge lõppes septembris ja siis oligi mul kerge motivatsioonikriis, kuidas saaks ennast jälle liigutama. Õnneks on mul nüüd järgmine challenge ja kohe palju lihtsam on jälle sporti teha, lausa ootan, et saaks kulutatud kaloreid koguda. Isegi jalgratta ajasi ükspäev garaažist välja ning tegin 16-km ringi. Järgmine päev olid kahjuks põlved haiged. Huvitav, et joostes ei ole mul kordagi põlved valutanud. Nüüd olen vahet pidanud ja äkki saan jälle mõnipäev ratta selga.
Mul ei ole ka hoidiseid millestki teha. Siin hollandis ei või metsast midagi korjata (kõik on kuninga oma) ja ise ei ole ma ka eriline aiapidaja. Selle eest on ema usin moosikeetja ja teeb mu lemmikut möksi jõuludeks. Väga palju ma hoidiseid ei söö, meeldib rohkem värske kraam.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. October 2014, kl 05.59

Ma tegelikult alles suht värske hoidiste tegija, nii 3-4 aastat alles. Eelmised 2 aastat hoidistasin küll igasugu asju ja tegin igasugu eksperimente. Kujunesid välja meie pere ja ka mu külaliste lemmikud nagu rabarberi tšatni, mida on nii hea panna suvel šašlõki peale. Siis veel mustsõstra ketšup, rabarberi-apelsini moos ning suvikõrvitsa-tomati salat. Talvel ikka hea kõrvale võtta.
See aasta tegin vaid rabarberi ja õunamahla ning maasikamoosi laste jaoks. Mul veel möödunust aastast nii palju kraami alles, et seekord ei hakanud songa saama. Kuna enamikud hoidised sisaldavad ka suhkrut, siis hetke eesmärki silmas pidades ei ole mul vaja neid nii palju tarbida winking smiley Kuigi jah, mul loll komme alati retseptides olevat suhkrukogus peaaegu poole vähem panna. Mahladesse ei pane üldse suhkrut.
Õde andis ka mulle hunnik enda hoidiseid, seega minu sahver on ka kõike head ja paremat täis ning ootab talve :p Ning hulgim kõrvitsaid. Nüüd see nädal ongi mul kujunemas kõrvitsa nädalaks.
Pühapäeval tegin sealiha-kõrvitsahautist riisiga ja täna vist tuleb kõrvitsa püreesupp ära :p

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: annn
Kuupäev: 07. October 2014, kl 06.53

Mina pole kunagi hoidiseid teinud, meil keegi väga ei söö ka neid, moosid sügavkülmas. Tegelikult olen veel algaja aiapidaja ka, alles eelmine aasta sügisel ostsime suvila. Võib-olla tuleb veel hoidiste tegemise aeg minu elus smiling smiley
Hea trenn on seal suvilas küll, kaevasin just mitu päeva maad. Lehti annab ka riisuda ja siis aiamaa sisse kaevata, niiet trenni üle ma ei kurda.
Natuke üle aasta tagasi käisin ka 3x nädalas jooksmas, väga hea tunne oli pärast, jäi ka kuidagi väike vahe sisse ja siis ei viitsinudki rohkem joosta, kuigi olin enne seda 6 kuud jooksnud smiling smiley
Teie aga vut-vut jooksma, mõelge sellele heale tundele peale jooksu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. October 2014, kl 12.41

Ausõna täna lähen trenni. Võimalik, et soojenduseks pannakse meid jooksma ma. Liitusin Erki Noole kergejõustiku gruppiga, mis mõeldud vanematele, kelle lapsed sama aegselt teise treeneri aeg treenivad. Ehk siis saame tütrega koos üheaegselt trenni teha. Olen väga elevil, sest täna on esimene trenn smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 07. October 2014, kl 20.24

Hei kõigilesmiling smiley Mul on hetkel nii kiired ajad, et pole aega isegi niisama maha istuda, et puhtata. Sellepärast ka vähe postitusi viimasel ajal..

Kaloreid üritan enam-vähem normis hoida, aga aeg-ajalt haaran ikka šokolaadi näppu, sest vahel pingelistes ja stressirohketes olukordades aitab see kõige paremini ju. Hea vabandus, eksgrinning smiley

Ma tegin sel aastal väga vähe. Sügavkülmas on natuke puravikke ja tegin mõned purgis õuna-astelpaju ja põldmarja moosi.

