Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 6 / 9
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. October 2014, kl 22.57

Hei k6igile. Ma nyyd hakkasin kaa maiustama j2lle. Mitt ainult magusaga, aga ka alkoholiga. Pikk n2dalavahetus seljataga ja v2ljas k2isime kaa soomas mitu korda. Kino koos kommide ja popkorniga juhtus kaagrinning smiley T2na olin eimest p2eva tubli j2lle. Eks paistab mis reede toob.. N2dalavahetusel pean synnip2eva mitme seltskonnaga, niiet vaevalt et ma tubli olengrinning smiley Lootsin kyll 62kg olla see nv ja paistis, et isegi 6nnestub, sest yks p2ev eelmine n2dal olin 62,4.. Aga n2ed.. See juhtub suht iga kord kui eriti madala kaalunumbrisaavutan.. Olen hetkeks eriti 6nnelik ja juba sama p2eva 6htul olen kalorid l6hki soonud. Mingi keha kaitsereaktsioon saledaks saamise vastu vistgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 28. October 2014, kl 00.37

Täpselt sama siin, nii kiiresti ununeb, et süües kasvab kehakaal. Kui on hommikul palju, siis üritan sellel päeval korralik olla, järgmisel päeval on juba ilus tulemus ja arvan, et nii jääb see igavesti ning unustan, et tegelikult pean ennast jälgima. Ja nii jätkub see jo-jootamine. Täna olen üsna korralik olnud ja proovin enam mitte komistada.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 29. October 2014, kl 23.55

Ma nüüd teen endaga siin katseid. Nädala algus oli kaalu kohapealt lausa kohutav. Kilod lihtsalt hakkasid tõusma. Tuli midagi muuta oma praegustes toimingutes. Otsustasin, et hakkan rohkem jooksmas käima jalgrattaga sõitmise asemel. Kuigi rattaga kaotatud kaloreid tuleb teinekord isegi rohkem, on jooksuga kaotatud kalorid intensiivsemad ja tõhusamad. Ja üritan oma päevast söömist veidi korrigeerida, et õhtul ei oleks meeletut isu nii, et pidama ei saa enam või on väga raske õhtusöögi lauast tõusta.
Tänase hommikuse seisuga need asjad toimivad.
No ei saa ju nii, et suve alguseks olin saavutanud kaaluks 62 ja nüüd teisipäeva hommikul juba 66 confused smiley see on vastuvõetamatu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. October 2014, kl 06.43

Roosaroos, ma tean mida sa tunned. Mul ikka ka kõik toitumises kinni. Kuigi hommikuid alustan ikka toore salati ja munaga, siis lõunat pole aega alati korralikult süüa, siis sööd mida saad. Aga tegelikult jääb kõht tühjaks, siis nati ajapärast enam ei suuda olla. Tööd palju ja pole aega, midagi korralikumat hankida ka. Siis jälle avastan end tööl köögis snäkibaari eest, kus valikus šokolaad ja pähklid. Kui lõpuks õhtul hilja koju jõuan siis läheb kõik sisse mida leian kapist. Korraliku toidu vaaritamiseks olen liiga väsinud. Üritan küll tervislikult, et teen salatit õhtuks jnejne. aga ilmselgelt ma tunnen et sellest jääb mulle väheseks, siis vaja ikka mõned küpsised ka veel juurde võtta, nii, et kaloreid söön siiski üle ja korralikult. Vähe sellest ma olen jälle liiga palju kohvi jooma hakanud. Ennem tavapärase 1-2 tassi asmel päevas tuleb jälle 4-5 tassi. Jah, joon rohke piimaga, aga kohv on kohv ja see viib need viimasedki kasulikud ained kehast välja. Ma olen see inimene kellel tuleb kohviga hea uni ja see mind rahustab, seepärast mu keha seda ilmselgelt vajabki selle stressi juures.
Peas ma saan vägagi hästi aru, et asi on hetkel pingelisest tööst ja stressist, aga ma olen nii väsinud, et midagi muuta.Trenni jõuan teha umbes 2x nädalas, kui hästi läheb siis ka 3. Aga vaikselt liigun ikka selles suunas mõttega, et korrigeerida oma toitumist ja rohkem liikumist. Õnneks homme lähen jooksulaagrisse kolmeks päevaks jälle. See peaks mu aju välja lülitama töö osas mõneks ajaks ja ehk aitab see mind reele tagasi. Nojaa 2 nädala pärast lendan üldse puhkama ära.
Ostsin endale ilusa kleidi, mis mulle veidi kitsas on....seega uus eesmärk, et jõulupidudeks see mulle selga läheks! Lihtsalt PEAB!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 31. October 2014, kl 15.19