Trenni pole iga päev jõudnud teha. Kahjuks vahel pole isegi jalutama jõudnud, aga see selleks. Eks aega rohkem on, siis teen topeltgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. October 2014, kl 21.04

Mina käisin täna trennis. Nii mõnus oli. Arvasin, et ei jaksa midagi teha, sest nädal jälle möödas viimasest liigutamisest. Aga tundus, et pidasin vastu vaat, et kõige paremini kui teised seal, kuigi kõik olid minust saledamad :p

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: annn
Kuupäev: 08. October 2014, kl 08.01

Ursull, väga hea smiling smiley ....kujutasin kohe ette kuidas need saledamad, vaatasid sind ja mõtlesid kuidas ta küll jõuab smiling smiley Tegelikult usun, et need teised polnud juba mitu aastat ennast liigutanud ja ega sinu lihased selle nädalaga kuhugi ei ole kadunud smiling smiley

Siucra, palju kaloreid sööd? ma veel ei viitsi lugeda, proovin lihtsalt jälgida, kui kaal ei lange paar nädalat siis tuleb lugema hakata, nagu vanasti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. October 2014, kl 08.18

Tubli,Ursull!
No nüüd on küll kuri karjas mul,kaal oli hommikul juba 90 peal.Hakkan ka uuesti toitumist üles kirjutama,vähemalt üritan ning liikumist ka.Uuest töökohast ootan veel täpsemat infi.
Isver,ma ei jõua enam niimoodi praetud olla,see on lihtsalt kohutav,öösiti ka ei maga mõnda aega juba hästi,see ongi vist 1 mu raskemaid ja samas 1 suurimate muutustega aastaid mu elus.Saaks ometi stabiilse elu peale taas ära,siis ülejäänu peaks juba pea iseenesest töötama minu puhul.Sorry,et vingun,aga kergem hakkas,kui südame pealt sai ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. October 2014, kl 10.11

Ja jutu jätkuks,tundub,et saabki vähemalt 1 halb etapp mu elus läbi.Aitäh toetajatele!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. October 2014, kl 10.14

Üritan nüüd päästa kaaluga reedeks nii palju kui saab,aega vähe ja kui arvesse võtta täna hommikust 90,1kg näitu,siis tuleb härjal ikka väga kõvasti sarvist haarata.Nii et läheb minugi poolt taas võistluseks teiega!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. October 2014, kl 11.42

Piia37, ma hoian sulle pöialt, et sa saaksid seda mida soovid. Hea, rahulik, stabiilne töö. Mõtle vaid sellele, mis sa kõik oma ajaga peale hakkad siis kui töö on rahulik ja sul endal tekib oma aega veidi enam....oi neid rohkeid liigutamisi ja meeletuid kilode kadumisi... smiling smiley
Jõuluks ikka prink hirv! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 08. October 2014, kl 22.04

Te olete kõik ikka väga tublid hoidistajad. Mina olen ka linnavurle ja ise midagi sisse ei tee. Minu nö sissetegemine seisneb marjade sügavkülma panemises smiling smiley Sellel aastal isegi mõtlesin, et võiks midagi teha, a la õunapüreed või õunamoosi. Seda siis eelkõige lapsele mõeldes, et hea beebile pudru sisse segada. Aga kuna ämm lubas õunamoosi ise keeta, siis vist õnnestub sellestki kõrvale viilida. Pohlamoosi sain juba ema käest. Tuleb tunnistada, et ega ma veel väga hästi lapse kõrvalt aega planeerida ka ei oska. Igasuguseid asju tahaks teha, aga aeg kaob kuidagi käest ära. Sellepärast on kõvasti kannatanud ka minu trennis käimised. Ma ei ole sel teemal siin üldse sõnagi julgenud võtta. Vahel olen ikka tennist mängima jõudnud, aga regulaarselt mitte. Minu põhitrenniks on lapsega kärutamine, aga see on ka suht kaootiline, st sõltub sellest, kuidas laps kärus vastu peab. Viimasel ajal on õnneks hakanud paremini vastu pidama.
Selle nädala kaalumise ees on pisut hirm. Seni on kõik hästi läinud, aga tuleb tunnistada, et see nädal on olnud kohutav. Nädalavahetusel oli sünnipäev, nädala alguses sai käidud spas. Mõtlesingi, et seal on hea natuke pekki saunas maha higistada, aga ...pärast veekeskuses käiku oli kõht ikka väga tühi. Ja ma ei saa sellest ka aru, et mis ahjualuse geen mul välja lööb, kui hotellis hommikusöögil olen. Ikka on vaja enam vähem kõike proovida. Nagu ei olekski enne omletti, putru, puuvilju jms näinud. Järgmisel nädalal olen kindlasti tublim ja märgin jälle kõik üles.
Ursull, mis sihtkohad siis silmapiiril on? Kohe kadedaks teeb. Tahaks ka soojale maale, aga beebiga hetkel veel minna ei taha/julge.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. October 2014, kl 07.51