Mina ei oska tänast tulemust kommenteerida. Ei teinud üleeile ja eile enda arvates midagi valesti, aga kaal hoopis juures confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 31. October 2014, kl 20.58

Mul küll päris ok miinus (-0,9kg) ja olen rahul. Samas pean tunnistama, et see nädal oli siiski raske. Motivatsiooni üldse ei olnud ja isud kimbutasid. Nädala alguses tegin ühe paki pähkel-šokolaadis lahti. Üks tuttav oli selle mulle toonud ja paar nädalat olin suutnud vastu panna ja need ei tulnud mulle isegi meelde. Nüüd panin pool pakki kohe nahka. Seejärel sundisin end jälle korralikuks, aga raske on. Kõht on pidevalt tühi. Homme on jälle üks sünnipäev ja tundub, et pea jõuludeni läheb nii, et igal nädalavahetusel on mingi üritus. Ja mis seal salata, ma ikka pisut kohe ootan, et saaks tüki kooki süüa.... Homme oleks justkui õigustus/vabandus olemas. Mis teha, kui nii iseloomutu olen. Vähemalt tegin täna tõsise kärutamise päeva. Laps tegi 3-tunnise üllatusune. Ja terve selle aja tõesti trampisin ringi. Päkad on praegugi rullis smiling smiley
Oh, Ursull, sa teed ikka tõesti kadedaks. Tahaks ka sooja peesitama smiling smiley Lisaks heale ilmale on seal ka head toidud. Hiidkrevett on ikka tõesti suur, mitte selline kribal, mis meil siin hiidkreveti pähe müüakse jne. Mingil hetkel avastasime Mai Tai kokteili, mida serveeriti väikese ananassi sees. Pomelo oli ka hästi mahlane. Eks saad seal igasuguseid erinevaid asju katsetada. Me ostsime tänava pealt ka pannkooke ja lihavardaid. Ei juhtunud midagi. Kuigi see vist selline õnneasi. Seal on sul töö- ja muremõtted läinud ning küll siis kaal ka alla tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. November 2014, kl 00.24

Mul läks päris hästi. Terve nädala kaal seisis ja eilseks hommikuks oli langus -1.2. Kaloreid olen üle söönud ja igasugust jama kaa näost sisse ajanud.. Stressi on kaa olnud ja liigutada pole nii palju jõudnud niiet see kaalulangus on tõesti müstika. Eriti kuna mul on jälle punased tulekul..

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 01. November 2014, kl 12.14

Nagu arvata võis, siis oli tänane kaal oluliselt parem, kui eilne. Ja taasavastastasin ühe nipi, mis mul juba meelest oli läinud. Magamine aitab kaalust alla võtta. Täna öösel sain 11 h magada ja kohe oli -500 g. Pean seda järgmistel nädalatel meeles hoidma ja kasutama. Õhtul tuleb varem magama minna, juba koos lastega winking smiley Siis on jõudu ka rohkem sporti teha ja muud väsimust vähem winking smiley
Kohe kohe lähen nüüd jooksma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. November 2014, kl 14.45

Ja siis on päevas vähem tunde, et üle süüa, niisiis magamine aitab tõesti kaalust alla võttagrinning smiley
Ma olin juba 5:50 üleval ja nii iga päev. Tegelikult magaks kauem, aga harjumus on sees lihtsalt. Mees ärkab nii vara, et teise linna tööle sõita ja minul läheb kaa siis uni ära.. Magama lähen ikka alles peale 23. Väsimus tekib vaikselt juba ja see ajab küll rohkem sööma..

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 01. November 2014, kl 20.24

Jep, väsimus ajab mind ka rohkem sööma, keha vajab energiat ja esimene võimalus energiat saada on toit. Tegelikult peaks hoopis magama. Mul on õnneks seda und ikka antud. Kui vaja, siis saan ennast ka magama sundida. Nt nv hommikul vaatan kella ja see on liiga vähe, siis magan lihtsalt edasi. Kõige raskem on õhtul varem magama minna, õnneks aitab raamatu lugemine veidi varem voodisse minekut motiveerida ja lisaks teeb lugemine mind alati uniseks, seega jääne kiirelt magama ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. November 2014, kl 06.32

Minul on jätkuvalt kõik š*****ti! angry smiley
Seekord vähemalt teada, et tõus on tänu päevadele, mis hakkasid reedel, enne neid ju paistetan ligi 2 kilole end üles. Aga täna hommikust kaalu vaadates, siis ka midagi paremaks pole läinud.
Käisin nädalavahetusel jooksulaagris. Sporti sai kõvasti tehtud, 2x päevas sai trenni tehtud. Iga trenn kestis 2-3h. Kokku sai joostud üle 30 km, lisaks hulgim jooksutehnikat, ÜKE-t ja isegi jalgpalli sai mängitud. No aga süüa sai ka kõvasti, ikka supp, praad ja magustoit.
Asja positiivne külg on see, et leidsin vist sportimismõnu jälle üles. Kui vaid suudaks seda tunnet hoida ja mitte tööstressiga kohe tapma hakata.
Selle nädala fookusesse võtan hoopis toitumise ja üritan suhkrule ei öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 03. November 2014, kl 06.47

Reedel jõudsin ennast ilusti ära kaaluda küll, aga no ei jõudnud tabelisse kirja panna. Panen siis täna. Aga ma olen täiesti veendunud, et minu kaalule meeldib ainult üks number ja ta ei näita ei üles ega ka alla poole. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. November 2014, kl 21.32

Hei! Kuidas teil läheb? Võime rääkida ikka niisama ka kui ainult reedel smiling smiley
Minul täna teine päev ilma suhkruta. Jube kui raske on. Päeva jooksul ikka mitu korda tekib selline magusanälg, et teeb kohe vihaseks. Täna oli konkreetselt selline tunne, et sõidaks kellegile klahvidesse. Kahel korral jooksin peldikusse rahunema. Kroomitabletid vaid suutsid lühikest aega veresuhkrut normaliseerida. Aga ega ma neid väga võtta ei taha ka.
Öeldakse, et suhkruvõõrutusnähud pidid samad olema mis kokaiini võõrutusel...karm tegelt.
Ainuke magus asi mu pävas on kohvitassi sees väike lusikatäis mett suhkru asemel ja õun. Kohvi üritan ka piirata, aga veel väga hästi ei suuda, ega ma muidugi hullult ei pinguta ka. Üritan 1 asi korraga ikka ette võtta, et liialt stressi mitte tekitada.
Kaal oli täna hommikul vähemalt madalam kui enne laagrisse minekut. Laagris tiksus veel 2kg juurde sellele reedesele kaalumisele. Täiesti ulme kuidas kaal võib kõikuda. Kurjaks teeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 04. November 2014, kl 22.47