Mädži lapsega saab kodus ka koos trenni teha. Internet on täis neid videosid kuidas beebidega võimeldakse, samuti on spetsiaalsed trennid ema-lapse võimlemised vms. Mäletan, et kunagi käisin ise oma beebsuga trennis, siis ohh sa jutt kuidas selja võttis märjaks esimese 5 minutiga. Titt raskem kui hantlid, mida jõusaalis olen vahest näppinud, aga seda tõesti v a h e s t. smiling smiley Aga noh minu titt armastas magada (ÕNNEKS!!!) ja seega temaga koos trenni tegemisest välja ei tulnud. Sain kodus hullult Jilliani treeninguid teha sel ajal kui titt magas 6h järjest päevaund. Need Jilliani trennid on hästi tõhusad mingist 25 min kuni 50 min pikad, olenevalt siis kavast. Hetkel mõtlen, et peaks need videod oma arvutist uuesti välja otsima ja tegema hakkama. See põletas hästi mu pekše.

Aga reisima läheme 14 november ja kaheks nädalaks Taisse. Minu jaoks veel avastamata koht. Kaasa tuleb noorem laps (4 aastane), sest vanem peab sitsima sõjaväes. Lisaks tulevad ämm ja äi kaasa, sest nemad vanad inimesed ei julge omapead nii kaugele sõita, kui ei ole reisipakett. Meil omalkäel minek, ise otsisime piletid-hotellid jne. 11 ööd oleme Phuketis ja 2 ööd Bangkokis, et veidi selle suurlinna elu ka näha. Aga ämm-äi on selle lootusega ka kaasa võetud, et aitaks meie last patrullida. Mees koostab tripiplaani, millega ta saab alati suurepäraselt hakkama ja need reisid on alati põnevad olnud, aga eks ta peab nüüd vaatama selliseid meelelahutusi, mis oleks ka 4 aastasele nö jõukohased. Mõne päeva loodame tite jätta lihtsalt lastehoidjatele, et saame mehega kahekesi omapead seilema minna. Loodetavasti ei koperda selle kõblamõrvari otsa, kes siin u kuu tagasi seal lähedal mingid britid maha nottis.confused smiley

Aga täna õhtul peaks ikka jälle sundima end trenni tegema, muidu juhtub nii nagu viimased nädalad, et vaid 1x nädalas trenni tuleb, siis tuleks juba vähemalt 2 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 09. October 2014, kl 22.36

Ursull, Tai on lahe. Vähemalt mulle ja mu mehele meeldis. Käisime 6 a tagasi seal pulmareisil. Olime Phuketis. Käisime ka millalgi novembris. Ilm oli mega. Siiani meenutame heldimusega. Korduvalt oleme mõelnud uuesti minna, kuid kuidagi on läinud nii, et oleme ikkagi kuhugi mujale sattunud. Kahjuks Bangkokis me ei käinud, sest sealses lennujaamas olid toona mingid rahutused (meie lend maandus Phuketis) ja mööda maad sinna seigelda ei viitsinud. Oleks muidu sellist suurlinna näha tahtnud küll. Lapsele võib äkki meeldida elevantidega sõit vms. Ma Tais olles elevantidega ei sõitnud, sest tundus, et see on konkreetne turistilõks jne. Aga ühel Indoneesia reisil sai see asi ikkagi kusagil elevantide pargis ära tehtud ja pidin oma sõnu sööma. Minu arust oli päris vahva ka täiskasvanute jaoks. Oh, sedasi vanu reise meenutades tuleb ka kohe suur reisiisu peale. Ehk kevadel juba julgeme kuhugi minna. Ideepoolest peaks ka minu rannavorm selleks hetkeks parem olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. October 2014, kl 05.39