Ma ka ikka võitlen endaga ja siis jälle lasen lõdvaks confused smiley Hommikuti olen tubli, kuid päeva lõpu poole väsimus kasvab ja siis endaga keerulisem hakkama saada, et liigselt ei näksiks.
Täna oli jälle üle pika aja kergem joosta, plaan oli 5 km teha, aga jooksin veidi pikema ringi isegi ehk siis 6 km. Ja keskmine tempo oli ka päris hea (5.41 min/km). Homme teen kõndimise päeva.
Homme lõunaks kahjuks või õnneks ma ise süüa tegema ei pea, kuna lähen Cooking Clubi Hispaania toite mekkima. Indiatoidu üritus paar nädalat tagasi oli küll väga mõnus.
Järgmine nädal tuleb mul endal Cake Club, kus teistele martsipani ja muid tordinippe õpetan. Ei tee ma endale seda elu üldse kergeks ja siis ise vingun pärast winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. November 2014, kl 06.38

Me ei ole üldse eelmise nädala tublimaid kiitnud smiling smiley
Vaatan, et Jessy911 on kaotanud eelmisel nädalal -1,2kg ja üleüldse on ta meist kõige tublim, kes kokku on kaotanud -6,9kg! Wow!!! the finger smiley
Veel eelmise nädala üle kilo kaotanuid oli siucra -1,2kg ja KT -1kg!!!! Väga tublid!

Mind isiklikult teeb kadedaks, sest ilmselgelt ma pole arusaanud, et see on kaalulangetamisvõistlus, mitte tõstmis tongue sticking out smiley

Ootaks nende tublide tulemuste taha konkreetseid tegevusi ka, mis te selleks tegite...nii et jagage nippe spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: tuusti
Kuupäev: 05. November 2014, kl 10.28

Minul õnnestub praegu ainult kaalu hoida - no kohe mitte ei lähe alla. Ei kujuta ette kuidas sellest õhtusest näljast lahti saada. Terve päev olen tubli, söön inimese moodi ja enesetunne on hea, kuni jõuab kätte õhtu...Siis tekib meeletu nälg ja magusa isu ning ikka jälle miski rändab kõhtu. Jessy911, sicura ja KT - väga tublid olete smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 06. November 2014, kl 11.27

Hei kõigilesmiling smiley
Mul järjekordne kiire nädal seljataga. Seljataga sellepärast, et nüüd olen 4 päeva vaba.. Saan endaga tegeleda ja rattaga sõita jne. Mingi imelik masendus on mulle viimasel ajal ligi hiilinud. Ma tegelikult tean põhjust kaa. Ühe hea sõbraga on suhted natuke sassi läinud ja see mõjub mulle väga halvasti. Raske on keskenduda jne. Tegu on väga keerulise olukorraga ja asju kahjuks niisama litsalt selgeks rääkida ei saa. Ja kahjuks pean teda iga päev nägema ja see teeb ainult asja hullemaks. Ta kolib kahe kuu pärast välismaale ja kui varem mul oli sellest nii kahju, siis ausalt nüüd ootan seda juba väga, et oma elu tagasi rajale saaks. Sellised põntsud mõjuvad halvasti, aga õnneks ma olen seda tüüpi inimene, kes raskes olukorras end käest ei lase ja pigem pingutan veel rohkem (suurest vihast äkkigrinning smiley), niiet nüüd peaks kaal kenasti langemagrinning smiley

Ma hakkasin ka jälle kroomitablette võtma, sest suur magusaisu kontrolli alla saada. See isu on stressist nii suur, et olen lausa toidukordi vahele jätnud, et oma tahvel šokolaadi sisse süüagrinning smiley

Ja muidu kaalu langetamise nippidest nii palju, et mul hetkel lihtsalt pole aega, et üle süüagrinning smiley

Jõuludeni nüüd jäänud 6 nädalat. Kuidas tundub? Suudate eesmärgi saavutada? Kui ma nüüd iga nädal natuke üle 500g alla võtan, siis olen jõuluks ideaalkaalus. Idee poolest oleks see isegi saavutatav, kui end kokku võtan ja igasugu jama söömisest loobun ja nüüd ühelgi nädalavahetusel veini ei joogrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. November 2014, kl 07.04

Hommikust. Ma sain üle pika aja jälle väikse languse, mille eest peaks nagu tänulik olema, aga sisimas seda väga ei tunne, sest eile hommikul oli kaal veel palju madalam. Võimalik, et asi selles, et kaalusin täna enne vetsus käimist. Aga noh....eks siis nädala pärast peaks suurem langus olema, kui pingutan winking smiley
Tegin siis oma suhkruvõõrutust peaaegu 4 päeva. Viimased 2 päeva ei olnudki sellist mega suhkrunälga ja isegi kroomitabletti ei olnud vaja, aga megad peavalud, mis täiesti normaalne sellise asja juures. Lõplikult kammis mul siis eile päeval ära, kuna käisin hommikul A hepatiidi vaktsiini saamas reisi jaoks ja mul oli terve päeva nii halb olla. Pea uugas otsas, silmamunad valutasid, üldine nõrkus ja võimalik, et ka väike palavik, aga ei kraadinud....ühesõnaga kõik need tundemärgid, et kohe jään haigeks.Tundsin, et keha on nii nõrk nendest vintsutustest ja õhtul kui poeg helistas ka, et saab sõjaväest juba päev varem koju siis lubasin endale mõned suutäied LaMuu pistaatsiajäätist (mu lemmik!) ja ühe kohukese. Sellega siis ühtlasi mu suhkruvõõrutus ka lõppes.
Tegelikult on mul heameel, et ma sain liigutamise mõttes enam-vähem reele tagasi. Pärast 3 päevast laagrit on jätkuvalt tunne, et tahan end rohkem liigutada.

Jõuludeks oleks hea kui suudaksin enda puhul lõpetada vähemalt samas kaalus, millega alustasin siin seda duelli eye rolling smiley Jube piinlik küll....Juuni keskel ju korra kaalusin isegi 79,8kg ja nüüd kuidagi ei saa samma punkti tagasi. Nädala pärast reisile ja ma kahtlen, et reisil olles alla võtan. Kui 4 aastane laps kaasas siis naljalt pikki otsi jalgsi ei matka. Lisaks kõik need head söögid seal. Aga üritan seal hotelli poolt pakutavates jooga tundides käia ja leida ka seal maal mingeid häid nippe kaalu alandamiseks winking smiley

Loodan, et meie seas on huvilisi, et jätkata ka pärast aastavahetust uue duelliga. Mul on seda kindlasti vaja. Ps. uus poolmaraton terendab kevadel juba ees. See siis mu elu teine poolmaraton ja seekord jooksen seda Riias. Lihtsalt pean selleks ajaks vähemalt 10-15kg alla saama, et kergem oleks joosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: F
Kuupäev: 07. November 2014, kl 08.03

Mina olen kindlasti käpp ka peale Jõule edasi duellitamawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 07. November 2014, kl 09.32

Mina olen ka nõus duellitama ka peale jõule edasi. Eks ikka on tore, kui inimesed on grupis aktiivsed ja lõbusad.
Sain muidugi endale uue väljakutse. Vahetasin töökohta ja nüüd võitlen iga päev soojade saiakestega, et ma neid jumala eest ei sööks. Siiani olen 4 päeva vastu pidanud, loodan, et edaspidi pean ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 07. November 2014, kl 21.00