Me seni seda pikka lendu üritanud ka edasi lükata just lapse pärast. Ega praegugi ei tea kuidas ta seda 8h lendu vastu peab ja siis veel mingi 5h Bangkoki lennujaamas kükitada ja oodata teist lendu. Siis kui plika oli 1,5 aastane sai Türgis käidud ja väga soovitan kõikidele väikeste lastega peredele. Türgis on lapsed ikka A ja O. Astud poodi lapsega sisse, kohe tehakse lapsele selliseid kingitusi, et kuku kummuli. Lõpuks tuli plika sellise kaasavaraga koju ja kõik muidu saadud. Hotellis oli ka hea lebo olla. Sel ajal kui emme-issi basseini ääres all in mõnusid nautisid ja päevitasid, soovisid pool hotelli personali meie lapsega pidevalt mängida. Nad on seal ikka nii sõbralikud ja tore rahvas. Niisiis mingid baarmenid ja administraatori tegelased jooksid seal meie lapsega ringi smiling smiley Pealegi türklaste müügioskused on täiesti nauditavad, kes pelgavad seda pähemäärimise värki. Egiptlaste müük on selline agressiivne ja ebameeldiv, aga türklaste oma kindlasti väga meeldiv ja sa täiega naudid seda külalislahkust. Ostmiseks pole sa seal iial kohustatud.
Aga jah enne kõige külmemat perioodi vaja ikka käia akusid laadimas, ehk püsime siis pikemalt seekord tervemad ka. Eelmine aasta oli mingi vastik köhaviirus, mida meie pere põdes kõik üle kuu aja!!! mis ei tahtnud kuidagi üleminna. Algas see millalgi novembrist ja kestis veebruarini. Mees lausa oli ligi 3 kuud köhas. Mingi antibiots ei tahtnud aidata. Seekord otsustasimegi just nimel seepärast sellisel ajal Eestist jalga lasta. Loodetavasti on see õige ajastus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. October 2014, kl 05.47

Aga mulle võib jätkuvalt peksa anda nende tulemuste eest sad smiley
No mida krdit ainult -100g??? Ise olen küll väga pettunud ja tegelt nõutu. Pole see nädal patustanud, kaloreid on pigem üle, kui puudu jäänud. Kohviga olen veidi vaid liialdanud, aga kas see saab sellest olla??? Trenni olen ka see nädal teinud juba 2x, mitte nagu varasemalt 0-1. Veel eile oli tunduvalt ilusam number kaalul. Kas tõesti jälle see reedese hommiku stressikaal lööb üles või? Homme raudselt pea kilo vähem. Ai kurja olen kuri.
Aga seda peab tõdema küll, et see nädal on tööl väga pingeline ja see jätkub ka veel järgmised 2 nädalat. Sellist stressi pole ammu tööl tundud.

Keegi pühapäeval rabajooksule läheb? Ma ise plaanin minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: annn
Kuupäev: 10. October 2014, kl 07.32

Hommik!

Esimene kaalumine ja üldse pole rahul sad smiley -200g.
Tegelikult polnud ma tubli ka, ikka tuli patustamisi ette, proovin veel nädal niisama jälgida ja kui järgmiseks reedeks pole -1kg, siis läheb asi kurjaks.... toidukaal ja kalorite jälgimine smiling smiley

Minu nime alla on tekkinud nimi Daisy, nii tore, et minu pikkuse ja peaaegu kaaluga ka, nüüd hea jälgida ning võrrelda. Annab mulle natuke hasarti juurde, et Daisy minust ette kaaluga ei saaks smiling smiley

Ja Taist rääkides...tuleb minul ka igatsus peale, olin kunagi mehega 3 nädalat seal...nii mõnus koht. Bangkokis käi kindlasti ööturgudel kui viitsid shopata smiling smiley

Jõudu kõigile uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. October 2014, kl 08.24