Mina duellitaksin ka hea meelega edasi, sest eesmärgiks seatud 67kg ei ole minu ideaalkaal. Pisut võiks ikka veel alla võtta. Muidugi kõige pealt tuleks selle 67kg jõuda. Hetkel läheb üle kivide kändude. Magusaisu kimbutab täiega. Peaks ka neid kroomitablette vaatama, st uurima, kas imetav ema neid võtta tohib. Ehk oleks abiks. Mul hetkel selline tobe periood ka, et igal nädalavahetusel on mingi üritus (homme tulevad külalised, pühapäeval lähen ise külla, sest on isadepäev jne). Ja no ei ole minul sellist iseloomu, et siis ühtegi koogitükki vms ei võta. Paraku sellise peograafikuga ma eesmärgiks seatud kaalu jõuludeks küll ei saavuta. Nagu ikka on alguses motivatsioon kõrge, aga mõne aja pärast on väga raske ree peal püsida. Minul on asi natuke seotud ka ilmaga. Nii kui päike paistab, siis on kohe rõõmsam olla ja entusiasmi jagub, aga selliste sombuste ilmadega nagu praegu on ikka suur kiusatus kodus diivanil midagi head mugida. Järgmine nädal üritan paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 07. November 2014, kl 21.54

Mina hetkel mugingi. Õnneks mitte magusat vaid soolasemaid ja tervislikumaid snäkke, aga sellegipoolest mugin. Veini võtan kaa, sest see aitab vahel hästi teatud kõhuvalude ja krampide puhulgrinning smiley Nagunii paistetasin jälle üles.. Järgmiseks nädalaks jälle ilusam kaal siissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. November 2014, kl 22.58

Loodan, et keegi ei pahanda, kui muudan oma tänase hommikuse kaalu ära, kuna kaalusin hommikul siis kui polnud veel tühjendamas käinud. Nüüd õhtul kui koju tulin siis kaal oli palju väiksem....kusjuures tulin just lapse lasteaia isadepäeva peolt kus sai korralikult söödud.
Noh vähemalt tänane kaal on see, mis kirja läheb, aga veidi veel ilusam winking smiley
Eks siis järgmine nädal pean rohkem pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. November 2014, kl 20.47

Ei pahanda. Ma arvan, et ise enesetunde järgi. Mul ka vahel seda ette tulnud, et õhtune kaal on hommikusest väiksem. Kui see aitab sul end rohkem pingutama sundida, siis miks mitte winking smiley

Nii. Täna joon hõõgveini ja lõdvestun enne uut ja rasket nädalat. Lisaks see suhete sasipundar oma sõbraga pole kaa kusagile poole lahenenud. Loodan, et homme näen teada ja saame ehk asjadest rääkida või ei räägi üldse ja ajame oma käitumisega olukorra veel hullemaks. Me mõlemad natuke liiga kanged ja kumbki vist julge asjadest rääkida nagu nad on. Ma ikka loodan, et miskit selgub ja ma saan sellest jubedast ärevusest lahti lõpuks..

Teile kõigile edu ja kirjutage ikka oma tegemistestsmiling smiley Loen hea meelega nii heast kui halvastgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 09. November 2014, kl 21.14

Minul on hetkel ärevad ajad seoses töökoha vahetusega. Ei oska ju algul midagi teha uues kohas, nii palju küsimusi, aga samas ei tea ka kuhu peaks pöörduma. Aga natuke stressi pidigi ju kaalule hästi mõjuma. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 09. November 2014, kl 22.08

Mina sattusin eile sellisele kanalile nagu TLC. Selle kanaliga on tavaliselt nii, et jääd seda suu ammuli vahtima smiling smiley (teate küll - minimissid, kummalsed haigused, väikelaste ülikallid peod jms jama). Seekord oli saade ühest eriti ülekaalulisest prouast (kaalus 270kg), kellele tehti maovähendus ning jälgiti seejärel tema kaalu kaotamise lahingut ühe aasta vältel. Ma peaksin vist kogu aeg selliseid saateid vaatama. Tundsin kohe, kuidas söögiisu kadus ja motivatsioon end korralikult jälle käsile võtta kasvas. Selliseks lodevaks tegelaseks küll saada ei taha. Minu jaoks muidugi ongi arusaamatu, kuidas end nii käes ära lasta saab. Aga see selleks. See naine isegi imekombel suutis end veel püsti ajade ja pisut liikuda.
Kuidas Teil? Kas selliste saadete vaatamine mõjub?