Mina jälle nulliringis. Täitsa nukker ma räägin. Motivatsiooni langus toimub. Küll on "tore" olla naine. Kui on päevad, siis kaal ei lange, mängivad rolli nii erinevad isud kui ka ma ei tea mis. Siis on see viljastamise tippaeg jälle on mingi jama selle söömise ja tahtmistega. No millal siis veel see kaal peab langema. Kas selle kahe nädala jooksul kui midagi ei toimu, siis saab ainult kaalu langetada. Või see on ainult minul nii?? confused smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. October 2014, kl 09.26

kutsa80, mul on täpselt sama asi. nädal enne päevi on kaal laes kuni päevade lõpuni, siis nädal on taastumist ja kohe viljakad päevad, mille tõttu ligi 2 nädalat on kaal laes ehk siis nädal enne neid ja siis see nädal kui need on. põhimõtteliselt ongi nii kuu möödas. No tõesti, mis valemiga veel alla peab saama, ainult ekstreemsusega?
Ma üritan nendele nädalatele mitte mõelda ja nende kiuste teen kõik nii nagu peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. October 2014, kl 11.14

Tere!
Olen seekord päris rahul,arvestades veel üleeilset kaalunäitu 90.1,hetkel küll võrreldes eelmise nädala tulemusega,on+0.3kg ,ja ikka täitsa ok,seda enam,et naisteasjad ka veel...Järgmisel nädalal tahan näha endal ja loodan seda teistelegi,korralikku miinust.
Katsugem siis ikka kõik nädalavahetusel nina ka õue saada,ekswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 10. October 2014, kl 21.55

Annn, ma sön umbes 1500 kalorit. Mõni päev vähem, aga vahel tuleb ka rohkem ette. Ma ise leian, et kui ma kõiki toite kirja ei pane, siis poleks ka kaaluabil mingit mõtet. Sel nädalal olen üle normi läinud muidugi, sest mul ka päevad ja söögiisu suurem. Kaal oli nädala alguses suht laes, aga tänaseks oli langenud, niiet ma päris rahulgrinning smiley Järgmiseks nädalaks siis veel parem tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 10. October 2014, kl 22.07

Minul siis see nädal kaal seisis. No pole hullu, arvestades, millistes kogustes patustada sai. Tänasest olen jälle tubli, kõik saab ära kaalutud ja üles märgitud. Mingeid külaskäike ka hetkel plaanis ei ole, st peaks olema lihtsam libastumisi vältida. Ja täna oli väga mõnus ilm. Tegin lapsega ühe kärutiiru.
Lennureisidest veel rääkides, siis pikal lennureisil on kindlasti abiks istme sees olev telekas. Aitab aega surnuks lüüa. 4-aastane ilmselt vaatab juba multikaid jms. Lennud enamasti vist toimuvad küll öösiti, kuid mina lennukis magada ei saa, no nii ebamugav on. Taisse lennates vaatasin kadedusega ühte naist, kes põhim terve tee põõnas. Ei pannud ta tähele, kui sööki serveeriti ega midagi. Mina suudan heal juhul 20 minutiks silma looja lasta. Siis ei olegi muud üle jäänud, kui telekat vahtida ja nii sain ära vaadata mõned täiesti uued filmid (jooksid meil toona alles kinodes).
Ja ise kevade osas mõlgutasin ka mõtteid Türgi suunas. Mulle tundus ka, et paras oleks minna "kõik hinnas" paketiga. Saab natuke päevitada ja ujuda ning söögi-joogi pärast muretsema ei pea. Mul vist tahaksid vanemad ka kaasa tulla. Neil sama teema, et nad ise üksi kuhugi minna ei taha. Kuid lapse pärast on ikkagi hirm, et ei tea, kuidas ta vastu peab (kõrvad võivad lukku minna jms). Aga kevadeni on veel mitu kuud ja laps siis juba suurem. Eks mul ongi see esimese lapse sündroom, pablan iga asja pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. October 2014, kl 09.19

Pisike kaasaskantav DVD mängija kintiti lapsele juba suvel sünnipäevaks selle mõttega, et saame reisile kaasa võtta, iseasi kaua see aku seal vastu peab. Igaksjuhuks võtan kaasa ka tahvelarvti, et ta saab oma mänge mängida. Loodan, et nüüd on juba nii suur, et eri röögi pool lendu nagu Türki lennates, kui ta oli 1,5 aastane. Eks veepudel või mingi hapu komm tuleb lennukisse kaasa võtta, et kõrvad lukku ei läheks.
Tal on hetkel just see vanus, kus ta tahab üksinda omapead hulkuma minna. Seega pidevalt tuleb jälgida, kus ta on ja mida ta teeb. Ning väga kange on ka...ja mudigi ka lärmakas, ehk siis korralik peavalu alati kui ta midagi tahab grinning smiley Õnneks päris lootusetu ta ei ole, mõned nipid veel töötavad tema puhul, et teda taltsas hoida.