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. November 2014, kl 07.50

Ma olen ka seda saadet paar korda juhtunud nägema. Ja ma ei tõesti ei mõista, kuidas nad enne sellga võitlema ei hakka või arstid midagi ette ei võta. See kõik ei tule ju üle öö ja nende aastate jooksul ikka käiakse ju arsti juures. Mina ei taha kunagi siuke olla, see võib olla tegelikult sihuke piin (käia ei saa, istuda ei saa, isegi pesta ei saa). Täitsa kahju neist.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. November 2014, kl 10.58

Tere kõigile üle pika aja!
Meil on nii palju tublisid kaalulangetajaid,rõõm lausa.Mina aga muutsin tabelis oma ideaalkaalu ära,loodan saada aastavahetuseks tagasi enam-vähem sama tulemuse,mis oli saavutatud jaanideks.Vaatan,et pole hetkel enam ainus,kel töökohavahetused käsil.Mulle meeldib mu uus koht,kuid paraku kummitab vana nii palju,et kiusab halastamatult ka mu hinge,see ongi see koht,mis muudab minusuguse inimese nõrgaks ning paratamatult olen ka mina hiline näksija.Hetkel on tegemist veel natsa selle töötempo ära harjumisega,seepärast ka ujumised lausa ära jäänud,omal ka kahju,kuid liigse väsimusega endale liiga tegema ka ei lähe.Vabadel päevadel üritan käia kõndimas,vahel ka tööpäeviti kui jaksu jätkub.Pikki ringe pole enam ammu korraga teinud,kuid mingil määral koormust ikka annan.Ursull,kas oleksid nii kena,ja tõstaksid palun tabelit ettepoole,see motiveeris päris hästi,nii imelik kui see ka pole.Ja veel,kuidas raamat on?Varsti reisile juba,Ursull,see on toresmiling bouncing smiley.
Mädzhi,olen näinud-vaadanud korduvalt selliseid saateid erinevatelt kanalitelt,mind häirivad need osad,kus tegemist on suht noorte neidude või noormeestega ning kellele teostatakse siis maovähendusoperatsioon.Neil hetkeil mõtlen,halloo,kus on ema ja isa silmad lapse toitumise ja kasvatammise koha pealt,ajab ikka närvi küll.
No vot siis ja käsi olen minagi pärast jõule edasi jätkates,usun et uus aasta algus annab kaasa uue jõu ning usu endasse.
Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. November 2014, kl 12.08

Ikka võin...TABEL ise siin.
Aga muidu see sama tabel esimesel leheküljel kohe esimeses postituses ka olemas, seepärast ei olegi tõstnud ettepoole, et sealt saab kergesti kätte.

Aga selle nädala tublimad olid siis mery -1,6kg, ursull -1,1kg ja kutsa80 -1kg! Palju õnne meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. November 2014, kl 12.21

Nii palju veel, et raamatut pole aega enam edasi lugeda, aga plaan see reisile kaasa kindlasti võtta ja basseini ääres või rannas lugeda kui aega saab. Mul lugemisvara juba korralikult kogutud, mis kaasa võtan smiling smiley Aga vaevalt, et laps laseb rahus mul lugeda spinning smiley sticking its tongue out

eelmise nädala 4 päeva suhkruvaba olekut aitas ikka ilusti kaasa selle kaalu langusele. Peaks see nädal veel seda tegema, nii palju kui jõuan, siis suudaks reedeks ehk uue languse välja võluda.

Reedel oli lasteaias isadepäev ja siis nädalavahetus ka selline tavapärasest magusam kohe. Veits on nüüd kaal tagasi tulnud, aga ei midagi tegelt veel ületamatut, kättevõtmise asi ütleks.

Eile tirisin juba kohvrid välja ja viskasin plätud ja bikiinid kohvri....minugi poolest võime juba lennata the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 6 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.