Aga täna plaanis aiatööd, ehk jõuab ka väiksele sörgile. Ühesõnaga tagumine aeg end veidi paremasse rannavormi viia winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. October 2014, kl 08.03

Selle nädala tublim oli krisly -1,3kg!!! Väga tubli.
See nädal on see miinus kokkuvõttes veidi suurem kui eelmine nädal. Samuti vaatan, et neid punaseid numbreid ehk näitamata kaalusid tekib aina juurde.

NB! Meil on olnud reegel, et kui 3 nädalat järjest kaal jääb teavitamata, siis kustutame neljandal nädalal listist ära. Ehk, kui teil kaal on olnud muutumatu, siis käige ka seda sama kaalu sisestamas (musta värviga), siis vähemalt teada, et tahate meie grupis olla.
Praegustele 3-4 nädalastele punastele tulemustele annaks veidi ajapikendust homseni, et äkki jõuate muuta numbrid teist värvi, kui ikka huvi meie grupiga kaalu langetada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: tuusti
Kuupäev: 14. October 2014, kl 09.22

Tere!

Kas olen lootusetult hiljaks jäänud, et teiega liituda? Ei jaksa enam üksi edasi pingutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. October 2014, kl 14.48

ainult sel tingimusel tuusti, kui suudad mõned vähem pingutajad pingutama panna winking smiley

Tegelt tere tulemast! Lisa ise end tabelisse. Oranže lahtreid ära näpi, kõik muu lubatud enda andmete osas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: tuusti
Kuupäev: 16. October 2014, kl 14.54

Pilk rändas kalendrisse ja homme juba kaalumine. Ega ma palju loota ei julge - alles liitusin ju smiling smiley
Sel nädalal olen üritanud rohkem liikuda - lasteaiast tööle on ca 20-25min jalutuskäik ning olen üritanud bussiga sõitmise asemel kõndida. Eks paistab kas aitab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. October 2014, kl 05.26

Mina ka sel nädalal tõusvas joones confused smiley Piinli....no tõesti väga piinlik.
Aga hakkan vist tõesti uskuma, et see tööstressist nagu siin Piia räägib, et tal on. Viimased nädalad on nii raske tööl, sel nädalal olen juba 2 õhtut veetnud poole ööni tööl. Samas pole toiduga liialdanud (küll aga kohviga) ja 2x jõudnud trenni ka teha ning pühapäeval käisin ka rabajooksul, ehk siis nädala jooksul olen teinud 3 trennipäeva. Minumeelest olgu sul nii raske kui tahes aitab füüsiline tegevus kõige paremini halva energia endast välja saada.
Veel alla ei anna ja vaikselt tabelist ka välja ei hiili. Loodan, et varsti saan reele, kuigi tean, et enne novembrit töö osas midagi paremaks ei lähe sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 17. October 2014, kl 07.53

Ei no mina ka tõusvas liinis. Eile õhtul sai veel sünnipäevalgi käidud ja seal ka omajagu patustatud eye rolling smiley

Aga nüüd on ootamas ees töökoha vahetus, loodan, et see aitab kaalule positiivsemalt kaasa. smiling smiley
Kahju et teie ilusa tabeli muidugi ära rikun sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. October 2014, kl 16.16

Hei kõigile.
Mul väga stressirohke nädal seljataga. Palju mingit jama näksimist ja hilisõhtusi söömisi, sest pea iga päev jõudsin koju väga hilja. Aga punased said läbi ja tänu sellele vist nii ilus -1kg. Mul nüüd ainult 300g puudu kevadel saavutatud kaalust.. Õnneks motivatsiooni endiselt jagubsmiling smiley
Aga peale eilse 30 minuti jalutuskäigu pole terve nädala mingit trenni teinud, sest lihtsalt pole aega olnud..

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 4 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.